Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#233) Chaser válasza idegen lény (#219) üzenetére


Chaser
titán

itt is van idő, de van elég dolgom, nem a pesti falu miatt, és nincs kedvem postán ácsorogni, mikor az idő alatt ha mást sem teszek csak nézelődöm valahol - mert mindig van mit felfedezni -, már hasznosan töltöttem az időt, ha kertészkedek - igen! pesti faluban:), az is sokkal hasznosabb időtöltés - én aztán nem rohanok, aki mozgó lépcsőn rongyol mellettem leisugatom' ha nem vagyok fáradt ( : egyszerűen nincs kedvem postára menni, van itt bőven vevő, nem sok dolgot árulok, elmúlt évekből ami most fenn van többet kitesz ( : de ezzel sem fogok postára menni

betalokk szezon és fazon
ha én megveszek tőled valamit, onnantól az én tulajdonom, azt csinálok vele amit akarok, ha kétszeres áron adom el semmi közöd hozzá, ha feléért, ahhoz sem, ha valaki béna és nem tudja mi mennyit ér, másik meg eladja jobban attól nem gerinctelen...okosnak hívják ( :
az összes multi erre épül, olcsón venni, amennyire drágán lehet eladni, de a legutolsó kisker alapelve is ez

Alex91
pontosan erről szól a kereskedelem, mondom ezt mint kereskedő - IS - ( : az már csak finomhangolás, hogy áll valaki az ügyfélhez és milyen supportot kínál ha a termék miatt van rá szükség
a többi pedig mellébeszélés

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.