Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Jakob.rabbi


Jakob.rabbi
junior tag

Hol lehet beállítani, hogy az óra ne indítson magától edzést, ha úgy érzi hogy sétálok vagy futok már egy ideje?

(#252) oszy válasza Jakob.rabbi (#251) üzenetére


oszy
veterán

Itt az is le van írva.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#253) Jakob.rabbi válasza oszy (#252) üzenetére


Jakob.rabbi
junior tag

:R

(#254) zenit73 válasza zenit73 (#250) üzenetére


zenit73
aktív tag

Majdnem egy hét eltelt, tökéletesen mér mindent, regisztrálja az alvást.
Ezek szerint az volt a baja, hogy nem oldottam fel sok esetben. Olvastam azt, hogy fel kell oldani ha felraktam a csuklómra, de mivel az enyém nincs lezárva azt hittem ez rám nem vonatkozik, - de igen. Örülök, most már rendeltetés szerűen működik.

(#255) dud998 válasza zenit73 (#254) üzenetére


dud998
őstag

Minden jó ha a vége jó. Örülök, hogy minden rendben. ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#256) fectin


fectin
csendes tag

Sziasztok, próbáltam frissíteni az órát, de mindig ezt a hiba üzenetet írja. A frissítés nem ellenőrizhető. Már mindent próbáltam. Hard Reset, újra párosítás, másik wi-fi. :W Esetleg tudtok valami megoldást erre. Előre is köszi

(#257) dud998 válasza fectin (#256) üzenetére


dud998
őstag

Szia!

A telefonon is nyomj Hard Resetet. Nemrég valakinek ugyanilyen gondja volt és miután mindkettőnél megcsinálta, felment a frissítés. Nem kell egyiket sem újrarakni. ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#258) zenit73


zenit73
aktív tag

Van még egy kérdésem.

Előző telóval működött az, hogy viberre jött egy üzenet és azt el tudtam olvasni az órán, és diktálással tudtam is rá válaszolni. Nem emlékszem, hogy mit csináltam, hogy ez működjön, sőt, úgy rémlik működött az első perctől kezdve.

Az új telefonnal ez nem működik, nyomkodom pár napja, és nem tudok rájönni mit nem kapcsoltam be, vagy mit kapcsoltam ki, ami ezt okozza.

Van ötlet, hogy milyen beállítást nézzek meg?
Köszi!

(#259) zenit73 válasza zenit73 (#258) üzenetére


zenit73
aktív tag

Megvan a megoldás.
Köszönöm. :))

(#260) oszy válasza zenit73 (#259) üzenetére


oszy
veterán

És mi volt az? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#261) zenit73 válasza oszy (#260) üzenetére


zenit73
aktív tag

Viberen belül, beállításokban "üzenet előnézetének megjelenítése" ki volt kapcsolva.

(#262) phobos86


phobos86
csendes tag

Sziasztok! Valami jól bevált kijelzővédőt tudnátok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#263) NavySeal


NavySeal
senior tag

Sziasztok! Az LTE verziós AW7 működik/támogatja a Vodafone esim-et?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#264) Gyufaaa válasza NavySeal (#263) üzenetére


Gyufaaa
veterán

esim-et támogat nem szolgáltatót. Szolgáltató független. Ha szolgáltatónál van elérhető esim, akkor mennie kell. Szolgáltatónál kell érdeklődni, hogy társSIMet ad e. Mert nem külön előfizetésként funkcionál.

(#265) NavySeal válasza Gyufaaa (#264) üzenetére


NavySeal
senior tag

Köszi, ma megyek be a Vodához, akkor rákérdezek :R

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#266) Gyufaaa válasza phobos86 (#262) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Én ilyet használok. Nem folyamatosan, csak ha fizikai munkát végzek.

(#267) NavySeal válasza NavySeal (#265) üzenetére


NavySeal
senior tag

Sajnos a Voda nem támogat multi e-sim-et. :(((

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#268) oil120


oil120
senior tag

Sziasztok,
Tudna valaki abban segíteni, hogy a Telekomnál vásárolt LTE Watch független-e?
Köszi

(#269) Luser2000 válasza oil120 (#268) üzenetére


Luser2000
addikt

Az.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#270) NavySeal válasza Luser2000 (#269) üzenetére


NavySeal
senior tag

Hirtelen nem találtam, de az AW7-ben ugyan az a gen3-as pulzus szenzor van, mint az új AW8-ban?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#271) pitiless


pitiless
senior tag

Sziasztok. Ma csatlakoztam egy éjfekete Series 7-el. Most barátkozunk.

(#272) cH1


cH1
aktív tag

Valaki tud ajánlani jobb minőségű utángyártott fém szíjat? Nem a Milano stílusban érdekelne és lehetőleg fekete.

(#273) dud998 válasza cH1 (#272) üzenetére


dud998
őstag

A Viljar oldalát tudom ajánlani. Én a gyári szíj másolatát vettem és nagyon jó. Ja és nem 160 ezer:
[link]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#274) dud998 válasza pitiless (#271) üzenetére


dud998
őstag

Jó választás, nekem is az van egy ideje. Hibátlan. :K

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#275) lmno válasza cH1 (#272) üzenetére


lmno
őstag

Ez olcsóbb, de nem tudom milyen minőségű: [link]
Innen csak egy szövetszíjat próbáltam, az bevált eddig.

(#276) Luser2000 válasza NavySeal (#270) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia! Nem tudom melyikben milyen szenzor van.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#277) zenit73 válasza NavySeal (#270) üzenetére


zenit73
aktív tag

A 6. szériától használják a 3. generációs pulzusmérőt.

(#278) NavySeal válasza zenit73 (#277) üzenetére


NavySeal
senior tag

Köszönöm! :R Akkor szerintem egy AW7-es lesz.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#279) la5z10th


la5z10th
tag

Sziasztok!

Apple Watch (e-SIM) tulajoktól szeretném kérdezni, hogy működik-e az óra hotspot-ként?
Órához van az e-SIM társítva, akkor megosztható a mobilnet a SIM kártya nélküli telefonra (iPhone-ra)?

Köszi a válaszokat előre is!

(#280) Jakob.rabbi válasza la5z10th (#279) üzenetére


Jakob.rabbi
junior tag

Mivel nincs benne ilyen funkció, nem.

(#281) dud998 válasza la5z10th (#279) üzenetére


dud998
őstag

Szerintem nem is lenne értelme, mert pikk-pakk lemerülne.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#282) lordring


lordring
aktív tag

Sziasztok! 3 hete vásároltam egy Apple Watch7 Nike órát. Eredetileg a 3 éves Garmin sportórámat akartam cserélni szintén Garminra, de egy kis post-covid szívritmuszavar miatt AW7 lett belőle, mivel van benne EKG + pitvari fibrilláció ellenőrzés. Alapvetően mint okosóra nagyon bevált, nyilván az Iphone-Airpods környezetben jól érzi magát, nagyon kényelmes a használata. :)
Mivel eSIM-es modell, így kis túlzással egy db órával, telefon és egyebek nélkül el tudok vele ugrani boltba, vagy futni.
Tisztában vagyok vele, hogy ez egy okosóra sportfunkciókkal, a Garmin meg egy sportóra volt okosfunkciókkal, de azért az edzés része elég nagy csalódás.
Az, hogy az edzés app testreszabhatósága töredéke egy Garminnak, az oké, nem ez a fő funkció, találtam rá fizetős appot. Viszont a mérései nagyon pontatlanok.
A hétvégén mentem egy félmaratont, a 21,1 km-en a Garmin 3 másodpercet és 80 métert tévedett a hivatalos chipes időhöz képest, az AW majdnem 3 percet és 2,5 km-t., mindkettőn kikapcsolt autopause-szal. Az eltérő GPS miatt a táveltérést még meg is érteném, de időben hogyan a manóba tud 3 percet elcsúszni? Semmit nem kell csinálnia, csak mérni az időt. Bő másfél óra alatt hogy mérhet +3 percet? :U
És megcsinálja rövidebb távon is, tegnap egy 6 km-es kocogáson húzott be +1 percet, úgy vettem észre hogy egyszerre, tehát mintha valahol megállt volna egy időre.
Továbbá azt vettem észre, hogy hiába az adatforgalom, a le nem töltött podcast epizódok elindulnak, majd 1-2 perc múlva megállnak és onnan csak akkor indul újra, ha ki és visszakapcsolom az adatforgalmat.
Lehet, majd idővel változik a helyzet, de jelenleg kénytelen vagyok 2 db órával menni futni és bringázni, annyira pontatlan a watch. Kár, mert egyébként napi használatban nagyon élvezem.

(#283) oszy válasza dud998 (#273) üzenetére


oszy
veterán

A szövet szíjak itt is ugyanazok, mint amit az alin lehet venni. :D

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#284) dud998 válasza oszy (#283) üzenetére


dud998
őstag

:DDD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#285) Gyufaaa válasza oszy (#283) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Vettem én is egy ilyen "occsó" milánói csodaszíjat. 1 hónapos, de már nincs rajta máz :D Betyárosan néz ki. Szerintem maradok a szilikon szíjaknál, mert az eredeti, ami valószínűleg jobban bírja watch árban van. :(((

(#286) oszy válasza Gyufaaa (#285) üzenetére


oszy
veterán

A milánói nekem sem bírta sokáig, ráadásul becsípte a szőrőm. :D A szövetek jönnek be a legjobban.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#287) Gyufaaa válasza oszy (#286) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Rendeltem most szövetet én is. Meg egy merev fémet, hátha.

(#288) oszy válasza Gyufaaa (#287) üzenetére


oszy
veterán

Ali? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#289) Gyufaaa válasza oszy (#288) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:N SHEIN alkalmazáson keresztül. Jövő hét körül meg is kell jönnie :)

(#290) ro3000 válasza Gyufaaa (#285) üzenetére


ro3000
tag

Nem tudom mi bajotok van. Fél éve vettem egy milanoi szíjat az Ali-n, kemény 1000 Ft-ért. Most is olyan mintha most csomagoltam volna ki.

(#291) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok. Jövőhéten jön nekem is egy piros 45mm GOs változat. Két kérdésem lenne.
1. Kellene valami tartó amibe be tudom tenni a töltőt és az éjjeli szekrenyen normálisan néz ki. Ki mit vett erre a célra?
2. Szeretnék pár szíjat és egy védő tokot is rá. Ti használtok rá védő tokot vagy fóliát? Ha igen melyiket dobtok egy linket kérlek. A szíjnal az a kérdésem hogy valaki próbálta már ezt a fajta szijat? Mennyire tartós és minőségi cucc?
Köszönöm a segítséget.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#292) Gyufaaa válasza ro3000 (#290) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Sajnos ilyen. A Tiéd színezett? Ha szürke, akkor valószínűleg nincs "baj" mert anyagában olyan színű.
Hozzáteszem működésével nincs gond. Szorít, tart!
1 hónapos kb.:
[kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#293) ro3000 válasza Gyufaaa (#292) üzenetére


ro3000
tag

Kék, mint az órám.

(#294) dud998 válasza Gyufaaa (#292) üzenetére


dud998
őstag

Nekem a gyári fekete milánói van, és semmi baja. Mondjuk annyiért ne is legyen. Én még szerencsére az áremelések előtt vettem. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#295) Gyufaaa válasza dud998 (#294) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Gyári az anyagában szín azért is "drága". Itt jön a mondás is, "Ha van pénz majomra, legyen banánra is!" Ebből a szíjból csak eredetit... :)

(#296) dud998 válasza Gyufaaa (#295) üzenetére


dud998
őstag

"Ha van pénz majomra, legyen banánra is!"
Teljesen igazad van. :R
Én nem bántam meg, mert baromi minőségi és nem tépi a szőrt sem a karomon. A minőség miatt vettem a bőrszíjat is.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#297) ro3000 válasza Gyufaaa (#295) üzenetére


ro3000
tag

Nekem tökéletesen megfelel a gyári szíj is.

(#298) Gyufaaa válasza ro3000 (#297) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Én inkább fém párti vagyok. Nem rossz a szilikon sem, meg a szövet sem.

(#299) oszy válasza Gyufaaa (#295) üzenetére


oszy
veterán

Ezzel a mondással nem értek teljesen egyet. Pl. egy szilikon vagy bőrtokért sosem adnék annyit, amennyit almáék kérnek érte!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#300) Gyufaaa válasza oszy (#299) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ezért is írtam: "ebből a szíjból csak eredetit". Ez egy fém szíj és színezett az olcsó változat Az ezüsttel, ami anyagában ilyen szín, valószínűleg nincs ilyen probléma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.