Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#73) iMaverick válasza Enszuke (#68) üzenetére


iMaverick
addikt

hosszutavon dragak, es meg a netezes is lassu rajtuk. Ha meg valami uj codec jon, honapokat varhatsz, mire kijon a hasznalhato driver. (wemb).

Huh? Szép sorban:

1, hosszútávon drágák? Most az áramfogyasztásra gondolsz? Szerintem valamit keversz! A C2D "ellenfele" a Phenom és annak valóban rosszabb a fogyasztásmutatója, de az nem is ilyen 7/24-es gépbe való! (Ahogy a C2D sem, én is most cseréltem le a sajátomat!)

A Brazos-nak inkább az Atom az ellenfele...

2, a netezes is lassú rajtuk? Micsoda? Lassabban fut rajta a Firefox? :DDD
3, valami új codec jön, hónapokat várhatsz, mire kijön a hasznalható driver? Hát ja, az AMD kb. a következő 1-2 driver frissítéssel kiadja és használom... Egyébként ez a wemb nem webm akart lenni? Csak azért kérdem, mert ezeket a nagyon új kodek-eket, mire használja is valami program, már támogatja a Catalyst! Szóval nem értelek. :F

Mielőtt még valami megrögzött AMD pártinak tűnnék Neked, had írjam le, hogy a netezős-HTPC-m most egy AMD Brazos, míg a játékgép egy Intel QuadCore Q9300 3GHz-en túlhajtva, szóval mindkét "oldalról" van nálam PC. Az Ati-t meg már a Radeon 8500 óta nyomatom, NVidia-t nem vennék egy jó ideje.

szerk: Egy sajat meres: i5+ssd+2x4gb+panel tap=22W

Gondolom a proci integrált VGA-ját használod?

szerk2: ez a Core i3-2100T gondolom valami gyárilag alulfeszelt példány!!! Árukeresőn a legolcsóbb helyen 31eFt!!!! És akkor nincs még alaplap hozzá, meg VGA, meg ram, meg semmi sem. Korábban már írtam, hogy 20-rt megvettem a Brazost és 8000-rt 2x2Gb ram-ot...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.