Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) slászló65 válasza Kasya (#200) üzenetére


slászló65
tag

Ha a telefonod 40 fokos( komoly játék esetén nehezen hiszem) a proci min.60-65-70 fok Tegyél fel egy ilyen programot! ( CPU- Z)

[ Szerkesztve ]

(#202) Kasya válasza slászló65 (#201) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mármint mit nem hiszel? Simán 40 fok felé lehet menni nagy fényerő és energiaigényes játék mellett.

(#203) slászló65 válasza Kasya (#202) üzenetére


slászló65
tag

De az nem a processzor hőmérséklete. Az a teló házé.

[ Szerkesztve ]

(#204) Kasya válasza slászló65 (#203) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, az a lényeg. A proci irreleváns, az mehet 80 fok fölé is. De jelen esetben 55 fok körül volt.

(#205) slászló65 válasza Kasya (#204) üzenetére


slászló65
tag

80 fölé? Haverom így végezte ki az Asus Zenfone 6 telóját...kijelző és alaplap cserés lett 3 hónap alatt. 6 hétig dekkolt a szervízben.

(#206) Kasya válasza slászló65 (#205) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem hiszem hogy gond lenne ebből. A SOC bírja a magas hőfokot, a telefon jól élvezeti a hot. Nem utolsó sorban a telefonban van tulmelegedes védelem is.

(#207) slászló65 válasza Kasya (#206) üzenetére


slászló65
tag

:R

(#208) Kasya


Kasya
nagyúr

Kicsit ures a topik. Senki mast nem csabitott el a telefon? :D

(#209) Kasya


Kasya
nagyúr

Mondhatni minden komoly észrevételt figyelembe vették és javítottak.

(#210) DamianB válasza Kasya (#209) üzenetére


DamianB
őstag

Rog phone 4 re szerintem rá megyek majd egy másfél év múlva .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#211) BiGg DoGg válasza Kasya (#208) üzenetére


BiGg DoGg
csendes tag

Tervezek venni egyet, csak legyen Black Friday :DDD , hátha elfogadható lesz az ára. Nincs sok kedvem kiadni egy szekér pénzt érte. Nehéz váltani egy Xiaomi Mi Max 2-esről, aminek bika üzemideje van.

El is olvastam az összefoglalód és mondhatni, hogy meggyőztél. Xiaomi Black Shark 3as lett volna a másik jelölt, de elegem van a Xiaomiból :))

Az egyetlen dolog, ami még visszatartott (a pénzen kívűl) az az alacsony fényerőn jelentkező 'black crush' probléma volt, de mikor láttam, hogy javították a frissítésben, megnyugodtam.

Samsung B2100 Xplorer + 2 GB MicroSD >>>> HTC Windows Phone 8X >>>> Xiaomi Mi Max 2 >>>> ASUS ROG Phone III Strix Edition

(#212) Kasya válasza BiGg DoGg (#211) üzenetére


Kasya
nagyúr

Javítottak szerencsére. A korábban laírtakat tartom, továbbra is nagyon elégedett vagyok vele. Ugyanakkor azért most már van pár negatívum is, ami jobban kijött.

Kamera: OIS nélkül xar fotozni...de tényleg. A Google Camera úgymond must have, ha az ember minőségi fotót akar. Sokkal jobb a HDR képessége.
Élhető a kamera, de a közeli fényképek esetén többet várnék. Jó fényviszonyok mellett viszont rendben van.

Kijelző:
Gyenge fényerőn is erős a féynerősség. Az a baj, hogy nekem a Samsung is erős volt, pedig az sokkal gyengébb fényerőre volt képes. Ahhoz képest ez este is "vakít".

Egy bug van még, az a töltés. 100-ból 1-szer előfordul, hogy a töltő rádugása után a telefon kijelzi a töltést, de nem tölt. Az ASUS tud a problémáról, remélem hamarosan ezt is javítják.
A baj az, hogy annyira jó az energia menedzsmentje a telefonnak, hogy esetenként fel sem tűnik, hogy mondjuk 45%-ról cseppet sem töltött :D

(#213) BiGg DoGg válasza Kasya (#212) üzenetére


BiGg DoGg
csendes tag

Ameddig jól bírja az akksit (ez az egyik elsődleges szempont), addig nekem teljesen rendben van, hogy G-Cam-et kell használni, amúgy sem fotózok sokat, illetve 1000x jobb képeket csinál, mint a jelenlegi 3 éves, mid range chipszettes mobilom.

Fényerő nyugodtan kisütheti a szemeimet, amúgyis esténként lámpa helyett a mobil kijelzőjét használom fényforrásnak. :U

Az említett bugot, meg annak tulajdonítom, hogy a telefon képes üzemelni direkt a töltőről és ott nem kapcsol valami át, de ezt szoftveresen kellene orvosolják, főleg, ha tudnak is a dologról. :DD

Remélhetőleg a következő kommentet már boldog tulajdonos ként fogom írni. :C

Samsung B2100 Xplorer + 2 GB MicroSD >>>> HTC Windows Phone 8X >>>> Xiaomi Mi Max 2 >>>> ASUS ROG Phone III Strix Edition

(#214) Kasya válasza BiGg DoGg (#213) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az akksi több mint jól bírja. Dual Sim, dual wifi mellett használom és auto képernyő frissitési frekvenia melett (illetve mindent max-ra állitva, ami a 60hz felett támogat, pl. Chrome).
Az üzemidőm több, mint fenomenális.

Az üzemidőt a rendszer amúgy nem tudja jól mérni, mert a 80%-os lekorlátozást mindig úgy érzékeli, hogy sosincs feltöltve teljesen. Ezért erre a Gsam Battery progit érdemes használni.

80% mellett is úgy elmegy egy napot a telefon, hogy napi 2 óra aktív játék is van benne (plusz gps, spotify, push értesítések, stb). Az idle fogyasztása is jobbnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#215) #53876480


#53876480
törölt tag

Használta valamelyikőtök a képernyőt monitorra tükrözve?

(#216) Kasya válasza #53876480 (#215) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak Smart TV-n a Wi-Fi Direct képernyőmegosztást. Sajnos a Samsung Dex-et nem támogatja, az Asus Dock-ot pedig nem terveztem beszerezni (mert a Kunai 3 kontrollerre várok).

(#217) BiGg DoGg


BiGg DoGg
csendes tag

Megvan a telcsi! Végül Strix edition-t vettem. Brutális, szép és kisebb, mint az előző telóm :D pont jó.

Samsung B2100 Xplorer + 2 GB MicroSD >>>> HTC Windows Phone 8X >>>> Xiaomi Mi Max 2 >>>> ASUS ROG Phone III Strix Edition

(#218) Kasya válasza BiGg DoGg (#217) üzenetére


Kasya
nagyúr

Végre nem vagyok egyedül :D Gratulálok!

De az a fránya Kunai 3 még mindig nem jelent meg.
Hétvégén megnéztem a Moga kontrollerrelt a Samsung Storeban, hát nem egy erős szerkezet, nem győzött meg.

[ Szerkesztve ]

(#219) BiGg DoGg válasza Kasya (#218) üzenetére


BiGg DoGg
csendes tag

Köszi! :DD

Még régebben használtam Moga kontrollereket, amikor játékokat teszteltem, de nem voltam én sem elragadtatva tőlük. Inkább használom a sima telefont.

Kunai 2-es nem lenne jó? Igaz azt nem lehet a telefonra csatolni, mint a 2-es model esetében.

Az este csapattam egy PUBG meccset, kipróbálván az AeroActive coolert. Nekem ez is tetszik, hiába blamálják néhányan, hogy nem hozza a xiaomi black shark coolerének szintjét. Ez legalább a telefonról is megy, nem csak külső áramforrásból :DDD

Az X mode csodálatos, és meglepő módon nem meríti olyan gyorsan az aksit, mint amire számítottam, még majd babrálok vele.

Amit tegnap tapasztaltam: 8%ról hírtelen 0-ra esett és ki is kapcsolt azonnal. Gondolom még az aksinak kell egy pár töltési ciklus, míg beáll. :F Nálad nem volt hasonló tapasztalat az első napokban?

Másik dillema: egy tokot kellene beszerezzek, de nem találtam sehol stockon itt RO-ban. Lighting armor case-re fáj a fogam. Te vettél mellé másikat, vagy azt használod, mi a dobozban volt?

[ Szerkesztve ]

Samsung B2100 Xplorer + 2 GB MicroSD >>>> HTC Windows Phone 8X >>>> Xiaomi Mi Max 2 >>>> ASUS ROG Phone III Strix Edition

(#220) Kasya válasza BiGg DoGg (#219) üzenetére


Kasya
nagyúr

Van több tokom is (kb. mind). A Lighting Armor a mindennapos tokom, jól védi mindentől.
A Neon Aero nekem nem jött be, foleg hogy a hátlapot is részlegesen védi és nagyon vékony.

Énhozzám egy hetesen jutott a készülék kb., így nem tudok az aksiról nyilatkozni. Nekem ilyen gondom nem volt.

(#221) Torony 1.


Torony 1.
tag

üdv.érdeklődnék, hogy jelenleg honnan érdemes megvenni a készüléket? a banggoodon nézegetem nagyon öket,mi a véleményetek?bontatlanul, fóliázottan küldik vajon?előre is köszi a válaszokat. :F

(#222) BiGg DoGg válasza Torony 1. (#221) üzenetére


BiGg DoGg
csendes tag

Helló.
A helyedben én mindenképp helyi üzletben vásárolnám meg, márcsak a garancia miatt is, vagy legalább mo. területén lévô üzletbôl (igaz így drágább). Illetve olyan modellt keress, aminek a hátán Republic of gamers-t ír. Megszenvedtem mire találtam egy olyat, mert ahogy utána olvastam, a Tencent Games az kínai rom-al jön.
A "fóliázottan küldik"-re ha azt érted, hogy van rajta alapból védôfólia, akkor a válasz az nem. Személy szerint alienware-es üvegfóliát vettem rá.
Pöpec cucc. :)

Samsung B2100 Xplorer + 2 GB MicroSD >>>> HTC Windows Phone 8X >>>> Xiaomi Mi Max 2 >>>> ASUS ROG Phone III Strix Edition

(#223) Kasya válasza BiGg DoGg (#222) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az Alienware-re tudnál kérlek linket adni? Én a gyárit használom, illetve rendeltem még hozzá Alisat is (de az első ránézésre sem a gyári méretezés.

(#224) BiGg DoGg válasza Kasya (#223) üzenetére


BiGg DoGg
csendes tag

Nem alienware, hanem alien surface. Ezt a mo-i linket találtam [link] . Esetleg keresgélj máshol, mert annyira nem vagyok tisztában a magyar siteokkal. Ez illeszkedik a kijelzôre elég szépen. Igaz van kb 1-2mm, amit nem véd a széleken, de jobb, mint a friss levegô. :)) Tokot még mindig nem találtam stockon. Asus.hu-ról akartam rendelni, de nem szállítanak RO-ba :((

Samsung B2100 Xplorer + 2 GB MicroSD >>>> HTC Windows Phone 8X >>>> Xiaomi Mi Max 2 >>>> ASUS ROG Phone III Strix Edition

(#225) Torony 1. válasza BiGg DoGg (#222) üzenetére


Torony 1.
tag

köszi az infót,majd odafigyelek akkor.amúgy magyar nyelv elérhető benne?a fóliánál,a csomagolásra értettem,de ha a teló kijelzőjén nincs ,akkor azt is számitásba veszem.nagyon köszönöm. :R

(#226) BiGg DoGg válasza Torony 1. (#225) üzenetére


BiGg DoGg
csendes tag

Így már érthetô: le van fóliázva a doboz (én így kaptam). Az enyémen nem láttam alapból kijelzôn védôt, ígyhát a fennebb említett-et vettem. Van benne magyar nyelv is, de személy szerint angolul használom :) illetve azt is vedd figyelembe, hogy a tokok iszonyat drágák, amennyiben asus márkájút akarsz rá majd venni . :O szívesen. Bármi kérdésed van még nyugodtan tedd fel. Illetve nekem a Strix edition van meg, ebben "csak" Snapdragon 865 van. Azt hiszem Kasya-nak a Snapdragon 865+os model van.

Samsung B2100 Xplorer + 2 GB MicroSD >>>> HTC Windows Phone 8X >>>> Xiaomi Mi Max 2 >>>> ASUS ROG Phone III Strix Edition

(#227) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Meg tudná mondani hogy a rog phone 2-hoz hasonlóan itt is van e hivasrogzito vagy a xiaomihoz hasonlóan eu jogszabályok miatt eltávolítására került ?

(#228) Kasya válasza Darth_Revan (#227) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, van, gyárilag tudja a rendszer.

(#229) Darth_Revan válasza Kasya (#228) üzenetére


Darth_Revan
veterán

:R

(#230) DamianB válasza Darth_Revan (#227) üzenetére


DamianB
őstag

Wow mégis veszel ? Régebben nem jöttek be neked .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#231) end0


end0
csendes tag

https://estore.asus.com/hu/rog/90ac04b0-bsc002-rog-phone-3-glass-/-antibacterial-glass-screen-protector-(zs661ks).html
1899 Ft
https://estore.asus.com/hu/rog/90ac0410-bcs001-rog-lighting-armor-case(zs661ks).html
17990 Ft
szállítás 5k, de nekem vmiért 7et vont le paypallal. 50k feletti rendelés estén ingyenes

(#232) Kasya válasza end0 (#231) üzenetére


Kasya
nagyúr

5k felett nem ingyenes a szállítás?

(#233) end0 válasza Kasya (#232) üzenetére


end0
csendes tag

nem sajnos. Csak 50k feletti rendelésnél ingyenes a szállítás. alatta +5k. De szerintem így is megéri ha több kejlzővédőt veszel. legalábbis eun belülről.
(am benéztem, nem 7et vont le szállításra, csak eggyel több üveget rendeltem mint amire emlékeztem :DDD ).

[ Szerkesztve ]

(#234) BiGg DoGg válasza end0 (#233) üzenetére


BiGg DoGg
csendes tag

... lekéstem, már nincs készleten :O mondjuk annyi szállítási költség mellett, nem is tudom. :F

Samsung B2100 Xplorer + 2 GB MicroSD >>>> HTC Windows Phone 8X >>>> Xiaomi Mi Max 2 >>>> ASUS ROG Phone III Strix Edition

(#235) Kasya válasza BiGg DoGg (#234) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha azt nézzük, hogy korábban 6500 ft körül volt, végülis elengedték a postát :)
Rendeltem Alirol. Nekem a gyari van most rajta, de azt már cserélnem kell...majd írok, hogy milyen a 800 ft-os.

(#236) Kasya


Kasya
nagyúr

Elérhető a kontroller :C

Meg is rendeltem két extra képernyővédő üveggel.

[ Szerkesztve ]

(#237) Kasya


Kasya
nagyúr

Feltettem a 800 ft-os védő üveget. Van előnye és hátránya is a gyárihoz képest.

Előnye: fél-fél mm-rel hosszabb és szélesebb, így nehezebb elvéteni a pontos felhelyezést, és a szegélynék sem érzi az ember az élét az ujja alatt.
Olcsóbb.

Hátránya:
Sokat kell rá várni, ezért 2-3-at érdemes inkább egyből venni.
Mintha jobban tükröződne.

Ezt tettem fel.

(#238) DamianB válasza Kasya (#236) üzenetére


DamianB
őstag

Tényleg annyira jó ? Xbox game passal müködik ? Engem így ránézésre nem nyűgözött

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#239) Kasya válasza DamianB (#238) üzenetére


Kasya
nagyúr

Videok alapjan mukodik mindennel, PC-vel is. Hollandiából jön a csomag, jelenleg Németországban van. Szerintem legkésőbb kedden megkapom.

Bár nekem nem célom az online stream játék, nyilván ki fogom próbálni, de elsősorban a telepített játékokhoz terveztem használni.

(#240) cinikis


cinikis
tag

Honor Play em van és egyébként megvagyok vele.
DE ezt megláttam és konkrétan 4 órája teszteket nézek, de már a feleségemnek is átzavartam, aki megkérdezte "kérsz egyet Karácsonyra?" 😋
Honnan a leg olcsóbb? (ha ilyet lehet itt kérdezni) :R

(#241) Kasya válasza cinikis (#240) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem rég vitte lejjebb az árát az Asus. A Strix itthon tőlük is rendelhető.

(#242) Prien válasza cinikis (#240) üzenetére


Prien
addikt

feleségemnek is átzavartam, aki megkérdezte "kérsz egyet Karácsonyra?"

Ez jóóó! :D

A kevés is több a semminél.

(#243) cinikis válasza Prien (#242) üzenetére


cinikis
tag

:C

(#244) DamianB válasza cinikis (#240) üzenetére


DamianB
őstag

Nekem is nagyon adja de uralkodok magamon és majd veszek egy Rog 4 ét bf akcióba jövőre az a terv .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#245) Kasya válasza DamianB (#244) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem hiszem hogy nyár előtt megjelenne. Azért az még fél év (min).

(#246) DamianB válasza Kasya (#245) üzenetére


DamianB
őstag

Tudom azért írtam a BF egy év múlva venném meg most nincs erre pénzem . Az OP meg lesz tartalék.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#247) Kasya


Kasya
nagyúr

Ahh, ezek a kis apró dolgok :DDD (a kontroller alján).

(#248) cinikis


cinikis
tag

A strix verzión is van felül, két oldalon az érintés érzékelő (ha jól tudom ultrasonic a neve)?

(#249) Prien válasza Kasya (#247) üzenetére


Prien
addikt

Nézzetek már meg nekem egy dolgot, kérlek!
Mi van akkor, ha egy játék fut a háttérben, de te épp böngészel és hálózatról üzemel a készülék? Lehet ilyet?

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#250) Kasya válasza cinikis (#248) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, csak a proci, ram/rom téren van változás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.