Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Egy értelmes kezdő hsz :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#102) #54715584 válasza Oliverda (#3) üzenetére


#54715584
törölt tag

a felesleges topic nyitasoktol mar nekem is nagyon elegem van...

tudom...regi hsz-re valaszoltam :P

(#103) Sipi16


Sipi16
senior tag

Nem minden újonc ilyen csak a nagy átlag. :D
Én például előbb kerestem aztán nyitottam fórumtémát...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#104) Oliverda


Oliverda
félisten

Hopp.... régen jártam erre. :B

Eszembe jutott egy hasonlat, és beleírtam. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#105) ttower


ttower
aktív tag

egy igazi újonc ;]
[link]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#106) szacsee válasza ttower (#105) üzenetére


szacsee
nagyúr

(#107) ttower válasza szacsee (#106) üzenetére


ttower
aktív tag

de ő legalább 3000 soros diagnosztikát ad hozzá ;]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#108) Hack3er


Hack3er
őstag

Nagyoonkoomooly ez az íráás!!! :DDD

(#109) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az igazi ujonc első hsz sok esetben beszólás vkinek, és utánna eltünik, mint szürkeszamár a ködben

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#110) Oliverda válasza Jégkokó (#109) üzenetére


Oliverda
félisten

A kámforos hasonlatom pont erre akart utalni. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#111) benny23 válasza Oliverda (#110) üzenetére


benny23
tag

Tetszik az írás! :C

Én talán még hozzátenném azt, hogy az újonc mindent mindenkinél jobban tud!
Szerintem példát mindenki tud erre!

(#112) nándika válasza Oliverda (#3) üzenetére


nándika
aktív tag

Ezt a remek írásod most sikerült elolvasnom :O
Aszem nagyon egyet kell veled értenem ami egyben szomorú is sztem!

A bárányok hallgatnak!

(#113) PPeter


PPeter
addikt

Az Igazi Újoncok legújabb generációja már írni sem tud. Előszeretettel használja a vok, tom, non, naon, xal, sztem, ien, oan, ismi, mien stb. förmedvényeket.Ha szóvá teszik neki, hogy esetleg magyarul kellene előbb megtanulni, és csak utána kommunikálni írásban, akkor kiderül, hogy - szerinte - tud ő helyesen írni, csak éppen
- nem azért fórumozik, hogy ilyen hülyeségre figyeljen
- nincs ideje figyelni rá
- nincs kedve ezzel törődni munka/suli után.

Az Igazi Újonc vélhetően tiszteletbeli tűzoltó is, mert kedvenc szava az "oltás", ezt minden helyzetben el lehet sütni (ne oltsál, ne oltsatok, ez csak oltás stb.)

Az ínyencebb Igazi Újonc az anyanyelvi írástudatlansága és igénytelensége mellé felvonultatja az angol nyelv gyöngyszemeit is, olykor játékos, már-már nyelvújító nagyszerűséggel ötvözve az idegennyelvű szavakat és a magyar ragokat, toldalékokat, lásd a
- hardwer-el
- firmwarat
és még sorolhatnánk.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#114) nike_


nike_
addikt

Az Igazi Újonc ha alkuhoz kerül a sor, kenterbe veri vándorköszörűs cigány lókupecet is. :DDD :DDD

(#115) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Sziasztok!

Egy privát üzenetem, tulajdonképpen azt sem tudom miről beszél (azthiszem megsértődött egy árajánlatomra), mintha egy másik bolygóról jött volna:

"hátha van anyid figy it eröl van szo ha ijen burzsuj kis gazdag gyerek vagy akort minek vagy ezen az oldalon eröl van szo ezen az oldalon hogy HASZNÁLT vágod ha neked anyi zséd van hogy ujat vegyél ako ne keresges it a csorok közöt" :Y

[ Szerkesztve ]

(#116) #64791808 válasza -NOKIA- (#115) üzenetére


#64791808
törölt tag

Itt van a szekrényben a sörétes. Mikor adjam oda? ;] :C :DDD

(#117) fero02


fero02
veterán

(#118) Hakudoshi válasza fero02 (#117) üzenetére


Hakudoshi
tag

Atomot neki! :R ;] :O

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#119) Neil Watts válasza PPeter (#113) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Meg xD-znek szorgalmasan a "drágaszágok"... :(
Példa erre McKenny a BF2 topikban... :((( :(((

Üdv. Core2

(#120) eddie17 válasza Neil Watts (#119) üzenetére


eddie17
addikt

Ezt olyan sokszor láttam, hogy tegnap néztem egy apróhírdetést, és az volt, hogy eladó memóriakártya olvasó xD. Gondolkodtam miért vicces, aztán leesett, hogy az a típusa. Túl sok ilyet olvasok...

(#121) spirit007


spirit007
senior tag

Egy gyakori újonc kérdés kimaradt :

"Mikor lehet saját avatar-om ? " :DDD

Egyébként meg diszkrimináció az egész , mert az írás szerint sosem voltam "igazi újonc " :O
Mivel kb. 2 évig csak olvastam a PH!-t miután reg-eltem és azóta se vagyok egy szófosógép , 0 db topic-ot nyitottam , stb.stb.

(#122) Neil Watts válasza eddie17 (#120) üzenetére


Neil Watts
veterán

:DDD :Y :DDD

(#123) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Az igazi újonc tanácsot kér, de sosem hallgat rá.
Van egy szakértő ismerős, aki teljesen a valóság ellenkezőjét állítja.

(#124) Neró


Neró
őstag

Az igazi ujonc anyázik ha mondassz valami okosat...

| www.diablohungary.hu

(#125) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Valamennyire szerintem, ez a folyamat is hozzátartozik a felelellőségteljes PH! tag felé vezető úton. És milyen kellemes visszagondolni, a sok régi hülyeség, és a jelenlegi állapotok között lévő különbségre :)

Original's never fit - Socket 370

(#126) mave13


mave13
őstag

Sok embert tisztelek itt a PH!-n, akik képesek normális választ adni egy feltett kérdésre.
Fő tulajdonságaik:
nem küldik el az újoncot egyből az anyjába, amikor az értelmes kérdést tesz fel,
értelmes választ képesek adni jól feltett kérdésre,
amit meg is tudnak indokolni,
lehet velük értelmes hangnemben eszmét cserélni, esetleg néha vitatkozni,
elismerik, ha véletlenül baromságot írtak, mert ilyen is megesik néha,
ha egyszer valami marhaságot írsz, nem szállnak utána rád rögvest megcáfolva mindent, amit a továbbiakban hozzászólsz, tanácsot adsz. (Ezt múltkor egy őstag olyan szinten űzte, hogy az már szánalmas volt..)
amikor kell, akkor viszont teljes határozottsággal állítják le a lelkes újoncot.

Én ezeket az embereket tudom tisztelni.

Bocs, de fogalmazást, és helyesírást még nem sikerült normálisan megtanulnom. :D (24 év alatt sem... )

[ Szerkesztve ]

Icewolf || kósza ||

(#127) Neró válasza Neró (#124) üzenetére


Neró
őstag

Annyit kihagytam, hogy az igazi ujonc elsőnek topicot nyit.Másodiknak okoskodik.
Harmadiknak bannoltatja magát. ;)

| www.diablohungary.hu

(#128) sztikac válasza Neró (#127) üzenetére


sztikac
őstag

Meg ezeréves topikokat hoznak fel értelmetlen hsz-kel (pl. "meghalt ez a topik").

(#129) mave13 válasza Neró (#127) üzenetére


mave13
őstag

Akkor ezek szerint kevés az igazi újonc. :D Vajon mennyi ember jut el a harmadik szintig?

Icewolf || kósza ||

(#130) Neró válasza mave13 (#129) üzenetére


Neró
őstag

Sok ember eljut.

(#128) sztikac: [link],[link] :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#131) PrinczA


PrinczA
őstag

"Az Igazi Újonc ha alkuhoz kerül a sor, kenterbe veri vándorköszörűs cigány lókupecet is."
Ezt sajna nem tapasztaltam, én azt vettem észre, hogy az emberek nem tudnak alkudozni.

(#132) mave13 válasza Neró (#130) üzenetére


mave13
őstag

LOL! Azért tényleg vannak itt hihetetlen arcok. :D

Icewolf || kósza ||

(#133) Neró válasza mave13 (#132) üzenetére


Neró
őstag

Nem az a baj, hogy vannak hanem az a baj, hogy sokan vannak.

| www.diablohungary.hu

(#134) Olcsi válasza Neró (#133) üzenetére


Olcsi
senior tag

Még talán az se baj! Akkor kikből lennének a tagok, őstagok, stb.? Mindenkinek át kell esnie ezen, újoncként mindenki "elkövetett" butaságokat, bakikat, hülyeségeket. Aztán egy idő után átesik a holtponton, és rájön a dolgok lényegére, hogy mirét is van ez a fórum... És ez így jó. Nincs ezzel semmi baj!
Mod: Akkor lehet baj, ha regel, és utána nem látogatja az oldalt, de szerencsére azért ilyenekből sztem kevés van.

[ Szerkesztve ]

(#135) mave13 válasza Olcsi (#134) üzenetére


mave13
őstag

Nem az újoncokról volt szó, hanem az érdekes (néha már már pszichiátriai) esetekről. :D

Egyébként, én is regeltem már 1300 napja körülbelül, de mivel nem volt net, sokáig nem tudtam itt lenni, csak néha megnéztem, amikor kellett valami. Most viszont örülök neki, hogy van egy ennyi idős profilom. Idősebb, mint egy-két moderátoré. :DDD

Icewolf || kósza ||

(#136) Thrawn


Thrawn
félisten

Az igazi 'újonc' Link ;] :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#137) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nagyon jó írás :C

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#138) Sish válasza Kareszovics (#100) üzenetére


Sish
tag

:C

Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket!

(#139) Sish


Sish
tag

De ne feledjétek, hogy ti is voltatok újoncok! ;)

Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket!

(#140) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

(#141) Thrawn válasza -NOKIA- (#140) üzenetére


Thrawn
félisten

:DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#142) janika1337


janika1337
tag

Most keveredtem ide...de ez mennyire igaz...ezen behaltam... főleg a "Az Igazi Újonc ha alkuhoz kerül a sor, kenterbe veri vándorköszörűs cigány lókupecet is." ponton...mintha csak rólam szólna ez a dolog regisztrálásom után 2 héttel... :D

"Szerinted nagy dolog? Nem nagy dolog."

(#143) leviske válasza mave13 (#126) üzenetére


leviske
veterán

"Ezt múltkor egy őstag olyan szinten űzte, hogy az már szánalmas volt.."

Ugye nem én voltam az az őstag? :DDD Mert volt egy vitánk a "milyen procit?", vagy "milyen gépet?" topikban, amire utólag rájöttem, hogy hülyeségeket írtam (Intel E2k vs. Athlon X2-esek)...
Bár lehet, hogy nem veled volt, hanem Morden24-el...de azt hiszem veled. :DDD

(#144) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Ismét egy gyöngyszem. Nem jutott el a tudatáig még az sem, hogy kijavítottam... :))

(#145) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

(#146) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Üdvözletem az összes fosszilis tagnak!

Még egyetlen újonc sem írt ide? Ebbe a barátságos és egyáltalán nem diszkriminatív, továbbá egyáltalán nem általánosító topicba? Nahát! Ezt a hibát akkor ezennel orvosoljuk. Belenéztem az írásokba és előre megjegyzem,hogy nem fórumozni járok erre az oldalra,csak vásárolni. Következésképpen nem fogok a továbbiakban szájkaratézni senkivel, nem ez a célom. Nem szándékom fórumozni a prohardveren és ide sem akartam írni, de pár dolog szemetszúrt az itteni lenéző és ellenséges írások között. Ezért ebből az alkalomból csak halkan jegyzem meg, hogy a topicnyitónak is elkelne egy nyelvtankönyv, lévén nem megy neki az egybeírjuk-különírjuk.. Sajnálatos módon nem a word hibajavítója az etalon, mert az több helyütt magyartalan. Esetleg egy sosem későn beszerzett nyelvtankönyv megoldja a problémát, még abban az esetben is,ha őstag az illető.

Az idiótának, agyamputáltnak, garantáltan kreténnek, reatardáltnak, és egyébnek beállított újoncok nevében maradok tisztelettel: .

G.

(#147) Motion_Blur válasza Gizmo94 (#146) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A nevedben a 94 a születési évedre utal? Mert ha igen, akkor le a kalappal! Tudsz helyesen írni, ez igazi ritkaság a mostani tizenévesek között (személyes tapasztalat is). Inkább róluk szól ez a topik, mintsem a rangban újoncokról szvsz. Sok takony olyan undorító módon képes írni, akár cikket is a logoutra, hogy az valami elképesztő.
Örülök, hogy akad kivétel is :)

p.s.: Te nem vagy Igazi Újonc :D

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#148) Gizmo94 válasza Motion_Blur (#147) üzenetére


Gizmo94
veterán

Köszönöm, de nem érdemlem meg a dícséretet, mivel nem tartozom a tizenéves korosztályhoz, továbbá az,hogy képes vagyok az anyanyelvemen írni, nem erény, pusztán egy állapot. A nevemben a 94 nem a születési évszámomra utal, más okból van a szám a név mögött. Viszont már megbántam,hogy ezt választottam, mert ez és az újonc titulus be is határol itt ismeretlenül is. Általános az,hogy privát üzenetváltások alkalmával idiótaként kezelnek, amit enyhénszólva sérelmezek. Éppen ezért reagáltam az ebben a topicban olvasottakra, mert úgy éreztem,hogy az amúgyis meglehetősen kedvezőtlen " újonc" megítélést tovább rontja. De semmi indulat nem vezérelt amikor hozzászóltam, csak egy észrevétel volt a részemről ami csak annyit akart jelenteni,hogy az intelligencia és a helyesírás nem igazán a prohardveren eltöltött idő és a hozzászólások mennyiségének függvénye.

Azért kösz, hogy unreal newbie lehettem. ;)
Üdv: G.

(#149) sNORh válasza Oliverda (#3) üzenetére


sNORh
addikt

nah lol ez mennyire igaz, főleg mostanában a totyik nyitogatás a divat.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#150) littlelion21


littlelion21
addikt

Ez nagyon ott van... :R
Nekem ez volt a kedvencem.

(#151) -NOKIA- válasza sNORh (#149) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

(#152) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

(#153) Tidus válasza Oliverda (#110) üzenetére


Tidus
addikt

Nagy kaland ez az újonc dolog, egyszer mindenkinek el kell kezdni valahol, hát itt a P.H.-n is újoncként! De kérdezem én jelent ez valamit???? (Sok felkiáltó jelet teszek mert ez az újoncokra útal, Bevezetés! Lehet hogy annak a "hűlye" újoncnak több fogalma van a számtekhez mint annak aki ráérő idejében öt éve itt lóg, és felületesen szerzett ismereteiből, és az itt olvasott vélemények alapján írják a véleményüket és szólnak meg másokat! Hmm..!?
Vannak it olyan emberek akik ebből a témából diplomáztak, és nemrég v. most is újoncok, de nem igazán foglalkoznak vele, ki a PH! kedvenc, és Nagyúr!! Csupán csak azért mert tanult emberek!!

[ Szerkesztve ]

(#154) Lenry válasza Tidus (#153) üzenetére


Lenry
félisten

ad1: egy több mint 1 éves postra reagáltál
ad2: szarkazmus / irónia... ismerős szavak?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#155) Tidus válasza Lenry (#154) üzenetére


Tidus
addikt

ad1: Miért nézegetsz egy 1 éve indult topic-ot? Ha már én ilyenre válaszolok.
ad2: Hát igen írónia, és ismerős szavak de azoknak akikre vonatkozik! Ismered a mondást kinek nem inge nem veszi magára...!
Részemről ennyi...!

(#156) Lenry válasza Tidus (#155) üzenetére


Lenry
félisten

ezek szerint te magadra vetted :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#157) Tidus válasza Lenry (#156) üzenetére


Tidus
addikt

Nem vettem magamra, de vitázni sem akarok senkivel, mivel nincs értelme, csak a véleményemet nyilvánítottam ki! Neked pedig megköszönöm hogy reagáltál rá!

(#158) BITBOYS válasza Tidus (#157) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez az egész újonc dolog csak vicc, de mint minden viccnek ennek is van alapja. :)

szerk: VladimiR-t ismered? :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#159) Tidus válasza BITBOYS (#158) üzenetére


Tidus
addikt

Pontosan!

Nem rémlik, azt hiszem nem ismerem! Kellene, valahonnan?

(#160) iSonic válasza -NOKIA- (#152) üzenetére


iSonic
addikt

hát ezen jót kacagtam :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.