Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) emeron


emeron
tag

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata, hogy hogyan bírja az óra ha tengerben úszik vele az ember egy kiadósat? Az Apple support oldala szerint nem gáz, de attól tartok a sókristály károsíthatja a hangszóró membránját. 🤔

Nyaralás alatt nem szívesen hagynám a szálláson, illetve a parton az órát. Telefon meg vízmentes tartóban lesz.

[ Szerkesztve ]

(#202) syIex válasza emeron (#201) üzenetére


syIex
veterán

Nekem eddig nem volt baj egy órával sem S4 óta, bár nyilván utána én mindig lemostam rendes "édes" vízzel. :K

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#203) oszy válasza emeron (#201) üzenetére


oszy
veterán

Ha már megemlítetted... ;) Milyen tartót használsz a telefonnak?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#204) emeron válasza syIex (#202) üzenetére


emeron
tag

Köszi 🙂

@oszy: Ringke Waterproof Pouch Case

(#205) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok
Teljesen új bontatlan órát nem tudjuk bekapcsolni hiába nyomjuk hosszan a gombját nem reagál . Tölteni kéne vagy mit ? Közben felraktuk ,de ez normális, hogy teljesen le van merülve ?

[ Szerkesztve ]

(#206) kakuk.tamas válasza Szilágyi84 (#205) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Igen, normális.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#207) Sebibalu válasza Szilágyi84 (#205) üzenetére


Sebibalu
őstag

Én is ugyanebbe futottam bele. Nyugalom van. Tedd töltöre és egyszercsak magához tér :)

(#208) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Oké köszönöm remélem is ,mert meleg szóval tölt ,de nincs se % kijelző se semmi . Amúgy meg szerintem ennyi pénzért nem normális,hogy b@sznak szólni pedig mondtuk , hogy újak vagyunk és hogy nincs minimálisan se töltve bekapcsolhatatlan állapotban idegbajoskodjunk ennyi pénzért amikor minden más kínai stb más amúgy és ez a legnagyobb márka meg itt szórakozik már kezdésnél.

[ Szerkesztve ]

(#209) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Azt mondták 45 perc a töltés ami nálunk már lejárt,de még mindig semmi . Bekapcsoljuk és úgy párosítás mobillal ?

(#210) Szilágyi84 válasza Szilágyi84 (#209) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Na 1 óra 10 perc után végre felébredt és indul amire vártunk

(#211) kakuk.tamas válasza Szilágyi84 (#210) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Akkor párosítás és beállítás.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#212) Szilágyi84 válasza kakuk.tamas (#211) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Jaja,de azért ennyit izgulni egy újdonság előtt már nem normális 🤣

(#213) kakuk.tamas válasza Szilágyi84 (#212) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Eddig az összes Watch-om (5,6,7) ilyen volt. Sőt, még annó a Galaxy Watch Active2-m is. :)) Nekem ez már nem újdonság.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#214) Szilágyi84 válasza kakuk.tamas (#213) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Oké utólag mostmár teljesen újként elfogadom ,mert csak működik,de azért fura picit....

(#215) szevassag


szevassag
tag

Sziasztok!
Kb. egy hete vettem a Mediaban egy ilyen órát. Tegnap óta azt hiszi, hogy folyamatosan állok. Felkelek reggel és állás percei: 480. Tegnap meg valami 17 óra. Ja meg tegnap össz vissz 30 kalóriát égettem el egész nap azt írja. Szerintetek ez elromlott hardveresen, szoftver bug, vagy csak ennyire megbízhatatlan? Újra indítottam, kilőttem a futó programokat, stb.
Tegnap felraktam egy Xiaomi okos mérleg appját, az kavarhat be?

(#216) oszy válasza kakuk.tamas (#213) üzenetére


oszy
veterán

Nekem simán belehetett kapcsolni mindegyiket (1,4,7). :) Lehet attól függ mikori gyártás? :U

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#217) kakuk.tamas válasza oszy (#216) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Lehetséges, nem tudom miért volt totál lemerülve az összes óra amit eddig vettem.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#218) Redchucky


Redchucky
aktív tag

Sziasztok, másnál is előfordul az a probléma, hogy nem lehet lehúzni az értesítési sávot? Piros pötty ott van, de se le, se fel nem lehet húzni a kijelzőt.

(#219) emeron válasza Redchucky (#218) üzenetére


emeron
tag

Páromnak rendszeresen beragad félúton. De ez a Series 5-nél is előfordult neki. Mikor megkapta a 7-est, akkor egy ideig nem volt gond, de aztán egy idő után újra előjött. Teljesen random, és olyankor nem lehet sem eltüntetni sem lehúzni. Csak a digital crown-t megnyova tűnik el.

Nekem viszont sosem volt ezzel gondom. Az egyetlen különbség a méretben van, neki a 41-es, nekem a 45-ös van. Lehet hardver alapú a probléma?

(#220) Redchucky válasza emeron (#219) üzenetére


Redchucky
aktív tag

2021es SE az óra, de ahogy olvastam, másnál is van ilyen probléma. Szerintem inkább szoftveres, talán majd javítják. Köszönöm.

(#221) Gyufaaa válasza Redchucky (#220) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Detto. Napokban produkált olyat is, hogy pár percig nem reagált az érintésre. Egyszer csak gondolt egyet és mintha misem történt volna, újra működött. Azóta nem jelentkezett. Előtte többször is csinálta, hogy nem lehetett az értesítést sem lehúzni. Frissítést megelőzően nem volt ilyen. Szerintem is szoftveres lesz.

(#222) Redchucky válasza Gyufaaa (#221) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Reménykedjünk hogy javítják.

(#223) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek erdemes a 8-as szeriara varnom? Testho meres nem erdekel, de esetleges frissitett dizajn es kisebb kava/nagyobb kijelzo ugyanakkora hazban oromteli lenne szamomra. Attol tartok egy kicsit, hogy ha a 8-as nem hoz szamoma erdekes ujdonsagot, akkor a 7est mar csak az inflaciohoz igazitott emelt aron tudnam megvenni.

Masik kerdes: rozsdamentes modellt erdemes venni? Mennyire birja jobban a kijelzo a karcolodast?

Elso Apple Watch-om lenne, igy lehet nem kene egybol a dragabbik modellt vennem, de edzes mellett napi hasznalatban a rozsdamentes verzio lehet szebb lenne.

Utolso kerdesem, esku: lehet az ora koronajaval allitani az aktualisan lejatszott zene hangerejet? Ha jol tudom az Airpods-on erre nincs lehetoseg es edzes kozben nem mindig van nalam a mobilom, igy ez fontos lenne nekem.

(#224) dud998 válasza Felesbandi (#223) üzenetére


dud998
őstag

Üdv!

Szerintem teljesen jó a 7-es. Nekem is az van, de nem az acél. Az acélnak zafír üvege van ami bírja a karcot, de ridegebb. Magyarul könnyebben törik. Szerintem nem ér annyival többet. Majd csak két óra ára.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#225) oszy válasza dud998 (#224) üzenetére


oszy
veterán

Kolléga is megvette a drágább órát, de már bánja. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#226) lmno válasza Felesbandi (#223) üzenetére


lmno
őstag

Ennél hova akarsz kisebb kávát meg nagyobb kijelzőt? Mi a baj a mostanival?
Az a probléma hogy csak pletykák vannak, senki nem tudja mi lesz az újban, csak találgatnak. Tavaly is rebesgették a teljes design váltást, aztán nem lett semmi.

Hangerőt lehet állítani a koronával.

(#227) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Köszi a válaszokat!

Kisebb káva mindig jól jön, főleg egy kis órán. :DDD Ha az új design olyasmi lenne, mint az új Mac-ek, tehát alul maradna lekerekített, felül meg laposabb lenne, megoldható lenne a kisebb káva talán. :))

Mindegy, majd megszülöm ezt. :DDD

(#228) dud998 válasza oszy (#225) üzenetére


dud998
őstag

El is hiszem. Szeretem az Apple Watchot de az nagyon túl van árazva. :(

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#229) Gyufaaa válasza Felesbandi (#227) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Extrem munkavégzésnél van rá műanyag tok. Én használom, kiváló, végeztem a munkával leveszem róla.
Vásárláskor gondolkodtam én is melyiket vegyem, de alu mellett döntöttem. Jó cucc szvsz! Nekem is az első okosórám.
Volt bennem dilemma az is, hogy kell e, mire használom?! Rövid időn belül összeszoktunk! Már nem bánom, hogy valag pénzt adtam érte :D W7 45mm cell blue

(#230) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Na vegul megvettem aprorol egy aktivalatlan rozsdamentes grafitot. Nem bantam meg a valasztast, az ejfekete 7-es inkabb nezett ki sportkutyunek, mint oranak, mig a grafit teljesen vallalhato alkalmi orakent is. Egyedul az akksira leszek kivancsi, hogy birja majd.

(#231) dud998 válasza Felesbandi (#230) üzenetére


dud998
őstag

Viseld egészséggel! ;)
Majd egy képet teszel be róla? :R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#232) O.CS


O.CS
aktív tag

Szerintetek hány évig bírja majd az S7 akkumulátora?
Elvileg nem lehet cserélni a vízállóság miatt, és tökön is szúrom magamat, ha 170.000Ft kiadása után 2 év múlva esetleg naponta 2x kell majd töltenem.

(#233) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Sziasztok.

Adott egy S7 + iPhone 13 pro páros. Sehogy nem tudom az óra szoftverét a 8.7. verzióra frissíteni. Csatlakoztassa a töltőhöz… szöveg, miközben töltőn van 80 % körül. Telefon WiFi-n, látja egymást a két eszköz. Újraindítás sem segít. Járt már így valaki?

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#234) dud998 válasza BobChemistry (#233) üzenetére


dud998
őstag

Mindkét eszközön csináltál újraindítást?

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#235) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Mikor jön 8-as széria?
Látom szeptember közepén.

[ Szerkesztve ]

(#236) BobChemistry válasza dud998 (#234) üzenetére


BobChemistry
őstag

Igen. Ha hazaérek megpróbálom újra. Nyilván nem létszükséglet csak nem értem.

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#237) BobChemistry válasza dud998 (#234) üzenetére


BobChemistry
őstag

Na, az újabb restart megoldotta. Köszönöm.

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#238) dud998 válasza BobChemistry (#237) üzenetére


dud998
őstag

Az a lényeg, ez jó hír. ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#239) Paca2


Paca2
senior tag

Sziasztok! Arra van bármi lehetőség, hogy mikor kijelzi a watch, hogy hívnak, akkor látszódjon a hívó fél képe? :R

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#240) oil120


oil120
senior tag

Sziasztok,
Watch vásárlása előtt állok és kérdezném szerintetek a 41mm-es férfiaknak gáz, inkább nőknek való? Vagy nyugodtan viselhető?

(#241) lmno válasza oil120 (#240) üzenetére


lmno
őstag

Egyéni preferencia, próbáld fel Apple boltban.
Nekem viszonylag vékony csuklóm van, de még így is kicsinek tűnt a 41-es.

(#242) oszy válasza oil120 (#240) üzenetére


oszy
veterán

Én a 45-öset használom és vékony a csuklóm. Én ezt ajánlom. ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#243) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Mikor felébresztem az órát egy pillanatra megjelenik egy vékony kék keret,azt hogy lehet kikapcsolni?

(#244) zenit73


zenit73
aktív tag


Sziasztok!

A W7-esem rendszeresen csinálja azt, hogy pl. tegnap munka közben levettem a csuklómról kb. fél órára, mert féltettem, aztán amikor visszatettem kb. 2-3 óra kellett neki mire elkezdte mérni a pulzust és a többit.
Rendszeresen, éjszakák harmadában-felében nem mér semmit, mintha nem lenne a csuklómon, az alvás ütemezés 22 órától van beállítva, előtte (fél-1 órával) fel szoktam rakni a csuklómra, és reggel azt látom, hogy nincs adat semmiről.
Külön bosszantó, hogy ezekben az esetekben a lépésszámot azt méri (pl. éjjel kimegyek inni) vagyis ha olyan rohadtul smart, akkor miért nem esik le neki, hogy a csuklómon van és mérni kellene.

Tegnap este mért mindent, 5 percre levettem, ez este 9 fele volt, 10 fele aludtam, éjjel 1-kor ránéztem a telóra adat semmi, nem mért. :W

Van valami tippetek? Már majdnem a falhoz vágtam.

(#245) VD válasza zenit73 (#244) üzenetére


VD
őstag

Csak pár tipp:
Nagyon lazán van a csuklódon.
Miután felvetted, fel is oldod? Amíg le van zárva, addig nem mér.
Hibás darabot fogtál ki.

(#246) zenit73 válasza VD (#245) üzenetére


zenit73
aktív tag

Nagyon lazán van a csuklódon.
Nincs lazán erre figyelek, és a csuklócsont felett van ahogy apple kéri.
Többször kipróbáltam, hogy felraktam a helyére, és kézzel elindítottam a pulzusmérő programot, és pármásodperc és már írja is a pulzust. Vagyis jól áll a karomon.

Miután felvetted, fel is oldod? Amíg le van zárva, addig nem mér.
Mit értesz feloldás alatt? Nincs lezárva, csak pöttyintek a képernyőre és ott van az óra számlap. Vagy ha felrakom a csuklómra mindig ébresszem fel a képernyőt? Ha igen, hol írja ezt apple? Mert ezt az ébresztést nem mindig csinálom, van, hogy csak felrakom és kész.

Hibás darabot fogtál ki.
Nem tudom. Ezt egyébként tudják javítani, vagy cserélik ha baja van?

[ Szerkesztve ]

(#247) VD válasza zenit73 (#246) üzenetére


VD
őstag

[link]

Watch-ot nem javítanak, garancia alatt cserélik.

[ Szerkesztve ]

(#248) zenit73 válasza VD (#247) üzenetére


zenit73
aktív tag

Köszi!
Megnéztem amit linkeltél, nem teljesen világosak számomra a dolgok.
Nálam nincs jelkód, egyik készülékem sincs lezárva, az óra se, ezért bármikor bárki hozzáférhetne, ha nincs a csuklómon akkor is csak egy érintés a feloldás.
Viszont a csuklóészlelés be van kapcsolva, azt hittem ez arra való, hogy érzékeli, hogy felvettem, és elkezdi a méréseket. Vagy nálam ez valamiért nem működik...?

Reggel óta próbálgatom amit írtál, ma többször le kellett vennem az órát, és ha visszateszem, annyit csinálok, hogy rábököm a képernyőre, hogy felébredjen. Ma idáig szépen elkezdett mérni minden alkalommal, ha egy hétig így maradna akkor valószínűleg ezt hiányolta.
De ha bökdösnöm kell akkor minek van a csuklóészlelés?

(#249) O.CS válasza zenit73 (#248) üzenetére


O.CS
aktív tag

Miért nem csinálsz egy gyári visszaállítást?

(#250) zenit73 válasza O.CS (#249) üzenetére


zenit73
aktív tag

Ügy tűnik ez a felteszem a csuklómra és bököm egyet a képernyőre beválik, bár még 1,5 nap után nem kiabálnám el. Pár hete volt egy visszaállítás, mert új telefonhoz csatlakoztattam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.