Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) AS


AS
félisten

Nagyon tetszik. Ha nem kell über kamera akkor ez nagyon jó vétel lehet hosszútávra is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#52) slászló65 válasza AS (#51) üzenetére


slászló65
tag

Akkor rendelem is.( Alza.hu vagy asus.com)

(#53) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Kicsit tobb mint negyven nyolclabum van, de kepnek szerintem ez a legjobb.

https://drive.google.com/file/d/1-1USYz6Obj8Q7JzNY0KYKd1Hy3PA4smY/view?usp=drivesdk

O egy Chilobrachys sp. eletric blue faju kislany pokocska. Eros feny hatasara ( mint a vaku) ilyen kek a szinezete. De nem csak ez a pok kepes erre. Remek pelda a lanyok kedvence a Poecilotheria metallica.

Nincs tobb off igerem! <3

(#54) slászló65 válasza Cattle_Decap (#53) üzenetére


slászló65
tag

Szörnyű...inkább törpenyulat tartanál. Egész, de csak egész picit aranyosabbak... Ez a borzalom a Rog 3 telót is pillanatok alatt felzabálná. :D

(#55) Schuler888 válasza slászló65 (#54) üzenetére


Schuler888
senior tag

Pedig a pok nem ijeszto voltakepp, csak sok a laba! Ha kiteped mindet es ott marad a kozepe, mar semmi extra.. :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#56) janeszgol válasza Cattle_Decap (#53) üzenetére


janeszgol
félisten

Szép színű állat. Több féle színű van gondolom. Köszi a képet.
Mondjuk én maradok a kutyánál. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#57) _flamer


_flamer
aktív tag

Nem rossz telefon, még tetszene is de nekem szoftveresen nagyon fapadosnak tűnik.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#58) jUUh


jUUh
addikt

Brutál a teljesítmény... :)

Samsung Galaxy S23+

(#59) slászló65 válasza Schuler888 (#55) üzenetére


slászló65
tag

Ez jó volt :C :C :F

(#60) slászló65 válasza _flamer (#57) üzenetére


slászló65
tag

Pedig nem fapados. A Samu után a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#61) Namelesske


Namelesske
addikt

Láttatok már tengeralattjárón rácsos ablakot? Na itt egy gamer telefon pont annyira hasznos.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#62) Schuler888 válasza Namelesske (#61) üzenetére


Schuler888
senior tag

BTTF? :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#63) Namelesske válasza Schuler888 (#62) üzenetére


Namelesske
addikt

:K

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#64) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Off off!

Samsung Galaxy A54

(#65) CanceRed válasza Viktor0610 (#64) üzenetére


CanceRed
csendes tag

Ne csodálkozzunk, hogy nincs érdembeli hozzászólás.
Akik hozzászólnak, soha nem fognak ilyen készüléket venni. :(
Kvázi tapasztalat nélküli észosztás és a hardver leírása megy 0-24-ben. :K

Egy ilyen durva hardvert több mérnök éveken keresztül fejleszt, nem lehet gagyi. ;)
Ha azt nézzük, hogy Huawei és Samsung gépek ennél drágábban is vannak, akkor pláne.

[ Szerkesztve ]

(#66) slászló65 válasza CanceRed (#65) üzenetére


slászló65
tag

Bocs. Volt Rog Phone 2 telóm. Nagyon nem voltam megelégedve vele. 3-ast nem tervezek. ( - FM, - 3,5 Jack)

(#67) Viktor0610 válasza CanceRed (#65) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Más topikban is kifejtettem már: ez nem verseny, nem kötelező hozzászólni.
Egy-két off hozzászólásért nem szólok/szólunk, de azért ne essünk túlzásba.

Samsung Galaxy A54

(#68) koxx válasza slászló65 (#66) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Komolyan még mindig ott tartunk 2020-ban, hogy jack meg FM rádió hiánya? Amióta van okostelóm, nem emlékszem, hogy valaha is érdekelt az FM rádió megléte vagy hiánya. Egy értesítő led vagy aod sztem sokkal fontosabb manapság.
Jack csati, ugyanmár, kb 500 féle BT füles közül lehet válogatni ill léteznek átalakítók szóval nem is értem amikor ezeket felhozzák negatívumnak.
Mintha egy totalcaros Ferrari 488 tesztnél azon siránkozna valaki, hogy miért nem 500 literes a csomagtartója.

[ Szerkesztve ]

(#69) janeszgol válasza koxx (#68) üzenetére


janeszgol
félisten

Vannak akik leragadnak a múltban. Olyan sok technológia van, és ezekből alig használnak valamit. Csak a megszokott.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#70) Viktor0610 válasza koxx (#68) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne felejtsd el, hogy mások vagyunk.
Nekem sem lenne gond pl. az FM-rádió, de van, aki sokat hallgatná ÉS nem rendelkezik korlátlan nettel.
A jack csati szintén egyéni preferencia. Pl. nem akar Bluetooth-fülesre költeni, és akkor hiába van átalakító, ha mondjuk, töltené a telót zenehallgatás közben. Nem mondom, hogy napi szinten, de már jártam úgy, hogy egyszerre volt töltőn a teló, miközben a vezetékes fülesen hallgattam a zenét.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#71) koxx válasza Viktor0610 (#70) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez a userek hány százaléka lehet, 0,05? Én a környezetemben se ismerek senkit aki valaha használta volna ezt a fícsört, ettől persze biztos vannak ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#72) Viktor0610 válasza koxx (#71) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, de látod, slászló65 pont benne van... ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#73) slászló65 válasza Viktor0610 (#72) üzenetére


slászló65
tag

Igen benne vagyok. És sokan vagyunk még benne.....Hogy haladjak a korral, vettem éppen a héten egy TWS BT fülest a Bestmarktban. Gyalázatosan sz@r. Miért nem hagyják meg a választási lehetőséget? A másik a rádió. Elhagyni, az is veszteség. Fura, h ezek a negatívok kizárólag a csúcs kategóriát érintik. Puszta divatból,nagyképűségből. Indok nincs rá. A legfelháborítóbb az értesítési Ledek elhagyása. Nektek tetszik, nekem nem.

[ Szerkesztve ]

(#74) NemMo válasza Cattle_Decap (#53) üzenetére


NemMo
őstag

Ijesztő egy kis állat, de szép a színe.
Köszi a képet :)

(#75) Somatom


Somatom
veterán

Csak én gondolom úgy, hogy az Asus kihagyott egy ziccert? Az előző telómon külső csatlakozók is voltak és létezett hozzá egy ilyen autós tartó. Egy mozdulattal lehetet berakni a telót. Az adapteren volt egy töltő és egy jack port (igen, én használom a jacket a fejegység Aux In bemenetéhez). Az Asus ezt megfejelte egy aktív hűtővel, ami szintén hasznos lenne az autóban. Miért nem úgy alakították ki, hogy legyen rajta egy szabványos HR csatlakozó? :W

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#76) KISDUCK válasza koxx (#71) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én jack nélkül nem vennék telefont és nem ritka egyszerre van töltőn és jack-en a telefon. Amúgy is filléres tétel a jack és minimális hely igénye van, nem hiszem el hogy egy vágódeszka méretű telefonon nem fér el.

(#77) slászló65 válasza KISDUCK (#76) üzenetére


slászló65
tag

+1

(#78) DamianB


DamianB
őstag

Mikor ki jött az elsö Rog Phone úgy tippeltem hogy harmadik negyedikre fog nekik össze jönni és csak úgy lett :D . De ahogy fentebb írta egy fórumtárs inkább lakást veszek mint telefon :D :DDD

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#79) slászló65 válasza DamianB (#78) üzenetére


slászló65
tag

:C :C :C

(#80) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egész jó lett ez a rog 3, sőt.
A játék része hidegen hagy, de simán bejön az egész mobil, úgy, ahogy van.

(#81) joey04 válasza KISDUCK (#76) üzenetére


joey04
titán

Pedig nem. Keress képeket, hogy a mai telefonokban mennyi értékes helyet foglal el belülről. Ami megdöbbentő: még a nano sim is brutál sokat, remélem ki is hal a fizikai sim is hamarosan.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#82) KISDUCK válasza joey04 (#81) üzenetére


KISDUCK
addikt

Láttam már képeket és adatokat bőven, mert az utóbbi években visszatérő téma lett a jack csatlakozó létjogosultsága a mobilokat illetően. Azt pedig nem akarom elhinni, hogy a mai 160x76x8-as sztenderdé váló méretek közé nem bírnak egy nyomoronc jack aljzatot betenni úgy hogy az xperia mini pro-mba bele tudta tenni az SE a jacket 92 x 53 x 18 méretek mellett , ráadásul az még szétcsúsztatható volt szóval közel hasonló vastagság mellett kellett helyet szorítani benne és abba is volt még micro sd és normál méretű sim aljzat és rádió.

(#83) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Az oke, hogy ez a telefon elvileg kiválóan alkalmas játékra, de!... Milyen játékok vannak, amiért ezt a telefont érdemes megvenni? :U

(#84) janeszgol válasza G-Guts (#83) üzenetére


janeszgol
félisten

Egyet tudok mondani: Fortnite.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#85) Kasya válasza G-Guts (#83) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mivel örök kedvenc, pl. Abe.
De vannak igen jó és akár kontrollerrel tolható játékok, csak tény, hogy keresni kell. Sok játék szvsz xarul van optimalizálva, ezért kell a hw.

(#86) G-Guts válasza janeszgol (#84) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Értem, illetve az emulátoros játékok is szépen futnak rajta gondolom.

(#87) G-Guts válasza Kasya (#85) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Get freaky? :) Egyre gondolunk?

(#88) slászló65 válasza KISDUCK (#82) üzenetére


slászló65
tag

Pontosan. Örülök, h ennyire utána néztél!

[ Szerkesztve ]

(#89) slászló65 válasza ΞΔGLΞ (#80) üzenetére


slászló65
tag

A 2. is tetszett Neked. Hozzám hasonlóan talán meg is vetted. Már írtam, h nekem az csalódás volt. A Zenfone 7- et várom inkább.

(#90) Kasya válasza G-Guts (#87) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ohh, te meg emlékszel rá? :DDD :R

(#91) joey04 válasza KISDUCK (#82) üzenetére


joey04
titán

akkor ne hidd el.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#92) KISDUCK válasza joey04 (#91) üzenetére


KISDUCK
addikt

Húha, nagyon sok helyet foglal a jack, kb annyit mint egy kamera. Max lehagyják a gyártók között nagyon népszerű 2 megapixeles makró kamerát, úgy se használja azt senki, oh wait, a tepsi méretű redmi note 8 prom-ba még azt se kellett kiszorítani, hogy kapjon jack csatlakozót.

(#93) slászló65 válasza KISDUCK (#92) üzenetére


slászló65
tag

+1 :R

(#94) DamianB válasza KISDUCK (#92) üzenetére


DamianB
őstag

Full egyetértek veled de itt szerintem túl lehet lépni mert adnak hozzá kiegészítő lehetőségeket . Én nekem is nagyon hiányzik a jack de így már túl tudnék lépni rajta edzéshez meg tws használok úgyis. Játékhoz meg pont jó így a jack.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#95) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Azt hiszem droidra kint van a Baldurs Gate es az XCom jatekok egy resze. Azok jok. De nekem elvezhetetlenek ekkora mokus kijelzon. Szoval anno volt egy tabom azon jo volt, de ekkora kijelzon elvezhetetlenek.

Nekem ez a telefon nem jatekra van. Hanem mindennapi hasznalatra. Es nekem abban messze jobb mint a konkurencia. Nem lyukas a kijelzo, normalis az uzemido. Ez nekem fontos. Bar az IP rating hianyzik es a jack is amig nem jutok hozza a Razer Opusomhoz.

(#96) Schuler888 válasza Cattle_Decap (#95) üzenetére


Schuler888
senior tag

+1! Ekkora meretben elvezhetetlenek a komolyabb reszletes felbontasu jatekok.
Tab s4 10.5on jatszok ha mobilos jatekkal akarok, ez 90%ban CoD Mobile, es nagyon jo hogy mindent latok nagyobban hol az ellen, kenyelmesen elfernek a gombok a kijelzon, es siman fut ez is meg pl a fortnite is akadas nelkul, pedig egy snapi 835 hajtja..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#97) G-Guts válasza Kasya (#90) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Aham, ez jut róla szembe, jó kis zene :)

(#98) KISDUCK válasza DamianB (#94) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ez már inkább egy általánosan az utóbbi évek mobiljait érintő thread volt amibe beszálltam és csak a jack létjogosultságát akartam megvédeni a mobilokon. Őszintén szólva nekem nem probléma hogy a ROG Phone 3-on nincs jack, mert nem én vagyok a készülék célközönsége, elsődlegesen az ára miatt, másodlagosan azért mert alig játszok valamit telefonon és amit játszok ahhoz még egy 50k HUF-ért kapható mobil is megfelelne. Ennyit már nem lennék hajlandó kifizetni egy mobiltelefonért. Abban igazad van, hogy játékhoz ez a megoldás kedvezőbb, mert ha hagyományosan felül vagy alul lenne az akadályozná a felhasználót játék közben, de ha az ASUS akarta volna, akkor meg tudta volna oldani, hogy legyen rajt jack.

(#99) joey04 válasza KISDUCK (#92) üzenetére


joey04
titán

ok

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#100) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Vagy pedig ott van egy rakás psp psx ps2 stb. emulátor hozzá ezernyi frankó játékkal. Simán tolnám azokat ha lenne ilyen telefonom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.