Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) Kwisatz


Kwisatz
tag

Hatalmas gratula a hatalmas cikkhez!! :R

(#62) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Te jó szagú... azonnal elmentettem könyvjelzőnek, de lehet offline olvasásra is lementem az esetleges netmentes napjaimra. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#63) jones965


jones965
Modder

Véletlenül futottam össze egy nagykerben a cikk szerzőjével, és már akkor is ámulattal hallgattam, mikor említette, mekkora tartalmú cikk készül.
Elképzelésemet is messzemenőkig túlszárnyalta.

Szép munka, ehhez a gratuláció enyhe kifejezés. :)

(#64) roberto02 válasza GAI (#56) üzenetére


roberto02
tag

elnézést no :)) csak átfutottam :DDD

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#65) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hatalmas gratula az egészhez még csak bele nézegettem, de eszméletlen nagy tartalom. :Y :R

(#66) HuMarc


HuMarc
addikt

Hú, hát ez kemény! Kindle-ön MOBI-ban, lekicsinyített képekkel kemény 471 oldalas, ami azt jelenti, hogy majdnem kétszer hosszabb, mint az Alapítvány Asimovtól, és a Harry Potter 3-nál is hosszabb jó 80 oldallal.

Még egyszer gratulálok hozzá! A cikk legalább olyan igényes lett (legalábbis az a 16 oldal, amit eddig láttam), mint amilyen hosszú.

[ Szerkesztve ]

(#67) bajaki


bajaki
őstag

Nagyon durva cikk lett. :Y

Minden elismerésem! :R :C

(#68) zed1983


zed1983
őstag

Grat :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#69) Chp


Chp
őstag

Le a kalappal a készítő kolléga előtt, részletes, jól megmunkált, gigantikus cikk! :R Imádtam olvasni!

(#70) Zotya984


Zotya984
senior tag

Bár még nem olvastam végig, DE már most szeretném megkösznni a saját és nagyérdemű nevében.
Minden benne van ami kell.

Köszönöm.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#71) fanti


fanti
addikt

A legőszintébben gratulálok ehhez az alapos és átfogó irományhoz!
Hihetetlen nagy meló lehetett, és kalapot emelek előtted, hogy egy ekkora munkát ilyen szinvonalasan megoldottál!

Mindannyiunk nevében köszönöm!

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#72) HuMarc


HuMarc
addikt

Már csak azt nem értem, hogy egy ilyen terjedelmű cikket miért nem adattad ki inkább könyvben? Simán van olyan minőségű, és ha angolul lenne, szerintem ez lenne a GPU-szakik Nagy enciklopédiája :)

(#73) Sundesz


Sundesz
őstag

Gratulálok, remek "kis" írás. :R Ezek a kártyák mind a tulajdonodban vannak?

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#74) BatchMan


BatchMan
senior tag

Nem lesz annyi koment, mint maga a cikk. Hatalmas!!!! Hogy lehet egy ilyen cikket meghálálni?

(#75) föccer


föccer
nagyúr

:R:R:R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#76) GAI válasza Sundesz (#73) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Voltak... Folyamatosan pörgettem őket: megvásároltam, leteszteltem, majd eladtam. A legújabb szériákból párat kölcsönbe kaptam, de a többi saját tulajdonomban állt.

(#77) Soak


Soak
veterán

Nagyon komoly cikk, de nekem nem is ez tetszett benne, hanem az, hogy mekkorát nosztalgiáztam rajta. Az első komoly kártyám pont egy ugyanilyen 7900GTX volt, istenem amikor meghozta a futár azthittem összesek, pattant be egy ugyanilyen x700 pro helyére ami az első pci-e konfigomban volt, ami egy ugyanilyen g2 mx400-at váltott.... Nagyon komoly, köszönöm :R

(#78) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nagyon nagy ikk, respect! :C :Y :R
...anyám gépében egy zombi FX5200 ketyeg a mai napig ;) A Gf4MX után hihetetlen volt :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#79) Sundesz válasza GAI (#76) üzenetére


Sundesz
őstag

Le a kalappal. A saját képek használata külön öröm, pláne ilyen minőségben. A 9000 teszteredmény meg no comment. :DDD

Hörcsög Powa'

(#80) bajaki válasza HuMarc (#72) üzenetére


bajaki
őstag

Én is pont ezen gondolkodtam az előbb. Simán ki lehetne adni könyvben is. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.