Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Argos:] Sandman

Hozzászólások

(#1) Trade88


Trade88
tag

Az a baj, hogy Zolika is annyit èrt a motorsporthoz, mint a nő..
Egyszerűen engem irritál, pedig próbáltam vele megbarátkozni.
Bárcsak hallhatnánk újra Palikot :)

(#2) szaszyka válasza Trade88 (#1) üzenetére


szaszyka
senior tag

Palikkal mi lett? Teljesen befordult, és eltűnt a világ elől. Nem mintha hiányozna, mert ő is elég idegesítő tudott lenni. Elég hirtelen eltűnt a világ szeme elől, és azóta sem hallani róla szinte semmit.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#3) Bird válasza szaszyka (#2) üzenetére


Bird
addikt

Pedig már itthon van. Barna haverja a telesport egyik nagykutyája.... Próbálkoztak a vissza hozatalával, de valamiért nem jött össze.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Annak idején Palik miatt kezdtem el követni az F1-et. (Mivelhogy az Ötödölőben már nem volt látható/hallható.. :O )

Bár őt is sokan ekézték, engem az ő eszement közvetítései ragasztottak oda a képernyő elé. (Ugye, drága Gyulám!? :DDD Mindegy, milyen futam volt végigvinnyogtam. :K )
Aztán valahogy megtetszett az egész miliő és - kisebb, esetenként nagyobb megszakításokkal - maradtam. Bár, legnagyobb sajnálatomra az utóbbi években már sokszor csak megszokásból..

Szujó Zé meg kicsit olyan, mint a bicikliző kutya, avagy az autóvezető nő.
Nem csinálja jól, de voltaképp már az meglepő, hogy egyáltalán csinálja.. :P
Egyébként meg annyira nem vészes, legalább van min csámcsogni.

...elmúlik...

(#5) joey04 válasza Trade88 (#1) üzenetére


joey04
titán

Hát szerintem Palik sem értett nagyon hozzá abban a tekintetben, hogy voltak olyan rácsodálkozások, ami wtf kategória, pl. milyen közel került x az ellenfeléhez, közben az egyik éppen boxból jött ki, a másik meg még nem volt kint, vagy a gumistratégiák miatti köridőkülönbségekből hamis következtetéseket vont le, stb stb. Szerintem jó kommentátor Szujó is. Az F1 lett szarabb. Valahogy amikor a Ferrari uralta ennyire a mezőnyt, akkor is jobb volt, mert nem volt ennyi idióta szabály, hogy hogy előzz, hogy védekezz, esőben "megállunk", meg a többi baromság. Egyébként velem is Palik kedveltette meg a Forma 1-et, nem ellene beszélek, amikor 1-2 futamról hiányzott, az érződött a közvetítésen.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Bird válasza joey04 (#5) üzenetére


Bird
addikt

Palik eltudta adni az egész futamot. Sokszor baromságokat beszélt, de a folyamatos "hangulatváltozásai", Gyulámmal a Hacsek és Sajó feeling igencsak megdobta a sokszor unalmas közvetítéseket. A mostani Szujó- Wéber páros sokszor túl steril. Viszont a szabadedzéseken rengeteg érdekes dolgokról, háttérinfókról, pletykákról is beszélnek.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7) Csapoati válasza Bird (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Palik izgalmas volt... pár évig, utána már csak fárasztó, meg Gyulámar szivatta. Wébernek örülök, Szujó viszont laikus és igazából a bulvár megy neki.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

De, szívesen meghallgatnám azt, ahogy Palik Laci kommentálja Nico visszavonulását... :DDD

...elmúlik...

(#9) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Azt meg pláne, amit Massa-nak címez... :P

...elmúlik...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Argos:] Sandman
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.