Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) O.CS válasza gzbotii (#350) üzenetére


O.CS
aktív tag

Erősen ajálott! A Westendben legalul van a mobile outfitters.Azt próbáld ki.

(#352) Gyufaaa válasza gzbotii (#350) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Használatfüggő. Mindennapokra nem teszek rá tokot. Ha melózom (fizikai munka résznél) felpattintom rá a tokot. Nem olyan kényes szerintem.

(#353) oszy válasza gzbotii (#350) üzenetére


oszy
veterán

Nem hallottam még erről a zöldről. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#354) gzbotii válasza oszy (#353) üzenetére


gzbotii
veterán

Pedig még az iOS-es Watch app splash screenjén is ez van :B :DDD

Amúgy ez a szín:

Apple Watch Series 7 GPS, 41mm, Green Aluminium Case with Clover Sport Band  | Hodinky-365.com

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#355) fornettisuti válasza oszy (#353) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem is zöld van, feketének nézi mindenki, de surló fényben látszik inkább zöldnek.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#356) oszy válasza gzbotii (#354) üzenetére


oszy
veterán

Nekem is zöld van, de az "csak" zöld! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#357) Skynet258 válasza gzbotii (#350) üzenetére


Skynet258
veterán

Arra gondolt a kolléga, hogy az nem "Clover Green" hanem Green, és a "Clover" (band) a szíj elnevezése. ;)

Asszony is ilyet vett magának nemrég, bele van bolondulva a méregzöldbe mostanában. Amúgy valóban annyira sötét, hogy sokszor inkább feketének tűnik. :K

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#358) gzbotii válasza Skynet258 (#357) üzenetére


gzbotii
veterán

Angolul a clover lóherét jelent - lóhere zöld a szín, én arra asszociácitam 🤔

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#359) Skynet258 válasza gzbotii (#358) üzenetére


Skynet258
veterán

Jogos, csak itt a lóhere (zöld) a szíjra utal. :)

Amúgy legyen valami ON is mielőtt valaki ránk szól, hogy színekről beszélgetünk; a Microsoft féle Authenticator januártól ugyebár megszűnik Watch-on, helyette most próbálgatom az Authy-t, teljesen jól működik, fut az órán is és ingyenes. :K

Ja és neked is tudok tanácsot adni fólia ügyben, 1000 pénz körül van Alin jó fólia (linkeltem fentebb, 2 darabos) azt használjuk 2 órán is, nem válik el, könnyen felmegy, láthatatlan. Ha bubi lesz alatta felrakásnál akkor reggelre az is kimegy (ha porszem is van akkor persze nem, de a sima levegő kiszivárog). Van sok szar fólia persze ott is, érdemes az ajánlottat kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#360) gzbotii válasza Skynet258 (#359) üzenetére


gzbotii
veterán

Köszönöm a fóliás tippet :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#361) gzbotii


gzbotii
veterán

Van arra valami jó megoldás, hogy éjjel forgolódás közben ne kapcsoljon be az óra kijelzője (rise to wake)?

Kerestem megoldást, de Apple fórumokon is csak a Theatre mode -ot javasolják.

DND/sleep mode nem tud automatikusan ilyet? :F

Szerk: most ezt úgy oldottam meg, hogy Shortcuts (Parancsok?) beállítottam két automatizálást, hogy este az órán kapcsolja ki ezt a funkciót, reggel meg vissza.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#362) Skynet258 válasza gzbotii (#361) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem az alvás fókuszt bekapcsolva (automatikusan vagy manuálban) nem kapcsol be a kijelző mozgásra, csak értintésre, de akkor is nagyon minimál fényerővel.

https://geekpulse.hu

(#363) oszy válasza Skynet258 (#357) üzenetére


oszy
veterán

Igen. Nem fejtettem ki teljesen. :B Nekem még eddig senki nem vette észre, hogy ZŐD! :D Mindenki feketének látja. Fotón jobban mutat.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#364) Skynet258 válasza oszy (#363) üzenetére


Skynet258
veterán

Talán majd nyáron a napsütésben jobban kijön. :DDD Asszony másik favoritja a piros lett volna, de az meg túl piros, szóval ez lett. De mondjuk mondtam is neki, hogy nálam is a tech cuccok színe úgy szokott alakulni, hogy veszek egy színt, pár hónapig nézegetem, aztán gondolkozom, hogy lehet a másik szín kellett volna. Szóval tök mindegy mit választ az ember, némi idő múlva úgyis a másik színt kívánja meg. :D
Nekem amúgy kék van, elsőre a fehéret vettem volna de azt mondták az túl csajos (amúgy lehet benne valami, csak most épp a fehér korszakomat élem, telóm is az, PC is...).

https://geekpulse.hu

(#365) oszy válasza Skynet258 (#364) üzenetére


oszy
veterán

A feleségemnek kék órát vettem. Az enyém zöld. Nem cserélném le, de kicsit csalódtam mikor élőben megláttam. A telefonom is zöld. Nekem ez tetszik a legjobban.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#366) Gyufaaa válasza Skynet258 (#364) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nekem is kék van. Először a zöld órán gondolkodtam, mert az is tetszet. Amikor bemente Győrbe a boltba meg csak fekete volt. Azt nem akartam. Budapesten volt készleten a frissen nyíló "neves" üzletben. Még piros szőnyeg is volt terítve. Kék lett :D

(#367) gzbotii válasza Skynet258 (#364) üzenetére


gzbotii
veterán

Én is a kéket néztem ki magamnak, de a webshopban jelentős különbség volt a két szín között, így lett a zöld végül. De igen, ha nem írnák oda, lehet nem jönnék rá, hogy egy zöld akar lenni, és nem egy tört/vilgáos fekete.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#368) O.CS


O.CS
aktív tag

Szerintetek miért van az, hogy akár hányszor beindítom a kocsit, akkor az óra kb fél másodperc múlva rezeg, hogy elindítja a google tértképet, hogy hazanavigáljon.Nem állítottam be semmit sem.

(#369) gzbotii válasza O.CS (#368) üzenetére


gzbotii
veterán

Siri Suggestion?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#370) O.CS válasza gzbotii (#369) üzenetére


O.CS
aktív tag

Hát nem tudom, de most már megpróbálom átnézni, mert idegesít.

(#371) gzbotii válasza O.CS (#370) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem a telefonra jött minden nap az értesítés, hogy megtervezte a legoptimálisabb útvonalat haza munkából. GMaps minden értesítési beállítását átnéztem, nem kaptam semmit. Aztán észrevettem, hogy ezt Síri küldi.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#372) dattilax


dattilax
csendes tag

Sziasztok. Tegnap vettem meg az aw7 em. EKG mérés beállításával van problémám mivel ki írja hogy az ön régiójában nem érhető el. Előre is koszonom a segítségeteket.

(#373) Tibee86 válasza dattilax (#372) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem minden országban engédelyezett, valószínűleg egy ilyen régióba szánt órát vettél.

(#374) dattilax válasza Tibee86 (#373) üzenetére


dattilax
csendes tag

Szóval attól függ nem pedig az Apple id régiótól ha jól értem.

(#375) gzbotii válasza dattilax (#374) üzenetére


gzbotii
veterán

Ezekben az országokban elérhető az EKG: watchOS Feature Availability

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#376) O.CS


O.CS
aktív tag

Az baj, ha egész éjszajára a töltőn hagyom az órát?

(#377) fornettisuti válasza O.CS (#376) üzenetére


fornettisuti
veterán

nem

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#378) Gyufaaa válasza O.CS (#376) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Én telefont, órát és fülest is minden este felteszem és reggel veszem le. Nyugodtan rajtahagyhatod.

(#379) Tibee86 válasza O.CS (#376) üzenetére


Tibee86
veterán

Ahány ember annyi féle elmélet a töltésről, hogy mi jó mi nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#380) fornettisuti válasza Tibee86 (#379) üzenetére


fornettisuti
veterán

Szomorú.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#381) O.CS


O.CS
aktív tag

Tudnátok mondani egy angol-magyar szótárat ami működik az órán?Próbáltam egy párat de nem működött egyik sem.

(#382) szmore86


szmore86
csendes tag

Sziasztok!
Bocsi, lehet, hogy OFF, de végülis mégis a témához kapcsolódik.
Adott egy iphone egy normál előfizetéssel (telefon/mobilnet, stb), illetve egy watch esim-mel, de nem a telefonhoz tartozó kizárólag mobilnet előfizetéssel.
Kérdésem az lenne, hogy a telefon-óra közötti kommunikáció ugyanúgy működne? Tehát amit kapok telefonra értesítést, hívást, stb, azt jelezné ugyanúgy az óra? Az esim mobilnetet kizárólag sportoláskor, vagy olyankor használnám, ha nincs nálam telefon. Illetve, ha mégis nálam a telefon, nem lenne gond a teló/óra közötti kapcsolat/kommunikáció/értesítés?
Elnézést ha kicsit hosszú voltam, remélem valaki tud válaszolni, és bocsánat, ha már volt ilyen kérdés

(#383) Gyufaaa válasza szmore86 (#382) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Szerintem a tükrözés visszafelé nem működik. Csak Telóról órára. Ha az órát külön használod és folyamatosan telefon "támogatása" nélkül GSM hálózaton van sokkal jobban merül. Szerintem nem működik. Használom a kombókat én is. Úszásnál kimondottan jó, hogy nem kell a telót magammal vinnem, de az akku ilyenkor nem egy világbajnok sajnos az órában. (Amúgy sem, de ilyenkor főleg)

(#384) szmore86 válasza Gyufaaa (#383) üzenetére


szmore86
csendes tag

Köszönöm a választ! :)
Azt elfelejtettem írni, hogy az órában és a telefonban is más-más szolgáltató előfizetése lenne. Tehát az órában egy T, a telefonon egy Y :-D
És amikor nálam a telefon, akkor a T nem üzemelne, csak a Y-vel lenne összeköttetésben, mint egy normál nem eSim-es óra. Ha viszont sportolás közben nincs nálam a telefon, akkor menne csak a T, hogy az óra alkalmazásain kapjak értesítést, meg spotify, ilyesmiket tudjak használni.

(#385) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Vajon a Román régiós óra tudja az EKG-t.?

(#386) Tibee86 válasza gyuri2008 (#385) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen. [link]

(#387) gyuri2008 válasza Tibee86 (#386) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm szépen a gyors választ.

(#388) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Aki edzéshez is használja az órát esetleg segítene hogyan lehet beállítani azt hogy időnként bemondja magyarul az eltelt időt, pulzust stb.? Köszönöm.

(#389) Gyufaaa válasza kisdobos0111 (#388) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Futásnál és sétánál kilóméterenként bemondja az adatokat. Bringánál még nem figyeltem. Applikációt a beállításokban kikeresed és ott tudsz beállításokat végezni.

(#390) kisdobos0111 válasza Gyufaaa (#389) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Óra vagy telefon beállításaiban kell álligatni?

(#391) Gyufaaa válasza kisdobos0111 (#390) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Óra

(#392) arkone válasza O.CS (#368) üzenetére


arkone
aktív tag

Nekem is csinalja. Az apple sajat terkep alkalmazasa csinalja. Lodd ki annak az ertesiteseit a telefonon. Irj, ha sikerult.

(#393) nokia123


nokia123
aktív tag

Sziasztok! Szeretnék vásárolni egy Apple Watch Series 8 GPS + Cellular órát. És a kérdésem az volna hogy megszokott funkciók mellett beépített mobilkapcsolattal is rendelkezik az óra. Akkor én párosítom a telefonommal 14 pro és ennyi? Vagy ez hogy működik? Bocsi de ehhez nem nagyon értek.

[ Szerkesztve ]

(#394) VD válasza nokia123 (#393) üzenetére


VD
őstag

Kell hozzá egy multi sim, aminak ugyanaz a telefonszáma, csak telekomnál elérhető.

(#395) nokia123 válasza VD (#394) üzenetére


nokia123
aktív tag

Értem. A Telekomnál 990-Ft/hó

(#396) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok,
Az SE fórum kicsit kihalt, ezért írok ide:
Tudtok nekem mondani - akár fizetősben is - óraszámlapos programo(ka)t? Kicsit feldobnám az amúgy nem annyira unalmas hétköznapokat új, akár óragyártós számlapokkal!
Előre is köszi! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#397) Tsebacsi válasza Tsebacsi (#396) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Közben megtaláltam a Clockology-t de ha van más is amit javasolni tudtok, azt megköszönöm! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#398) Gyufaaa válasza Tsebacsi (#397) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Watch Face Gallery-t használom. Egész jó lapok vannak rajta. :)

(#399) Tsebacsi válasza Gyufaaa (#398) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

3-at is találtam belőle, melyik az "igazi"? :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#400) Gyufaaa válasza Tsebacsi (#399) üzenetére


Gyufaaa
veterán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.