Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#219) BiGg DoGg válasza Kasya (#218) üzenetére


BiGg DoGg
csendes tag

Köszi! :DD

Még régebben használtam Moga kontrollereket, amikor játékokat teszteltem, de nem voltam én sem elragadtatva tőlük. Inkább használom a sima telefont.

Kunai 2-es nem lenne jó? Igaz azt nem lehet a telefonra csatolni, mint a 2-es model esetében.

Az este csapattam egy PUBG meccset, kipróbálván az AeroActive coolert. Nekem ez is tetszik, hiába blamálják néhányan, hogy nem hozza a xiaomi black shark coolerének szintjét. Ez legalább a telefonról is megy, nem csak külső áramforrásból :DDD

Az X mode csodálatos, és meglepő módon nem meríti olyan gyorsan az aksit, mint amire számítottam, még majd babrálok vele.

Amit tegnap tapasztaltam: 8%ról hírtelen 0-ra esett és ki is kapcsolt azonnal. Gondolom még az aksinak kell egy pár töltési ciklus, míg beáll. :F Nálad nem volt hasonló tapasztalat az első napokban?

Másik dillema: egy tokot kellene beszerezzek, de nem találtam sehol stockon itt RO-ban. Lighting armor case-re fáj a fogam. Te vettél mellé másikat, vagy azt használod, mi a dobozban volt?

[ Szerkesztve ]

Samsung B2100 Xplorer + 2 GB MicroSD >>>> HTC Windows Phone 8X >>>> Xiaomi Mi Max 2 >>>> ASUS ROG Phone III Strix Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.