Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Narxis


Narxis
nagyúr

Ehhez a GVH-nak is lesz 1-2 szava...

Thanos was right.

(#52) 30z.Samu válasza Narxis (#51) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mihez? Már megtörtént a felvásárlás.

Sic Parvis Magna

(#53) zzola


zzola
félisten

RIP Sonyi.
;]

(#54) 1dude


1dude
aktív tag

Nokia v2, hajrá ;]

(#55) Döglött Róka válasza 30z.Samu (#52) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A magyar GVH-ra gondolt.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#56) Komplikato


Komplikato
veterán

Érdekes, hogy a hírekben és alatta nem foglalkozik senki a King-gel, pedig ők vagy 20 éve nyomják a pénznyomda flash és mobil játékokat, mind adaktív, minddel keresnek majdnem annyi lovét, mint a konkurencia pl. az Angry Birds szériával. Lehet többet ér hosszú távon, mint az egész Blizzard.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#57) bencenc válasza GeryFlash (#48) üzenetére


bencenc
csendes tag

Tuti nem lesz exkluzív a cod
Túl sok pénztől esnének el

(#58) Plazmacucci válasza bencenc (#42) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Butaság. Az összes nagy Blizzard cím a kezükben van.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#59) speedygonzi2 válasza bencenc (#57) üzenetére


speedygonzi2
tag

Szerintem nem is kell exkluzívvá tenni.
Elég ha kicsit lejt a pálya az XBOX felé. Odáig nem is mennék hogy GP day 0 vs PS full prize. De monjuk hogy lando GP-ben 1 Y release után, addig meg meg tudod venni GP előfizettéssel kedvezményesen, egy ilyen modellel már lehet terelgetni a vásárlókat.

Én pl igy sem, úgy sem veszem meg ezeket (COD), de biztos jól elszórakoznék a 6-8 órás single campaign-el 1-2 évvel release után is ha GP-ben lenne. ha nem játszottam, nekem új...

(#60) TBT válasza bencenc (#57) üzenetére


TBT
addikt

Előbb-utóbb elő kell állniuk valami exkluzív címmel, ha már ennyi pénzt beleinvesztáltak a ActiBlizzardba - nem mellesleg további XBox konzolokat akarnak eladni. De szerintem sem a CoD lesz az. Majd a CoD-os és Blizzard-os fejlesztők összedobnak új IP-ket a Microsoftnak.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#61) alratar


alratar
addikt

ATYAÉG!
Lassan teljesen kétpólusú lesz a gamer piac. :(
Kíváncsi vagyok, hogy miként fogja ez a lépés befolyásolni a piacot. :F

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#62) GeryFlash válasza bencenc (#57) üzenetére


GeryFlash
veterán

Olyan rettenetesen soktol nem, evi 200-300 millio dollartol, ami apropenz egy MS-nek, ha cserebe ezzel bezuzhatja a Sonyt.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#63) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Hogy mivan? Micsoda?? :Y

Először elgondolkodtam, hogy nem -e április elseje van! :DD
Hát ez nagyon kemény! Üdvözlendő hír, remélem a Microsoft rendet tesz a cégben. :C

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#64) Gave válasza alratar (#61) üzenetére


Gave
addikt

Lefelé tartó spirál.

Különösen azoknak akik már majdnem sikeresen elszakadtak volna a Windows-tól, most lesz még némi visszatartó ellenállás, ha a kedvenc addikciók platform exkluzívak lesznek.

(#65) Komplikato válasza alratar (#61) üzenetére


Komplikato
veterán

Lesz maximum 2-3 "gonosz nyugati" cég, meg kemény 1db "gonosz kínai" cég, azt cső.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#66) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Következő hír: "A Tencent megvette a Microsoftot"

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#67) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Na azt hiszem ez a hír az egész világ számára igencsak váratlan bombaként robbant, akár csak számomra.
Bár az Activision és Blizzard kezében nincs olyan franchise, ami engem érdekelne (kivéve Spyro), ennek ellenére örülök, mert így végre lesz valaki, aki alaposan seggbe tudja rúgni Kotickot és nagyon remélem hogy mihamarabb repülni fog, mert megérdemelné!
Ezt a semmirekellő bandát már csak tulajdonos váltással lehet megmenteni, reméljük az MS rendet tud tenni majd, nyilván ehhez sok idő fog kelleni, de ez a hír legalább egy reménysugarat ad a játékosoknak.

Ha a MS-nak ilyen sok pénze van és ennyire agresszív üzletpolitikát folytat, én személy szerint jó esélyt látok arra is, hogy idén akár az Electronic Arts-ot és/vagy az Ubi-t is felvásárolja.
A Sony-nak valamit ki kell találnia, mert innentől a Bethesda címek, COD-ok és minden Blizzard játék nagy valószínűséggel nem fog PS-re kijönni, vagy ha igen, akkor 1 évvel később.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#68) Jesus_Shaves válasza huskydog17 (#67) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Nem fogják, mert piszok jó vezető befektetői szemmel. Másrészt ez az egész nagyon rossz fényt vet a teljes iparág jövőjére, nem csak a Blizz játékokéra. :(

(#69) <Lacy85> válasza GeryFlash (#62) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Azért a Sony-t sem kell félteni. Lépnek ők, ha rezeg a léc.
Meg most őszintén. Szerinted hányan mondanának le a k@rva jó PS játékokról egy COD miatt? :D

(#70) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Ahogy teljesített meg amilyen ügyeik voltak az utóbbi években a Blizznek, ez a legjobb dolog ami történhetett velük. Véleményem szerint az eredmény csak jobb lehet annál ami most van.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#71) alratar válasza Hopkins95 (#63) üzenetére


alratar
addikt

Üdvözlendő? Annyira szerintem nem.
Nem lennék meglepve, ha a következő hír, hogy a 343-nek annyi. A CoD-ok után minden évben Halo. És még ki tudja mit befolyásol ez, amire nem is gondolunk.

Ja igen, és ezzel az MS eldöntötte s megszűntette a piaci verseny éyt, mert nem hisszük, hogy a Sony, a Squere vagy a Ubisoft felveheti a versenyt?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#72) alratar válasza Plazmacucci (#66) üzenetére


alratar
addikt

Azon azért nyulnék. :DD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#73) mcfing


mcfing
csendes tag

Fél államadósság :D nem semmi beruházás.

(#74) AxBattler


AxBattler
félisten

Aztapaszta! Ez dúrva! :Y

Diablo 2-3, Overwatch, Blizzard Classic Collection ezek szerint csont nélkül jöhet GP-be, a többit meg majd portolják bill+egér kombóval. Hócs'ot a Boxra!!! :DD

Pedig én a SEGA-ban reménykedtem... :(

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#75) HELLAFLUSH válasza <Lacy85> (#69) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Rezegjen is alattuk a léc mert megérdemlik..:D

(#76) 30z.Samu válasza AxBattler (#74) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ki tudja, lehet az lesz a következő...a kék controller piacra dobásánál én is Sega-t tippeltem volna következőnek. :D

Sic Parvis Magna

(#77) Busterftw válasza Plazmacucci (#66) üzenetére


Busterftw
veterán

"Sony merges with Tencent" :D

(#78) GeryFlash válasza <Lacy85> (#69) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ha tovabbra is mindent kiadnak PC-re mert a ,,belsos fejlesztoik ezt szeretnek" akkor gyorsan szoporoller lesz. Nem baj, majd az Apple megveszi a Sonyt amikor az Activision-Blizzardhzo hasonloan par ev mulva legatyasodnak. ;]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#79) <Lacy85> válasza HELLAFLUSH (#75) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ja. Megérdemlik. Végülis csak a legjobb játékokat tolják ki magukból, amire a MS csak felvásárlással tud reagàlni. Egyelőre a MS az, aki megérdemli a sorsát, mert nagyon elcseszték az előző generációt. A Sony meg köszöni szépen, nagyon jól van.

(#80) <Lacy85> válasza GeryFlash (#78) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Egy kicsit túltolod szerintem. A Playstation eddig minden generációban elég jól teljesített. Ezen nem ez a felvásárlás fog változtatni.
A MS-nak inkább a normális játékokra kellett volna gyúrni. Ha minden igaz, ezek miatt vesznek konzolt az emberek.
De ahogy fentebb is írták: Ha nem megy ésszel, majd megy pénzzel. :D

(#81) Silεncε válasza <Lacy85> (#69) üzenetére


Silεncε
őstag

Szerinted hányan mondanának le a k@rva jó PS játékokról egy COD miatt?

Aha, aztán meglepődsz, amikor összehasonlítod melyikből mennyit adnak el.

(#82) floatr válasza <Lacy85> (#80) üzenetére


floatr
veterán

Nézd meg az adott platformokon az aktuális játék toplistákat: FIFA és CoD...

(#83) <Lacy85> válasza Silεncε (#81) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ilyen alapon akkor előző generációban senki nem vette volna a PS4 Pro-t. PS játékokból elvileg kevesebb fogy, a COD meg jobban futott a OneX-en.
Aztán a konzol eladások valahogy mégsem ezt tükrözik. :D

(#84) ldave válasza floatr (#82) üzenetére


ldave
félisten

Igazából ez a két játék + GTA, ami teljesen más liga, mint minden más. Azok mellett 10 milliós Dark Souls 3 vagy 20 milliós God of War is nevetségesnek tűnik, miközben sikeres játékokról beszélünk.

A Slime draws near! Command?

(#85) 30z.Samu válasza <Lacy85> (#83) üzenetére


30z.Samu
félisten

A konzol meg a játék eladások két külön dolog. Lehet, hogy aki CoD-ot meg Fifát vett, annak a többsége PS-en tette ezt meg, de attól még a tény nem változik hogy ezekből többet adnak el, mint egy Sony exkluzív játékból. Ami persze nem azt jelenti, hogy sz@rok a Sony címek, sőt. Csak sajnos erre van igény.

Sic Parvis Magna

(#86) <Lacy85> válasza floatr (#82) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Pont ezért fog ezután is megjelenni minden platformra. PS4-ből elment 100+ millió, PS5 meg valahol 15 millió környékén jár.
Ekkora piacot nem fog eldobni senki. “Kicsit” nagyobb lenne a negatív visszhang, mint a várható profit.

(#87) adamssss


adamssss
veterán

Ne legyen igazam de nagyon úgy fest, hogy pár év és marad kb 3-4 cég az IT piacon. Apple, MS, Googe, Meta. Nem biztos, hogy ez nekünk felhasználóknak túl jót fog tenni.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#88) Silεncε válasza <Lacy85> (#83) üzenetére


Silεncε
őstag

Aztán valahogy mégis ott tartunk, hogy a 110 millió eladott PS4 mellé a legtöbbet eladott exkluzívok hoznak max 10 milliós eladásokat. Csakhát ez nem illik a "konzoltcsakazexkluzikvokmiattveszmindenki" narratívába, ezért elegánsan ignorálva van.

Mielőtt még: van XSX-em és PS5-öm is, ahogy a legtöbb PS-es ex-el is játszottam

(#89) Gyuri27 válasza AxBattler (#74) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha eszük van "pc-t" csinálnak a konzolból.
Egyébként gratulálunk bobby. Minden pénzt megérdemeltél amit kaptál.
A részvényesek is megérdemeltek mindent mert ezt a remek ember oda tették és hagyták remekül dolgozni. Bravó.

Egyébként Gates vagyona 130 mrd dollár. Szóval zsebből is megvehette. Vagy bele rakhatta az induló önrészt és hitelt is vehetett fel rá. Az ms-nek meg szerintem ez nem igazán tétel.

Azt hogy ez milyen kihatással lesz (főképp a blizzre) azt nem tudjuk csak reménykedhetünk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#90) Phoen|x válasza TBT (#23) üzenetére


Phoen|x
őstag

"WarCraft IV"

Adná az ég!

Go Gunners!

(#91) <Lacy85> válasza Silεncε (#88) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nálam a következő a logika:
MS játék gyakorlatilag nincs egy sem, ami érdekel, mert semmi értelmes címük nincs. Sony játék viszont van pár, ami nagyon bejön. A multiplatform címek meg mindegyiken futnak. Na most akkor melyiket fogom venni?
Lehet, hogy fejenként csak 10 millió megy el az exkluzívokból, de az már játékonként 10 millió ember, aki emiatt megveszi a konzolt.

(#92) GreatL


GreatL
őstag

Remélem az idióta Blizzard kliens megszűnik ezzel hamarosan.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#93) GeryFlash válasza <Lacy85> (#80) üzenetére


GeryFlash
veterán

Playstation/Sony parti vagyok, nem ertem a Days Gone 2 leloveset, az hogy mindent romma remasterelnek ami persze jo penz csak szarnak a jatekosokra. 14 honappal a PS5 release utan sikerult letenniuk KETTO darab PS5 exkluziv cimet (Demon's Souls Remake, Returnal) es es 1 darab PS exkluziv cimet (Ratchet & Clank Rift Appart) felmutatni. Ahhoz volt eszuk hogy PC-re mindent kiadjanak, igy jelezve hogy egyebkent hot mind1 nekik es nyugodtan vegyenek PC+Xboxot, mert a Sony exkluzivok majd jonnek PC-re is. Tipikus rovidtavu gondolkodas, ahol a vezetok felevszyik az igy bejott plussz bevetelbol a bonuszt, a hosszutavu strategiat meg leszarja mindenki, a fontos hogy a mai szamok jol neznek ki.

<Lacy85>: Jatekosok 98%at nem erdekli hogy melyiken fut jobban (foleg hogy rohadtul nunasznyi difi van a 2 platform kozott) a lenyeg hogy mindketton fusson. Ha nem lesz COD vagy nem lenne FIFA az rengeteg embernel lenne deal-breaker. Ha az MS megvenne az EA-t is akkor a Sony lehuzhatja a rolot, de legalabbis nagyon beszukulne a vasarlopiacuk.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#94) ldave


ldave
félisten

Amúgy szerintem a Call of Duty marad mindenes, de mondjuk egy esetleges Sekiro folytatás, vagy hasonló kaliberű új játék innentől kezdve már csak GamePass képes helyre fog megjelenni.

A Slime draws near! Command?

(#95) Samott válasza Gyuri27 (#89) üzenetére


Samott
addikt

Ha jol latom a 2021-es profitjuk ~116 milliard dolcsi volt. Van mibol.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#96) Wesder válasza Wellin9 (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Monopolhelyzet:

"After this deal closes, Microsoft will be the third biggest gaming company by revenue, behind Tencent and Sony"

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#97) Fitzgerald válasza Wesder (#96) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az lehet, de a pécés tortából kimaradnak. Aztán ha nem lenne elég nagy vagy elég finom, akkor nem próbálkoznának pécén az egykori PS exkluzívokkal...

(#98) Raymond


Raymond
félisten

Meg se vartak a Black Friday vagy Cyber Monday akciot?! :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#99) Alexios válasza Wesder (#96) üzenetére


Alexios
veterán

Mondjuk ez szép meg jó, de mi van ha kivesszük a mobiljátékokat a képből? Tencent igazából amiatt van ott, és bár játék-játék de azért mégsem

(#100) Hopkins95 válasza alratar (#71) üzenetére


Hopkins95
addikt

Szerintem nem lesz a 343-nak annyi. Az Activision-Blizzardnak saját fejlesztőgárdája van, a Microsoft átveszi az egészet úgy ahogy van.

Végre látok rá esélyt, hogy a Activision-Blizzardban strukturális változások ill. személycserék következzenek be, mert a Microsoft logikusan belegondolva nem engedheti meg magának, hogy az Activision körüli botrányok foltot hagyjanak a Microsoft hírnevén.

Meg nemrég ugye Phil Spencer is még azt nyilatkozta a legutóbbi Bobby Kotickos ügy után, hogy a Microsoft átértékeli a kapcsolatát az Activisionnal.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.