Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#238) gigaherz válasza ot93 (#237) üzenetére


gigaherz
tag

Először mindenképp 8 órát. Utána én ha észreveszem, hogy feltöltött, akkor le is húzom a töltőről. Nem árt meg neki, hogyha egy-két órával tovább van töltve, de hosszabb ideig semmiképp sem hagynám a hálózaton.( >8 óra)
Még ehhez annyit fűznék hozzá, hogy az ilyen aksik rendelkeznek úgymond töltési számmal (~500-1000), ami azt jelenti, hogy ha egyszer feldugod tölteni, majd lehúzod, akkor egyel csökken ez az érték, attól függetlenül, hogy mennyi ideig volt töltve, és amint eléri a 0-t, onnantól kezdve kezd el az aksi állapota romlani. Így amikor én felteszem töltőre, akkor amíg fel nem tölt teljesen, addig nem húzom le, csak ha tényleg nagyon szükséges. Természetesen ahány személy, annyi féle elgondolás ezzel kapcsolatban.

Nekem személy szerint voltak gondjaim a szoftverrel, amíg fel nem került 201-es verzió. Pl. gyors aksi merülés, a fájlkezelő nem kezelte a felhő alapú tárhelyeket, nem tudtam frissíteni egyes alkalmazásokat...
De a legújabb frissítéssek minden rendben megy rajta, nagyon meg vagyok elégedve :)

Gránit bank ajánlókód: URWPK

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.