Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) norbert1998


norbert1998
veterán

Szép, gratula hozzá :C

(#2) Jeanne d'Arc

Maga a játék jobban tetszik mint a Unity. Jo írás! :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3) Sareth


Sareth
senior tag

Jó cikk lett, gratula. Biztos emlékszel korábban írtam neked hogy elég soványka lesz a csomag (ezt most is fenntartom) + ár érték arányban brutálisan alálőttek. Egy jól eltalált figurát meg egy markánsabb dobozt még igazán kiizzadhattak volna magukból, na de mindegy. A játékot azóta digitálisan beszereztem de a gyűjtőik közül még mindig a AC - Unity (Guillotine Edition) vs. Notre Dame Edition a favorit (legalábbis nálam). Várom a többi bemutatót... :)

[ Szerkesztve ]

(#4) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Jó írás lett, köszönjük! :C
Maga a játék is tetszetős, bár számomra bejövősebb a trópusi helyszín :K

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#5) haddent válasza Jeanne d'Arc (#2) üzenetére


haddent
addikt

Épp ezt akartam írni, hogy a Unity -nál biztos jobb. Mondjuk ez nem nagy szó, annál szarabb játékot még nem láttam és annál jobban még nem sajnáltam ablakon kidobott pénzt. :C

(#6) aelod


aelod
veterán

Valahogy a Unity nekem nem illet a képbe. A BF után egyből a Unity világa eléggé éles váltás volt. Ha nem lett volna ez a rész ami sok kérdésre választ ad és kiegészíti a BF világát. És nem beszélve arról, hogy ez a templomossá vált karakter is szerethetőbb mint a Unity csigazabáló hős szerelmese.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#7) semetka


semetka
őstag

Klassz gyűjtői kiadás, nekem nagyon tetszett a Rogue személy szerint. Unity-nél ezerszer jobb, pedig azt jobban vártam.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#8) VIBO


VIBO
őstag

Szép írás ;) tetszik a stílusa ;)

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#9) davidrt93


davidrt93
csendes tag

Köszönöm szépen mindenkinek a kedves szavakat. Nagyon lelkesítőek, lassan nekilátok majd a következő írásomnak. :R :R

A cikk elkészülte óta valamennyit játszottam a játékkal, jelenleg 22 játszott óra van benne, 59%-nál járok, most fog kezdődni a 4. szekvencia (összesen 6 van), úgyhogy úgy saccolom, minden gyűjthető tárgy és mellékküldetés teljesítésével a 40-45 óra meglehet.

Többen írtátok a Unity-t, természetesen az is megvan, lesz róla cikk is valamikor. :)) Egyenlőre még messze a Rogue vége így egy Unity vs Rogue összehasonlítást nem tudok most mondani, de legyen annyi elég, hogy én így végeztem ki a Unity-t, 52 játszott órával:

Nekem tetszett, én láttam benne a potenciált, rengeteg mindenben fejlődött az elődökhöz képest, a Victory-ban pedig majd javítják a problémákat. Egyedül a gépigény nem fog javulni, az szinte biztos. Bár szerintem kicsit túl lett lihegve a dolog, nálam HD7950-en közepes beállítások, 1440p, élsimítással 35-40 fps fixen megvolt. Azért ez egy 3 éves kártyától nem is rossz. A látványnak ára van sajnos.
Ami nincs meg egyébként a 100%-hoz az az Initiates miatti zárt ládák (menet közben lelőtték a weboldalt és mire megnyíltak a ládák egy patch részeként, addigra már kivittem a játékot) és az AC Unity companion app miatti cuccok. Ez egy telefon/tablet app, ami egyszerűen használhatatlan volt, heti 1-2x elszállt a mentés és nullázott minden addig elért eredményt, amúgy az app maga meg halott ötlet, több 10 órát kellett várni mire 1-1 láda megnyílt, amiben rendszerint pénz vagy valami hasztalan cucc volt. Összesen 3 ládát sikerült összeszedni, utána pöppet elszállt az agyam és letöröltem a programot. Ezért csak 98%.

Sareth Épp most este akartam írni neked, hogy megjelent a cikk, de gyorsabb voltál. Igen, ahogy beszéltük a csomag elég szegényes, sajnos. :O A Guillotine kiadás az meg ugyan az mint a Notre Dame? Tudtommal az az 1 fajta szobros van, meg a Bastille kiadás, az a fémdobozos fajta.

A Rogue digitális beszerzése a legracionálisabb lépés, érdemes végigjátszani, de sajnos az árat, ahogy mondod, nagyon mellé lőtték.

"A hülyeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben." Thomas Alva Edison

(#10) Zol01


Zol01
tag

Szép írás, élmény volt olvasni. A stilusod arra készteti az olvasót hogy lapozzon. :R

(#11) Vincent_ válasza davidrt93 (#9) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Jó a stílus, kedvet kaptam a játékhoz!

A 7950-es kártya azért nem egy közép-osztály; AMD fronton jelenleg csak az r290 van felette (ha a 7970-es/280/x-eket nem számoljuk). Azért az egy vicc, hogy azzal is vissza kell venni a játszhatóság kedvéért. :O

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#12) Sareth válasza davidrt93 (#9) üzenetére


Sareth
senior tag

Nem teljesen ugyanaz és szerencsére nem csak árazás az, amiben eltérés van a kettő között :)

Assassin's Creed - Unity (Notre Dame Edition) - Amzon: £84.97 - Ebay: 30 000 - 40 000 Ft/platformtól függően

Tartalma:
- Gyűjtői doboz
- Assassin's Creed Unity játékszoftver
- Arno Gargoyle figura (39,5 cm)
- Artbook
- Litográfiák
- Zenei lemez
- Digitális tartalmak (The American Prisoner és The Chemical Revolution küldetés)

DL - Unboxing

Assassin's Creed - Unity (Guillotine Edition) - Amzon: £170.00 - Ebay: 50 000 - 80 000 Ft/platformtól függően

Tartalma:
- Gyűjtői doboz
- Assassin's Creed Unity játékszoftver
- Arno Guillotinee figura (43 cm)
- Exkluzív FuturePak (Steelbook)
- Artbook
- Zenei lemez
- Litográfiák (2 db)
- Párizs titkos térképe
- Tarot kártya csomag
- Zenélő fadoboz
- Digitális tartalmak (The American Prisoner és The Chemical Revolution küldetés)

DL - Unboxing

Személy szerint nekem a Guillotine Edition az AC - CE-k non plus ultra-ja. Már gondolkodtam hogy beszerzem de az áráért egy Hot Toys figurát is kaphatnék és ez a tény mindig visszatart. A Notre Dame Edition-ból egyébként az Arno figura megvan és igen impozáns, most ő a kedvenc (bár a vitrinbe a magassága miatt alig fért be) :) A másik 43 cm-es Arno-val cumi lett volna :) A játékot még nem kezdtem el mert még a Black Flag-et nyomom, de amint befejeztem jön is a Rouge, aztán majd később ha leárazzák talán az Unity. Kár érte mert a helyszín miatt nagyon vártam és nem hittem volna hogy pont ez a rész lesz amit kihagyok a sorozatból... :(

[ Szerkesztve ]

(#13) maross


maross
veterán

utolso oldal "keveset válla,l "

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14) norbert1998 válasza Vincent_ (#11) üzenetére


norbert1998
veterán

A 280 egy átnevezett 7950. Ugyanez igaz a 280x 7970-re is. A 7950-et kicsivel a 280x fölé lehet húzni. Azzal már illene mennie.

(#15) Vincent_ válasza norbert1998 (#14) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Pont erről beszélek. Közel nem kéne "középkategóriásnak" beállítani, mivel felette (főleg egy kis tuninggal megerősítve) már alig van valami. Ergo azzal illene jól futnia egy átlag játéknak...

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#16) norbert1998 válasza Vincent_ (#15) üzenetére


norbert1998
veterán

A Unity nekem is szar volt, a Rogue-t még nem próbáltam, majd lassacskán talán sorra kerül az is :D

(#17) Shinjike87


Shinjike87
aktív tag

Valóban szar a Unity optimalizáltsága, de ha emlékeztek, a 3. rész esetén is ez volt, az én régi configomon alig ért el minimum grafon 30 fps-t, a Black Flag meg közepes/magas beállításokon stabilan tartotta. :)

(#18) Garada válasza haddent (#5) üzenetére


Garada
őstag

Én is így vagyok vele, de szerencsére az utolsó pillanatban nem vettem meg azt a hulladékot. ;]

(#19) norbert1998 válasza Shinjike87 (#17) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem az első 4 rész tok jól futott. És a számozatlanok is. Csak a unity nem.

(#20) Shinjike87 válasza norbert1998 (#19) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Gondolkodtam rajta, hogy letöltöm, ha időm akad rá, de nézve a configodat... :D Szerintem mellőzöm, ha a tieden sem akarja az igazságot.

Viszont a hozzászólásommal arra akartam kilyukadni, hogy valószínű a Victory már sokkal barátságosabb lesz PC-inkhez. :) Csak lemaradt.

[ Szerkesztve ]

(#21) norbert1998 válasza Shinjike87 (#20) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem azért volt rossz, mert kevés volt neki a 4 giga ram, majd lassan vennem kell, mert a Dragon Age-nek is kevés, de az még elboldogul vele.

A Victory szinte biztos jó lesz, most a Ubi nagyonbegurult a Unity-t gányoló stúdiójára, el is vette tőlük. Meg ha jól tudom, a vacsdegz-et is ők csinálták, szintén játszhatatlan volt a 4 giga ramon.

(#22) Sareth válasza norbert1998 (#21) üzenetére


Sareth
senior tag

Mivel te próbáltad a játékot, ergo van rálátásod az adatalapomon lévő konfigurációval szerinted van értelme egyáltalán elgondolkodni a vásárlás és játék lehetőségén? Nem nagyon akarok pofára esni azért kérdezem. Ahogy fentebb írtam nagyon sajnálnám ha pont ez a rész maradna ki mert Párizs és Versailles + a feldolgozott kor igen nagy kedvenc. Eddig az összes megjelent részt megvettem, játszottam velük de amiket az Unity-ről olvastam felháborító és még mindig értetlenül állok a tény előtt hogy ez hogy történhetett meg... :(

[ Szerkesztve ]

(#23) norbert1998 válasza Sareth (#22) üzenetére


norbert1998
veterán

Szerintem neked menni, hisz 8 giga ramod van. Ha biztosra akarsz menni, találj egy megoldást, hogy fizetés nélkül kipróbáld, aztán ha jó, akkor megvenni. Bár gőzöm sincs, mivel lehetne kipróbálni a gépeden fizetés nélkül :(

[ Szerkesztve ]

(#24) Shinjike87 válasza norbert1998 (#23) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Miért nincs gőzöd se? Torrent, letölt, utána pedig ha fut, megveszed. Nem szégyen a letöltögetés, mióta kiűzték a világból a demókat... Csak ha tényleg bejön, meg kell vásárolni, legyél ember, és ne a törtet fusd végig.

(#25) davidrt93 válasza Shinjike87 (#24) üzenetére


davidrt93
csendes tag

Egyetértek, a mostani helyzetben egyáltalán nem szégyen, ha valaki úgy próbál ki egy játékot, hogy letölti és játszik vele egy kicsit. A legtöbb címnél amiről nem tudom biztosra hogy fog futni rendesen vagy hogy biztosan tetszeni fog, azt elöbb letöltöm.
Ezt fogom tenni a Witcher 3-nál is, ami biztos hogy nagyon jó játék lesz. A 2 kérdés, hogy hogyan fog futni és hogy mennyire fog tetszeni a játék nekem személyesen.
Ha megjelenés elött felkerül, leszedem, játszom 1-2 órát és ha bejön, már azonnal rendelem is meg CDGalaxisból, hogy még az előrendelői cuccokra is lecsaphassak. :)

[ Szerkesztve ]

"A hülyeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben." Thomas Alva Edison

(#26) norbert1998 válasza Shinjike87 (#24) üzenetére


norbert1998
veterán

Kicsit érzékelhetőbb szarkazmust akartam tenni, de aztán szerkesztettem, mert kaptam már olyanért is BANánt. Pedig abszolút semmi konkrétat nemmondtam, csak félreértette a modi. Én is használok ilyesféle letöltést néha, de nem reklámozom fórumon, a fent említett bann esély miatt, annyit nekem nem ér.

(#27) Vincent_ válasza Shinjike87 (#24) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Ez így ebben a formában nem igaz. A javításokkal a kevésbé optimalizált játékok általában azért jobban futnak, a demok hiányára nem kéne fogni a letöltögetés jogosságát... :(((

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#28) norbert1998 válasza Vincent_ (#27) üzenetére


norbert1998
veterán

Az addig oké, de a unity az összes update-el együtt sem fut 4 giga ramon, ha fejen állunk sem.

(#29) Vincent_ válasza norbert1998 (#28) üzenetére


Vincent_
aktív tag

A Unitiy (és a GTA IV) a fekete bárány. Reméljük, többször nem adnak ki ilyen optimalizálatlan munkát a kezükből. Mondjuk a 4 giga elég csekély; ennek nagy részét a Win maga megeszi. Unity-től függetlenül a 8-ra váltás erősen indokolt lenne.

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#30) Shinjike87 válasza Vincent_ (#27) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Persze, most lehet itt az illegalitásra gondolni, nem is védem magam. De ez nem olyan, mint egy szendvics, hogy kifizetek 200 Ft-ot, és vagy ízlik vagy nem. Mert ez 10-15 ezer Ft. Nálam már pénz. És szeretném tudni, hogy megéri-e kiadni, jól szórakozom-e vagy nem. És vagy így, vagy úgy, de tesztelni fogom. Okés, elég az offból. :)

Ráadásul örüljünk még jobban ,ha a javítás nélküli cucc is szakít a gépen, mint az állat, hiszen akkor a patch-ekkel ellátott süvíteni fog. :D

[ Szerkesztve ]

(#31) norbert1998 válasza Vincent_ (#29) üzenetére


norbert1998
veterán

Tudom, majd egy hét múlva kiderül, hogy tudok-e venni ramot.

(#32) Sareth válasza norbert1998 (#23) üzenetére


Sareth
senior tag

Most terveztem kicserélni a ramokat 16GB-re, így talán azzal akkor így nem lesz gond. Egyenlőre elvagyok a Black Flag/Rouge-al de ha jön valami leárazás beruházok az Unity-re is csak nem töröm meg a sort. A tippet az „alapítványi” megoldásra köszi, de ahogy eddig úgy ezek után is maradok a „fehér” beszerzési forrásnál. Majd még jelentkezem mit produkált a játék mostani és a bővített ramokkal.

(#33) norbert1998 válasza Sareth (#32) üzenetére


norbert1998
veterán

Rendben, hajrá :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.