Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) llax válasza Hieronymus (#45) üzenetére


llax
senior tag

Belekeveredhet, de ha mondjuk apróhirdetésből van a cucc, a megegyezés írásban történt, akkor nehéz a vevőt bármivel meggyanúsítani.
Ha azt mondja, hogy a piacon vette, arra vagy van tanú, vagy nincs, az eladó akár tagadhatja is, hogy tőle van. Ilyenkor a nem tisztázott részeket a rendőri fantázia helyettesítheti...

Amivel NAGYON vigyázni kell: semmit nem kérni cserébe a problémás(nak megnevezett) áruért. Mert onnantól, hogy a bcsk. lehetősége felmerül, vele együtt az orgazdaságé is, ha bármi ellenérték szóba kerül.
Ha az önmagát jogosnak tulajdonosnak nevező egyén körül bármi gyanús, akkor előbb járjon rendőr kezében a cucc, mint az övében. A felajánlásról is majd csak akkor érdemes beszélgetni, ha már van gyanúsított...

(#52) SP!T


SP!T
addikt

Én a helyedben válaszút elé állítottam volna.

1. Visszaadod neki a proecsszorait, mert jó arc vagy. Ő cserébe nem csinál feljelentést. Vagy ha tesz is, téged nem említ, kihagy valahogy.
2. Nem kapja vissza a processzorait, csináljon rendőrségi ügyet. Aztán majd egyszer nagyon sokára megkapja a procikat a sok-sok herce-hurca után.

Jártunk így egyszer egy MacBook-al. :( Mi ezt léptük meg. Leadta egyszer egy srác régi munkahelyemre, hogy betört a kijelzője cseréljük ki. Kicseréltük és látta a szervizes kollégám, hogy jelzi a noti, hogy lopott a cucc. :D

Mondtuk annak aki ellopta, hogy nem adjuk vissza, menjen a rendőrségre. Mi felkerestük a tulajt, majd mondta megy a rendőrségre feljelentést tenni. Mi nem akartunk bejárkálni kihallgatásra, inkább örüljön hogy visszakapta. És jófejek is voltunk, mert a srác fizetett volna a munkáért. Mármint a kijelző cseréért.
Szóval mondtuk, hogy csak rendőrnek adjuk oda maximum, ha feljelentést tesz és kb sose látja a gépet. Vagy megfogja azt a szart és kisétál, majd örül...

There's a device that I've been using called a whoop.

(#53) Alpi.


Alpi.
addikt

Elég meredek a story ! Nekem azért valami kicsit furcsa. A képről, amit beraktál nem lehet tutira megmondani ilyesmit (ha egy képről beszélünk, szerintem igen). Gondold csak végig ! Ha odamennék, kicserélnék 2 cput, csinálnék egy újabb képet, Te megmondanád, melyikek lettek cserélve ? A Te procijaid, láttad őket 1000X... Szóval az, hogy rád ír, van Nálad 4 cpum, hááát... Nem mondom, hogy nem állít valós dolgot, csak nekem lehetne életszerűbb a story. Persze az ember másképp nézi ezt, ha 4 cpu mimuszba van, de egy-két tapogatózó üzenetnek csak meg kellett volna előznie a kijelentést, hogy 4 cpuja ott van Nálad.

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#54) #33253120


#33253120
törölt tag

Az szép.

(#55) mephi666 válasza Alpi. (#53) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, túl sok itt a véletlen... :U egy processzort megtalálni kb "tűt a szénakazalban" ...és véletlenül pont kiszúrja 1000ből azt a 4-et a fb-ra feltöltött képek között... amúgy ha a feltételezett eladó jófej és nem próbál belekeverni, majd az egész nem kamu és ügy lesz, mi garantálja, hogy a "tolvaj" majd nem említ meg a rendőrségen? aztán majd mehet a mutogatás meg lehet új vallomásokat tenni...

szerintem legyen csak mielőbb jegyzőkönyv, ha a rendőrséget választja az eladó :K oda le lesz írva részedről a tényállás, ami az igazsággal párhuzamban lesz (utána nem kell azon agyalni, hogy korábban mit blöfföltél/sumákoltál, valószínű nem is fognak zaklatni)

saját sztori, miért is ne bízz senkiben:
pár éve első számú szemtanúi voltunk egy balesetnek: főúton 90-100 körüli tempóval mentünk dimbes-dombos-kanyargós területen lakott területről már kiérve, kb 2 km-re... mögöttünk kisebb sor (4-5 személygépkocsi), rendes követési távolságra mindenki a másiktól, senki nem akart előzgetni... először elhúzott mellettünk egy motoros kb 150km/h feletti tempóval úgy, hogy azt se láttam honnan jött... fel sem tudtam eszmélni, mire látom, hogy beláthatatlan balos előtt előzi a sort egy újabb, már majdnem mellénk ér, amikor szemből feltűnik egy furgon... annyi időm volt, hogy eldobtam a gázt, motoros épp átfért köztünk és a furgon közt, viszont túlságosan lesodródott, borult, bukfencezett, motor pattogott mellette, szálltak le az alkatrészek róla és kikötött az árokban... megálltunk, visszamentünk, közben a mögöttünk levő autósok közül is páran így tettek, elkezdték a kigyulladt motort oltani... az elesett motoros egy nő volt, ránézésre komolyabb baja nem lett, ott volt már egy haverja is (fickó egy hayabusa-val, amivel ritkán mennek lassan), a legelső motoros meg a férje volt, aki ekkorra már kb 10km-re járhatott... úgy voltam vele, hogy várjuk csak meg a rendőröket, mert szó szerint az orrunk előtt történt az egész... a csaj haverja erőltette, hogy "nem történt semmi, menjünk csak nyugodtan" ...mindenesetre megvártuk a rendőröket, akik felvették a jegyzőkönyvet: elkérték azért a számomat, hogy ha bármi kérdés is lenne, majd keresnek (azóta eltelt 4 év és nem hívtak: ott mondták, hogy egyértelmű a szituáció, valószínű nem fognak zaklatni ezzel) ...csak otthon esett le, hogy valószínű azért erőltette a haverja, hogy menjünk nyugodtan, mert akkor simán ráfoghatták volna, hogy cserbenhagyás történt: fellöktem és nem álltam meg... :U akkor pedig járhattam volna a rendőrségre én is magyarázkodni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#56) Hieronymus válasza bitpork (#49) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Nem igaz hogy a hatóság jóhiszeműn használja fel a tanú intézményét!"

A jóhiszeműséget nem én mondtam. Nyilvánvalóan mindenki gyanús aki képbe kerül egy adott ügyben. A bűnösséget majd a bíróság állapítja meg, ha odáig jut az ügy, egy gyanúsított szempontjából.

Ha mindenkit jóhiszeműen kezelnének, nulla maradna a felderítési arány.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#57) Tikakukac válasza Hieronymus (#56) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha mindenkit jóhiszeműen kezelnének, nulla maradna a felderítési arány.

Pedig erősen így tolják. Olyan meredek sztorikat tudok, hogy az embernek üvölthetnéke van tőlük.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#58) Geri Bátyó válasza Tikakukac (#57) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Akkor még egy meredek sztori, hogy bővítsem a repertoárodat.
Engem konkrétan rendőrök loptak meg és utána még fel is jelentettek. Végül annyit sikerült kiharcolnom, hogy megúsztam egy 20K-s szabálysértési bírsággal (2004-ben történt).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#59) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Frissítettem a bejegyzést Urak! :R

(#60) kemotox


kemotox
addikt

Szerintem száz, hogy ha rendőrségi ügy lesz belőle, akkor téged is elővesznek. Nem hinném, hogy megelégednek azzal, hogy egy ember megvette őket a piacon, aztán egyszer csak a jogos tulajdonoshoz került.

(#61) Geri Bátyó válasza bacsis (#59) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Amennyiben mindenkinek igaza van (nem zárom ki a lehetőséget, bár túl sok a véletlen), szerintem úgy tudjátok megúszni a rendőrségi zaklatást, hogy a jogos tulaj, valamint akitől te vetted és te közös feljelentést tesztek. Jelenleg ugyanis úgy néz ki a dolog, hogy anyagi kár csak téged ér, de akitől te vetted, az megütheti a bokáját.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#62) SP!T válasza bacsis (#59) üzenetére


SP!T
addikt

Azt elárulod mely procik ilyen ritkák? :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#63) vince válasza bacsis (#59) üzenetére


vince
őstag

Minden jó, ha a vége jó :C

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#64) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

bacsis for president

V6

(#65) kemotox


kemotox
addikt

Az kiderült, hogy az illető visszakapta-e a pénzét az ebaytől?

(#66) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Milyen procik?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#67) llax válasza Geri Bátyó (#61) üzenetére


llax
senior tag

Szerintem nincs itt olyan sok véletlen.
A rengeteg eltűnő külföldi küldemények ki kell kötnie valahol, nem valami fekete lyuk nyeli el azokat, ebből azok az érdekesebbek, amik valódi ajánlottként jöttek és ragszám alapján beérkeztek az országba, néha még a kiszállítást végző postáig is eljutottak, csak éppen a vevőhöz nem.... Az egyedüli véletlen, hogy pont Bacsisnál kötöttek ki, aki ezeket előszeretettel teszi közszemlére. A többi már nem az: feltételezhetően az "eredeti" vásárló is gyűjtő lehet, ha a ilyen vintage cuccokért ennyit ad és mint ilyen, tudja azt is, hogy ezeket merrefelé érdemes keresni (a korukból ítélve ezek az emberek 99,999%-ának ócska vackok).

Ha szállítás alatt tűnt el és az eladónak (+ismerőseinek, családtagjainak) ehhez semmi köze (nem az érintett helyeken dolgozó postás, vámos), még ő is simán lehet jóhiszemű vásárló a történetben. Addig, amíg nem tudják kideríteni, hol és hogyan került ki a szállítási láncból a cucc, az eladót se nagyon tudják gyanúsítani.

[ Szerkesztve ]

(#68) bacsis válasza SP!T (#62) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Elég sok ritka proci van a képen... Személyes tulajdonomban lévő Rise MP6-2 amiből csak prototípusok léteztek tudtommal, vagy a Green CPU 486-osok, de lehet említeni a fehér tokozású 8080-at is, vagy az AMD K6-III+-okat amiből egy 500Mhz-es példány bőven 30ezerFt fölé nyújtózik, és még lehetne sorolni :)

(#69) Vangelis válasza bacsis (#68) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Áttúrom én is a régi lomokat :D

..nem mintha volna értékes lom... de ki tudja :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#70) bacsis válasza kemotox (#65) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ebbe igaziból bele sem mentünk...

(#71) SUPREME7 válasza bacsis (#70) üzenetére


SUPREME7
őstag

:DDD Pedig ez elég lényeges momentum, mert ha visszakapta a pénzét, nem az ő tulajdona, tehát elajándékoztad valaki más cuccát. (bár nem egyértelmű, hogy most jelképes összegért te örökbe kaptad, vagy a kiállításra, ha megvásároltad, tehát a tiéd, akkor a saját cuccodst adtad át önként olyannak akit nem illet meg) Az lett volna a helyzet helyes megoldása amivel Te teljesen kivontad volna magad a dologból minden szinten, hogy szépen visszabizniszeled azzal akitől "kaptad", és maximum összehozod a két embert, hogy rendezzék le, hogy kié.

[ Szerkesztve ]

(#72) bacsis válasza SUPREME7 (#71) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen, ha nagyon hivatalosak vagyok, meg akarjuk a fingot reszelni, akkor ez így zajlott volna...
De ezt a bulit hogy minél rugalmasabban rendeződjön, a jóhiszeműségünk felül írta :)

(#73) bitpork válasza bacsis (#72) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ugye lepapíroztál mindent?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#74) SUPREME7 válasza bacsis (#72) üzenetére


SUPREME7
őstag

Jó, nekem mindegy, csak lényegében "segítséget/tanácsot kérsz", nyilvánosan elég rossz színben tünteted fel azt a személyt akitől kaptad, aztán teljesen logikátlanul kezeled a dolgot. (szerintem)

És ha már jóhiszeműség... Ha a felajánló rádír, hogy hahó bacsis, nem azért adtam ám neked el jelképes összegért, hogy eladd/cseréld, hanem, hogy a kiállításodon ott legyen?

[ Szerkesztve ]

(#75) bacsis válasza bitpork (#73) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nem...
SUPREME7! Akitől hozzám került a proci ő is egyből azt javasolta hogy kerüljön akkor az eredeti tulajához..
Igen, tanácsot kértem, de azóta elég sok információ morzsa birtokába kerültem, és összeállt a kép :)

[ Szerkesztve ]

(#76) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Esküszöm, nem értelek bacsis.

Leírsz egy elég zavaros sztorit, láthatóan tartva attól, hogy belekeveredsz. Kapsz egy csomó jó tanácsot azzal kapcsolatban, hogy hogyan kellene ezt úgy rendezni, hogy te a lehető legjobban védve legyél.

Erre (számomra legalábbis úgy tűnik, hogy) elkezdesz kapkodni, meg csapongani, a kérdések szerintem egyre inkább gyűlnek ahelyett hogy tisztulna a helyzet (lehet, hogy neked tisztább a sztori, de nekem pl. egyre zavarosabb), és még véletlenül sem fogadsz meg egyet sem abból a sok segítő tanácsból, amit itt a többiek leírtak.

Mindezt azért, hogy "minél rugalmasabban rendeződjön" a helyzet.

Értem én, hogy nem hiányzik egy ilyen ügy most a kiállításod elé (amihez egyébként a legjobbakat kívánom! :R), de nekem az az érzésem, hogy nem képviselted/képviseled a saját érdekeidet kellően hatékonyan.

Remélem pár hónap múlva nem jelenik meg egy újabb "segítségkérő" bejegyzés ezzel kapcsolatban (ha érted mire gondolok)...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#77) marositech


marositech
senior tag

Szóval röviden matek nyelven, remélem jól értem az egészet:
X -> Y
X elad pár CPU-t Y-nak aki nem kapta meg.
Z -> Bacsis.
Z elad pár CPU-t Bácsisnak aki megkapta.
Eközben Y megtalálja Bacsis portékát felismeri benne az ellopott cuccokat és kéri vissza őket. (gondolom a legértékesebbeket.)
Mivel ez ebay és paypal rendszeren történtek a vásárlások.
És emiatt én nem adnám vissza Y-nak mivel őt 100% hogy kártalanították.
Valójában az X eladónak kell visszavinni, de ha pontosak akarunk lenni, a Z-nek kell vissza, természetesen a kifizetett összeget visszaadja Bácsisnak. Majd rendezzék le ők egymást között.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#78) SP!T válasza bLaCkDoGoNe (#76) üzenetére


SP!T
addikt

Én is jobban beleálltam volna, ha csak pár ezer forintom is ezen múlna. Persze a végeredmény lehet az lenne, hogy vissza kell adni. De sose tudnám meg az igazságot, hogy átbaxtak-e. Mert ha csak a fele igaz (megvette ebay-ről nem kapta meg), de az szinte biztos, hogy őt kártalanították. Azaz feljelentéssel nem hiszem sokra menne így.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#79) bzoley válasza bacsis (#75) üzenetére


bzoley
veterán

"...kerüljön akkor az eredeti tulajához.."
Ha az ebay-es vevő, aki nem kapta meg az árut, visszakapta a pénzét - márpedig jellemzően mindenki visszaköveteli - , akkor az eredeti tulaj az ebay-es eladó, mert az ő pénze és áruja lett oda.

(#80) Ramirex


Ramirex
csendes tag

Bacsis te butus vagy :(

(#81) bullseye


bullseye
addikt

Csak, hogy villogjak az NCIS-es szekértelmemmel: akitől kaptad, az az illető ártatlanul megvett a bolhapiacon több processzort, csak azért, hogy fillérekért neked adja?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#82) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nem vágom a végkifejletet. Most akkor lesz rendőrségi ügy vagy nem vagy wattafakkvan? :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#83) bLaCkDoGoNe válasza SP!T (#78) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én nem is az anyagiakra gondolok elsősorban, hanem hogy bacsisnak ne legyen belőle problémája a későbbiekben – szerintem az ezt biztosító garanciák tekintetében járt el kicsit könnyelműen.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#84) MineFox54 válasza bullseye (#81) üzenetére


MineFox54
őstag

Én csináltam már ilyet.

(#85) llax válasza bullseye (#81) üzenetére


llax
senior tag

Mi ezen a meglepő? Én nem lepődnék meg azon sem, ha szó szerint igaz lenne az eladó sztorija, mert mentem már ennél tovább is.

Tettem már olyan, hogy (külföldi) netes vásárolgatásban teljesen járatlan fórumtárs címére megrendeltem és ki is fizettem (nem drága) cuccot, különösebb beleegyezése nélkül (pont ezért vállaltam a költségeket, bármennyire is szerette volna kifizetni)...

(#86) d@vee válasza bacsis (#75) üzenetére


d@vee
őstag

De ebay-en "vette", paypallal. Nem kapta meg, vámeljárásnál (ha tényleg ott "lopták" el) megállt csomagkövetésnél lehet látni. Kártalanították érte, most ha odaadod neki, akkor még ingyen processzort is kap.
Szerk.: mindegy, nem az én dolgom igazából. Köszi az érdekes történetet :R

[ Szerkesztve ]

Ja

(#87) bacsis válasza d@vee (#86) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen, lehetne ezt is feszegetni... Én megmondom őszintén, nem szeretném...
Így lesz a legegyszerűbb, és semmi ügy nem lesz belőle, A végén elvileg mindenki happy lesz, és ügy lezárva :B

(#88) freeknight


freeknight
őstag

Ne küldj vissza semmit. Tegye meg a feljelentését, a rendőröknek majd odaadod, amikor felkeresnek. Ennyi, nem kell túlspilázni, és ez is a legtisztább helyzet.
Te nem vagy se hatósági szakértő, hogy meg tudd állapítani, ezek tényleg azok-e a procik, rendőr se vagy, hogy kijelentsd, ezek tényleg az ő birtokában voltak-e valaha. Netről bármilyen képet le lehet tölteni.

Kicsit fordítsuk meg a dolgot: veszel egy kocsit, majd később megérkezik pár piréz, hogy az övék volt a kocsi, csak ellopták, van képük is. Rossz lenne a lelkiismereted, amiért nem adtad nekik "vissza" bemondásra? Szerintem egyáltalán nem, és egyáltalán nem is lenne gyanús a viselkedésed. Ezt a hatóság dolga letisztázni, nem a tiéd.

[ Szerkesztve ]

(#89) Agostino válasza bacsis (#87) üzenetére


Agostino
addikt

és semmi ügy nem lesz belőle

hát... lehet 19-re lapot húzni

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#90) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az a baj, hogy itthon még ha csak sértett is vagy, bármikor meg tudja szívatni a hatóság az embert... Reméljük, minden jól alakul!

Mutogatni való hater díszpinty

(#91) 8th


8th
addikt

Valahogy az elejétől a végéig bűzlik ez a sztori. Én tuti vissza nem adnám csak úgy bemondásra, de te tudod. :N

(#92) bacsis válasza freeknight (#88) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Azt mondom, igazad van :R
De ahogy egy autónál pl megkopott fényezésről, egy karcról a lökhárítón, egy foltról a tetőkárpiton, felismered hogy az A BIZONYOS autó vagy sem... Ezeknél a prociknál is fel lehet ismerni, hogy a képen az van biztosan

(#93) mephi666 válasza bacsis (#92) üzenetére


mephi666
nagyúr

...csak arra akar világítani, hogy ennyi erővel leszedhetnénk egy képet a swift-etekről (nem tudom meg van-e még) és mondhatnánk, hogy az a miénk volt, csak ellopták x éve... kérjük vissza :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#94) bacsis válasza mephi666 (#93) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Tudom hogy erre akart célozni... Én meg erre mondom/mondtma azt, hogy oké bizonyítsd be... ha be tudod, akkor hajrá... És nem elég egy forgalmi amiben benne vagy hogy egy tucat swift, hanem olyan képekkel támaszd alá ami bizonyítja hogy tényleg EZ AZ a Swift....
Pl, hogy az anyós ülés deréktámaszán van egy nagyon picike égés nyom, ez kb senkinek nem tűnne fel, de a tulaja tudja hogy ott van... Vagy hogy a hátsó szélvédőn a fűtőszálból 2 nem működik... Ezek olyan dolgok, hogy már bizonyító erejűek mint hogy csak azt mondanád hogy kék...

(#95) bacsis válasza Agostino (#89) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

...Úgy érzem, mintha mondjuk csak 17-re húznám azt a lapot... azaz persze egy icikepicike esélye van hogy átqrás az egész... De tényleg csak kicsi...
MINDENKÉPP be fogok számolni a végéről :)

(#96) finest


finest
őstag

Szerintem ez valami átbaszás, ez a sztori tökéletesen hihetetlen. Azt javaslom, egyezz meg vele, h nem jelent fel, vagy közösen teszitek meg, mert te ebből tutira nem maradsz ki, ha megteszi. Eredménye úgy sem lesz, mert a piacos vásárlásnál elfogy az információ. Szerintem a rendőrséget sem fogja igazán érdekelni az ügy, mert a feljelentő kártalanítva lett, és azért ennél vadabb dolgok is megesnek. Te viszont tuti tanú leszel, legalább egy vallomást kell tenned majd. Többet is, ha mégis kiderül valami, amire semmi esély. Őszintén, rajtatok kívül ki a fenét izgat két használt proci? Majd a rendőröket? LOL Ez az egész úgy hülyeség, ahogy van.
A tanulság kábé az, h minden használt proci kupakját karicstoljuk össze vásárlás után, h a hülyéktől megkíméljük magunkat.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#97) Alpi.


Alpi.
addikt

Jól van, most már valljunk színt, mi voltunk, megvicceltünk ! :DDD
Nem ám ! Nem úgy nem, hogy közben meg igen, hanem tényleg nem. :))

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#98) Chaser válasza bacsis (#95) üzenetére


Chaser
titán

brszk helyett nehogy brfk legyen...( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99) bacsis válasza Chaser (#98) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

:DDD :R

(#100) 8th válasza Chaser (#98) üzenetére


8th
addikt

Majd viszünk neki bablevest. :DDD

(#101) karpy válasza bacsis (#92) üzenetére


karpy
csendes tag

Ha úgy is feljelentést tesz, ne küldj vissza semmit!! Ha úgy adódna, nem tudod bizonyítani, h visszaküldted. Fotók, fuvarlevél, nem bizonyítja h mit küldtél vissza!! Majd a hatóságnak beszolgáltatod, ha úgy alakul, addig meg felejtsd el az egészet!

"Az életben van egy csodás dolog: a reakciódat, a viselkedésed mindig megválaszthatod!"

(#102) Freiherr


Freiherr
őstag

Semmit ne csinálj, totálisan ignoráld.
Tudod mekkora ívben sz@rnának erre az esetre a rendőrségen? Haha.., hol van erre kapacítás? Az embert ha meg is hallgatják, de nem fog bemenni, azonnal a kukában landol az egész papírcsomó,semmi jelentősége.

XXX

(#103) Tikakukac


Tikakukac
titán

Azt nem értem, hogy mi a biztosíték arra, hogy nem rántanak le a rendőrségen ennek ellenére, de úgy, mint a huzat. Mert én azon kívül, hogy valaki a nagy semmiből egy ilyet beígért, aminek köze nincs az egészhez én nem látok túrót sem.

De legalább a procikat is visszaküldöd meg még kapsz ellenében mást. Tök jó, még bonyolultabb lesz az egész.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#104) mephi666 válasza Tikakukac (#103) üzenetére


mephi666
nagyúr

...nehogy utána kérjék, hogy igazolja az összes processzornak az eredetét, számlákkal :D ...aztán majd olvassuk a hírekben, hogy "lekapcsolták a fülei processzormaffia fejét" :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#105) Vangelis válasza karpy (#101) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ennyi.....

Nem lesz ebből az egészből semmi ügy.

Komolyabb dolgokból se szokott.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#106) dugynok válasza Tikakukac (#103) üzenetére


dugynok
senior tag

Jah, és olyan procikat kap cserébe, amit màstól loptak el... :D

(#107) Tikakukac válasza mephi666 (#104) üzenetére


Tikakukac
titán

A rendőrség vicces intézmény, szoktak érdekes dolgokat kérni, ha épp úgy van.

dugynok: Röhögünk, de volt ilyen is. Kárpótlás szintén lopott cuccokból.

Vangelis: 6 darab bontott billzetért egyik aprós kolléga ült már fogdán 1,5 napot. Mindig abból indulj ki, hogy pont az ellentéte történik annak, amit a józan ész diktál.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#108) kemotox válasza Vangelis (#105) üzenetére


kemotox
addikt

Mivel kamu az egész, persze, hogy nem lesz belőle semmi ügy.

(#109) Vangelis válasza Tikakukac (#107) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze ... értem.
Mondjuk, ha nem magyar kiosztású volt... nem is csodálkozok rajta. Főleg ha valami arab számok is voltak.... ;] rajta. .....

De, ha arab írásjelek.... ahhh örüljön a 1,5 napnak :DDD

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#110) Tikakukac válasza Vangelis (#109) üzenetére


Tikakukac
titán

A billzet magyar volt, mindenki magyar volt a sztoriban. Csak a gépek, amiből bontva lettek a billzetek lettek megfújva egy cégtől. Aztán bontották őket. Végül lekövették a hirdetéseket és már lehet is menni a hűvösre gondolkodni, hogy vajon piaci ár harmadáért nem-e gyanús az ilyesmi.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#111) voyager4.4 válasza vince (#18) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Csak nem Szeged ?

no fate but what we make

(#112) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Hamarosan jön a folytatás srácok :)

(#113) bitpork válasza bacsis (#112) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

:F

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#114) bacsis válasza bitpork (#113) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hááát... hamarosan beszámolok, arról, hogy....
Maradjunk annyiba hogy rendeződik minden a terv szerint :)

(#115) 8th válasza bacsis (#114) üzenetére


8th
addikt

Már csak az a kérdés, hogy az a terv a te terved vagy valaki másé.

(#116) bLaCkDoGoNe válasza 8th (#115) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Csakasoros. (Bocs. :D)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.