Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) s200


s200
tag

Eltérő eszközök töltésekor, az adapter automatikusan beállítja a megfelelő feszültséget, így használata egyszerű és biztonságos.
Érdekesen megfogalmazott mondat, még érdekesebb tartalom.;]
A francokat automatikus.:W
A különböző "fejek" kódolva vannak, kényszerítik az adaptert egy-egy feszültségre. Akkor van gáz, ha a notebook aljzata megegyezik vmelyik dugóval, de mégsem akkora feszültséget kíván, mint amekkorát az adapter azzal a dugóval kiad.:P
A magam részéről megmaradok azoknál a típusoknál, ahol meghagyják nekem a lehetőséget hogy tönkretegyem az eszközömet: kézi feszültség és polaritásváltás rulez.

(#2) sNORh válasza s200 (#1) üzenetére


sNORh
addikt

Naés a szokásos horror ár..
Nemlehet egyszerűen 7ezer alatt kapni..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3) v.tom válasza s200 (#1) üzenetére


v.tom
őstag

Akkor van gáz, ha az illető, aki megveszi az adapert, nem jut el odáig, hogy megnézze, neki milyen töltőfeszültség és áramerősség is szükséges valójában.

(#4) s200 válasza v.tom (#3) üzenetére


s200
tag

Valóban, igazságod vagyon!
:DDD

(#5) Avicularia


Avicularia
veterán

A 120 wattos csak kocsiban használható?
Van egy belkin 300w inverterem ,azzal bármit töltök kocsiban,mert hálózati töltő minden készülékhez jár.
És csak 8K volt.

(#6) plömplöm


plömplöm
őstag

"a 120 wattos töltő viszont csak szivargyújtóról üzemel."

nem is igaz, mert repülőgépen is :P :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#7) v.tom válasza s200 (#4) üzenetére


v.tom
őstag

:R

plömplöm: :DD

(milyen tartalmas lett ez a hsz. :U )

(#8) Gabesz84 válasza plömplöm (#6) üzenetére


Gabesz84
őstag

ahha, és majd pont fel fogják engedni manapság repülőre... ;]

(#9) L Balázs


L Balázs
tag

"USB csatlakozója bármilyen kompatibilis telefon, navigációs rendszer vagy MP3 lejátszó feltöltésére is alkalmas."

Hát nem sok olyan telefon van, ami USB-ről is tölthető [asszem a Motorolák egy része igen, de a két "nagy márka" (Nokia, SonyEricson) telefonjai nem]

(#10) KMT


KMT
addikt

i don't trust

(#11) s200 válasza L Balázs (#9) üzenetére


s200
tag

Attól a mondat még tökéletesen helytálló és igaz.;)

(#12) Gabesz84 válasza L Balázs (#9) üzenetére


Gabesz84
őstag

nemelyik SE es samsung is toltheto USB-rol

(#13) Avicularia válasza Gabesz84 (#12) üzenetére


Avicularia
veterán

nameg az összes htc is

(#14) Terminus_


Terminus_
aktív tag

" [...] gyakran nagyobb helyet foglal el a táskánkban, mint maga a notebook."

Most vagy nagyon kicsi notebookkal jártok vagy tényleg bazi nagy a tápegységetek. :D

Bocs a szőrszálhasogatásért, de nem hagyhattam ki. :)

-

(#15) quby válasza Terminus_ (#14) üzenetére


quby
őstag

Hát én msi wind-el járok és az adapter nagyobb mint a noti! nem térfogatra, de mire rátekerem a kábelt igenis nagyobb - de legalább akkora - helyre van szükség mint magához a notihoz :( ésmég alaktaln is meg meg miegymásizé....

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#16) Siera


Siera
senior tag

ügyes:)

(#17) Tyberius


Tyberius
aktív tag

A SE K800-am (meg amennyire tudom, a legtöbb új SE teló) töltődik USB-ről is, bár nem szabvány USB-csati van rajta, hanem ilyen univerzális cucc, amibe belemegy a töltő és az USB-adatkábel is. Asszem a legtöbb új Nokia is töltődik USB-ről, valamelyikről, talán a 6500 Classicról le is hagyták a hagyományos töltőcsatit.

Egyébként úgy emlékszem, a mobilgyártók mostanában egyeztek meg a töltőcsati-szabványosításról, miszerint minden telefonon micro USB lesz, pont a sokféle adapter okozta mizéria miatt.

Persze az lenne az igazi, ha az összes kütyügyártó benne lenne a buliban (MP3-lejátszók, fényképezőgépek, vezetéknélküli perifériák, GPS-ek, PDA-k, satöbbi), és akkor jóval kevesebb csatlakozó kéne a fentebb tárgyalt, egyébként igen hasznos kütyütöltőre.

(#18) MasterDeeJay

Használtam már Trust univerzális notebook töltőt, de ezt nem úgy kell elképzelni hogy csak úgy rákötöm és tölti.
Sajnos annak ellenére hogy sokféle márkához használható, egyáltalán nem biztos hogy tölteni is tudja. Pl: Dell D500-as hoz hiába kötöm rá, működik ugyan róla de nem engedi tölteni, mert a laptop érzékeli hogy nem gyári a töltő (+1 vezeték hiányzik az érintkezők közül és vinyog a bios), szintén egyes újabb HP típusoknál is ez a probléma.
Feszültséggel nem szokott gond lenni, bár volt hogy elfelejtkeztem átálítani a fesz tekerőjét, de szerencsére nem lett baj, mert csak +1v-al kapott kevesebbet a noti. (asszem 12v-24v-ig állítható, amiket én használok az 18-19v között vannak)

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#19) opr


opr
veterán

Hát, én meg azt mondom, hogy ha veszek egy telefont ami nem 20 ft, akkor inkább merüljön le, mint hogy egy 'trust' cuccra bízzam. Ez az a márka, amit bárki kimond, és két szó ugrik be: "Danger, GAGYI!!!"
De ez lehet, hogy csak magánvélemény, és le leszek hurrogva jól :U

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.