Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#402) Stauffenberg válasza Raysen623 (#391) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Én ilyennel nem találkoztam, de attól még lehet hogy létezik."

Itt valaki 4 éve írta le ezt a bugot azzal a dühöngéssel, hogy már akkor is 4 éve jelen volt. Egy idestova 8 éve létező bugról beszélünk, aminek a megoldása az, hogy futtatsz egy network test-et. Nonszensz.

"Store valóban volt hogy belassult, de nem volt idegesítő."

Xboxról váltottam, próbálom egy kép-párosítással érzékeltetni a különbséget közöttük. Utóbbi sem világbajnok sebességben, csak éppen teszi a dolgát és nagyjából olyan, ami a 21. században minimumként elvárható.

PS Network:

Xbox Live:

"Ilyen késéssel találkoztam, de az is csak pár másodperc volt. Sajnos YT-on is ez van és nem kell hozzá PS, PC-n is előjön, mert annyira gány az internet sávszélesség ingadozása."

Nálam a Youtube nagyon ritkán indul alacsonyabb felbontásban, mint szeretném. De a konzolon megnyitott PS Store-ban indított trailerek szinte mindig nagyon sokáig szöszölnek azzal, hogy ~480p felbontásról feljebb lépjenek. Igazából a Twitter jut eszembe, annak a videókezelése ennyire csapnivaló még. Viszont az internet sávszél ingadozással nem a részemről van gond és mivel az Xbox is megugrotta a minőségi elvárásokat, gyanítom az van, hogy a Microsoftnak vannak szerverei a környéken, míg a Sony-nak nem. Ezért nem érhető el még mai napig sem a PS Now hivatalosan Magyarországon.

------

+1 gondolat:

Nem vagyok Xbox fanboy, ahogy Sony hater sem, most az egyetlen konzolom itthon egy PS4 Pro, imádok rajta játszani, elindítok egy belsős fejlesztésű Sony játékot és MEGDÖBBENTŐ a minőségük, mind grafikában, mind játékmenetben, mind művészeti értékben, tényleg az egyetemes videojáték-történelem ékköveit teszi le az asztalra velük a Sony. Éppen EZÉRT érthetetlen számomra, hogy az a cég, amely ilyen magas minőségi elvárásokkal fordul a saját stúdióihoz, hogy egy rohadt röccenés nem lehet az általa kiadott játékokban, mindezt elképesztő grafikai nívó mellett, az miért teszi ennyire alacsonyra a lécet, mikor a konzol oprendszeréről, online szolgáltatásairól vagy csak a piacteréről van szó (nem beszélve a zajos és alultervezett hűtésről vagy a gagyi anyaghasználatról... szedtem már szét, láttam mi van benne). Az Xbox rendszerét olyan használni a PS-hez képest, mintha egy mai kiforrott okostelefont hasonlítanánk egy 8 évvel ezelőtti Androidhoz.

És akkor f*szom még a cloud mentés is fizetős, mert az nem jár ingyen, mint odaát. Ez a bajom.

Szorongassák csak meg a Sony tökét. Ráfér! Mind nyerünk rajta.

(#404) Stauffenberg válasza #32839680 (#403) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na azért ezt a Microsoft is eltanulta a Sony-tól. Az Xbox 360 érában kezdtek ajándék játékokat adni Gold előfizetés mellé és az 0 Ft-os vásárlásként volt elkönyvelve, tehát akkor is játszhattál velük, ha nincs aktív előfizud.

A mai napig így megy az Xbox 360 játékok osztogatása, csak a One-tól felfelé van az, hogy a behúzott játékkal (és csak ha behúztad), akkor tudsz játszani, ha van élő előfizud. Nem minden Gold ajándék játék van amúgy benne a GamePass-ben sem.

----

Sony és a minőség: Én a fotóipar felől nézve is ismerem őket, rohadt jó szenzorokat csinálnak, brutálisan jó objektíveket tesznek a MILC rendszerük mellé, de a fényképezőgépeiken futó firmware miatt néha agyérgörcsöt lehet kapni, de ott amúgy már határozottan fejlődnek szoftveresen is és teszik gatyába az egészet, mert ott meg éppen ők vannak abban a helyzetben, hogy az elmúlt években nagy iramot futva akartak piacot szerezni (sikerült is). Ilyen, amikor a Sony-t versenyhelyzetbe teszik, tudnak ha akarnak.

[ Szerkesztve ]

(#405) Wesder válasza Stauffenberg (#402) üzenetére


Wesder
félisten

A +1 gondolatban felvàzolt problémàidra megoldàs a PS5.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#406) Stauffenberg válasza Wesder (#405) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Amire leírtam korábban, hogy teljesen nevetséges, hogy 8 éve kijavítatlan hibáktól úgy kelljen megszabadulni, hogy 190 ezerért veszek egy új konzolt 2-3 hónapos várólistáról vagy 280 ezerért egy neppertől. Azért akarok új konzolt, hogy játszhassak olyan címekkel, amik már csak arra jönnek ki. Eddig nem sok ilyen akadt.

Nekem nem tetszik az üzenet, hogy "bocsi 8 év alatt nem oldottuk meg, de nézd itt egy új konzol, istenbizony ez már sokkal jobb lesz". Komolyan mint a telefonipar, ott is ezt a mentalitást rühellem a legjobban.

(#407) dunc válasza #32839680 (#401) üzenetére


dunc
nagyúr

Imádom a Sony Exkluzívakat, csak annyi baj van velük, hogy drágák, és rövidek. A Sonynak csak annyi esélye van/lesz a jelenlegi helyzetbe, hogy csinál egy korrekt árú GamePass szerű rendszert. És persze adja az exkluzív címeket hozzá.
Az MS hozzáállása nekem nem szimpatikus annak ellenére, hogy jelenleg X Boxozok, de kb olyan ez az egész helyzet amit/ahogy a USA army működik..

[ Szerkesztve ]

(#408) Felesbandi válasza #32839680 (#400) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Ez attol is fugg, hogy meg akarod-e tartani a jatekaidat, hogy esetleg kesobb ujra elovedd oket. Steam-en alig van nehany jatekom, amire eselyt latok, hogy valaha megegyszer nekiessek. Ebben az esetben nekem jobban megeri az, ha pl. GamePass berkein belul fele annyi penzert kijatszom oket, de cserebe kesobb nem jatszhatok veluk. Konzolon megint mas a helyzet, mert ott el is lehet adni a jatekokat.

Aztan meg ott van a kepben az is, hogy ha veszed a jatekot, azzal jatszol, amivel szeretnel, tied az iranyitas. GamePass eseteben fuggsz attol, hogy epp mi van a kinalatban es mi mikor kerul ki onnan.

Az is szamit, hogy mennyit jatszol atlagosan. Ha nem sok idod van jatszani, de nekiesnel egy hosszabb jateknak, lehet dragabban jossz ki, ha kattog az ora az elofizun, mikozben meg sehol nem tartasz a jatekban mert nincs ra idod.

Szoval en ugy latom, hogy egyelore egy nagyon jo ajanlat a GamePass, de platformtol es szemelyes preferenciaktol fuggoen azert veszithet a fenyebol valamelyest.

(#409) Stauffenberg válasza Felesbandi (#408) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

+1

Amíg Xboxom volt, rendszerint akkor fizettem elő GamePass-re, amikor éppen 300 Ft-ért adták akciósan, néha járt hozzá további 2 hónap ajándékba, ha bepipáltam az automata megújítást (amit egyből ki lehet kapcsolni fizetés után). Amúgy nincs annyi időm játszani, hogy megérje ezt az előfizetést fenntartani. De ha most vennék új konzolt úgy, hogy nulla játékom van hozzá, akkor abszolút megéri.

(#410) Felesbandi válasza #32839680 (#403) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Nekem az a tapasztalatom a japan dolgokkal, hogy valoban arra torekednek, hogy amit kiadnak a kezeik kozul az tokeletes legyen, csak sokszor ugy erzem, hogy ok mashogy definialjak a tokeletesseget. ;]

Szubjektiv, de rengeteg japan jatek amibe belekezdtem minosegi atvezetok meg zene melle ultragany jatekmenetet pakolt. A Nintendo a fullos exkluzivjait kepes kiadni ugy, hogy lathatoan szaggat nehol a jatek, vagy a multiplayer egy hanyadek, ahol haverral se lehet rendesen jatszani, de azert nagy mellennyel mondjak, hogy nekik a jatekmenet es az elmeny a lenyeg.

(#411) zkxdn válasza #32839680 (#403) üzenetére


zkxdn
őstag

"Ami kurva idegesítő és ezért kellene inkább átállni GamePass szerű módra"

Meglesz, már fix hogy kuka a PS Now és változik a PS Plus.
(Project Spartacus)

[ Szerkesztve ]

(#412) Wesder válasza zkxdn (#411) üzenetére


Wesder
félisten

Ha 6-12 hónapon belül nem lesznek bent sajàt címek, akkor inkább ne is csinàljàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#413) zkxdn válasza Wesder (#412) üzenetére


zkxdn
őstag

A mostani MS miatt azis meglesz. (Ez már csak szerintem)

(#414) Raysen623 válasza Stauffenberg (#402) üzenetére


Raysen623
addikt

Úgy érzem átjött az info meg még annál is több. Azt láttam én is videókrólhogyan működik az új boxok rendszere, de ugye az MS hány éve is fejleszti saját OP rendszerét? Sony meg ilyet tudtommal nem nagyon csinál. Ehhez képest amit most leraktak PS5-nél az mindenhol szinte makulátlan. PS4-en valószínűleg ezeken a problémákon már nem rágódnak, MS se rágódott nagyon a régi rendszereinél.

PS+-ért jár a felhős mentés, ezen én nem dühöngök. Odaát sem ingyen jár, csak azt hiszed.

PS5 várólista meg nem olyan hosszú azóta tudomásom szerint. Én az elején kb 3 hónapot vártam rá, azóta gyorsabb. De egyébként tényleg húzzon bele Sony is mert lemarad.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#415) Wesder válasza Raysen623 (#414) üzenetére


Wesder
félisten

Xbon ingyenes a felhőmentés, nem igényel előfizetést.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#416) k-adi


k-adi
nagyúr

jó, akkor marad a cod PS-re is, ok.

és mi lesz a Sony Exkluzívak PC-re portolásával? Mostanság növekvő trendbe van, ez akkor most drasztikusan megint visszacsökken?
jó lenne már egy ghost of T pc-re..

(#417) Wesder válasza k-adi (#416) üzenetére


Wesder
félisten

A kettőnek semmi köze egymàshoz szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#419) 30z.Samu válasza k-adi (#416) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez eddig sem volt kérdés szerintem, hülyék lennének exkluzívvá tenni.

Sic Parvis Magna

(#420) Raysen623 válasza Wesder (#415) üzenetére


Raysen623
addikt

Kifizeted csak máshol. Maradjunk ennyiben.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#421) Wesder válasza Raysen623 (#420) üzenetére


Wesder
félisten

Igen? Hol?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#423) Stauffenberg válasza Raysen623 (#414) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"de ugye az MS hány éve is fejleszti saját OP rendszerét?"

Kevesebb ideje, mint amióta a Sony a konzol bizniszben van. De a kérdést sem értem, nem lenne semmi baj a Sony rendszerével, ha az ismert problémák orvoslásán szemmel látható módon dolgoznának és nem csak ímmel-ámmal, vagy sehogyan.

"Ehhez képest amit most leraktak PS5-nél az mindenhol szinte makulátlan."

Elfogadom ezt a részét, ezt egy PS5 user jobban tudja nálam. Csak érthetetlen miért ilyen gány a PS4 rendszere, főleg úgy, hogy beszéltünk itt 8 éves bugokról, amiből 1 éve van piacon a PS5. Bőven lett volna idő vele foglalkozni. Erre nem mentség, hogy "vegyél PS5-öt és megoldódik".

"PS+-ért jár a felhős mentés, ezen én nem dühöngök. Odaát sem ingyen jár, csak azt hiszed."

Három hónappal ezelőttig sok éven át volt Xboxom, hacsak nem azóta tették fizetőssé, akkor kötve hiszem, hogy én tudnám rosszul. Xboxon ingyenes a felhőbe mentés.

"PS5 várólista meg nem olyan hosszú azóta tudomásom szerint."

Ez nagyon hektikus, van ismerősöm aki 5 hónapot várt (csak egy helyről rendelt, nem hardcore gamer, nem jár fórumokra, csak egy egyszerű, jóhiszemű vásárló), más meg karácsony előtt egy hónappal rendelt és hozzájutott (vélhetően üresedés miatt). A PS5 topikban lévő tapasztalatokat azért kezelem fenntartásokkal, mert aki 5 helyről berendelte és üresedéssel pár hét után hozzájutott (vagy fórumtárstól vett át már okafogyott rendelést, ami azt feltételezi, hogy jár gamer/kütyü/tech fórumokra), az azért nem az átlagos "buyer experience".

Amire célozni akartam, hogy a Sony jobban tenné, ha a PS4 rendszerét felhozná PS5 szintre, mert még jó darabig el fog tartani, hogy az előző generációs tulajok lesznek számbeli fölényben. Játékokat is adnak még ki előző generációra, bugfixet is lehetne.

(#424) Atomgeszi válasza Stauffenberg (#402) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hát nemtom.. Az első Xbox one is dög lassú(legalábbis nyilván az újakhoz képest), azon se fejlesztenek semmit.
A storeban meg a trailerek ugyanúgy 480p-ben nyílnak meg, hiába van 200mbit-es net neki engedve. Ez mindkettőnél egy fos. Kár szépíteni.

(#425) Atomgeszi válasza Felesbandi (#380) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én, ha jól emlékszem erre van egy törvény, ami ilyen esetben a termék gyártóját védi.. Ahogy a telefonoknál is. Ha kivesznek valami szolgáltatást, akkor nem szólhatsz egy szót se, mivel azt ők szabályozzák.

(#426) Raysen623 válasza Wesder (#421) üzenetére


Raysen623
addikt

Majd ha lesz boxom egyszer lehet utánanézek, de lehet akkor sem mert ezen nem vagyok hajlandó szőrözni. Ha MS-nél is fizetni kellene a felhős mentésért az nem szólna bele a platform kiválasztásánál.

#423Stauffenberg: Ez nagyon hektikus, van ismerősöm aki 5 hónapot várt
Egy helyen rendeltem elő tavaly szeptember végén, január vége felé kaptam meg, szóval korrigálom korábbi kijelentésem mert így 4 hónap volt. Ismerősöm tavaly tavasszal rendelte elő, de ő hamarabb hozzájutott. Valóban hektikus de nem reménytelen.

Amire célozni akartam, hogy a Sony jobban tenné, ha a PS4 rendszerét felhozná PS5 szintre

Azt hiszem ebben egyet tudunk érteni. Mindazonáltal én is tapasztalom adott szoftveres BUG-ok esetén, hogy csak adott ideig adnak ki egy bizonyos verzióra javításokat. Ez van, nekem sincs ínyemre. Aki nem tud ezzel együtt élni az ne tegye, talán akkor elgondolkoznak a fejlesztők is idővel.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#427) Atomgeszi válasza Raysen623 (#426) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mondjuk ez a mentés kimentése még pendrive-ra sem lehetség egy mocskos undorító dolog. Ezért bőven járna a faszkorbács ezeknek. :W

(#428) Wesder válasza Raysen623 (#426) üzenetére


Wesder
félisten

Senki sem mondta hogy a platform kivàlasztàsànàl szerepet jàtszik hogy hol ingyenes a felhő mentés, csak tények lettek közölve.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#429) Raysen623 válasza Wesder (#428) üzenetére


Raysen623
addikt

Persze hogy nem, de erős pozitívumként lett felkonferálva, tehát előnynek volt beállítva is. :DDD

#427Atomgeszi: Én azt nem értem miért nincs bennük alapból egy NAS, onnantól kezdve meg a mentés megoldva. Tudsz bizti mentést csinálni pendrive-ra. Eddig soha nem éreztem létszükségletét a játék mentések külön kimentésének külső adattárolóra.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#430) Wesder válasza Raysen623 (#429) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem csak szimpla tény. Akinek ez előny hogy nem kell havi 1-2k forintot fizetni a felhőmentsért, az inkàbb ne jàtszon mert nagyobb gondjai is lehetnek az életben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#431) Atomgeszi válasza Raysen623 (#429) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mivel akinek nincs PS+, de szeretne mentést lementeni, mert akármikor jöhet egy kékhalál.. azért lenne létszükséglet hozzá.
Aki pl. egyáltalán nem játszik multival, annak mégis minek kéne PS+? Azért fizessen havi 1-2k -t, hogy legyen mentése? na ez a lehúzás..
PS4-nél legalább pendrivera lehetett menteni..

[ Szerkesztve ]

(#432) floatr válasza #32839680 (#403) üzenetére


floatr
veterán

A jelenlegi felállással a sony nem tudna versenyképes előfizetési rendszert csinálni. A probléma ott van, hogy a sony a saját cuccait máshol nem árulja, és a platformon belül nincsen másik áruház. Ellenben a game pass olyan marketinges értéket tesz hozzá a játékokhoz, hogy a nem AAA fejlesztőknek még ingyen is megéri bekerülni, mert megdobja az eladásokat máshol.
A legjobb nem GP-os példa erre az volt, amikor az epic ingyen adta a GTA V-t, és mindenhol máshol az eladási toplistákra kúszott vissza. Na ezt a sony most nem tudja garantálni, ezért többe fáj neki egy előfizetési rendszer. Az egész game pass egy nagy marketing eszköz, és nem mellesleg stabil bevétel, miközben az átlag felhasználó az általatok is emlegetett 4-5 játékkal játszik.

( A filmes rendszerekhez ezért nem is érdemes hasonlítani)

(#433) Raysen623 válasza Atomgeszi (#431) üzenetére


Raysen623
addikt

Előtted szóló kollégát tudnám ismételni: akinek ez drága az ne akarjon játszani. Egyébként meg nekem sokáig nem volt PS+-om, és egyáltalán nem hiányzott a pendrive-os mentés. Kék halál se vót sehol, max áramszünet de akkor sem veszett el semmi.

Jelenleg ez a stratégia van Sony-nál, ami lehet változni fog.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#434) Atomgeszi válasza Raysen623 (#433) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hogyne már majd emiatt ne akarjon valaki játszani. :D
Ezt ti gondoljátok így, a társadalom másik fele meg máshogy.

Mint amikor kiderült, hogy a köcsög otp bevezeti a mobilalkalmasra az 500 ftos havidíjat, és akkor ott is megjelentek azok akik, jaj hát 500 ft miaz.. Aha. Sokszor több cég által beszedett 500-2000 ft havonta igencsak sok tud lenni összességében és hosszútávon.

Egyszerűen lehúzás..

(#435) floatr válasza Atomgeszi (#434) üzenetére


floatr
veterán

A sony annyit kér, amennyit a felhasználói hajlandóak fizetni. Ha elkezdenek fogyni a felhasználók, változik majd az árazás meg a szolgáltatás minősége.

(#436) Wesder válasza Atomgeszi (#434) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt figyelj, ha valakinek dràga a PS+, akkor ott nem biztos hogy a jàtéknak helye van a hàztartàsban.
Ezt nem rosszból írom.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#437) Atomgeszi válasza Wesder (#436) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem azt mondtam, hogy sok, hanem, hogy egy plusz felesleges költés. Eleve még a lehetőséget is elvette a pendrivera való mentéshez.
Akkor mondja, hogy havi 100 Ft ért van felhő mentés de nem játszhatsz online. Helyette belekényszeríti azokat is, akiknek nem is kellene. Tudom, hogy minden erről szól manapság,de sok kicsi sokra megy.

(#441) Raysen623 válasza Atomgeszi (#434) üzenetére


Raysen623
addikt

Ha nem lett volna világos és kristálytiszta: PS-en ne akarjon játszani. Elég széles az autóút és semmi nem kötelező. Mindenki abban a sávban közlekedik amelyik neki kényelmes. Én évekkel ezelőtt PS mellett tettem le a voksomat. A várható közeljövő pedig a TV-n történő felhő alapú játék lesz állítólag, konzol nélkül. Ott is fogsz kérni pendrive-os mentést? Nem értem miért ezen akadsz fent.

PS+ mellé több minden más is jár, a felhő alapú mentésen kívül. Jelenleg Sony ezen díj fejében oldja meg neked a szerverek üzemeltetését a mentésekhez és többjátékos módokhoz, valamint ad minden hónapban 2-3 játékot ingyen. Ez olyen rossz üzlet lenne? Akinek ennél más, vagy több kell az nyugodtan mehet máshova is. Minden igényt nem lehet kielégíteni, max törekedni rá. Jellemzően a piac olyan igényeket elégít ki, ami markánsan jelenik meg és nem szűk rétegeknél. De gondolom ezzel is tisztában vagy.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#442) Atomgeszi válasza #32839680 (#439) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem kérek SMS értesítést sem, soha nem is kértem. :D

(#443) Atomgeszi válasza #32839680 (#440) üzenetére


Atomgeszi
veterán

PS+Basic csomag jó ötlet, valami ilyesmire gondoltam én is. Ha már mindenképp fizettetni akar.

(#444) Atomgeszi válasza Raysen623 (#441) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Túl van csavarva ez már.

Annyit mondtam, hogy az korrekt volt PS4 korszakban, hogy akinek nincs szüksége PS+-ra, sem ingyen játékokra havonta sem multiplayerre, annak ott volt a lehetőség, hogy lementse. Itt PS5-ön már ezt is elvették.

És akkor innen eljutottunk ide: "Jelenleg Sony ezen díj fejében oldja meg neked a szerverek üzemeltetését a mentésekhez és többjátékos módokhoz, valamint ad minden hónapban 2-3 játékot ingyen."

Azon rétegről beszélek, akit hót hidegen hagy a havi 2-3 ingyen játék(Xboxon is szerintem 10 éve behúztam mindig őket, eggyel sem játszottam soha, mert addigra már megvettem és/vagy kijátszottam), meg a multi üzemeltetése.

Az offline játékosokról beszélek, aki a közelében sem megy a netnek, max a frissítésnek(amit ugyebár megvett az adott játékkal) örül, de egyúttal biztonságban akarja tudni a mentéseit.
Kár ezt csűrni csavarni.

Majd pár év múlva eljutunk oda, hogy nem fizikai tároló lesz a telefonokban, és aki le akarja menteni a telefonjáról a képeket, az fizessen elő a felhőmentésre, vagy mi? Mert, ha efelé megy a világ, akkor nagyon rossz felé haladunk.

És még egyszer mondom, nem nekem számít az a havi 1-2, hanem maga az elv, hogy ott van előtted az az átkozott konzol és, ha nem fizetsz elő rabláncra, akkor az előtted lévő műanyagfoshalmazból nem tudod a mentéseidet kiszedni, hogy akármit csinálj vele. :U
Még, ha ez a réteg akár 100000-ből 1 ember is, mert a maradék lusta, akkor is megvolt a lehetőség, a maradék úgyis előfizet akkor PS+-ra, de legalább ott van a lehetőség.

Mint az, hogy minden telefongyártó a Xiaomi-t kivéve kiszedte az infrát.. Lehet, hogy évente 1x használom, de akkor "életet ment", érted..

(#447) Atomgeszi válasza #32839680 (#445) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nyilván ezzel is vállalja az adott egyén a rizikót.

"Mondjuk hogy érvényesíteni kell minden online kártyás vásárlást úgy más."

Ez mondjuk egy valóban üdvözlendő dolog, de van egy olyan sejtésem, hogy ez is fizetős lesz. :)

(#448) Wesder válasza #32839680 (#446) üzenetére


Wesder
félisten

2002-ben indult az előfizetéses multi Xboxon.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#449) Kasya válasza adamssss (#87) üzenetére


Kasya
nagyúr

Most gondolj bele, ha a Meta ugy dont, hogy versenybe szall a cégért. Elvileg megkeresték őket is...

(#450) Wesder válasza Kasya (#449) üzenetére


Wesder
félisten

Azért egy Apple konzolt szivesen megnéznék hogy sikeres tudna-e lenni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.