Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) wasd1623 válasza f(x)=exp(x) (#98) üzenetére


wasd1623
csendes tag

"Majdnem leköptem a képernyőt."

Mondom én, kellenek majd azok a nyugtató bogyók.

[ Szerkesztve ]

(#102) lezso6 válasza f(x)=exp(x) (#98) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Próbálok laposföld fejjel gondolkodni. Igazából bármi megmagyarázható. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#103) Mi5u válasza wasd1623 (#91) üzenetére


Mi5u
tag

"Úristen. Ezt komolyan gondolod vagy csak idejöttél trollkodni?"

Miért, Te nem? ;)

Najó...itt egy másik...halszemoptika nélkül.
"Ez a felvétel múlt szombaton, 31 kilométeres magasságból készült. Jobbra a Balaton. Jól látszik a földgolyó görbülete és a világűr sötétje is. Fotó: Transdanubian Balloon Project, a szerző, Varga János"

[ Szerkesztve ]

(#104) Coyot válasza lezso6 (#102) üzenetére


Coyot
őstag

Valaki már készített egy ábrát az érvelési rendszerről: [link]

Má' nem

(#105) lezso6 válasza Coyot (#104) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Olvashatatlanul homályos az ábra, úgyhogy kamu. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#106) f(x)=exp(x) válasza wasd1623 (#99) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A kritizálás meg a mocskolódás között szerintem vannak eltérések. Elég benézni mondjuk az ellentábor Facebook csoportjába, az a mocskolódás. Ha van tárgyi tévedés a bejegyzésben, elnézést kérek, hangnemért eszemben sincs, az én véleményem szerint teljesen korrektül fogalmaztam.

A kitüntetést negatívumként írtam, de nem Székelyt lehúzva ezzel. Továbbra sem értem, mi azzal a gond, ha valaminek a vezetőjének a közelmúltban végzett munkáját leírom. Csak azért számomra furcsa, hogy egy találmány értékesítésének beindulása után 9 évvel valaki a "Hónap Induló Vállalkozása" díjat megkapja. :DDD

,,Csak nem irigykedsz rá?"
Most lebuktam. :DD

Mert te a kísérletből mennyit tudsz? Olyan patent jegyzőkönyv van róla, teljesen hiteles személyek által dokumentálva, hogy ihajj. De erre gondoltam:
,,Ismerik viszont a fénytörés jelenségét, és azt, hogy a fény nem feltétlenül egyenes út mentén halad. Hogy a fénytörés az egyenes haladáshoz képest mekkora valós eltérést okozhat, például időjárási körülményektől függően, valóban érdekes kísérleti kérdés lehetne."

Számomra az is érdekes, hogy miért csak sokadik próbálkozásra jött össze a kívánt eredmény? Előtte rosszak voltak a körülmények?

(#107) f(x)=exp(x) válasza wasd1623 (#101) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Pont ittam és a nevetéstől köptem majdnem le. Szmájli se zavarjon. :DDD

UnA: nem hiteles, de sok ember van szerintem (arab számos videó megvan?).

[ Szerkesztve ]

(#108) wasd1623 válasza Mi5u (#103) üzenetére


wasd1623
csendes tag

Ennek a képnek már több értelme van, normális optikával készítettek úgy látom. Az ilyen képekre a laposföldesek általában azt mondják hogy "CGI". Én nem mondok rá semmit. Lehet hamisított a kép, lehet igazi, nem tudom. Csillagok miért nem látszanak a bal felső sarokban?

(#109) t72killer válasza lezso6 (#97) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó, kamu, de akkor mik mozognak a csillagos égen, ha nem műholdak:F? vagy a saját szememnek ne higgyek?

#92: "Direkt éjszaka csinálták a kísérletet, hogy minimalizálják a pára általi torzítást." - Részletezd kérlek, hogy mitől is csapódna ki a pára az éjszaka a levegőnél 4-5 fokkal melegebb tóba?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110) janeszgol válasza UnA (#100) üzenetére


janeszgol
félisten

Sajnos a hangod elnyomta a veszekedés, de tőlem kapsz egy +1-et. :)
Ez azért mindennek a teteje. Ez még a bármilyen alakzatú földnél is szánalmasabb mellé nyúlás. És pont egy tudomány embere esett ebbe a statisztikai csapdába. Szégyen.

(#111) f(x)=exp(x) válasza wasd1623 (#108) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Pl.: hosszabb záridő kellett volna, csak akkor meg a Föld égett volna ki.

(#112) wasd1623 válasza f(x)=exp(x) (#106) üzenetére


wasd1623
csendes tag

,,Ismerik viszont a fénytörés jelenségét, és azt, hogy a fény nem feltétlenül egyenes út mentén halad. Hogy a fénytörés az egyenes haladáshoz képest mekkora valós eltérést okozhat, például időjárási körülményektől függően, valóban érdekes kísérleti kérdés lehetne."

Akik a kísérletet elvégezték azzal érveltek, hogy mivel éjszaka csinálták full sötétben amikor a párolgás minimális, a refrakciónak nincs jelentősége. Majd ha kamuprofilomat beengedik a facebook csoportjukba(nem akarom hogy ismerőseim lássák hogy ilyen csoportokba írkálok :) ) megkérdezem tőlük miért nem télen végzik a kisérletet amikor bevan fagyva a Balaton mint ahogy állítólag az ELTE végezte.

[ Szerkesztve ]

(#113) lezso6 válasza t72killer (#109) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az égen nem látni műholdat, mivel nincsenek műholdak. Az nem az amiről azt hiszed hogy az.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#114) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Köszönöm az írást, szórakoztató volt. :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#115) t72killer válasza wasd1623 (#112) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akkor itt is megkérdezném, ha annyira minimális az éjszakai párolgás, akkor mitől van sokszor hajnalban KÖD? Egy biztos, hogy a levegő abszolút páratartalma nem tud csökkenni, ha a tó vize nem hűl a légköri hőmérséklet alá, a relatív páratartalom pedig méginkább megnő, ha a levegő hűvösebb.

#113: igen, épp ezt kérdeztem (a holdfogyatkozáshoz hasonlóan!), hogy mik azok??

Egyszer saját távcsővel is nekiesek egy ilyennek, csak nagyon jól kell időzíteni:

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#116) lev258 válasza wasd1623 (#112) üzenetére


lev258
veterán

Amikor fénytörésről van szó, nemcsak a vízpára számít, hanem maga levegő, valamint annak inhomogenitása. Ez pl. hőmérséklet különbségek eredménye is lehet. Másik dolog. A víz nagyon jó hőtartó képességű, vagyis éjszaka is még egy darabig "meleg" és akár intenzíven is párologhat. De még ha nem is párologna, akkor is van a levegőnek egy komoly páratartalma.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#117) Chaser válasza wasd1623 (#99) üzenetére


Chaser
titán

aki gyűlölködő, semmit nem szabad tőle komolyan venni, még ha valamiben igaza is van, erősen megmutatja h vannak gondok, ember b+, _ember_ , zsidó, angol, magyar, cigány, afroamerikai, jezsuita etc? mind közt van gané és értelmes, az okos fejit' jól megnézném, mindegy milyen származású nettó idióták közt van

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#118) Wesder


Wesder
félisten

Èn mostmár hiszek, Neo felszabadította a tudatomat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119) lezso6 válasza t72killer (#115) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azok viszonylag magasan lévő, de nagyon apró, fémből készült kis modellek, melyeket több speciális ágyúval szoktak rendszeresen átlövögetni felettünk a "sarki" jégfal egyik végéből a másikba, hogy megvezessék az embereket (köztük téged is), hogy a föld gömbölyű. Régen ez viszonylag sok légikatasztrófával járt, de újabban már bevonták a légitársaságokat is, így alakult a Chemtrail. A módszer az, hogy a speciális vegyszer permet által létrehozott füstcsíkok taszítják a kilőtt kis modellt, így nem találja el a repülőgépet. A vegyszernek persze van mellékhatása is sajnos, ezt ugye már ismerjük, de kiszámolták hogy még így is simán megéri, mert nagyon drága egy új repülőgép.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#120) Tony39 válasza t72killer (#115) üzenetére


Tony39
csendes tag

A holdfogyatkozás így néz ki :D :

(#121) t72killer válasza lezso6 (#119) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DD

Éértem. Már csak az a kérdés, hogy a hasonló elméletek miért azután kerekednek ki ilyen szépre, miután valaki rájuk kérdez. Pedig első olvasatra lényegesen több idő lehetett ezen államtitkok felderítése, mint a kérdés óta eltelt 5 perc:DDD

#120: Ez még a korai, orosz időszakból van, amikor még gyakran hibázták el a takarási kísérletet. (hogy az ó- és középkori holdfogyatkozásokat miért takargatták hatékonyabban az Atlantisziak, nem tudom).

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#122) Chaser válasza Tony39 (#120) üzenetére


Chaser
titán

:C

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#123) lezso6 válasza t72killer (#121) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem kerekedik ez sehova. Minden összefügg mindennel. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#124) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Kicsit nagy a kép, ezért inkább linkelem: [link]
:DDD :DDD :DDD

(#125) f(x)=exp(x) válasza lezso6 (#119) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Igen, de ez csak az egyik fele, a másik felét ilyen módszerrel:

(#126) lezso6 válasza f(x)=exp(x) (#125) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ehh, de béna földhözragadt vagyok. :DDD

Egyébként ténylegesen a laposfölddel hogy nyomnak el minket? Tehát mi a célja?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#127) GEIL


GEIL
addikt


i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#128) f(x)=exp(x) válasza lezso6 (#126) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nem fordítva akartad kérdezni? Hogy mi a haszna a NASHA-nak abból, hogy elhitetik velünk a gömb Földet?

GEIL: [link]

[ Szerkesztve ]

(#129) lezso6 válasza f(x)=exp(x) (#128) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hm, tényleg, de attól még ugyanazt jelenti, csak laposföldhívőként kérdeztem. Önkéntelenül beleragadtam a szerepbe. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#130) GEIL válasza f(x)=exp(x) (#128) üzenetére


GEIL
addikt

Népbutítás...félrevezetés...megtévesztés....mint 9/11...stb stb stb :R bármi lehet a pakliban, csak nem tudunk róla.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#131) f(x)=exp(x) válasza lezso6 (#129) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ezért.

132: +1.

[ Szerkesztve ]

(#132) lezso6 válasza GEIL (#130) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyébként nem minden konteó hülyeség. Lehetnek közöttük igazak is.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#133) t72killer válasza f(x)=exp(x) (#125) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"csak számold ki a perspektíva szabályai szerint" - az ISS 109*73 méteres, azaz kb 1 ívperces szög alatt látszik. Ez a puszta szem felbontási határa is, azaz már egy kisebb távcsőben is méretet kap az objektum. Nem beszélve arról, hogy ahhoz, h egy fénylő pontot lássak, nem szükséges, hogy felbontsam. Itt jönnék a csillagokkal, de tudom, az mind hologram, de mesterségesen is lehet olyan fényforrást csinálni, ami pici, de jól látszik a fénye miatt.

Mindenesetre a dolog pszichológiája érdekes, hogy egy péniszrövidülésben és akut nőhiányban szenvedő, matekból többször bukott totálalfahím honnan deríti ki (a fentebb említett 5perc alatt...), hogy pont 12db és pont U2-es repülő nyomatja a holoszobát?

Az sajnos már kiderült, hogy az emberiség rendkívül fogékony az álhírekre (Mo.-on ezt ugye hivatalosan is nyomatják). Jó oktatási rendszer mellett 10% alatt tartható az ilyen futóbolondok aránya, de mindíg akad valaki, aki a tanulás-gondolkodás helyett kitalációkkal próbálja a kisebbrendűségérzését takargatni. Sajnos radikális esetekben ez egyenesen emberéletekbe is kerül:(

#132: a politikaiak között nyilván akadnak igazak vagy a hírekben leközöltnél igazabbak is. tuti, hogy a II.vh elején a Molotov-Ribbentrop találkozó titkos záradéka körül is ment a találgatás, "konteózás" - ami igaz is lett. A tudomány világa az állandó cáfolatkeresésről, mérésről, többszörös bizonyításról szól.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#134) lezso6 válasza f(x)=exp(x) (#131) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, tehát a tudás hatalom, a tudatlanság gyengeség. Ez rohadt jó, mert eszerint a konteósok gyenge emberek, akik a konteóval tudnak csak "normálisak" lenni. Ez viszont megint hajaz egy kicsit a vallásra. Csak míg a konteó csak idiótát formálhat belőled, a vallás nem feltétlenül, hacsak nem valami nagyon elvakult hívő vagy, aki tagad mindent a szent könyvön kívül.

De ha egy kicsit továbbgörgetjük, akkor ők is hatalmat akarnak. Irigylik a háttérhatalmat. Erre egyébként nagyon jó példa Szegedi Csanád, aki egy antiszemita turbómagyar volt, aztán amikor kiderült, hogy zsidó származású, hirtelen 180 fokos fordulatot vett, s antiszemitából "turbózsidó" lett. :DDD

A fenti sztori nagyon jól illusztrálja a konteósok ideológiamentességét.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#135) GEIL válasza lezso6 (#132) üzenetére


GEIL
addikt

Így van....de 100%-os bizonyossággal senki se tudhatja hogy mi az igazság.

pl: 9/11 ről megnéztem az összes dokumentumfilmet és youtube-os filmet...könyvet...cikkeket....nézegettem a fotókat és a pár mp-cel a becsapódások előtti felvételeket is.......ciki az USA-nak de lelepleződtek, de hivatalosan ugyis tagadják.

Pár gondolat és gyanu, amiből TÉNY lett:

Becsapódás előtt alulról is van fotózva "utasszállitó" gép, amin nincsenek ablakok, viszont a szárnyak alatt mindkét oldalt ottvannak a rakéta méretű "töltetek" amik a nagyobb robbanásokhoz kellettek.....a becsapódás után pár mp-cel keletkezett legmagasabb égési/robbanási hőmérseklet se m érte el az épület acélmagjának olvadásához szükséges hő 1/3-át sem....pár emeletet érintett, oké...de hogy ez miatt kátyavárszerűen és mesteri pontossággal függőlegesen összeomoljon az fizikailag és statikailag is lehetetlen. A lassitott felvételeken látni ahogy 3-5 emeletenként a dőlés alatt robbanások voltak....az épület acélmagját robbantották időzítéssel....stb.....ha az USA az erejét kihasználva mindenhol sz@rt kavar a világon, beavatkozik ott is ahol nem is kéne, feláldoz a saját nemzetéből több ezer embert egy hazugsággal, amivel megalapozhatja és elültetheti az iszlám ellenes érzést minden emberben...stb stb.....és ezeknek higgyük el hogy mi van odafent meg milyen a föld....na neee....vicc....több mint 40 éve a tetves holdra nemtudnak ujra leszállni golfozni vagy poénkodni......akkorát fejlődtünk 40-50 év alatt hogy már nap mint nap ki kéne ruccanni az űrbe, a holdra (vagy a marsra is illene már lépni) vagy pár sátrat felverni amit úgysem visz el a szél ugye ? :P vagy bázist kellett volna letenni.....vagy egy ottan kolóniát csapatni és nézelődni...stb.....valami bűzlik és az nem a hitem....... :F

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#136) t72killer válasza lezso6 (#134) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kétféle motivációt látok:
1. a konteó-hívő, aki természettudományokból gyenge volt suliban, a frusztrációit próbálja azzal kezelni, hogy ő bizony a világ minden titkára tudja a választ
2. a konteó-terjesztő, aki a hívőkből szeretne meggazdagodni.

Tisztára mint a magyar politikai élet, vagy ahogy az egyházak működnek.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#137) GEIL válasza t72killer (#136) üzenetére


GEIL
addikt

Ahogy mondod....mint idehaza a "Fityisz és a vidám vasárnap" ;] :DDD :Y :W

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#138) t72killer válasza GEIL (#137) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nagyjából. Mondjuk én a jelenséggel még bőven a mostani politikai agymenés előtt találkoztam, kisegyházi környezetben, ahol szépen kopasztották az Úr birkanyáját, kiváló stabil megélhetést biztosítva a fejeseknek.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#139) Mi5u


Mi5u
tag

:DDD

(#140) lezso6 válasza t72killer (#136) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kb igen, az 1-es csoport konteóval kb olyasmi mint a vallással (s a legtöbb hívő ide is tartozik), bár a vallásnak ugye legalább van valami tanítása, az erkölcsünk innen származik. Konteóval ilyesmit elég nehéz elképzelni. :D

A 2-esbe az olyasmi egyházak tartoznak, mint a hitgyüli meg xenu, de ezeket nem igazán tekinteném vallásnak, inkább cégnek. Vallásoknál a második csoportba inkább azok az egyházak (vagy inkább közösségek) tartoznak, melynek nagyon erős az ideológiája, gyakorlatilag fasiszták. Ezek pedig ugye a radikálisok, tipikusan iszlám terroristák jó példák erre. Utóbbinál a pénz max eszköz, leginkább irreleváns. A lényeg az, hogy vagy megtérsz vagy megölünk. De felhozhatom ugyanilyen példának a bolsevikokat is, ugyanígy működött.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#141) Hosssszu válasza Mi5u (#139) üzenetére


Hosssszu
őstag

Nincs is Balaton. :DD

(#142) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Kamerát küldtünk az ŰRBE ! Pamkutya

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#143) adapter07


adapter07
csendes tag

Ez a lézerfény kísérlet pontosan olyan kísérlet ahol a kivitelezés és egyéb körülmények erősen befolyásolják a végeredményt. Tehát kiválóan alkalmas áltudományos nézetek terjesztésére, mert az átlagember el sem tudja képzelni, hogy hány tényezővel kell számolni a kísérlet során. Akinek van felesleges ideje az itt csemegézhet.

https://www.scienceforums.net/topic/98386-laser-curvature-test-on-lake-balaton/

[ Szerkesztve ]

(#144) idegen lény


idegen lény
őstag

A Nap sokkal közelebb van és sokkal kisebb, mint ahogy azt állítják, és más a pályája is? Ha a Nap tényleg olyan messze van, 149 600 000 km távolságban, akkor miért nem párhuzamosnak látjuk a fénysugarakat, ahogy ebben a videóban is?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#145) lezso6 válasza idegen lény (#144) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Magyarul perspektíva hatás.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#146) lev258 válasza adapter07 (#143) üzenetére


lev258
veterán

Köszi a linket, nagyon jó olvasnivaló. Kitérnek a lehetséges hibaforrásokra, valamint arra is, hogyan kellene (jobban) elvégezni a kísérletet. Persze abban is vannak itt-ott felhangok, de attól még megpróbálják helyes mederben tartani a beszélgetést.

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#147) lev258 válasza lev258 (#146) üzenetére


lev258
veterán

Mondjuk arra kíváncsi lennék, sikerült-e egyetemmel, geodéziai szakértővel kooperációt megvalósítani, ahogyan azt ígérte.

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#148) t72killer válasza lev258 (#147) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azok a háttérhatalom lefizetett ügynökei, mégis, mit gondolsz! (bár érdekes kérdés, hogy egy lefizetett ügynök miért egy 4fős koliszobában nyomorog olcsó menzakaján - de ez is biztos a totális megtévesztés része)

#149: áhh, előreugrottam egy gondolattal, a lefizetettügynöközés majd akkor jön, ha ez a "kis ferdítés" kiderül. Ez a "van poligráf-nincs poligráf" biznisz is felettébb érdekes:D. Hátigen, tisztára ahogy a mai magyar politikában, ha a tények nem illenek a kampányunkba, akkor ott a photoshop és az origós meseíró-gárda.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#149) #72042496 válasza lev258 (#147) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az finoman szólva is ferdítés volt, ld. #93 második fele (a "KONTRA" rész alatt).

(#150) lev258: Oh, vagy úgy. Arról nem tudok semmit sajnos/szerencsére. :)

[ Szerkesztve ]

(#150) lev258 válasza #72042496 (#149) üzenetére


lev258
veterán

Úgy értettem, hogy még a 2016-ban vagy mikor végzett kísérletre írta azt, hogy szeretné pontosabbá tenni és tudományos szakértőkkel együtt elvégezni. Ez gondolom nem valósult meg azóta se ilyen formában.

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.