Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#118) pakriksz válasza zombinyul (#116) üzenetére


pakriksz
őstag

ja user error. Nálam összesen 0 fagyás volt androidon (pedig telepítgettem rá rendesen) és nem is egy csúcstelefonom van. A legújabb telefonomon 4 hónap alatt amióta megvan a legkomolyabb hiba az volt hogy a gmail app összeomlott és bezáródott(pedig megy rajta netezés, mailezés, zene, youtube, navigáció és a többi, szóval használva van rendesen) Volt kölcsönben nálam másik droidos telefon is, méghozzá a legalja(voda 845), az sem fagyott egyszer sem. És ráadásul a legújabb droid amit használtam gingerbread volt, nem ám 4.x. Ismerősöktől sem hallottam droid fagyást.
Csak az apple és az m$ fanboyoktól hallok ilyet...
Egyiknek néhány hónapja csináltam stabilitási tesztet(mert amúgy elalvás előtt mindig kikapcsolom, mert minek menjen): [link] figyeld azt a 223 óra működési időt.

wp-t nem használtam bizony. Sejtem milyen, hiszen a microsoft neve garancia a minőség hiányára. Bőven elég a desktop win is, nem akarok agyvérzést kapni, még a mobil os-en is idegeskedni :D

Nem az a user error ha sokféle programot telepít a telefonjára (nekem sincs kevés rajta), de az igen ha olyasmiket amik le tudják fagyasztani. Pont ennek megelőzésére nincs root jog alapon. Ha nem tudsz normális programokat használni, ne rootolj...

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.