Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Wesder válasza Erunosta (#349) üzenetére


Wesder
félisten

Ami eddig is futott W7-en az ezutàn is fog. Ami meg nem, az tovàbbra sem. Az új jàtékok meg plàne nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#352) janeszgol válasza D.Va (#134) üzenetére


janeszgol
félisten

Valaki emlekszik a Soldier Of Fortune-ra! Ez csodalatos. (En az elso reszt vittem vegig, a masodikat mar nem.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#353) Phoen|x válasza janeszgol (#352) üzenetére


Phoen|x
őstag

Jó kis csonkolós game. ;]

Go Gunners!

(#354) k-adi válasza Erunosta (#349) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mármint azt akartad írni, hogy WIN11 only?

(#355) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#356) k-adi válasza Wesder (#355) üzenetére


k-adi
nagyúr

nyuszik :P ;]

(#357) Wesder válasza k-adi (#356) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, csak biznic szempontjàból ez hozza a több pénzt, meg tovàbb építí a goodguy imàzst.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#358) k-adi válasza Wesder (#357) üzenetére


k-adi
nagyúr

jaja valószínűleg beütötték az MS excelbe, hogy trollkodás vs. money és hát a képlet csak számokat ismert fel és így lett ez a döntés :))

(#359) kymera válasza xsjado93 (#12) üzenetére


kymera
senior tag

Ami nem megy pénzzel , oldd meg még több pénzzel :DDD

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#360) janeszgol válasza R.Woodoo (#254) üzenetére


janeszgol
félisten

En orulok, hogy 3 eve az Xbox mellett tettem le a voksom. Az uj generaciobol a ps5-ot neztem, de az elerhetetlenseg miatt, illetve a mostani eset miatt is dobtam ezt az otletet, es XSX-et fogok majd venni.
En raszalltam az MS vonatra. Tetszik a GP, a felhos jatek.

Nekem jelenleg penzt a Gamepass, a Youtube Premium, illetve a Netflix er. Ezekre hajlando lennek osszesen akar a fizum 10-20 szazalekat is odafiztni (de most lenyegesen olcdobbak).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#361) janeszgol válasza AxBattler (#314) üzenetére


janeszgol
félisten

En is nezem a TheVR-t, pedig 37 eves vagyok. Valamiert egyesek binarisan gondolkodnak csak: amit/akit szeretnek, azokkal mindenben egyetertenek, akiket meg nem, azokkal semmiben.
En nem ilyen vagyok. Nekem mindenrol megvan a velemenyem, de megis szeretem nezni a TheVR musorait. Ennyikeh.. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#362) janeszgol válasza .LnB (#322) üzenetére


janeszgol
félisten

Erre hagy idezzek egyet, mivel nagyon lenezo voltal massal szemben (te is binarisan gondolkodsz).

"Pedig a legtöbb esetben az emberek, azért hallgatnak/néznek ilyet, hogy a saját véleményüket, látásmódjukat lássák/hallják viszont. Mert az megerősíti őket abban, hogy igazuk van, vagy jól gondolják. "

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#363) janeszgol válasza 30z.Samu (#321) üzenetére


janeszgol
félisten

AnonimicInc Balazs videoit azert szeretem, mert szerintem humoros, illetve sokszor olyan dolgokat is megemlit, amiket sehol mashol nem hallok/olvasok. Pl S20-S21: ha kamerazas kozben atlosan emeled fel a kezed (pl felszall egy galamb, amit videozol), akkor lepcsos atmenetet kapsz. Ezt nem tudom azota javitotta-e a Samsung.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#364) <Lacy85> válasza k-adi (#356) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Mindössze csak van két tényező. Az egyiket megtartani szeretnék, a másikat meg elkerülni. Profit és népharag. :D

(#365) 30z.Samu válasza janeszgol (#363) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vannak jó videói a Balázsnak, nem mondom hogy nem nevettetett meg soha, mert hazudnék. Csak valahogy kikerült a látószögemből és kevesebbet nézem. Meg Nekem Tech2 Laci tesztjei valahogy minőségibbnek tűnnek, holott Balázs tényleg mond olyan dolgokat, ahol máshol talán nem.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#366) .LnB válasza janeszgol (#362) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nem lenézés, ez így van. Abban a kijelentésemben semmi féle rosszindulat nem volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#367) janeszgol válasza .LnB (#366) üzenetére


janeszgol
félisten

Mindenki azt nezi, ami tetszik neki. Ez nem egyenlo azzal, hogy mindenben egyetert veluk. Pont a VR a jo pelda. Rengeteg fikazast kapnak.

A TheVR hardver teszt pedig azert valtozott meg naluk, mert bizony voltak fizetett tesztek. Egyet felkaptak nemreg, es akkor Pistiek beszuntettek az egeszet. Mar korrektebbek, ha reklam tamogatas van azt jelzik. Illetve a hardvertesztekben csak az altaluk megvett cuccok vannak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#368) .LnB válasza janeszgol (#367) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez meg már egy másik téma. Amit te idéztél tőlem az nem erről szólt.
Ez a kommented most csak a TheVR védelmére szolgált, az meg nekem irreleváns, engem nem fogsz meggyőzni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#369) Döglött Róka válasza Erunosta (#349) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Azert erre ne legyel buszke. Nem ettol fogsz hozzaertonek tunni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#370) Viktor77 válasza Döglött Róka (#369) üzenetére


Viktor77
titán

Sőt...

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#371) 30z.Samu válasza Döglött Róka (#369) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most miért? Valahol még az XP pörög. :D

Sic Parvis Magna

(#372) oriic válasza 30z.Samu (#371) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja, ATM-ekben ;]

Live-Die-Respawn

(#373) 30z.Samu válasza oriic (#372) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meg tavalyig az Auchan pénztárgépeken, azóta korszerűsítettek. Most már lehet, hogy a Vista van. :D

Sic Parvis Magna

(#374) Raymond válasza 30z.Samu (#373) üzenetére


Raymond
félisten

[link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#375) Raysen623 válasza Wesder (#355) üzenetére


Raysen623
addikt

Tegnap este kicsit szétnéztem Twitteren és ott is hasonló, hivatalos közleményeket olvastam MS és Sony részéről is, tehát egyelőre minden marad a régiben (szerződések még érvényben vannak, arról nem beszéltek mi lesz ha újra kell tárgyalni őket). De legalább ennyivel többet tudunk. Szóval a beharangozott tömeges box átállásra még várni kell...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#376) Wesder válasza Raysen623 (#375) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom egyébként hànyszor kell majd leírni hogy a Microt nem érdekli mennyi Xbox fogy, úgy ahogy a Sony-t PS eladàsok érdeklik. Ők ezt màr rég elengedték. Nekik a GamePass a fontos, és az Xbox nem màs mint egy eszköz amivel eléred a GamePass-t. Mindösszesen csak annyi Xboxot kell eladniuk, hogy megérje legyàrtani a következő generációt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#377) floatr válasza Raysen623 (#375) üzenetére


floatr
veterán

A legvalószínűbb forgatókönyv az lesz, hogy amíg PS-en fizetős cuccok lesznek, addig a game passba bekerül a másik oldalon.

(#378) Samott válasza floatr (#377) üzenetére


Samott
addikt

Jaja, meg csuszhatnak egy kicsit a multiplatform megjelenesek PS-re. Igy vonzobb lesz a sajat platformjuk, de a PS-en generalt beveteltol se esnek el. A jatekosok meg erteni fogjak az uzenetet.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#379) floatr válasza Samott (#378) üzenetére


floatr
veterán

Gondolom az az évi ~8mrd nyereség volt a rövidtávú cél. A GP már most is röhejesen jó ajánlat. Ha lenne hasonló a sonynak, még talán vennék is PS-t

(#380) Felesbandi válasza #32839680 (#341) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Reklamoztak egy funkciot, amit utolag kihuztak a vasarlo segge alol. Itt megall a sztori. Nem az a vasarlo problemaja, hogy miert szedtek ki, hanem az, hogy kiszedtek. Igy elegge a vasarlo megtevesztese kategoriaban van a dolog, ami nem eppen legalis. Ha annak tudataban vennel autot, hogy alapbol van benne Andoid Auto/Apple Carplay es utolag megszuntetnek ezt a funckiot nem lennel pipa?

(#381) Raysen623 válasza Wesder (#376) üzenetére


Raysen623
addikt

Nekem egyszer sem kell leírnod, mert én ezt általánosságban írtam. Sok helyen ugyanis ilyen felütése volt a hírnek. Szóval nem neked személyesen ment az üzenet, hanem az általad leírtakhoz kiegészítésként. :R

#377floatr: Ez akkor áll fenn, ha Sony semmit nem változtatna a rendszerén, de úgy érzem most lépéskényszerbe kerültek ők is. Tudtak erről az aukcióról és piaci lépésről, így biztosan van tervük amit még nem jelentettek be.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#382) Stauffenberg válasza Wesder (#376) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem mondanám, hogy nem érdekli az MS-t, hogy hány konzolt ad el, inkább csak próbált az Xbox One generációban kitalálni valamit a túlélés érdekében és így jött az, hogy akkor próbált egy jobb platformot és jobb szolgáltatáscsomagot lerakni az asztalra (szerintem sikerült, mindkét platformot birtokoltam/birtoklom). Azt mondták hülyeség az eladott darabszámokat közölni, de minden kis részsiker, amikor egy adott időszakban Xboxból fogyott több (pl: Xbox One X vs. PS4 Pro), akkor hirtelen mégsem volt hülyeség egészen konkrét számokat közölni.

Na meg van itt egy ilyen chiphiánynak nevezett dolog: A Microsoft gépei jelenleg egy fokkal könnyebben hozzáférhetőek, mint a PS5, jobb a visszafele kompatibilitás kezelése, van GamePass és egy Sony usert (engem is beleértve) a PS5 exkluzívok szűkös száma nem motivál még eléggé a váltásra (PS4 Pro-val még most is jól elvagyok, amik érdekelnek még mindig kijönnek erre is). Az elemzések szerint idén a Microsoft már feljöhet eladott konzol számokban a Sony mellé. Hülye lenne erre azt mondani, hogy "nem érdekel a darabszám", most kell megszorongatni őket.

Én meg remélem, hogy a Sony megtanul végre egy rendes konzol oprendszert és online ökoszisztémát csinálni, mert muszáj lesz ismét versenyeznie.

(#383) Felesbandi válasza Wesder (#355) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Remelem a Sony azert most legalabb visszavesz az arcabol es nem ker premiumot a cross-platform multiert, nehogy az MS meggondolja magat. :D Vagy ezt mar nem csinaljak? Nem vagyok benne a loop-ban. Azert azt birom, hogy a fanatikusok a Sony ilyen huzasait valahogy nem szoktak eszrevenni.

(#384) Raysen623 válasza Stauffenberg (#382) üzenetére


Raysen623
addikt

Én meg remélem, hogy a Sony megtanul végre egy rendes konzol oprendszert és online ökoszisztémát csinálni, mert muszáj lesz ismét versenyeznie.

Ez alatt egészen pontosan mit értesz? Mik az elvárásaid?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#385) Wesder válasza Stauffenberg (#382) üzenetére


Wesder
félisten

Màr One X-ből sem közöltek adatokat. Nàluk a content a lényeg, hogy az ő jàtékaikat vedd meg, az ő szolgàltatàsaikat hasznàld. Az màr nekik mindegy hogy ezt hol teszed. Jó persze azért próbàljàk az Xboxot még eladni, de nem olyan égetően fontos, mint a Soy-nàl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#386) Felesbandi válasza janeszgol (#360) üzenetére


Felesbandi
senior tag

En vilag eletemben PS-es voltam, ezt a generaciot viszont XSX-el kezdtem. Biztos fogok venni PS5-ot, ha a generacio felenel jon egy Pro verzio (bar valoszinubb, hogy meg elotte elgyengulok es veszek), az exkluzivokat nem akarom kihagyni, de az XBOX a mostani uzleti modelljevel es a jelenlegi videokartya arak mellett egyszeruen tul jo ar/ertek aranyt kepviselt, hogy kihagyjam.

Masik erdekesseg, hogy a Forza Horizon 4-el szemezgettem anno, jonak tunt videokon, de korabban nem voltam oda az autos jatekokert, ezert nagy esellyel a budos eletben nem vettem volna meg. GamePass miatt tettem vele egy probat, teljesen behuzott es onnantol kezdve 100% volt, hogy kelleni fog egy XBOX a nappaliba.

(#387) Stauffenberg válasza Raysen623 (#384) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Ez alatt egészen pontosan mit értesz? Mik az elvárásaid?"

Mondjuk kezdésnek azt a bugot orvosolhatnák, hogy ha kilépsz egy játékból, akkor a Store nem nyílik meg, mert csak homokórázik a végtelenségig, egészen addig amíg egy network testet rá nem indítasz, mert akkor megjavul. Ez egy 6+ éve létező bug. Én nagyon örülnék, ha felhasználóként nem lennék annyira telibeszarva egy magas hegyről, hogy igazából már elengedték a hiba orvoslását. Vagy csak úgy általában a Store és az online felületeik lassúságát megoldhatnák, nem ritkán még a webes felületük is random hibaüzeneteket ad, mikor megvennél valamit, vagy webről indítasz távolról játék letöltést, mondjuk hármat és abból kettő elindul, harmadikat meg észre sem vette a gép. De az is király amikor egy játék trailert indítanál és 480p-ben indul és kb 1 perc után vált fel szédítő Full HD-ba. Egy 1 perc 10 másodperces trailernél ez különösen jól mutat. Főleg 4K képernyőn. :)

(Még mielőtt jönne a dolog: Cat.5e kábellel csatlakozik a routerbe és hiába van jelentősen gyorsabb internetem, tetőzik valahol 80-90 Mbps körül a network test alatt, de ennek is elégnek kellene lennie, hogy Store adatlapokat korrektül betöltsön).

Azt hiszem az elvárásaim elég alacsonyak és hiába mondják azt sokan, hogy PS5-ön már nem olyan gázok ezek a dolgok, had ne kelljen már ezek miatt új konzolt venni (arra legyen motiváló erő mondjuk egy csomó új olyan játék, amik már teljesen kiaknázzák a többlet erőt és ezért nem jelennek meg a régebbire).

Na de ennyi PS4 nyafogás elég mára. :) Egyedül abban van köszönet, mikor már fut a játék, az mindenért kárpótol. De attól még idegesítő.

(#388) Stauffenberg válasza Wesder (#385) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De! Közölt számokat a Microsoft az Xbox One X-ről. Mikor a nyitó heti eladásokat látták, abban lekörözték a PS4 Pro-t és akkor a Microsoftnak hirtelen már mégis fontos volt beszélni az eladott darabszámokról.

Hogy égetően fontos-e a Microsoftnak a konzol eladás, arra meg elég jó példa, hogy most locsoltak ki 68 milliárd dollárt. Nyilván nem csak a konzolos részleg fog ezen profitálni a jövőben, de hülyék lennének nem élni a kínálkozó lehetőséggel, hogy az új generációban mindenki tiszta lappal indul.

(#389) AxBattler válasza Stauffenberg (#382) üzenetére


AxBattler
félisten

... a Sony megtanul végre egy rendes konzol oprendszert és online ökoszisztémát csinálni, mert muszáj lesz ismét versenyeznie.
+ webshopot.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#390) floatr válasza Stauffenberg (#388) üzenetére


floatr
veterán

Nem kilocsolták a zsét. Pár év alatt megtérülni látszik az éves nyereség alapján, aminek már a befektetők is örülnek.
Sok amerikai cég bevásárolt a brexit okozta válságban, ez is egy ilyen húzás volt. Meggyőzték a piacot, hogy jófejek lesznek, féléve erről papolnak, hogy rendet kell tenni, és most van egy pénznyomdájuk.

(#391) Raysen623 válasza Stauffenberg (#387) üzenetére


Raysen623
addikt

Pontokba szedem, mert nem is olyan régen én is PS4Pro-val rendelkeztem még:

ha kilépsz egy játékból, akkor a Store nem nyílik meg, mert csak homokórázik a végtelenségig

Én ilyennel nem találkoztam, de attól még lehet hogy létezik.

általában a Store és az online felületeik lassúságát megoldhatnák

Store valóban volt hogy belassult, de nem volt idegesítő. Online felületen meg nem vásárlok, csak PS-en vagy mobil app-on keresztül. Erről így nem tudok mit mondani. Több webes store felület hagy kívánni valót maga után.

egy játék trailert indítanál és 480p-ben indul és kb 1 perc után vált fel szédítő Full HD-ba

Ilyen késéssel találkoztam, de az is csak pár másodperc volt. Sajnos YT-on is ez van és nem kell hozzá PS, PC-n is előjön, mert annyira gány az internet sávszélesség ingadozása. Ez van.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#393) thrill válasza Wesder (#376) üzenetére


thrill
tag

"a Microt nem érdekli mennyi Xbox fogy"

Minden bántás nélkül: Te ezt tényleg elhiszed? Ez egy védekező mechanizmus. Amint lesz mit mutatni, előkerülnek majd a számok is. Nincs olyan hogy valaki valamit gyárt és nem érdekli mennyi megy el belőle.

[ Szerkesztve ]

(#394) Scholes9 válasza janeszgol (#352) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Isteni játék, imádtuk :D :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#395) Tikakukac válasza thrill (#393) üzenetére


Tikakukac
titán

Szerencsétlen a megfogalmazás, de nyilván ez az oszlop most elég hátul van a táblázatban. Nekik most tényleg aktív előfizető kell.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#396) Wesder válasza thrill (#393) üzenetére


Wesder
félisten

Kifejtettem mit értek nem érdekel alatt. Mindenesetre én pont less@rom hogy akàrmelyikből is mennyi fogy. Nincs részvényem, nem érint.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#397) thrill válasza Tikakukac (#395) üzenetére


thrill
tag

Egyértelmű, csak ugye kényszerpálya. Speciel ezért nem szeretem a statisztikákat, mert mindig lehet úgy csavarni, hogy jól mutasson. Minden cégnek a pozitív eredményeket kell harosgnia, senki nem fog kiállni úgy, hogy másodikikak vagyunk jelentősen, de dolgozunk keményen. Legalábbis nagy cégeknél ez nem mutat jól. Bad PR.

De közben nagyon is érdekli őket. Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, amikor az F1-ben Bottast kérdezik a hamilton ellen vívott "igen éles" VB küzelemről. Na ott is vannak érdekes nyilatkozatok. :)

(#398) floatr válasza #32839680 (#392) üzenetére


floatr
veterán

Ez az egész csak feltételezés. Az emberek döntő többségének lövése sincsen a GP mögötti folyamatokról, mennyi a költsége, milyen marketinges hatásai vannak. Én beérem annyival, hogy jelenleg a legjobb ajánlat, amiért még akár egy XSX-et is érdemes beszerezni.
Ha gondolod, rettegj a drasztikus emeléstől, én addig forzázok

(#399) Felesbandi válasza #32839680 (#392) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Az tuti fix, hogy emelkedni fog az ara, addig kell olcson sok idore elore elofizetni ra, amig lehet. Bar havi 1 teljes aru jatek arat tuti nem adnam erte, nekem annyit 100%, hogy nem er meg. Ha mar az ember kijatszotta rajta a legtobb ot erdeklo jatekot, onnantol kezdve mar ritkabban jonnek olyan cimek, amiert magatol penzt is adna. Cserebe jon egy raklap egykaptafa indie amiert en speciel biztos nem adnek egy vasat se. Persze, havi parezer forintert tok jo ajanlat es ugy nagyot ut amikor pl. megjelenes napjan bekerul egy Forza Horizon, de ha 20+ ezret kene fizetni erte havonta, akkor mindjart nem lenne akkora nagy dobas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.