Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tök szimpatikus készülék, egész jó a kamera, 6000mah akksi ami példás, nekem még az rgb csíkok is tetszenek, de maga a kinézete mégsem jön be :(

Ez tényleg réteg termék, valahogy 16 éves korig bírnám elképzelni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

"Drámai változások nem történtet"

Egy kis elírás az elején.

A készülék rétegtermék, de még mindig olcsóbb, mint némely csúcstelefon.

[ Szerkesztve ]

(#4) hankock


hankock
tag

Van egy-két billentyű elütés:
Összegzésnél: hadrverkövetelményeknek, szteeró

(#5) AliceWake válasza hankock (#4) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Javítottam :R

Non omnis moriar.

(#7) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Alice!

Koszonjuk a tesztet.

Esetleg van infod vagy meg tudod kerdezni az Asust, hogy miert csak a Strix rendelheto elo? A nemet webshopban is ez a helyzet. Velem valamiert nem akarnak kommunikalni sehol, pedig szerintem tobb penzt hagytam mar naluk mint egy telefonmanias nehany ev alatt... :D

(#8) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

A fotós része elég harmatos, de maga a vas és a kivitelezés brutál. A 400k-s változat árára Tech2 Laci Instáján volt egy jó komment:

" 400k? Abból kijön egy PS4, 100+cm TV és egy kamera is."

Valahol jogos....hordozni nem lehet, de a játékélmény azon is megvan. :DD

B.Cs.

(#9) Cattle_Decap válasza bollokcs80 (#8) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Nekem meg egy VGA ara. Vagy egy monitore. Sosem jatszanek telefonon. De ez a cucc baromira tetszik es regota most van eloszor telefontol must get erzesem a hitvany kepatloarany ellenere. Ha 16:9 lenne, vagy a Razer folytatna a mobil fejlesztest imadnek egy 7 inch koruli telefont 16:9ben egy kis IP68 raadassal.

Engem nem erdekel a fotozasi kepessege amig van benne vaku (zseblampanak) felolem le is hagyhatjak rola, pont nem erdekel.

(#10) #24536576 válasza bollokcs80 (#8) üzenetére


#24536576
törölt tag

"játékélmény azon is megvan" Nem, a játékélmény azon van meg.

(#11) slászló65


slászló65
tag

FM rádió, Jack hiánya miatt felejtős. Ja....és ugye a jó magyar 400.000 Ft....Gyalázatos árak. Igaz a Samsung Note 20 ultra lesz vagy 520 ezer. Botrányos. Persze megveszik.

(#12) Hallosz


Hallosz
senior tag

A készülék bika. Próbálom elképzelni, hogy 400.000 Ft kiadok arra, hogy mondjuk FPS játékot toljak 6.5 colon. Ráadásul, hivatásos gémerként. Hááát . . .nem megy. :(
Inkább a 27" ivelt, 140 Hrz monitoron. :K

Mert lakni, muszáj.

(#13) slászló65 válasza Hallosz (#12) üzenetére


slászló65
tag

:R :R : :R

[ Szerkesztve ]

(#14) Prien


Prien
addikt

Ezt a töltésmenedzsmentet szívesen látnám más telefonokban is és nem csak játék közben, hanem pl.böngészés támogatással is.

A kevés is több a semminél.

(#15) Bog válasza #80439296 (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Sajnálom, az a policy mostantól, hogy aki ilyesmire célozgat, azt különösebb magyarázat nélkül bannolom. Meguntam.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) AliceWake válasza Cattle_Decap (#7) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Úgy tájékoztattak, hogy két héten belül érkezik a készlet, remélhetőleg a teljes portfólióból.

Non omnis moriar.

(#17) Inarus


Inarus
addikt

Urstn az az üzemidő! Kell.

(#18) csorbajeno válasza Bog (#15) üzenetére


csorbajeno
veterán

:C

(#19) slászló65 válasza AliceWake (#16) üzenetére


slászló65
tag

Nem egészen: 1. Strix : 08.04. 2. 12/512 : 08.25. 3. 16/512: 09.04. ( várható megjelenések). Az Asus Zenfone 7 - ről lehet tudni vmit? Valós lehet a 08.21. bejelentés?

(#20) CanceRed válasza slászló65 (#11) üzenetére


CanceRed
csendes tag

Rádió, jack? :F A mai világban? :Y Melyik majmot akarod hallgatni? Esetleg a híreket? :DD

Lesz ez is olcsóbb, jóval. Vannak olyan "pénznemszámít" emberkék, akik megveszik, hogy
gizdázzanak vele, majd az aprón elherdálják bagóért. :DDD Csak ki kell várni. ;) :K

(#21) slászló65 válasza CanceRed (#20) üzenetére


slászló65
tag

Az Asus Rog Phone 2 hivatalos ára 1ft- ot nem változott 1 év alatt. Igaz, h már nem is lehet kapni. Itt az aprón is alig volt használt példány, ami volt az is igen dràgán....

(#22) Hallosz válasza Bog (#15) üzenetére


Hallosz
senior tag

+1 :K

Mert lakni, muszáj.

(#23) KISDUCK válasza bollokcs80 (#8) üzenetére


KISDUCK
addikt

A mobilok az új bitcoin, az áruk legalábbis olyan tempóban emelkedik. A flagshipek ára kb. 4 év alatt megduplázódott, ez ha így halad tovább nem biztos hogy jót tesz a piacnak. Lassan dönteni kell majd hogy az ember mit szeretne, lakást, új autót vagy telefont. Most a mobilpiacról az jut eszembe ami itthon a kínai ruha boltokkal történt: bejöttek a piacra és olcsóbbak voltak a hazai üzleteknél aztán ahogy az árazással szépen kicsinálták a hazai kereskedőket szépen feltornázták az árat. Igaz hogy már a kínai cégek is szórják a méregdrága készülékeket, de attól még nagyon sikeresen terjeszkednek és egyre több szeletet szereznek meg a tortából.

(#24) Kasya válasza AliceWake (#16) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tudnád ajánlani egy S20-szal szemben mindennapi telefonnak is?

(#25) Cattle_Decap válasza Kasya (#24) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Jobb kijelzo, jobb hangszorok, jobb uzemido, jobb teljesitmeny, rosszabb kamera (?), nincs IP68 rating es van egy kis kava a kijelzo korul.

Merlegelj. :)

(#26) Juhaszatti válasza Kasya (#24) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az S20-nak szerintem ez nem alternatívája. Akinek az a méret kell, ahhoz képest ez hatalmas. 151 vs 171mm. Még az Ultránál is nagyobb.

(#27) NemMo válasza Bog (#15) üzenetére


NemMo
őstag

Nagyon helyes, mert baromira unalmas ezt olvasni, ha valakinek a kis kedvencét nem dicséritek meg, hát még nektek milyen irritáló lehet

(#28) SkyLine3000 válasza Cattle_Decap (#25) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én nem tudom, mi ez a káva fétis? Bár, ez nem kifejezetten neked szól (inkább mindenki másnak), de miért baj, ha annak a nyüves telefonnak van egy kis kávája? Nekem ez pont előny. Ennyi pont kell, hogy a rühedék noccs,, vagy lyuk ne legyen rajta a kijelzőn. Sztem itt a MA-n nincs más ember, aki ennyire rühellné a mai kijelző divatot a sok fszságával együtt, mint én. :D Régen minden telónak volt kávája, senki nem szólt érte, csak ha már tényleg baromi nagy volt.
Abszolút nem az én kategóriám semmilyen téren, de maga a teló nekem tetszik. Még talán el is viselném, ha vki megdobna vele. :) Ettől függetlenül ez tényleg rétegtermék. Egy átlag embernek semmi szüksége nincs rá. És ha már annyiba (se) kerül, mint egy egyéb csúcs készülék, inkább választanám ezt, mint egy Samu S20-at, vagy Hüvely P40-et pl. stb.
Én nem ajánlanám S20-al szemben, hanem helyette ajánlanám. :D
Viszont baromi nagy... Ez is csak játéknál előny.

[ Szerkesztve ]

(#29) Cattle_Decap válasza SkyLine3000 (#28) üzenetére


Cattle_Decap
tag

A kedvenc telefonom a Sony Z Ultra a mai napig szoval igencsak nem nekem szolhat ez. Sot, en 16:9-es telefonokat akarok most is nem ezeket az amorf ocsmanysagokat.

De ha most vennek telefont ezt vennem. Ha szannek ra 400at. Ami erosen megkerdojelezheto reszemrol.

(#30) AliceWake válasza Kasya (#24) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Hát, ha nem zavar, hogy ahhoz képest óriási :) Vannak előnyei (jobb teljesítmény, erősebb és frissebb hardver, magasabb képfrissítés, intakt kijelző, jobb üzemidő, gyorsabb töltés, intelligens töltésmenedzsment, üzemel hálózati tápellátásról, kitűnő a hangzás, szélesebb kodektámogatással dolgozik etc.) és extra funkciói.
És vannak hátrányai (nincs Qi, nincs IP védelem, nincs ANT+ támogatás és nyilvánvalóan gyengébb a kamera).
A szoftver és a UI szubjektív. Szerintem mindenképpen alternatíva, ha a méret és a tömeg nem szempont.

Non omnis moriar.

(#31) ShadowX válasza SkyLine3000 (#28) üzenetére


ShadowX
őstag

Jelen. :DDD A mostani telefonomat direkt azért vettem meg (sok más indok mellett) mert van kávája. :R Nekem valahogy így esztétikusabb a telefon.

(#32) Kasya válasza Cattle_Decap (#25) üzenetére


Kasya
nagyúr

Vannak azért boven szoftveres különbségek is.
Lehet hülye kérdés volt, mert tényleg mérlegelni kell. Sokkal inkább a kamera minősége ami aggaszt.

Megvárom az új Note-ot. Szerintem maradok a vonalon.

Ami igazan zavar, hogy minden amit a Samsung direkt kukazott pár éve, az itt elerheto... lsd. Game Tuner. És ez hiányzik.

(#33) Juhaszatti válasza Kasya (#32) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Game Launcher van most is. Vagy ez a Game Tuner más?

(#34) Kasya válasza AliceWake (#30) üzenetére


Kasya
nagyúr

Köszönöm :R
A legjobb a kettő ötvözése lenne számomra. Mikor a Game Tunert kukáztak, reméltem, hogy lesz gamer Samsung az S szériában. Nem így lett.

Sok előnyét látom ennek a telefonnak is, de félek hiányoznának az extra Samsung, Note featurok.

(#35) Kasya válasza Juhaszatti (#33) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az a Game Launcher extra kiegészítője volt. Makro, CPU, fényerő, dimming és egyéb profilokat lehetett játékokhoz létrehozni, vagy egységesen beállítani. Amitől a Razor és az Asus is gamer, azokat nagyjából tudta a Game Tuner is.

Aztán 2 éve talán, hogy a Samsung az egyszerűsítésre hivatkozva egy az egyben megszüntette a kiegészítőt, a Game Launchert frissítette, hogy kompatibilitási hova miatt véletlenül se lehessen már használni. Szemét húzás volt részükről.

(#36) Juhaszatti válasza Kasya (#35) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Világos így, köszi.

(#37) Kasya válasza Juhaszatti (#36) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ps: most jut eszembe, még egyéni felbontást is lehetett hozzárendelni a játékokhoz. A legjobb, hogy a "nem jatekokra" is lehetett minden funkciót érvényesíteni, így pl a Waze kevésbé merítette a telefont. Már

(#38) janeszgol


janeszgol
félisten

A kamerákat leszámítva (az közepes) ez egy istentelenül király telefon lehet. Jó volt olvasni a cikket róla.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#39) Prien válasza janeszgol (#38) üzenetére


Prien
addikt

Én is így látom. Még a Qi töltés hiányát is elviselném, mert cserébe van programozható töltés és adapteres hálózati mód!
Bár én "csak" a Wot Blitz-el játszom rendszeresen, de hétköznapi használatra is remek lehet ez a telefon.

A kevés is több a semminél.

(#40) slászló65 válasza Kasya (#32) üzenetére


slászló65
tag

Nem látom azt, h a kamera gyenge lenne. Sőt....A Rog 2- nél gyalázatos volt, és maradt is. Itt már az indulásnál is bőven jó. A jack, és az FM kihagyása disznóság .

(#41) joey04


joey04
titán

Jók ezek a gamer telefonok, pedig nem játszok sokat meg nem is olyanokkal (telefonon) ami kihasználná a vasat. de pofásak, jó a hűtésük, nagy a kijelzőjük, és bitang erősek, így hosszabb távon is jó választás, meg a szarul megírt appok is jobban futnak. csak a kamerákat ne hanyagolnák ennyire el.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) Cattle_Decap válasza Kasya (#32) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Ha Note-ot vennek kizarolag wondamobileon keresztul SD-vel. De a lyukas kijelzo nalam kizaro ok.

Engem annyira nem erdekel a kamera ha nem lenne sem zavarna. Ugyis csak a madarpokjaim fotozgatom es arra altalaban keves ember kivancsi. :DDD

(#43) slászló65 válasza Cattle_Decap (#42) üzenetére


slászló65
tag

Főleg, miután megcsípnek....módod sem lenne fotózni....

(#44) Cattle_Decap válasza slászló65 (#43) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Attol fugg hol. Ha az egyik karod marjak meg a masikat tudod meg hasznalni. Az mas kerdes, hogy ezek nagy peklapatok ehhez... :))

(#45) kiskeni


kiskeni
aktív tag

De agyonverném az összes gyártót ezért a sikamlós üveg hátlapért... :DDD Nem vagyok Alma fanboy, de ott van tessék példát venni az Iphone 11-ekről. A Pro-nak és Pro Max-nak adtak ilyen matt, "fagyasztott" üveg hátlap felületet, amitől az máris nem annyira sikamlós. A többi telefongyártó is példát vehetne és el kezdhetné spamelni ezt a megoldást a flagshipekben. Ez a ROG cucc is jó, de ha már mindenre (is) odafigyeltek, igazán megpróbálhatták volna a matt hátlapot.
Alternatív megoldásnak persze a gyári tok nem rossz, de én pl. csak ha úton vagyok akkor tokozok, itthon soha nem tokban használom a telómat, viszont tok nélkül rémálom fogni egy sima üveg hátlapú szappant... :D DBrand skin még egy megoldás lehet, de mennyivel egyszerűbb lenne, ha nem kéne macerálni mindenféle megoldással.

[ Szerkesztve ]

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#46) NemMo válasza Cattle_Decap (#42) üzenetére


NemMo
őstag

Mutathatnál egy közelit a pókodrol :)

(#47) janeszgol válasza Cattle_Decap (#44) üzenetére


janeszgol
félisten

De nem mergespok? Marmint ha felbosszantod nyilvan az lesz. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#48) Cattle_Decap válasza janeszgol (#47) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Minden madarpok mergezo. Sot a legtobb pok. Idegmerget hasznalnak amivel az egyszerubb lenyek belselet pepesitik. Emberre nem halalos. Kiveve ha a mehcsipesre allergias vagy. Akkor kinosabb. Igy 'csak' 2-3 het fekvopihi izomfajdalommal es rokakomaval.

Rovidesen akkor lokok fel egy kepet.

(#49) slászló65 válasza Cattle_Decap (#48) üzenetére


slászló65
tag

:R

(#50) SkyLine3000 válasza Cattle_Decap (#29) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem most is 16:9-es telóm van és nem is vennék mást, csak sajnos nagy valószínűséggel nem fognak már ilyet gyártani. Ennyi káva meg pont kell, amennyi ennek van. Fekvő módban tudja hol megtámasztani a telefont az ember mondjuk a hüvelykujjával. Meg ugye azon a ki helyen elfér minden és nem kell a kijelzőbe erőltetni. Kisebb méretben én is elfogadnám ezt az ASUS-t, de a méretnöveléssel sem tudnak a gyártók leállni. Ami tegnap még vicc volt, az ma már valóság...

(#31) ShadowX: Inkább káva, mint ez a sok ocsmány noccs, meg lyuk. Esztétikai és szimmetriai érzéke semmi sincs annak a tagnak, aki kitalálta ezeket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.