Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#186) Chaser válasza KisDre (#181) üzenetére


Chaser
titán

erről a vga-ról majd akkor lesz érdemes beszélni ha lesz miről:)

Petykemano a zenre kíváncsi vagyok, de nagy reményeket nem fűzök már hozzá, a túl sok namajdmost' miatt

Panzika elég egyértelműen mondtam sztem, az első core i volt az igazi nagy dobás, utána minden gen kicsit gyorsult, de emellett kevesebb lett a fogyasztása és modernebb lett az igp, ha számodra nem volt teljesen érthető olvasd el mégegyszer :R
gyakorlatban ez annyit tesz, legyen pl 3ghz a clock, minden generációval az újabb 3ghz gyorsabb volt az előzőnél kevesebb fogyasztással...gondolom notebookról hallottál már, ott kiemelkedően fontos a fogyasztás/melegedés, mivel adott egy térfogat ami a hűtés rendelkezésére áll és adott egy akku térfogat
a mai ultrabookok az intel új genes core i szériáinak szülöttei, és mivel a mobil szegmens nagyon beindult, nem is kell az intelnek mást tennie csak csiszolgatni a core i szériát, versenytárs nélkül azt csinál amit akar
legtöbb tesztben el is mondják egy új széria megjelenésekor, az előzőről, vagy az azt megelőző 2-3 genről nem érdemes váltani akinek csak és kifejezetten a c2c növekedés számít

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.