Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

kezd unalmas lenni...
Azt olvastam, hogy az apple az 1 milliárdot 5 centesekben fizette. Szerintetek igaz?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) emvy válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Dehogy igaz.

while (!sleep) sheep++;

(#3) D.Orion


D.Orion
veterán

a képernyőzár ujjcsúsztatással történő feloldását

??? Ez most komoly ???

(#4) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

A Samsungnak marad valami kütyüje? :DDD :W

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#5) luke. válasza JohnnyX (#4) üzenetére


luke.
aktív tag

Az mindegy, de a google ellen nem nyernek a motorola szabadalmak terén az fix. Az pedig egész USA-ba tiltani fogja az apple termékek árulását. :C

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#6) havenger


havenger
tag

http://index.hu/tech/2012/09/01/ellentamadasba_lendult_a_samsung/

Nem tudom olvastátok e, de az új iphone-t(ha 4g képes lesz) sem igazán fogják árulni az USA-ban...

(#7) aram01 válasza luke. (#5) üzenetére


aram01
nagyúr

gondolod hogy tiltani fogják? éhen is halnának,bár Kína....

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) anulu válasza havenger (#6) üzenetére


anulu
félisten

szét perelik és tiltják egymást. így a WP8 lesz az uralkodó :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) depmod


depmod
senior tag

Szégyen.
Remélem belefut hamarosan egy irdatlan nagy pofonba az Alma is, érik neki.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#10) depmod válasza havenger (#6) üzenetére


depmod
senior tag

Ez izgalmas lesz, olvastam én is, de szerintem kár volt bejelentenie a Samsungnak, hagyni kellett volna kihozni az IPH5-öt, aztán lépni seccperc alatt.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#11) aram01 válasza depmod (#10) üzenetére


aram01
nagyúr

az ötlet jó,de az az ötlet is jó,hogy kitalálták:használjuk a szerkesztést 5 percen belül ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12) 8th


8th
addikt

Még egy ilyen pénzéhes céget a világ nem hordott a hátán mint ez a 'zeppül. Nem úgy fogy a termékük ahogy tervezték de nem azon vannak, hogy azt tovább fejlesszék, hogy többet jobbat nyújtson mint a konkurencia. Nem. Ők inkább bíróságon nekimennek és megpróbálják a konkurenciát ellehetetleníteni. Ha sehogy máshogy nem megy hát kitiltást kérnek azok termékeire. Hányingerkeltő ez a hozzáállás. Tegyenek le olyan terméket az asztalra ami klasszisokkal jobb mint a konkurencia és az emberek rögtön az fogják venni. Ennyire egyszerű. Ezzel a kétségbeesett vagdalkozással csak még nagyobb ellenszenvet vívnak ki maguknak szerte a világon. Az amerikai piacot talán ki tudják majd sajátítani megfosztva az ott élőket a választás lehetőségétől. Bravó. Egy szuper demokrácia tökéletes jogrendszere. 12 debil dönt az egyik hozzá nem értő debilre hagyatkozva milliárdos bírságokról. Bullshit. Remélem az elvakult fanoknak felnyílik lassan a szemük és ez a cég oda kerül ahová való. A Samsung meg ne rinyáljon. "Lopott" ezt a vak is látja. Kártalanítsa a kukacos almát és lépjenek már túl ezen az egészen. Wazze lassan már naponta felkerül egy újabb Apple kontra Samsung hír. Az a legjobb ahogy a fanboykák (pro és kontra!) besérülnek a nagy szájkaratézás közben és rohannak a mod.ker.-be, sipákolni mert személyes sértésnek veszik az imádott cég ellen irányuló kommenteket. Ez kb. óvoda középső csoport szint. :D

#6: Ahogy jelenleg az Apple, későbbiekben a Samsung is megpróbálja majd elvenni az emberektől a választás lehetőségét? Remek! :W :D

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#13) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

ÓÓÓ, de hiányzott már ez.
Remélem tönkreteszi valaki ezt a nyomorék céget. :W

(#14) atike


atike
nagyúr

Valaki felgyújthatná már.... Ez már tényleg kabaré.

(#15) ledgeri


ledgeri
nagyúr

:Y Atya!!!

az 5530-asra a csuszis feloldás egy későbbi frissítéssel jött ki...., mi lesz velem?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#16) ntomka


ntomka
nagyúr

ツ Headphones on - World off

(#17) tzsolesz válasza ledgeri (#15) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nekem is az 5800-ra, úr isten, bár a teló már nincs meg. :D
A Black-en pedig fölfelé kell gördíteni az egész képernyőt.

Kíváncsi lennék a népszerűségi mutatókra is. Gondolom az USA-belieket nagyon nem érdekli ez a téma......

[ Szerkesztve ]

(#18) Dagidög válasza havenger (#6) üzenetére


Dagidög
senior tag

Kár volt bejelenteni, Apple-módra utólag kellett volna perelgetni. :))

(#19) wolfman válasza 8th (#12) üzenetére


wolfman
veterán

Tegyük fel hogy az epül sokkal jobb készülékeket csinálna mint a Samsung (fanok szerint azok is), de az epül fél hogy el lesz az is lopva. nem az a baj hogy szert csinál, hanem hogy lenyúlták a funcióikat. legalábbis ez itt a lényeg.

havenger: igazából teljesen jogos a Samsungtól, hogy meg akarja ezt lépni, mert mit szarakodik már vele ez a geci cég. Nyert egy pert, ok, lehet hogy jogos, lehet nem, de ezek után tudni kéne k.ssolni! Nem ám játszani itt a "tanítónénik úgy is engem szeretnek" dolgot.

"Mindez persze újra rávilágít arra, hogy az amerikai szabadalmi rendszer megérett a pusztulásra, mert az eredeti céljával ellentétesen, a fejlődés visszafogására használják a cégek!"
Ilyen alapon a fogyasztó társadalmat kellene pusztítani, mert amiatt is vissza van fogva a fejlődés tudatosan. Nem jönnek ki az új cuccok, mert az előzőket még el kell adni. Nem jön be egy ezerszer, minden tekintetben jobb dolog a közbe, mert az előző technológiába még belepréselnek 3-4 funkciót, aztán jön csak a következő! De szinte mindennel ez van!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#20) geezer válasza havenger (#6) üzenetére


geezer
aktív tag

Akkorát röhögnék! ;]

(#21) Gonz0


Gonz0
tag


;] ;]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#22) erdoke válasza havenger (#6) üzenetére


erdoke
titán

Talán, 1,5 év pereskedés után...
Most mondja valaki, hogy erre nem számított a múltkori döntés után. :F

(#21) Gonz0
Nekem a Schildkröt pingpong ütők jönnek be, a Samsung ebben (sem) a legjobb. ;) Bár a képen lévőnek elég jó lett a fonákján a borítás, csak kicsit tejfölöspohár fíling. :))

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#23) depmod válasza aram01 (#11) üzenetére


depmod
senior tag

Igen, vannak még jó ötletek! :DDD
Sebaj, majd máskor jobban klikkelek :R

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#24) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Már tényleg unom az applet... :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#25) Malachi


Malachi
addikt

zsír. az mekkora világszám lenne, ha egyszerre tiltanák be az összes új Samsung meg az új LTE-s Apple telefont is! annyira megnézném, hogy milyen pánikszerűen egyeznének ki az ítélet után...

de hát ez van, aki lop, azt büntessék meg. akár Apple, akár Samsung.

kellene pár péhás tudor is az esküdtszékbe, csak hogy nyugalom legyen az ítéletet illetően... ;]

(#26) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Remélem, hogy ha az USA-ban hazai pályán nyernek is, a világon sehol máshol nem.

Sajnos sok esélyük nincs ilyen jogrendszerben se a Samsungnak, se a Google/Motorola-nak az Apple ellen, mert a műszaki szabadalmaik a FRAND alá tartoznak, míg az Apple ötletei nem. Nem tudom, hogy mikor jönnek rá a cégek, hogy az egyetlen megoldás ha a valódi fejlesztő és gyártó cégek megszakítanak minden kapcsolatot az Apple-val. Az ő hátukon mászott, mászik fel az Apple és ha már fent van, eltapossa őket.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#28) erdoke válasza Malachi (#25) üzenetére


erdoke
titán

Mire lezárul a pereskedés LTE ügyben, a kikerülhetetlen LTE szabadalmakat mind FRAND-ba sorolják, és a Samsung nemhogy megtagadhatná a licencelésüket, de viszonylag olcsón kell majd adnia. Ha nem akarja, majd úgy jár, mint a Motorola, aki a szokványos FRAND ár többszörösét akarta beszedni, és most a német bíróság fogja megállapítani az árat.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#29) aram01 válasza blagolf (#27) üzenetére


aram01
nagyúr

gondolataiddal egyet értek,de a kinyilatkoztatásod kissé erősnek tartom :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#30) Angel1981


Angel1981
veterán

Ezt ki nem látta előre? :U
Minden és mindenki sorra kerül, aki veszélyezteti őket - persze csak azokkal foglalkoznak.

[ Szerkesztve ]

(#33) nghost


nghost
tag

messze esett ez az alma a fájától.. elmennek ám a.. oda. :W

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#34) hemaka


hemaka
nagyúr

hehe, jól teszi. Ez nem szeretettszolgálat, az erősebb kutya bszik elv működik a piacgazdaságban, ennyi.

(#35) Malachi válasza erdoke (#28) üzenetére


Malachi
addikt

az is elég, ha elkezdik a pert - ha jól emlékszem - mert ahogy a Samsung esetében, úgy most is dönthet úgy a bíró, hogy a per idejére már átmeneti korlátozást ad ki a termék forgalmazására. aztán legfeljebb visszavonja. láttunk már ilyet...

hú mekkora világnagy botrány lenne a megjelenés heteiben...hu.

(#36) BDave válasza blagolf (#32) üzenetére


BDave
őstag

A kolléga nem oktatott ki senki, te kaptad fel a vizet. :R

(#37) FlekkeN válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


FlekkeN
aktív tag

Valaki sokat számolt ebből a hülyeségből kiindulva:
5 centes értéke valójában 11 cent környékén van szóval a 20 milliárd centes költsége 2,25 milliárd dollár lenne.

A 20 milliárd centes 2 titanic hajó sújával érne fel ugyanis 100.000 tonnát nyomna ami az ember idáig kibányászott arany súlyának 67%-a.

1db 5 centes térfogata kb 0,69cm3 azaz 13.800m3 az összes térfogata, ami 5,5 olimpiai úszómedence. Ha beleszámoljuk, hogy rosszul rakjuk egymásra és levegő is kerül közéjuk akkor a térfogatuk 15.216,67m3-re emelkedik. Ez azt feltételezi, hogy nincsenek becsomagolva jól, hanem csak ömlesztve vannak.

Kutatások azt feltételezik, hogy 115m3 tudunk elszállítani egy kamionnal, amikor is 120 darab már elég. Sajnos a teher akadájozni fogja a szállítast ezért azt is számba kell venni, így 36 tonnával számolva 2.755-re növekedik a kamionok száma.

Egyes utakon csak megadott nagyságú teher szállítható. Például 4 tonnás út 18.369 darabra növeli az használandó kamionok számát.

Továbbá a a 20 milliárd centes az az aktuális forgalomban lévő centesek kb 84%-a.

[ Szerkesztve ]

(#38) aram01 válasza blagolf (#32) üzenetére


aram01
nagyúr

érdekes vagy :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#39) tzsolesz válasza hemaka (#34) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Erősebb kutya? Inkább sunyibb róka. A róka pedig féreg, pusztuljon az. :K

(#40) BDave válasza tzsolesz (#39) üzenetére


BDave
őstag

A róka aranyos, nem hiszem, bármiért is féregnek kéne nevezni egy ilyen állatot. Kicsit kezd eldurvulni ez a téma...

(#41) Tigerclaw válasza Malachi (#35) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Dönthetne, de az Apple amerikai cég, ráadásúl ott már annyira rákattantak az iPhone-ra, mintha kábítószer lenne és nincs olyan bíró, aki meg megmerné tenni, hogy betíltsa a rég várt telefont. Ha megtenné abból parasztlázadás lenne, meg kampánytéma...ahol úgyis az megy most hogy ki a nagyobb patrióta az elnökjelöltek között.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#42) Gippo


Gippo
senior tag

Valaki állítsa már le őket :((

(#43) aram01 válasza BDave (#40) üzenetére


aram01
nagyúr

az a baj,hogy a néphagyomány állította be ilyenek ezt az állatot

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44) #56573440


#56573440
törölt tag

ha egyszer egy üzlet beindul :U

(#45) 8th válasza hemaka (#34) üzenetére


8th
addikt

Ez igaz, de akkor ne rinyáljanak majd ha visszanyal a fagyi: [link]

#43: szép egy állat az biztos [link] :)

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#46) Malachi válasza Tigerclaw (#41) üzenetére


Malachi
addikt

parasztlázadás, kampánytéma, elnökjelöltek...huh.

na. és így kanyarodik el minden fórum témája az eredetitől.

(#47) aram01 válasza 8th (#45) üzenetére


aram01
nagyúr

kedvenc színészem :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#48) tzsolesz válasza BDave (#40) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Értelek, hogy szép állat, de azt is értsd meg, hogy kártevő, és féregnek hívják faluhelyen.

Én soha nem bántanám, és szerintem is aranyos jószág. Imádom a VUK mesét is, kíváncsiságból 3 napja néztem meg Youtube-on.

De aki nem csak állatkertből ismeri, mint én, és a többi falusi, az tudja, hogy megeszi a tojásokat, elpusztítja a tyúkokat, csirkéket, kis jószágokat, kiscsibéket stb....

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#49) vhunor válasza tzsolesz (#48) üzenetére


vhunor
őstag

Mert húsevő ragadozó vadállat b*zmeg, ami vadászik, ha nem akar éhen halni.

Falun nőtten fel, kinyírt több tucat szárnyast, de soha, soha nem fordulna meg a fejemben kártevőnek, féregnek hívni.

[ Szerkesztve ]

(#50) Angel1981 válasza Malachi (#46) üzenetére


Angel1981
veterán

Csak az igazat írta.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.