Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Tsebacsi válasza Gyufaaa (#400) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nagyon köszönöm! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#402) O.CS


O.CS
aktív tag

Szerintetek mennyiért lehet eladni egy S8 45mm silver órát?Az Appl. hu oldalán vettem októberben.Hegycsúcs fehér sport szíjjal.

(#403) fornettisuti válasza O.CS (#402) üzenetére


fornettisuti
veterán

Beárazós topik?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#404) O.CS válasza fornettisuti (#403) üzenetére


O.CS
aktív tag

Azt anno már használtam egyszer és írtó f@sz árakat mondtak.Az a topik jó, hogy van,de mindek....

(#405) fornettisuti válasza O.CS (#404) üzenetére


fornettisuti
veterán

Akkor Hardveraprón megnézni mennyiért árulják és úgy belőni, jobbat nem tudok.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#406) O.CS válasza arkone (#392) üzenetére


O.CS
aktív tag

Köszi a tippet, működik! :R

(#407) O.CS


O.CS
aktív tag

Azért elég nagyot csalódtam az S8-ban mert azt hittem, hogy ha meghírdetem akkor tök hamar el fogják vinni.A kutyát sem érdekli! :W

(#408) Tibee86 válasza O.CS (#407) üzenetére


Tibee86
veterán

Biztosan az óra hibája... :U

(#409) O.CS válasza Tibee86 (#408) üzenetére


O.CS
aktív tag

Ja, hát igen.Ha félárban vagy ingyen hirdetném meg akkor már elvitték volna.Azt hittem az Apple azért tartja az árát.

(#410) pitiless válasza O.CS (#409) üzenetére


pitiless
senior tag

Ha ingyen adnád, akkor is vidd házhoz...

(#411) oszy válasza O.CS (#409) üzenetére


oszy
veterán

Mennyiért hirdeted?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#412) O.CS válasza oszy (#411) üzenetére


O.CS
aktív tag

https://hardverapro.hu/apro/apple_watch_s8_45mm/hsz_1-50.html

(#413) Gyufaaa válasza O.CS (#407) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Az óra azért szűkebb felhasználó kört érint/érdekel szvsz. Én is sokat agyaltam rajta, hogy beruházzak-e rá. Ha nem lett volna "felesleges" keret amit elkölthetek rá, nem biztos, hogy vettem volna. De már megszoktam, csipázzuk egymást :D

[ Szerkesztve ]

(#414) oszy válasza O.CS (#412) üzenetére


oszy
veterán

Úgy látom nem adod rossz áron. Ha nem 7-esem lenne, akkor cserélnék. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#415) nokia123 válasza VD (#394) üzenetére


nokia123
aktív tag

Lehet hülye kérdés de ha megveszem a GPS + Cellular típust de nem aktiváltatom a multi simet ugyan úgy használhatom mint a sima GPS az Apple Watchon? Csak azért mert jó áron tudnék venni egyet.

(#416) Gyufaaa válasza nokia123 (#415) üzenetére


Gyufaaa
veterán

igen

(#417) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Mennyivel bírja rosszabbul az LTE verzió mint sima bluetooth?

(#418) Gyufaaa válasza kisdobos0111 (#417) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Különbség csak akkor van, ha az óra “egyedül” marad telefon kapcsolat nélkül. Ott érezhetően merül. szerintem max 8 óra az üzemidő. Ha a telefon újból közelbe kerül ez értelem szerűen kitolódik.

(#419) kisdobos0111 válasza Gyufaaa (#418) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Értem. A Vodafone-nál van esim?

(#420) nokia123


nokia123
aktív tag

Sziasztok! Apple Watch Series 8 órákban zafir az üveg?

(#421) Tibee86 válasza nokia123 (#420) üzenetére


Tibee86
veterán

Az összes verzióból csak a rozsdamentes acél tokos órákban az.

(#422) nokia123 válasza Tibee86 (#421) üzenetére


nokia123
aktív tag

Ez érdekes azt gondoltam hogy az alumíniumtokos is zafir üveges. Nagy faszok :Y És a hátulja az is zafir?

(#423) Tibee86 válasza nokia123 (#422) üzenetére


Tibee86
veterán

Kerámia hátlap van mindegyiken.

(#424) Gyufaaa válasza kisdobos0111 (#419) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Már van. De az órába való nincs. Ott a meglévő telefonszám duplikálása történik, nem solo sim! Ezt jelenleg idehaza csak a Trémobil támogatja.

(#425) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Kint a 9.4

(#426) sroberto


sroberto
csendes tag

Sziasztok, én pont ilyen zöldet árulok, 41-es, ha esetleg valakinek érdekes lehet. 110. Nem igazán használom a Garmin mellett. https://www.facebook.com/marketplace/item/8930406367029270/
robertsimonmusic@gmail.com

(#427) fornettisuti válasza sroberto (#426) üzenetére


fornettisuti
veterán

Hsz-ben tilos hirdetni.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#428) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Adott egy AW7, amit alapbol beallitgattam, de valami nem kerek.

Van gmail es viber app, ami a telefonon nem rezeg, nem pittyen, hanem csak felugrik az ertesites, ellenben az oran sem csinal semmit, csak a kis potty latszik.

Meg lehet oldani, hogy az ora rezegjen, ha jon ertesites?

Elore is koszi,
Attila

(#429) Gyufaaa válasza KrAt (#428) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Viber app órán? :F Hol találtad? Nekem nincs rajta.
Ha belemész telefonon a WATCH-ba, megkeresed az appot (jelen esetben Viber) és beállítod, hogy ne a Watch-ot tükrözze. Szerintem így lehet. Ebben az esetben, ha értesítés jön, de a tel le van némítva az óra jelezni fog szvsz.

(#430) KrAt válasza Gyufaaa (#429) üzenetére


KrAt
veterán

Nemnem, a telefonon van a viber, amit szeretnek erezni az oran.

Kozben sajna rajottem, hogy hang kell hozza, hogy az ora rezegjen, maskulonben csak a potty jelenik meg a szamlapon.

A tukrozes nem jo, akkot nem jon ertesites :(

(#431) oil120


oil120
senior tag

Sziasztok,
Ma reggelig az órám hang nélkül ébresztett csak rezgéssel, illetve a telefonom 13pro is csendben maradt. Ma reggel viszont a telefon csörgött ébresztéskor.
Tudnátok segíteni abban. hogy olyan beállításban működjön, ébresztés esetén csak az óra rezegjen, bejövő hívásnál az óra ne adjon hangot, de az viber, messenger, email, sms jelzések jöjjenek át, ha lehet hang jelzéssel.
Előre is köszönöm

(#432) oszy


oszy
veterán

Miért kapcsolhat be az órán néha az állandó kijelző? Van parancs ami adott időben be- illetve kikapcsolja. Lehetséges, hogy néha nem kapcsolja ki a parancs?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#433) O.CS


O.CS
aktív tag

Mennyire karcálló a 8-as üvege a mindennapi használat során? El kéne mennem a Mobile Outfittersbe fóliát felrakatni, de addig fosok, hogy megkarcolódik a kijelző.Vag annyira nem kell félni? :)

(#434) Gyufaaa válasza O.CS (#433) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nekem nincs napi használatban fólia rajta. Csak ha komolyabb fizikai munka és közeg van, akkor pattintok rá egy tokot.

[ Szerkesztve ]

(#435) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Arra van valami megoldás, hogy hangosabban mondja ki az időt? (maximum hangerőn van)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#436) O.CS válasza fornettisuti (#435) üzenetére


O.CS
aktív tag

Ez engem is érdekelne, mert én meg futás közben nem hallom amit mond :) Néztem, hogy hol lehet feljebb venni a hangot, de nem találtam.

(#437) kisdobos0111 válasza O.CS (#436) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Hogy lehet beállítani hogy futás közben beszéljen? Egyszerűen nem bírom.

(#438) O.CS válasza kisdobos0111 (#437) üzenetére


O.CS
aktív tag

Passz.Azt sem tudom, hogy hol lehet hangosabbra venni :) Lehet, hogy neked teljesen halk azért nem hallod

(#439) Gyufaaa válasza O.CS (#438) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Amikor beszél tekertétek felfelé a hangerőt a koronával esetleg? Nem lehet, hogy ugyan úgy, mint GPS használatakor, külön lehet a hangerőt beállítani? :F

(#440) fornettisuti válasza Gyufaaa (#439) üzenetére


fornettisuti
veterán

Jó ötlet, de nem reagál rá semmit.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#441) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hogyan lehet megnézni, hogy mikori gyártási az óra?

(#442) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Megjött a 9.5.1 ha valaki még nem látta. :)

(#443) zenit73


zenit73
aktív tag

Sziasztok!
Telón (13mini) és órán (W7) is az utolsó SW van, amióta frissítettem (vagy pont akkor állítottam el valamit) a telón nem írja ki ha az óra feltöltődött. Ez mitől lehet? Vagy én állíthattam el valamit? Mit ellenőrizzek le?
Köszi!

(#444) fornettisuti válasza zenit73 (#443) üzenetére


fornettisuti
veterán

Olyan számlapon, amelyiken van akku százalék kijelzés?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#445) zenit73 válasza fornettisuti (#444) üzenetére


zenit73
aktív tag

Olyan aszámlap, de mindig olyan volt, és attól még kiírta a telón, hogy az óra teljesen feltöltve.

(#446) fornettisuti válasza zenit73 (#445) üzenetére


fornettisuti
veterán

Hol írta ki a teló?
Én nem emlékszem olyanra, hogy kiírta volna a teló, az óra feltöltve.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#448) zenit73 válasza fornettisuti (#446) üzenetére


zenit73
aktív tag

Egy éve vettem mindkettőt, nekem mindig kiírta a kezdetektől. A képernyő alján, ahol a push értesítéseket szokta.

(#449) fornettisuti válasza zenit73 (#448) üzenetére


fornettisuti
veterán

Akkor nekem eddig sem írt ki ilyet, mert tudnék róla. :F

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#450) bbendre válasza fornettisuti (#449) üzenetére


bbendre
őstag

Pedig írja nekem is:
https://discussions.apple.com/thread/253904657

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.