Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Tegnap az volt a legjobb, mikor a DVD-s lemezeimet lapozgatta és abban gyönyörködött hogy milyen szép kék lila meg rózsaszín lemezek vannak benne :C

(#2) pityeszka


pityeszka
őstag

Úgy látom éppen Bootol a kicsike. :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

még 1-2év és azt veszed majd észre, hogy feltöri az otp szervereit ;] ;] ;]

#5: akkor meg pár év és anyu tejbegrízéből csen kicsit a bordára és sutyiba lenyomja a szilvalekváros eredményeidet :P

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) tibi666


tibi666
senior tag

asszem a kislányból informatikus lesz. :)

(#5) bacsis válasza mephi666 (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Szerintem maradjon ő is csak a hardvereknél meg a tuningnál :K

(#6) Drenadar válasza bacsis (#5) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem soká észreveszed hogy kisajátítja az egyik alkalmatosságot, és elkezd cikket írni a PH!-ra :D

(#7) puttputt válasza bacsis (#1) üzenetére


puttputt
őstag

Ne is mondd. :DDD
Három nap alatt kb. 4 órám és pár idegszálam ment rá ezekre a szép színes DVD-kre...
Kolléga megírta (2x) a hétvégi videóanyagomat, csak nem zárta le rendesen (?)... a DVD 3 kört tett azóta, immár megvan az anyag (csodával határos módon).
Hogy a TDK tehet-e róla, nem tudom..., de most a látványától is rosszul vagyok. :D
Majd vedd rá a kis trónbitorlót (hercegkisasszonyt), hogyha megnő, gyártson/fejlesszen/tervezzen normálisan írható DVD-ket. :)

Mikor fog regisztrálni a PH-ra? ;]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#8) zoo8800


zoo8800
veterán

...alma a fájától :))

rip and tear, until it is done

(#9) bacsis válasza puttputt (#7) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

szerintem amint elkezd tudni írni/olvasni, tuti fog regisztrálni :DDD

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

Azért nem lehetett semmi élmény. :D
Leteszed, elfordulsz, hopp el is tűnt. :))

(#11) old gray


old gray
addikt

Nem félsz, hogy egyszer egy lekváros kenyér kerül valamelyik, éppen szétkapott konfigodba? :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#12) bacsis válasza old gray (#11) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ááá attól nem félek hisz a lekvár és a számítógép nagyon jól elvannak együtt :K :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) szablya


szablya
tag

Szerintem ideje lenne a kislány kezei alá egy számítógépet nyomnod következő szülinapi ajándékként :) Aztán pár év múlva már moddolja :N

A szoftveresekkel meg mi bajod? :DDD Ha a kis lányod történetesen hacker vagy unix guru lenne, már nem is lennél rá olyan büszke? ;) Szerintem a geekeket meg a moddereket nem is olyan sok minden választja el, ugyanaz a szenvedélyük. Na és van, aki mindkét sportot űzi ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#14) Ice!? válasza bacsis (#12) üzenetére


Ice!?
őstag

: DDDDDDDDD

(#15) negyedes


negyedes
addikt

Na, hat apja lanya. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#16) Daemon09


Daemon09
őstag

Apja lánya. :D Le sem tagadhatnád.

(#17) Depression


Depression
veterán

Szerintem nem lesz gond azzal, hogy túlszárnyalja-e bacsist. Hamarosan újabb büszkesége lesz a pH!-nak. (remélem)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#18) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ne tord Magasd ezen, majd amiko rminden reggel egy feldeci fojjekony nitrogennel indissa a napot akkorkezgye agonnyi:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Két kezecskéje van, két gép van előtte. Talán rosz pillanatban kattintottál. El tudom képzelni, hogy egyszerre zongorázik rajtuk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Apja lánya XD

:C

az asztalhoz közeli laptop egy ThinkPad?

[ Szerkesztve ]

(#21) bacsis válasza angyalpc2 (#20) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen, az a legújabb szerzeményem, egy Thinkapd 760, gyönyörű állapotban :R
Vakegérke Ne hogy azt hidd hogy csak úgy belenyomkod a vakvilágba...
A Space és az Enter gombokat simán ismeri, tudja hoyg azzal lehet elindítani\lestoppolni a meséjét :))
neduddki! Valaki feles páleszzel valaki feles nitróval kezdi a napot?! :D

[ Szerkesztve ]

(#22) Daweee válasza neduddki (#18) üzenetére


Daweee
őstag

nincs azzal gáz, elpárolog mire lenyelné :D

(#23) neduddki válasza Daweee (#22) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

pont az hogy gaz van:- )))

udv

neduddki

p.s. ill lesz...

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24) fkenny


fkenny
senior tag

Gratulálok. Nem mindenkinek van egy ilyen hardver kedvelő csemetéje :) :C

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#25) Móci


Móci
addikt

Hát, le a kalappal a csemete előtt, igazi hardvermágus lesz belőle! :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#26) venember83


venember83
nagyúr

Ennyi géppel körülötte nem csoda, hogy érdeklődik. Nagyobb baj lenne, ha nem érdeklődne s unottan nézne maga elé. Remélhetőleg ez az idő nem fog egyhamar eljönni.

Ehhez kapcsolódik a most hallgatott szám is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#27) Ipse89


Ipse89
tag

Majd amikor már a Phenom-od beállításaiban mesterkedik... lassan el jön az az idő is...

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#28) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Urak! én esküszöm nem erőltetem rá beteges mániámat a kislányomra... de valahogy neki is a vérében van

hát igen Darwin, evolúció. már nem csak a hajszínt, meg a szemszínt lehet genetikailag örökölni, hanem egyes hobbikat is :DDD :C

(#3) mephi666 felőlem akár most is (mert a **** kivan velük), ha megcsinálja, veszek neki egy karton déligyümölcsöt (csokit nem mert az káros a fogaknak)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29) Metalfan válasza zoo8800 (#8) üzenetére


Metalfan
senior tag

...vak a botjától ;]

(#30) yolan válasza bacsis (#1) üzenetére


yolan
őstag

boázilla, semmi csilivili hellókitti, érted öcsém, a reflexiós rétegre esküszik, le se tagadhatnád, hogy a kedves lányod. :K
lassan kéne neki reg a ph-ra nemgondolod? :K

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#31) concret_hp


concret_hp
addikt

fábry is mindig azt mondja a legjobb játék a sz@ros wc kefe ;]

sztem simán marhaérdekes lehet 1 gyereknek a sok "lomod" nincs ebben semmi meglepő :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#32) johniee


johniee
senior tag

Mintha csak a lányodat látnám :D :R

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.