Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) mephi666


mephi666
nagyúr

belegondolva 2. exmenyasszonyom volt olyan, aki mindenben korlátozni akart... amikor elköltözött, szarul érintett: 2év nem dohányzás után első köröm a közeli boltba vezetett egy doboz barna szofiért, de 2 nappal később, amikor gondtalanul megnézhettem az esti bl-meccset egy sör társaságában, akkor jöttem rá, hogy nekem sokkal jobb így :D ...azt nem akarta engedni, hogy lenémítva meccset nézzek, mert csukott szemmel is zavarta a tv villogása :W feleségemmel 6. éve vagyunk házasok, 9 éve vagyunk együtt... nem mondom, hogy nincsenek problémák, de szerintem mindent meg tudunk beszélni és nem akar lekorlátozni semmi olyanban, ami nem káros az egészségre :DDD

amúgy nagyon igaz az is, amit Lenry ír: sokan nem beszélik meg a problémákat... a nő duzzog a barátnőinek, a férfi a barátainak, egymással nem beszélnek erről és szépen haladnak a szakadék felé...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.