Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#444) Atomgeszi válasza Raysen623 (#441) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Túl van csavarva ez már.

Annyit mondtam, hogy az korrekt volt PS4 korszakban, hogy akinek nincs szüksége PS+-ra, sem ingyen játékokra havonta sem multiplayerre, annak ott volt a lehetőség, hogy lementse. Itt PS5-ön már ezt is elvették.

És akkor innen eljutottunk ide: "Jelenleg Sony ezen díj fejében oldja meg neked a szerverek üzemeltetését a mentésekhez és többjátékos módokhoz, valamint ad minden hónapban 2-3 játékot ingyen."

Azon rétegről beszélek, akit hót hidegen hagy a havi 2-3 ingyen játék(Xboxon is szerintem 10 éve behúztam mindig őket, eggyel sem játszottam soha, mert addigra már megvettem és/vagy kijátszottam), meg a multi üzemeltetése.

Az offline játékosokról beszélek, aki a közelében sem megy a netnek, max a frissítésnek(amit ugyebár megvett az adott játékkal) örül, de egyúttal biztonságban akarja tudni a mentéseit.
Kár ezt csűrni csavarni.

Majd pár év múlva eljutunk oda, hogy nem fizikai tároló lesz a telefonokban, és aki le akarja menteni a telefonjáról a képeket, az fizessen elő a felhőmentésre, vagy mi? Mert, ha efelé megy a világ, akkor nagyon rossz felé haladunk.

És még egyszer mondom, nem nekem számít az a havi 1-2, hanem maga az elv, hogy ott van előtted az az átkozott konzol és, ha nem fizetsz elő rabláncra, akkor az előtted lévő műanyagfoshalmazból nem tudod a mentéseidet kiszedni, hogy akármit csinálj vele. :U
Még, ha ez a réteg akár 100000-ből 1 ember is, mert a maradék lusta, akkor is megvolt a lehetőség, a maradék úgyis előfizet akkor PS+-ra, de legalább ott van a lehetőség.

Mint az, hogy minden telefongyártó a Xiaomi-t kivéve kiszedte az infrát.. Lehet, hogy évente 1x használom, de akkor "életet ment", érted..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.