Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90) nemlehet


nemlehet
őstag

De még mindig nagyvonalúan átsiklik mindenki afölött hogy ő 17-eset akart. TÖK MINDEGY MIÉRT. Az, hogy te csak grafikai munkára ajánlanál nem szempont ha ő olyat AKAR. A nagy kijelző jobb. Engem is rábeszéltek a 15-re, meg is bántam. Sokat CAD-ezek, elkélne a nagyob kijelző.
Az hogy sokak szerint hülyeség a 17-es meg had ne minősítsem. Neked csak a 13-as hordozható? Hát sürgősen kezdj el gyúrni.... Istenem ekkora baromságot. Én napi szinten 40 perceket gyaloglok a 2,6 kilós gamer notimmal és nem visel meg egyáltalán. A táskába meg egy 17-es is simán beleférne, úgyhogy ez sem szempont.

Komolyan ez a topic is kezd olyan lenni, hogy melyik szín a jobb. Eltérő igények mindenkinek más éri meg. Egy használt gépnél sose tudhatod milyen volt az előélete, mivel javították, minek volt kitéve, mennyire figyeltek oda. Persze lehet remek vétel is, de lehet dobhatod ki a picsába... Aztán sokra mész a jó minőségű vázzal ha hardveresen megmurdál.

Meg amúgy azt sem értem ti mi a tökömre használjátok a laptopot? Én lerakom az asztalra aztán gépelek vagy CAD-ezek. Ez vagy otthon, vagy a könyvtárban vagy az előadóban történik. Utána berakom a táskába aztán megyek A-ból B-be. Néha prezentációt tartok akkor is kirakom az asztalra, ott van nyugiban. Vagy mit kéne még vele csinálni amitől atomjaira hullik? Szöget beverni vele? Felfeszíteni az ajtót? Kocsit rárakni kerékcsere közben? Mi a tökömtől menne szét ha nem dobálod le a földre? Ok, esetleg kikopik a csuklórész. ÉS? Az 5 éves üzletiken is ki van kopva/fényesedve.

A zsanér is jellemzően azért adja meg magát mert hirtelen feltépik az emberek a gépet azt is mindig egy oldalon. Szépen középen kell megemelni akkor még a gagyi zsanérnak sem lesz baja...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.