Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) Viszlát válasza finest (#15) üzenetére


Viszlát
addikt

(Ha nem akar valaki babát, tegyen róla, h ne foganjon meg!)

Érdekes módon az egyik legalapabb lehetőséget ennek elkerülésére teljesen elvetik az emberek. A szexuális élet egyenes következménye a gyermek. Nem akarsz gyereket? Nem kell szexelni! Na de hát az már meg milyen? Nekem az kell, felnőtt nő vagyok, felnőtt férfi vagyok, hogy képzeled, hogy szex nélkül éljek? Jahogy kérem, az élvezeteket maradéktalanul ki akarjuk élvezni, de a felelősséget nem vállaljuk, a következményeket nem akarjuk elviselni? A sok ostoba ember inkább vállal be oolyan módszereket, amivel a saját és a majd esetleg ideális helyzetben bevállalt gyermek egészségét rongálja.

Nem neked címzem, ne érts félre, de olyannyira szánalmas ez az egész abortuszos találjunk mentséget magunknak (anyagi körülmények, pha!!) dolog... Az én szüleim szegények voltak, de sosem szenvedtünk szükséget ételben, ruházatban és volt fedél a fejünk felett. Persze, nem voltak bébi korunkban nájki cuccok, nem ettünk lazacot sem, de megvolt mindenünk, legfőképpen két értelmes szülő, akiknek volt annyi eszük, hogy tudják, a gyereknek szeretet kell, nem is volt benne hiány.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.