Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#135) GEIL válasza lezso6 (#132) üzenetére


GEIL
addikt

Így van....de 100%-os bizonyossággal senki se tudhatja hogy mi az igazság.

pl: 9/11 ről megnéztem az összes dokumentumfilmet és youtube-os filmet...könyvet...cikkeket....nézegettem a fotókat és a pár mp-cel a becsapódások előtti felvételeket is.......ciki az USA-nak de lelepleződtek, de hivatalosan ugyis tagadják.

Pár gondolat és gyanu, amiből TÉNY lett:

Becsapódás előtt alulról is van fotózva "utasszállitó" gép, amin nincsenek ablakok, viszont a szárnyak alatt mindkét oldalt ottvannak a rakéta méretű "töltetek" amik a nagyobb robbanásokhoz kellettek.....a becsapódás után pár mp-cel keletkezett legmagasabb égési/robbanási hőmérseklet se m érte el az épület acélmagjának olvadásához szükséges hő 1/3-át sem....pár emeletet érintett, oké...de hogy ez miatt kátyavárszerűen és mesteri pontossággal függőlegesen összeomoljon az fizikailag és statikailag is lehetetlen. A lassitott felvételeken látni ahogy 3-5 emeletenként a dőlés alatt robbanások voltak....az épület acélmagját robbantották időzítéssel....stb.....ha az USA az erejét kihasználva mindenhol sz@rt kavar a világon, beavatkozik ott is ahol nem is kéne, feláldoz a saját nemzetéből több ezer embert egy hazugsággal, amivel megalapozhatja és elültetheti az iszlám ellenes érzést minden emberben...stb stb.....és ezeknek higgyük el hogy mi van odafent meg milyen a föld....na neee....vicc....több mint 40 éve a tetves holdra nemtudnak ujra leszállni golfozni vagy poénkodni......akkorát fejlődtünk 40-50 év alatt hogy már nap mint nap ki kéne ruccanni az űrbe, a holdra (vagy a marsra is illene már lépni) vagy pár sátrat felverni amit úgysem visz el a szél ugye ? :P vagy bázist kellett volna letenni.....vagy egy ottan kolóniát csapatni és nézelődni...stb.....valami bűzlik és az nem a hitem....... :F

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.