Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86) Tikakukac válasza joey04 (#83) üzenetére


Tikakukac
titán

vannak olyan jó kis alis szövetkábeleim, rakász szar mind, hogy a te stílusban írjak. soha többet.

Több marad másnak. Gondolom micsoda kutatómunka előzte meg a vásárlást. De nincs hibáztatás, gondolom eltelik 5 másodperc is a hibás kábel megemlítése és moderálás között azokon a bizonyos fórumokon. Így nem sok esély van az információk behúzására.

De azt már megszoktuk, hogy általában minden témában teljesen más a véleményünk és tapasztalataink, valamint én kulturáltabb módon vezetem fel és jobban elfogadom, hogy neked mások a tapasztalataid.

Egy igazi kifinomult angol lord módjára szoktad ezt megtenni, szinte érezni a hsz.-eken az átáramló dohányfüstöt, amit az ezer éves kastély szivarszobájából ránt magával az a sok igényes hozzászólás.

lásd következő, lenéző, pocskondiázós részét a kommentednek: Jó kis fehér mocskolódó, morzsálódós, szakadós, retek drága kábel. Ez kell a népnek. :K

Ilyen az amikor őszintén leírod azt a sok-sok-sok tapasztalatod összegzését. Nincs mindenféle csoportoknak való megfelelési kényszer, skatulyában tokozódás és társaik. Amit keresel az a safe space.

Itt gondolom egy márkára gondoltál, holott az összesről volt szó. De sebaj.

Arra gondoltam, hogy... jellegű dolgokba már nem megyek bele, bocsi. Mindig mindenki jobban tudja, mire gondoltam és mikor és hogyan, mint én. :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.