Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatallerror


fatallerror
addikt

40 eurót egy egérpadért :Y

don't tell me what i can't do!

(#2) Angel1981 válasza fatallerror (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha egyszer van, aki megveszi? :D

(#3) fatallerror válasza Angel1981 (#2) üzenetére


fatallerror
addikt

Hát igen, manapság bármi eladható akármennyiért :]

don't tell me what i can't do!

(#4) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Hamarabb kalapálnám laposra a tökömet és azon egereznék mint hogy 40 eut adjak egy olyanért.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#5) Eddie141


Eddie141
senior tag

Olyan szépek ezek az egérpadok, de az áruk :F :(
Valahogy nekem a Razer egerek soha nem álltak kézre, a design meg egyszerűen undorító. De természetesen ízlések és pofonok. Nem egy emberrel találkoztam már, akinek pont az én egerem volt a kényelmetlen, és van ismerősöm aki a razerre esküszik :) Még jó, hogy lehet választani. :P

A címből egy újabb házcikkre gyanakodtam :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Gerisz


Gerisz
addikt

A pad akkor olyan mint a Vespula, kicsi.

(#7) bartucc válasza Eddie141 (#5) üzenetére


bartucc
addikt

Egyrészt egyszer kell megvenni, és vannak akik több tiz ezreket nyernek egy versenyen. Nekik nagyon megéri, ha hozza azt, amit igér. (bár ha majd látok egy videót, hogy a srác oda-vissza fordítgatja az egérpadját játék közben, tudom miért :DDD)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8) mghltm válasza fatallerror (#1) üzenetére


mghltm
addikt

egy draga egerpadtol es egy draga egertol lesz valaki jo/profi jatekos?! kizart :DDD kis mertekben segithetik a fejlodest, de a gyakorlast, a tehetseget, az intelligenciat ezek nem tudjak helyettesiteni ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#9) Srodney


Srodney
senior tag

nah ilyen egeret soha!!!! :((( :N

(#10) fatallerror válasza mghltm (#8) üzenetére


fatallerror
addikt

Elég jó vagyok UT2004-ben azon belül iCTF-ben és nincs is egérpadom xD Csak egy MX518 és ennyi :))

don't tell me what i can't do!

(#11) Nordic válasza Gerisz (#6) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Vagy mint ez, csak itt nincs csuklótámasz.

(#12) rainmen válasza atti_2010 (#4) üzenetére


rainmen
aktív tag

Azért halkan az ilyen felelőtlen kijelentésekkel. Az első kalapácsütés után fizetnél érte többet is. :D

Kollégám nagy tervező-rajzoló, neki simán bejön a cucc... :K

(#13) Drag00n válasza Gerisz (#6) üzenetére


Drag00n
csendes tag

Vespula padom van és egyáltalán nem kicsi, egy pár centis körben mozgatom a naga egerem rajta....tökéletes (full hd felbontáson van a monitorom)

[ Szerkesztve ]

(#14) P00By válasza fatallerror (#1) üzenetére


P00By
nagyúr

Azt hiszem 4-5 éve vettem egy icematet 14e forintért. Kinek mi éppen a fontos... :)

(#15) Black Dragon


Black Dragon
addikt

A Razer egérkére kiváncsi leszek.:)

(#16) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

:DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#17) Gerisz válasza Drag00n (#13) üzenetére


Gerisz
addikt

Nekem is a Mamba alatt (most kaptam Öcsémtől szülinapomra), de a QCK+ után nekem kicsi, bár tényleg nem használom ki, de nem szeretem a "korlátokat"

(#18) fatallerror válasza P00By (#14) üzenetére


fatallerror
addikt

Ha kipróbálnék egy ilyen cumót biztos nem dobnám el :]

don't tell me what i can't do!

(#19) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

2006-ban vettem meg a Deathaddert.

Előtte én is úgy voltam, egérre ennyit? Padra ennyit?

De megérte! Nagyszerű egér, hihetetlen pontos és kényelmes, van support ha kell.

Qck + Razer DeathAdder :K

(#20) Th3Ac3 válasza Eddie141 (#5) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Én is ha egérről van szó számomra egyértelműen Razer a befutó. Bátyám Logitech G5 egere fél évvel idősebb de már széjjel van koptatva, az enyémnek (DeathAdder) meg az alján van pár karc de ennyi, sokkal strapabíróbb szerkezet. És a játékok is meghálálják a pontosságot. Drivere szépen frissülget, nem egyszer firmware frissítés is érkezik. Meleg szívvel ajánlható bárkinek aki nem sajnálja rá a pénzt :)

(#21) Integra


Integra
titán

"Az egyik a gyors mozgást segíti elő, míg a másik oldal a precíz irányításban lehet a játékos hasznára."

ez nem egyszerre kell játék közben? egyik kézben az egér, másik kézben meg az egérpad és pályától, helyzettől függően eszement sebességgel fordítgatja?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22) S*Tom*


S*Tom*
aktív tag

Az új [Roccat Alumic] padhoz is van csuklótámasz mint a Razer Exactmat+rest-hez vagy Vespulához. A méretével semmi baj, high sense játékosoknak tökéletes méret, Roccatnak és a Razer-nek is van több hasonló méretű padja. Szerintem nincs vele semmi baj nem árérzékenyeknek gyártják.

(#23) lujó55 válasza FeRRaR1 (#19) üzenetére


lujó55
őstag

A gumiborítás milyen? Szerintem óriási egy ilyen egér, még akkor is, ha valaki nem gémer. :C

(#24) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Az egérpad nem gyenge! Az ára sem...
Én egy Saitek R.A.T.5 egeret használok, és nagyon bejött. :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#25) FeRRaR1 válasza lujó55 (#23) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én is csak koca játékos vagyok :)

Hibátlan, ha kell fotóval igazolom :R

Múltkor az én gépemen dolgozott egyik építész ismerősöm, ArchiCad, PhotoShop...stb

És kérdezte utána, hogy milyen egér ez, mert nagyon pontosan tudott vele dolgozni.

[ Szerkesztve ]

(#26) D1Rect válasza mghltm (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem lesz tőle jobb játékos, csak jobban tudja irányítani a játékot. ;)

(#27) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

nem valami ropós hír :D kb 2011-01-29 előtt kint voltak neten + tech infó a cuccokról

(#28) Himym


Himym
senior tag

Dont panik: Ez most kellett? :U

Am a cikkhez + magán vélemény: Nekem most egy Logitech g500am van és egy sharkoon ruh outplay pad a kettő együtt tökéletes páros. Bár nekem ez a logitech egér valamilyen oknál fogva nem jön be kényelmes kielégitőek a vágyak de valahogy mégse jön be. :F

A kövi egerem biztos roccat kone+ lesz és ha már a füles meg az egér is roccat akkor lehet vendégségbe hívom az alumicot is bár nem olcsó egyiksem kb 110€ lesz a két cucc együtt. :K
Ja és igen van aki kiad annyit egy egér padra. . .

(#29) flexxx2 válasza atti_2010 (#4) üzenetére


flexxx2
őstag

Sokan fizetnének 40 eurot ha megteszed :)

(#30) oxox


oxox
addikt

razer egere popec....a logo sem vilagit?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#31) Eddie141 válasza Himym (#28) üzenetére


Eddie141
senior tag

Mindenre van általában manapság vevő :)
Azért elég nagy előrelépés lesz akkor a te személyedben mindez egér/egérpad kombóban :)
A g500 nekem főleg a görgője miatt nem tetszett, és a kábele miatt, ami pontosan ugyan olyan, mint a többi Logitech gamer egéren, és idővel kirojtosodik általában. Mindenesetre elég pontos.
Ha én vennék ismét egeret, akkor én is a Roccat mellett döntenék (de egérpadot biztosan nem vennék ennyiért :DDD ), viszont jelenleg nagyon meg vagyok elégedve a G7-emmel.

(#32) mghltm válasza D1Rect (#26) üzenetére


mghltm
addikt

ha jobban tudja veluk iranyitani a jatekot, valoszinuleg sikeresebb lesz, ami onbizalom novelo, tehat jobb jatekos lehet :P bar nem ertem, hogy 10 eve az 500 forintos egerpad is eleg volt a 2000 forintos optikai egerrel... ;]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#33) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Jó lett a Razer Death Adder Black. Úgy látom csak a szenzor világít az alján, és legalább ugyanannyiba kerül, mint az összes többi világítós DA.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#34) oxox válasza mghltm (#32) üzenetére


oxox
addikt

es sikeres voltal? :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#35) Eddie141 válasza mghltm (#32) üzenetére


Eddie141
senior tag

10 éve a 20Fps is elég volt a Counter Strike-ben, manapság meg már a 100sem elég :) Ezt tudni kell az egérrel is követni.
Mondjuk egérpadból nekem is még csak az 500Ft-s árkategória jutott, és nem zavar egyáltalán :)

[ Szerkesztve ]

(#36) Himym válasza Eddie141 (#35) üzenetére


Himym
senior tag

Olyasmit kellene bevezetni MM-ben vagy Saturnban vagy EW-ben, hogy ügye kivannak rakva az egerek több 100ával akko a padokat miért nem lehet kirakni? Ugyan annyiba fájna kirakni mint az egereket. Jó kevés egérpad van ezekben a boltokban de ha minnél több lenne és kilenne rakva akkor nem csak tesztekből kellene megtudni, hogy miylen is az a pad meg gányolt youtube videóból. És akkor meglehet, hogy kipróbálják többen ha ott az az egér is ami épp van akkor hozzá lehet választani azt ami legjobban csúszik meg stb. . .

És ha kint van pl egy 20k-s pad meg egy 40ftos saturn pad össze lehetne hasonlítani és ha a saturn jobban csúszik akkor azt megvenni.

Én szerintem csak ezért költenek méreg drága lapokra egyesek. :B az én sharkoonom se volt több 2,5k-nál. És meg mondom összintén nem a világ legjobb lapja de többet nem akartam rá költeni, és miért? Azért mert sehol nincsenek kirakva a padok hogy kitudd próbálni. :K

MOD: Nem neked akartam célozni. :B

[ Szerkesztve ]

(#37) Don't Panic válasza Himym (#28) üzenetére


Don't Panic
senior tag

FELTÉTLENÜL MINT EZ IS!!! ;)

ami ki az a Dont panik?

mert a nick név ez hogy Don't Panic :U

Himym: PADOK pl itt ki vannak tévePADOK pl itt ki vannak téve[

[ Szerkesztve ]

(#38) Eddie141 válasza Himym (#36) üzenetére


Eddie141
senior tag

Egyáltalán nem badarság amit mondasz. Biztosan megnőne a kereslet a jobb padok után is, mert szerintem inkább én tartozom az átlag, ám már kisebb megszorításokkal gémernek nevezhető kategóriába, és én bizony a hiszem ha látom kategóriába tartozom.

(#39) Duree


Duree
veterán

Nagyon szeretem a termékeiket,ez az egér meg kimondottan tetszik.Lehet veszek is egyett

duree54

(#40) Himym válasza Eddie141 (#38) üzenetére


Himym
senior tag

Igen én is ilyen vagyok hiszem ha látom. :K
De akkor már ide sorolhatjuk a pc ház fanjait is. . .

Komolyan ha saját PC szküzletet nyitnék mindent kiraknék. :R

(#41) Himym válasza Don't Panic (#37) üzenetére


Himym
senior tag

El is tudsz oda menni kezedbe tudod venni tapicskolni, esetleg vízállóságra tesztelni? :U

(#42) Don't Panic válasza Himym (#41) üzenetére


Don't Panic
senior tag

igen az összes terméket ki lehet próbálni! :K játék (adott program alatt) füleseket is mindent.

(#43) v.tom válasza FeRRaR1 (#25) üzenetére


v.tom
őstag

Nekem is hasonló célokra kell a pontos egér, és aláírom, hogy igen hasznos egy jó egérpad.

Én egyébként nem szeretem (mármint a padot), de az "új" egerem (microsoft laser mouse 7000) nem megy az asztalom felületén, ezért ismerősöm adott ingyen egy általa már nem használt steelseries szövetpadot.
Azóta rájöttem, hogy sokkal kényelmesebb így használni, és az egér is kevesebb hibával dolgozik. (Photoshop-ban és archicad-ben kell a pontosság)

(#44) rauschie


rauschie
senior tag

A DA nem is black hanem ezüst színű ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.