Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) zenit73 válasza zenit73 (#443) üzenetére


zenit73
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#452) zenit73 válasza zenit73 (#451) üzenetére


zenit73
aktív tag

Megcsináltam a cikkben szereplő beállítást, továbbra sem írja ki, nem értem ezek az idióta sw fejlesztők miért gondolják, hogy az alvás monitorozásnak és minden monitorozásnak köze van ehhez a funkcióhoz. Be kell szaladgálnom figyelni az órát, hogy feltöltött e, ahelyett, hogy elég lenne rápillantani a telefonra mint idáig.

(#453) bbendre válasza zenit73 (#452) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem szerencsére íjra. Reseteld az órát és nézd meg, hogy mi lesz

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#454) zenit73


zenit73
aktív tag

Tegnap ismét írta, azt nem tudom miért, mert pont frissített az óra és a telefon is, viszont állítgattam is, valamelyik segített.

(#455) KrAt válasza zenit73 (#454) üzenetére


KrAt
veterán

Nekem ilyet soha nem írt még ki :U

(#456) fornettisuti válasza KrAt (#455) üzenetére


fornettisuti
veterán

Én is jeleztem már, hogy nekem sem.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#457) zenit73


zenit73
aktív tag

Azt csináljátok amit fentebb linkeltem, szerintem akkor működik.
Most én sem alszom órában, így nem mér éjjel semmit, + az órán kikapcsoltam minden mérést amit lehetett - az elmúlt 1 évben mérettem mindent, most ráuntam, nem nézegetem, így fél-egy nap + üzemidőt nyertem.
Azzal az apple sw mérnökkel nyeletnék le egy órát aki ezt az akku tele kiírást az alvás funkciótól tette függővé :O

(#458) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Sziasztok!
Valaki cserélt már akkut a 7-es szériában?Nekem most 88%.Reggel 5:30-kor leveszem töltőről de este 8kor már 20%-os!Nem sportolok vele csak az alap funkciók mennek!

[ Szerkesztve ]

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#459) zenit73 válasza Dawide@axele (#458) üzenetére


zenit73
aktív tag

Az szép ha 88%-nál ez vár ránk, enyém egy éves lesz és 96%-os.
Nem akarlak elszomorítani, de úgy tudom, hogy ezekben nem lehet akkut cserélni, hanem kuka. De majd kijavítanak ha hülyeséget írtam.

(#460) Gyufaaa válasza zenit73 (#459) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Mindegyikben tudnak akkut cserélni. Ne magad módold az a lényeg, hanem vidd szervizbe szvsz. :)

#458Dawide@axele: Szerintem normál. Visszaemlékezve, nekem is ezt produkálta 90% alatti akkunál.

[ Szerkesztve ]

(#461) zenit73 válasza Gyufaaa (#460) üzenetére


zenit73
aktív tag

Napközben ránéztem, és tényleg vannak akku cseréről videók/útmutatók.
Azt nem tudom honnan szedtem, hogy nem lehet cserélni - mintha az rémlene, hogy apple hivatalosan nem cserél benne akkut (ha így van, akkor gyári akku sincs hozzá). Úgy láttam, hogy a kétoldalas ragaszó ami a tömítés is egyben, az nincs, azt mondják a régit kell visszatenni, de az nem az igazi, és tuti nem lesz utánna vízálló.

[ Szerkesztve ]

(#462) Gyufaaa válasza zenit73 (#461) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ezt nem tudom. Bár ami már egyszer meg van bontva az sosem lesz már az igazi szvsz.

(#463) Dawide@axele válasza Gyufaaa (#462) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Series 1 és 3-ban cseréltem már akkut.Nehéz olyat találni ami működik is velük.A series 1-nél 3 akuból csak egy töltött.A többi be sem kapcsolt.Rendesen visszaragasztottam a kijelzőt , új kétoldali ragasztóval de vízbe nem mertem vinni.Ha elérem 86%_ot az akuval akkor cserélem a Series 7 ben is!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#464) nji válasza Dawide@axele (#463) üzenetére


nji
aktív tag

Nekem 81% az akku, mert a megjelenéskor vettem és edzek is vele. Mostanában éjjel inkább töltőn hagyom, az alvást nem fontos "mérni". Hivatalos apple szervizben vallanak akkucserét? Gondolom nem lesz vízálló. Ebben az állapotában el lehet adni vagy inkább akkucsere utsn vagy sehogy? Ultra 2-t fogok venni, mert ez a fos akku az agyamra megy. Amazfit GTS volt előtte, két hétig bírta🥺😂.

[ Szerkesztve ]

(#465) Gyufaaa válasza nji (#464) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Szerintem bontást megelőzően add el. Normál használathoz még elég az az akku teljesítmény.
Ultrán én is gondolkodtam sokat, nagy a csukló méretem és bőven elférne. Viszont már erősen elgondolkodtam szükségletén is. Lehet, hogy ettől is megválok. Arra, hogy az időt nézzem meg számológépet használjam vagy fizessek ott a telefon. Nem érzem annyira fontosnak már meglétét. Vannak kényelmi funkciói, de nem elengedhetetlenek. Lehet ha eladom és nem lesz, másként érzem majd és mégis ULTRA lesz.
Sporthoz még mindig ott a POLAR RC3- sporttársam.

(#466) nji válasza Gyufaaa (#465) üzenetére


nji
aktív tag

Mit értesz normál használaton? Próbálom majd én is úgy használni, de ha bármilyen edzésre állítom, akkor gyorsan merül. Szeretem gyűjteni az összes adatot, ha nem lenne az óra, akkor alig mozognék. Nőknek nagy az ultra? Csak az akku miatt kellene. Esetleg megtartom a régit is. Kettő óra tud ugyanabba az apple fiókba egy felhasználóhoz adatot gyűjteni?

(#467) fornettisuti válasza nji (#466) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nőknek nagy az ultra?
Attól függ, 40 kilósnak vékony karral "nagy".

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#468) Gyufaaa válasza nji (#466) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Edzéseknél a telefon is veled van?

(#469) nji válasza fornettisuti (#467) üzenetére


nji
aktív tag

60 kilós vagyok, de a csuklóm nem vastag. Viszont a többi Apple watch akku egyszerűen sz@r, kár ezt szépíteni.

(#470) nji válasza Gyufaaa (#468) üzenetére


nji
aktív tag

A telefon hamarabb lemerül mint az óra😂. Három éves iPhone se 2020. Nem sajnálom az akkucsere árát, de Budapest és Győr is messze van. Futárral kellene intézni, de akkor meg sokáig tart mire visszakapom. Sufni szervizben nem bízom.

(#471) fornettisuti válasza nji (#469) üzenetére


fornettisuti
veterán

Senki sem szépített semmit, de nem is az volt a kérdés.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#472) Gyufaaa válasza nji (#470) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Azt nem árt tudni, ha nincs az óra közelébe a telefon sajnos az óra folyamatosan keresi! Ezért sokkal gyorsabban merül! Ha így használod és ennek nem voltál tudatában mindenképp valós a gyors merülés.

(#473) nji válasza Gyufaaa (#472) üzenetére


nji
aktív tag

Lehet hogy nem mindig voltam közelben, de azt jelzi az óra és nem volt jellemző. Pl nyári fürdésnél a vízbe nem vittem a telefont csak az órát. Máskor nem jelzett. Edzés közben nálam volt a telefon vagy hatótávolságon belül pl bringázás közben a hátizsákban. Az óra október 15-ig garanciális. Így sem lehet akkucserét kérni? Minek pofàztak kettő órát a környezetvédelemrôl, anyafòldrôl, net zero-rol, carbon neutral-rol ha egy kettő éves órát egyszerűen ki kell dobni??? K.va nagy kamu ez az apple. Azt hittem nem lesz gond az akkucsere. Így nem éri meg pl az ultra 2-t megvenni, ha kettő év múlva kuka. Akkor jó lesz a legolcsóbb SE. Ezen én teljesen meglepődtem, mert ez nem környezetvédelem, hanem nettó atb.szàs.

[ Szerkesztve ]

(#474) NavySeal


NavySeal
senior tag

Itt is felteszem a kérdésem: Érdemes üvegfóliával védeni a kijelzőt, vagy annyit ront (ha ront) a felhasználói élményen, hogy felejtős?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#475) Gyufaaa válasza NavySeal (#474) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Szerintem minden értelemben felesleges. Vegyél egy műanyag tokot rá. Ha erős fizikai dolognak lenne kitéve, felpattintod. Normál használatnál nem szükséges szvsz. Sokszor nehéz fizikai munkánál sem használom a tokot, semmi baja...

(#476) NavySeal válasza Gyufaaa (#475) üzenetére


NavySeal
senior tag

:R
Köszönöm!

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#477) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok.

Tegnap óta boldog tulaja lettem egy 45mm eSIM-es S7-nek :D
94%-os az akksija, szerintem az még egy darabig jó lesz.
Tegnap este 10 órakor vettem le 100-al, azóta rajtam van, mér mindent, alvást is, wifihez és telefonhoz is csatlakozik. Most 77% az akku. Gondolom ez ilyen, nem is várok el tőle egy napnál többet, remélem azt hozza, alvásmonitorral együtt. :K
Első watch-om, ki szerettem volna mindenképpen próbálni.

(#478) O.CS


O.CS
aktív tag

Sziasztok!
Erről a töltőről mi a véleményetek? Használ valaki ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#479) fornettisuti válasza O.CS (#478) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ebbe hogy ül bele az óra?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.