Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) 30z.Samu válasza Tikakukac (#297) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mint az öregasszonyok a brazil szappanopera előtt? :D

Sic Parvis Magna

(#302) nanocry válasza sittes79 (#171) üzenetére


nanocry
tag

Teli akarja verni azt a polcot... :D :D

(#303) .LnB válasza k-adi (#296) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De legalább odaírta, hogy kiket linkel. Így legalább tudtuk, hogy nem kell kattintani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#304) Kasya válasza Tikakukac (#297) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én azóta nem nézem őket.
Mára egész felnőttek. Már nem olyan bohócok, mint akkor voltak. Ugyanakkor prisznek igazat adok:
Ezek sem tudnak jelenleg többet mint te meg én, csak qrva szépen becsomagolják egy jó órás süketelésbe...

[ Szerkesztve ]

(#305) 30z.Samu válasza Kasya (#304) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem akarom őket védeni, de sosem állították, hogy amit mondtak az szent írás. Mindig hangsúlyozzák, hogy amit mondanak, az a saját véleményük.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#306) alratar válasza RandomName (#281) üzenetére


alratar
addikt

Hogy érted, hogy a Sony mögött van?
By the way, biztos lesz felvásárlás, hisz a Sony erre muszáj reagáljon erre, s valjuk be, a Spartacus nagyon kevés ehhez.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#307) alratar válasza zkxdn (#294) üzenetére


alratar
addikt

Nagyon úgy tűnik, hogy ez lesz a vége.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#308) GeryFlash válasza RandomName (#289) üzenetére


GeryFlash
veterán

Bosszút állt aka megakályozta a platformján a másolt játékok futtatását ezzel védve magát és a fejlesztőket. Bosszút állt. Egészen szürreális ahogy te a világ történéseit érzékeled.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#309) alratar válasza alratar (#307) üzenetére


alratar
addikt

De szerintem most pont ezért imádkozik hanem az indie, hiszen ha csak a két platform holder lesz, ők mindent exkluzívvá tesznek, ők be fogják tölteni a mindenhová megjelenő játékok űrjét.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#310) bLaCkDoGoNe válasza prisz (#295) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ún. influenszerek, azaz osztják az észt, mintha tényezők lennének.

.LnB: ennek megfelelően módosítottam a bejegyzésen. :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#311) .LnB válasza bLaCkDoGoNe (#310) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ámen. :D

És tényleg én is azt feltételezném, hogy igazából a fiatalokra "veszélyesek". De már többször kiderült (itt fórumon is), hogy ez nem igaz. 30 felett is simán nézik őket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#312) 30z.Samu válasza .LnB (#311) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jelen. :D Én bírom őket, de nem veszem és nem is kell szentírásnak venni azt, amit mondanak. De ezt Ők is mondják mindig, amit mondanak az az Ő véleményük. Volt, amiben nem értettem Velük egyet és biztos lesz még a jövőben is. De nem is kell, pl. attól hogy a VR vagy bárki más azt mondja egy játékra, hogy sz@r, attól még ugyanúgy fogok vele játszani, ha Nekem tetszik. Helyén kell ezt kezelni, egyébként sem lehet mindenkinek megfelelni.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#313) Raysen623 válasza prisz (#295) üzenetére


Raysen623
addikt

Talán nem ártana a helyén kezelni a dolgokat. Amit ez a két srác mond az csupán elmélkedés az adott témáról és véleményt osztanak meg, nem pedig az igazságot, vagy bármilyen megvalósulni akaró jövőt. Gondolatok, amik vagy érdekelnek másokat is vagy nem. Ennyi. Senki nem tudja mi lesz, ők sem és nem is állítják. Én is éppen most néztem meg és jót szórakoztam rajta. Jani csak hümmögött a dolgon, ami nem csoda hiszen ép ésszel magyar ember képtelen felfogni egy ekkora tranzakciót.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#314) AxBattler válasza 30z.Samu (#312) üzenetére


AxBattler
félisten

Amikor játékokat tesztelnek, és a nagy izgalomban felmegy az adrenalinszintjük, akkor azt a stílust+visítozást annyira nem bírom, de azért szoktam Őket nézni.

Az Ő videóikat is, akárcsak minden IT oldal (így a PH!) tesztjeit, egészséges kritikával kell olvasni/nézni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#315) .LnB válasza 30z.Samu (#312) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig a legtöbb esetben az emberek, azért hallgatnak/néznek ilyet, hogy a saját véleményüket, látásmódjukat lássák/hallják viszont. Mert az megerősíti őket abban, hogy igazuk van, vagy jól gondolják.

Én a témában például elolvastam Flecha Telex-es cikkét, és kész. Benne van minden, informatív. Többet annál senki sem tud jelenleg ezzel az egésszel kapcsolatban. És még csak azon se kell gondolkodni, hogy egyetértessz e vele. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#316) 30z.Samu válasza .LnB (#315) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Pedig a legtöbb esetben az emberek, azért hallgatnak/néznek ilyet, hogy a saját véleményüket, látásmódjukat lássák/hallják viszont. Mert az megerősíti őket abban, hogy igazuk van, vagy jól gondolják. "

Ez is benne van, persze. Van hogy én is azért nézem meg a végigjátszás végét, hogy megnézzem kinek mi volt a reakciója. Hasonló volt-e, mint Nekem vagy esetleg volt-e valami amit én nem úgy éltem meg, ahogy Ők és esetleg tud plusz információval szolgálni. Pl A FH5-ben van az elején az a viharos küldetés, amikor szobrot kell fényképezni meg meg kell keresni a haver repülőjét. Na ott annál a küldetésnél én oda voltam meg vissza hogy milyen jól nézett ki meg milyen hangulatos volt. Nessaj meg kb annyit mondott hogy hát ez is megvót. Én meg néztem, hogy HHE?
Hát nem vagyunk egyformák. :D

Sic Parvis Magna

(#317) Kasya válasza .LnB (#315) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én is így látom. Csak amíg Rhyker levezeti az elmélkedést, addig sokan mások csak bebofognek.

(#318) Tikakukac válasza 30z.Samu (#305) üzenetére


Tikakukac
titán

Na akkor mondjuk ki, mert mindig oda lyukadnak ki ezen beszélgetések, hogy a saját vélemény és blabla: lehet úgy szponzorált tartalomról is tesztet készíteni, ahol nem kell konkrétan masszív tárgyi tévedésekig felhúzni egy tesztet, mert ez az elvárás. Ez volt az én bajom.
Legyen mindenkinek saját véleménye, legyen mindenkinek egészséges kritikája ezekkel kapcsolatban, de mivel én erősen érintett vagyok a témában és sokszor dobtam vissza megrendeléses tesztet, ezért nekem különösen vérnyomás növelő volt néha 1-1 pont.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#319) .LnB válasza Kasya (#317) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Rhyker az mi, vagy ki?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#320) Neurotoxin válasza alratar (#306) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Mióta napvilágra került ez a projekt név választás, azon gondolkozok, hogy akkor ez most egy 'bosszú' a Sony részéről? ;]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#321) 30z.Samu válasza Tikakukac (#318) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha már szponzorált tartalom, én az AnonimInc-nél bírom hogy folyamatosan lehúzza a Cubot termékeket, de Ők rendületlenül küldik Neki, hogy csináljon tartalmat. Nincs ott valaki, aki értene magyarul hogy tudják mit mond Balázs? :D

Sic Parvis Magna

(#322) .LnB válasza 30z.Samu (#316) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én csak is Stökiéket hallgatom. Tegnap is annyira feldobták a napomat (S08xE01). A munkatársaim már baromi kíváncsiak voltak, hogy min szakadok egész nap a röhögéstől. :D
Öreg rókák, sokat megéltek már, és én rajtuk nőttem fel. Ezért az ízlésemet is valamilyen szinten már fiatalabb korom óta meghatározták. De a legfontosabb, ők nem azért csinálják, hogy megéljenek belőle, ők tényleg csak véleményt nyilvánítanak. És ez fontos, mert így nem kell lemenni aljas szintre, hogy legyen nézettség, hallgatóság.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#323) Juhaszatti válasza 30z.Samu (#321) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ők csak azt látják hányan nézik a termékeikről szóló videókat. :))

(#324) 30z.Samu válasza .LnB (#322) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az mindenképp jót tesz a tartalomnak, ha valaki hobbiból csinálja meg ha nem függ semmi attól, hogy mikor mit mond, hanem szabadon le tudja mondani a véleményét.

Sic Parvis Magna

(#325) janos1988


janos1988
addikt

Szóval pár év és jönnek a havi díjas játékok, beleértve a nagy neveket is.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#326) tretyak válasza .LnB (#322) üzenetére


tretyak
aktív tag

Ezek az évnyitó/záró adásaik Mazurral és Sasával a legszórakoztatóbbak, párszor vissza kellett tekernem, mert elvesztettem a fonalat.

(#327) .LnB válasza tretyak (#326) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amikor négyen vannak, az mindig jó. :D

Neked a neved (ph! nicked) az Orosz jégkorong kapus után eredeztethető?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#328) tretyak válasza .LnB (#327) üzenetére


tretyak
aktív tag

Csak figyelni kell mert lemaradsz egy szóviccről és nem érted a kínos csendet.
Igen, onnan - az aktív időszakában inkább szovjet :)

(#329) alratar válasza .LnB (#322) üzenetére


alratar
addikt

Checkpoint? A legjobb!
Kicsit sajnálom, hogy csak retro az amivel foglalkoznak.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#330) Neurotoxin válasza 30z.Samu (#321) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Egyébként azonkívül, hogy néhányszor belefutottam a videóiba a youtube-on és nekem baromira ellenszeves a pökhendi stílusa, ki ez? :F

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#331) .LnB válasza alratar (#329) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy csak retro! Főleg nem ezekben az évzáró, évidnító részekben! És ott a Checkpoint now is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#332) 30z.Samu válasza Neurotoxin (#330) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tech csatorna igazából, teszteket csinál, néha gépeket épít. Igazából szerintem többet nem nagyon lehet róla elmondani. Régebben azért tetszett meg, mert Ő van olyan állat, hogy mindenen kipróbálja milyen játszani. Ami azért tetszik, mert engem is érdekelne és simán kipróbálnám akkor is, ha a gyártó szerint sem arra lett tervezve. :D Manapság nem nézem annyit, előbb nézek meg Tech 2 Lacitól egy tesztet.

Sic Parvis Magna

(#333) alratar válasza .LnB (#331) üzenetére


alratar
addikt

Réges rég óta nem hallgattam őket utoljára, s akkor még nem voltak ezek.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#335) 1dude válasza #32839680 (#334) üzenetére


1dude
aktív tag

Majd a nagyok felvásárolják és beszántják őket.

(#337) fatpingvin válasza #32839680 (#336) üzenetére


fatpingvin
őstag

az egyszeri júzer szempontjából erre való a torrent. egy ponton már nem is feltétlenül az anyagi oldala miatt hanem azért mert ezerszer kényelmesebb mint ezek között navigálni.

már persze nyilván a felhasználó érdekoldaláról nézve, jogi okokból ez részemről csak egy megfigyelés, nem javaslat.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#339) fatpingvin válasza #32839680 (#338) üzenetére


fatpingvin
őstag

semmi analógia nincs ebben, sőt. rendkívül erőltetettre sikerült.

a PS3 amúgy egyáltalán nem vált elérhetetlenné, just saying. az eladásoknak nem tette ki túl nagy hányadát azok akik OtherOS-re vették, nem nagy, de számottevő.

arról nem is beszélve hogy ez nem valami hifehack volt hanem egy hivatalosan támogatott feature, aminek kapcsán nem tudom melyik a rosszabb, ha a cégvezetés annyira hülye hogy nem számolt ezzel, vagy annyira rosszindulatú hogy számolt és úgy volt vele hogy majd úgyis elkaszálják.

szóval ne keverjük ide a videokártya körüli hisztit mert nem sok köze van a kettőnek egymáshoz.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#342) Wesder válasza #32839680 (#340) üzenetére


Wesder
félisten

Nem hàt. Beszàntàs itt nem nagyon lesz, max àtcsoportosítanak/összevonnak. Ez egy jó 10-15 éves taktika, addig nem lesz semmi ilyesmi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#344) 1dude válasza #32839680 (#340) üzenetére


1dude
aktív tag

Az a hir szvsz kacsa volt. De elég ha megnézed az EA listáját.

(#345) fatpingvin válasza #32839680 (#341) üzenetére


fatpingvin
őstag

jaj hagyjuk már, mert majd pont ez fogja megakadályozni a másolt játékokat...

ez ugyanaz a szokásos mese ami ilyenkor mindig előjön. annyiról van szó hogy a PS3 alapján rájöttek hogy ők igazéából nem akarják hogy a vasat az ő szoftverükön kívül bármi más értelmes dologra használják.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#346) Stauffenberg válasza #32839680 (#336) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Havi 1-2 sorozatért tényleg semmi értelme, de hagyományos TV előfizetésed sem azért volt, hogy megnézd vele a Barátok Köztöt, hanem egy szolgáltatás kellett, ami mindig ellát új tartalommal. Nálam a Netflix teljesen kiváltotta mára a hagyományos TV előfizut.

Na meg tegyük hozzá, hogy a hagyományos TV csatornák nem tudnak olyan produkciós minőségben sorozatokat gyártani, amiket a streaming szolgáltatók igen. Az egyik 4500 Ft-ot kér a fullos 4K UHD HDR csomagért, másik pedig egy 4500 Ft-os távközlési előfizetési díjon osztozik 60 másik csatornával és reklámidőt is értékesítenie kell, hogy működtetni tudja az egészet.

Ha reklámmentesen akarunk jó minőségű tartalommal szórakozni, az szemmel látható összegbe kerül. Amúgy nem kell minden platformra párhuzamosan előfizetni. Nálam a Netflix az alap, az mindig van, többi meg csak időszakosan.

(#347) AxBattler válasza Stauffenberg (#346) üzenetére


AxBattler
félisten

Nálam a Netflix teljesen kiváltotta mára a hagyományos TV előfizut.
Sajnos mi az ismeretterjesztő csatornákról nem akarunk lemondani, meg amikor idősebb családtag jön hosszabb időre látogatóba, akkor kell neki a napi török sorozat.

Amúgy nem kell minden platformra párhuzamosan előfizetni.
Ezzel tökéletesen egyetértek, szerencsére egyiknél sincs hűségidő/időkedvezmény, így akár havonta lehet váltogatni a Netflix, HBO, Crunchyroll, stb. előfizukat. Amikor az ember bedarálja azt a 4-5 évadot, ami érdekli, utána át tud menni a másik tartalomszolgáltatóhoz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#348) Stauffenberg válasza AxBattler (#347) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Sajnos mi az ismeretterjesztő csatornákról nem akarunk lemondani"

Amilyen fasza dokumentumfilm (sorozatok) vannak fent a Netflixen, kb egyszerre kell röhögnöm és hánynom a hagyományos ismeretterjesztő csatornáktól. Én ott vesztettem el a fonalat, hogy egy időben minden csatornán végigsöpört az elhagyott raktárakra licitálós sorozatok művelése, ahol minden adásban 500 dollárból csináltak 25 ezer dollár profitot lomizással, mindezt nagyon szar színészi játékkal és a néző teljes hülyének nézésével.

Igazi dokifilmezésre meg ott van a Curiosity + Nebula bundle meg egy jól megválogatott Youtube feliratkozás lista és rögtön atombombaként világítja be a sötétséget, hogy mi az igazi ismeretterjesztés. Nekem az összes hagyományos TV csatornából mélységesen elegem lett, olyan trágya a minőségük.

(#349) Erunosta


Erunosta
tag

Remélem nem vált minden Blizz játék Win10 only-ra ezzel.
Igen én még mindig Win7-et használok (és fogok is).

(#350) AxBattler válasza Stauffenberg (#348) üzenetére


AxBattler
félisten

Lehet, de egyrészt kell a szinkron, másrészt a trash is. Guilty pleasure. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.