Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) BlackSoft válasza Ádám16 (#20) üzenetére


BlackSoft
addikt

Hát a Galaxy S5-öt megveri egy Nexus 5 (nem Antutuban...). Nem csak nekem döglött meg a HDD-m tőlük (1 hónap használat után), hanem a cégnél 1 év alatt ~100 darabot kukáztunk ki. 3 munkatársamnak van S4-e, garanciában mindegyik legalább egyszer volt, de az egyik most volt 4. alkalommal, pedig nincs 1 éves sem a telefon. Pontosabban a garanciás "szaki" kijön, és kérdeztem, hogy mi volt eddig az adott készülékkel ezek a gariztatások során csinálva: Kijelzőcsere, alaplapcsere 2x, most újabb alaplapcsere, és kijelzőcsere (tulajdonképpen kapott a srác egy új telefont). Na én ha 200+ ezerért veszek egy telefont, akkor ne kelljen már garanciába vinni (hívni garist) 1 év alatt 4x... Megvan a régi nokiám, 20 éves, 500x földhöz basztam, és semmi baja, még csak nem is karcos...

Tehát ez nem haterkedés, szerintem szar, azt is látom másoktól is, hogy szar. Családban voltak telefonok is, 1 évnél tovább egyik sem bírta. TV is samu, de az még jó (technikailag), viszont az, hogy másik tévékkel ellentétben 10mp-et vár bekapcsoláskor, mire bekapcsol (addig mi a tökömet csinál? felfűti az csöveket, mint a régi rádió?), azt is lecserélném egy Sony-ra vagy LG-re...

(#21) Ali G.: A szervizes jön, nem kell menni, de van benne valami.

(#24) Márko88: Az tény, hogy nagyon sok embernek van samuja. Az Androidos készülékek közül legtöbben samut vesznek. Aztán szidják az Androidot is, mert szar... Vennének egy Nexus-t, és máris jó lenne. Ha meg már az sem jó, akkor iPhone, és problem solved.

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.