Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) TTTotya válasza eszlenyek (#350) üzenetére


TTTotya
senior tag

Én régebben ellenőriztem, valami gebasz akkor is volt emlékeim szerint, de nem rémlik, hogy mi, mert utána jó lett és megnyugodtam.

(#352) Kasya válasza TTTotya (#351) üzenetére


Kasya
nagyúr

Most azért kiverték a biztosítékot az Asusnal. Az új frissítéssel (.192) behozták a vizjelet a kepernyomentesre, amit nem lehet deaktivalni. Csak ha a programot kiveszem az Armorybol...

Elvileg a következő frissítéssel javítjak és adnak hozzá opciót.

(#353) TTTotya válasza Kasya (#352) üzenetére


TTTotya
senior tag

Ha nem hívod fel rá a figyelmemet észre sem veszem :N .

Bosszantó. Nem tudom, hogyan csúszhatott be egy ilyen hiba, hacsak nem szándékosan ;].

[ Szerkesztve ]

(#354) TTTotya válasza Kasya (#352) üzenetére


TTTotya
senior tag

Ma megjött a frissítés a vízjel problémára.

[ Szerkesztve ]

(#355) Kasya válasza TTTotya (#354) üzenetére


Kasya
nagyúr

:R nézem is.

(#356) BiGg DoGg


BiGg DoGg
csendes tag

És ezért kell az üvegfólia :C [link]
Úgy nyelte be az esés erejét, mint kacsa a nokedlit.

Valaki lecserélte már a telóját, vagy még mindig nyúzzátok?

Samsung B2100 Xplorer + 2 GB MicroSD >>>> HTC Windows Phone 8X >>>> Xiaomi Mi Max 2 >>>> ASUS ROG Phone III Strix Edition

(#357) TTTotya válasza BiGg DoGg (#356) üzenetére


TTTotya
senior tag

Nálam még ez hasít. Egyedül azt sajnálom, hogy a tok választék elég szűkös. Kijelzővédőt nem használok, szerencsére eddig karc és törésmentes vagyok.

(#358) BiGg DoGg válasza TTTotya (#357) üzenetére


BiGg DoGg
csendes tag

Átérzem. Nekem is fáj a fogam egy másik tokra, de nem találni sehol :O
Na majd a rog phone 6-oshoz / 7-eshez talán több darabot gyártanak le.

Samsung B2100 Xplorer + 2 GB MicroSD >>>> HTC Windows Phone 8X >>>> Xiaomi Mi Max 2 >>>> ASUS ROG Phone III Strix Edition

(#359) TTTotya


TTTotya
senior tag

Srácok! Nálam ma reggel bekopogtatott az Android 12 frissítés!

(#360) tupacamaru válasza TTTotya (#359) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem Kínából rendelt telefonom van, és kb. három hónappal később jönnek meg a frissítések.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#361) TTTotya válasza tupacamaru (#360) üzenetére


TTTotya
senior tag

Az elég nagy szívás, mert jött frissebb biztonsági is vele. Azt meg sztem a 11-re már nem küldik ki.

(#362) tupacamaru válasza TTTotya (#361) üzenetére


tupacamaru
veterán

Megjött nekem is, valami csoda folytán, háááát....... :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#363) TTTotya válasza tupacamaru (#362) üzenetére


TTTotya
senior tag

Nem találod jónak a frissítést?

(#364) tupacamaru válasza TTTotya (#363) üzenetére


tupacamaru
veterán

Igazából a lehúzható sáv lett siralmas szerintem, jobb volt a régi, átláthatóbb volt.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#365) TTTotya válasza tupacamaru (#364) üzenetére


TTTotya
senior tag

Ez sajnos igaz! A wifi/mobilnet ki-be kapcsolás roppantul idegesít engem is.

(#366) tupacamaru válasza TTTotya (#365) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ja, eddig egy kattintás, most meg...... :( Nem is értem.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#367) Koko08


Koko08
újonc

Sziasztok, nem tudom aktív e még a csoport. Nekem olyan kérdésem lenne,hogy a fekete szín megjelenítése sokszoros olyan mintha valami homályos füstös ködös valami lenne, ez normális, mint filmeknel mint játékoknál.

(#368) TTTotya válasza Koko08 (#367) üzenetére


TTTotya
senior tag

Sajnos igen. Ezek a panelek ilyenek, törik a fekete színt.. Nálam mondjuk inkább csak alacsony fényerőnél, magas képfrissítés mellett jött elő, 60Hz -n alig látszott.

(#369) Koko08 válasza TTTotya (#368) üzenetére


Koko08
újonc

Elég szomorú, tenni ellene lehet e valamit? Mert ugye az ember nem azért vesz ilyen telefont, hogy alacsony Hzn és sötétben jatszon, filmezzen

(#370) TTTotya válasza Koko08 (#369) üzenetére


TTTotya
senior tag

Amiket fenn említettem, azokon kívül tudtommal semmit sajnos. A panel ilyen gyárilag.

(#371) egeipatrik


egeipatrik
csendes tag

Üdv, rog phone 3 strix edition képes 4k videót felvenni HDR színtartományban? Úgy hogy youtubra feltöltés után is hdr fájlként lehessen megtekinteni.

(#372) daikonblaze


daikonblaze
csendes tag

Sziasztok (Megbökdösöm a topicot egy bottal hogy döglött-e :) )

Most kellene harmadszor költenem a telóra szervíz céljából szóval inkább veszek egy 6D helyette.
Ami miatt írok hogy nem tudom milyen szűrke importos csomag volt, de amikor vettem a telefont volt hozzá TwinView Dock 3 és kunai 3 mint kiegészítő.
Soha nem használtam őket csak kibontottam és megnéztem működnek-e majd visszaraktam őket a hordtáskába.
Akit esetleg érdekelne valamelyik kiegészítő írjon rám privátban.

[ Szerkesztve ]

(#373) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Sziasztok!

Aki használ még ilyen telot, kihangosító hangszóró nálatok hogy szól? Én vásároltam használtan egy Rog 3-as telót, De furcsa mód mintha csak a felülső hangszóró szólna rendesen. (Magas hangok+basszus) Alsó a basszust adja. Ez ilyen, vagy hibás lenne? Esetleg beállításokon belül van valami rejtett fül?
Válaszokat előre is köszönöm.

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#374) TTTotya válasza Gabi 8906 (#373) üzenetére


TTTotya
senior tag

Én már rég eladtam az enyémet, de emlékeim szerint nagyon jól szólt a teló. Persze az alsóból több basszus tud jönni, mert nagyobb, de nem kellene kiugróan nagy különbségnek lenni, hogy egyikből csak magas a másikból csak basszus.

(#375) BiGg DoGg válasza Gabi 8906 (#373) üzenetére


BiGg DoGg
csendes tag

Helló :) nekem el van dugulva a rács teljesen a hangszóróknál és tompábban hangzik, amikor maxra nyomom akkor nem olyan hangos és kicsit recseg, mint amikor tiszta volt, de nemsokára 3 éves lesz és nem észleltem hasonló hibát (illetve egyszer be is ázott kicsit, mert motoron elkapott az eső :U ). Nem tudok semmilyen eldugott hangszóró beállításról. :F

Samsung B2100 Xplorer + 2 GB MicroSD >>>> HTC Windows Phone 8X >>>> Xiaomi Mi Max 2 >>>> ASUS ROG Phone III Strix Edition

(#376) BiGg DoGg válasza egeipatrik (#371) üzenetére


BiGg DoGg
csendes tag

Helló :) Azt tudom, hogy a youtube támogatja a 4k-s videók feltöltését, de hogy a feltöltés után megtartja vagy sem a HDR színeket, arról nem tudok nyilatkozni. :(

Samsung B2100 Xplorer + 2 GB MicroSD >>>> HTC Windows Phone 8X >>>> Xiaomi Mi Max 2 >>>> ASUS ROG Phone III Strix Edition

(#377) Gabi 8906 válasza BiGg DoGg (#375) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Sziasztok!

Kikell takarítani fogkefe plusz ipari alkoholos oldat. Olyan lesz mint volt. Asszem nekem azoldotta meg a gondot. :)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.