Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Eiki


Eiki
tag

Tudtok ajánlani 45mm-es fóliát/üveget?

(#102) ChoppR


ChoppR
tag

Előrendelt belőle más is? Én sajnos csak a második körbe fértem bele, mert első nap baromi gyorsan elkapkodták az éjfekete 45 mm-est. Várható kiszállítási idő: november 22-30.

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#103) front3r válasza ChoppR (#102) üzenetére


front3r
őstag

Igen, nekem holnap hozzák, Apple Store-os előrendelés. Én meg azt hittem, hogy gyors vagyok, és október 15.-én megkapom. :DDD

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#104) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Miért van az, hogy az óralapok, ahol ébresztés mutatása van beállítva, nem mutatja a következő ébresztést, pedig az be van állítva az alvásnál, vagy az ébresztőóránál?
Alvás is be van állítva, ébresztés is....az óralapon nem jelenik meg. :F
Köszönöm a válaszokat! :R

(#105) Attiba


Attiba
tag

Sziasztok!

12 év Android és 4 év Samsung Galaxy Watch után csatlakozom az almás táborhoz egy 13 Pro és egy 7-es AW-al. Remélem nem fogom megbánni :) egyenlőre még szoknom kell ezt azt, de már jó úton vagyok...

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#106) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok, segítségre lenne szükségem.

Jön a kötelező maszkviselés. Van egy Watch 7-en és egy iPhone 12-m, Face ID-t használok. (wOS 8.1.1, iOS 15.1.1) Tudom, hogy van valami beállítás, ami ara az esetre könnyíti meg a telefon feloldását és az APPLE PAY használatát, ha maszkban van az ember. Szerintem ez nekem be is van állítva, azonban valahogy nem akar működni. Állok a pénztárban, a telefonon jobb oldali gomb gyors nyomkodásával indítom az Apple Pay-t, de az meg nem ismer fel, kéri, hogy pötyögjem be a számokat a feloldáshoz.

Rosszul használom? Hogy kell ezt beállítani? Köszi előre is!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#107) C4mp3r válasza Luser2000 (#106) üzenetére


C4mp3r
addikt

az ora csak a telefont oldja fel maszkban, hogy bejuss a home screen-re, ha telefonnal akarsz fizetni annal nem mukodik az oras feloldas. en magaval az oraval szoktam fizetni ilyenkor, a telefont elo sem kell venni, ugynugy hozza tudod adni a kartyadat a watch-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#108) kakuk.tamas válasza Luser2000 (#106) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Csúnya volna, ha Pay is menne maszkban.
Kizárólag feloldáshoz lehet használni, minden máshoz kell a jelkód vagy maszk nélküli pofa.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#109) Luser2000 válasza C4mp3r (#107) üzenetére


Luser2000
addikt

C4mp3r!
Köszönöm szépen. Értem is és működik is.

kakuk.tamas!
OK, igazad van, nem gondoltam bele. Köszi!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#110) Dimond G


Dimond G
senior tag

Jött egy frissítés! 8.1.1.
Ez új, vagy régebbi csak nekem jelent meg?

Erre valaki:
"Miért van az, hogy az óralapok, ahol ébresztés mutatása van beállítva, nem mutatja a következő ébresztést, pedig az be van állítva az alvásnál, vagy az ébresztőóránál?
Alvás is be van állítva, ébresztés is....az óralapon nem jelenik meg. :F
Köszönöm a válaszokat! :R"

(#111) VD


VD
őstag

Az normális, hogy ha magyar nyelv van kiválasztva az órán, akkor csak a diktálás elérhető szövegbevitelként? Ha átrakom angolra, akkor meg van billentyűzet is.
Egy üzenetre akartam válaszolni szabad szöveggel, de csak diktálni engedett, vagy smiley-t rakni.

[ Szerkesztve ]

(#112) syIex válasza VD (#111) üzenetére


syIex
veterán

Igen. Egyelőre billentyűzet csak angolul van...

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#113) VD válasza syIex (#112) üzenetére


VD
őstag

Köszi!
Arra van valami mondás, hogy mikor lesz elérhető a többi nyelven is?

(#114) syIex válasza VD (#113) üzenetére


syIex
veterán

Én sajnos még nem olvastam sehol pontosat. :(

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#115) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok! Jól értelmezem, hogy a SIM-kártya nélküli verzióval is tudok telefonálni, ha a telefonom a közelben van?
Arra gondolok, hogy pl az autóban navigálok, és ha hívnak akkor az órán fel tudom venni, és az óra hangszóróján+mikijén keresztül tudok beszélni, miközben az iPhonomhoz hozzá sem érek, fut rajta tovább a navigáció?
Illetve lehet így messenger, viber, stb hívást is fogadni?
:R

(#116) Eiki válasza TomPack (#115) üzenetére


Eiki
tag

Igen tudsz. Messenger, Viber hívást tapasztalatom szerint nem tudsz fogadni, sőt nem is csörög ki az óra. Csak egy nem fogadott hívás notifikáció szokott jönni nekem, ha nem veszem észre.

(#117) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!

Nem vagyok egy Apple expert, kérek egy kis segítséget.
Én naiv, azt gondoltam, hogy ha az iPhone oldalán a billenőkapcsolót NÉMA módba billentem, akkor majd az óra is csönden marad ha pl. hívás érkezik. Nyilván a legkínosabb pillanatban kezdett el hangosan csörögni az óra.

Hogyan kell ezt a szituációt / felhasználói igényt a legegyszerűbben végrehajtani??

Tenkjú!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#118) Tibee86 válasza Luser2000 (#117) üzenetére


Tibee86
veterán

A watch-on kell bekapcsolni a néma módot: [link]
Ha azt akarod, hogy a kijelző se villanjon fel mellé, akkor elég a színház módot: [link]

(#119) Luser2000 válasza Tibee86 (#118) üzenetére


Luser2000
addikt

Köszi szépen!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#120) HoldfenyLuna válasza Luser2000 (#119) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Esetleg még azt is megcsinálhatod, hogy csinálsz egy Fókuszt az ilyen esetekre (pl meeting), és azt be lehet állítani, hogy a bekapcsolt fókusz más eszközön is aktiválódjon.

(#121) Picur882


Picur882
csendes tag

Sziasztok! A Nike verzióban ugyanúgy megtalálhatóak a sima watch facek is? Ha jól olvastam ugyanaz, mint a sima, csak más a szíj meg plusz számlapok vannak hozzá.

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#122) Årpi válasza Picur882 (#121) üzenetére


Årpi
őstag

Megtalálhatóak.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#123) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Sziasztok!

Van arra bármi mód, hogy az appokhoz ne a corona megnyomásával lépjek be, hanem csak simán a kijelzőt balra húzva? Vagy ez az egy fix megoldás működik csak?

Köszi

Ps: brunorbert

(#124) Godfather válasza Quaresma (#123) üzenetére


Godfather
aktív tag

Ez fix megoldás.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#125) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Egy napot elmegy az óra ?
Napi 1 óra séta,alvásmonitorozás,kb 20 értesítés,pulzus,véroxigén mérés.
A séta végén kirakja a térképet amerre jártam?

[ Szerkesztve ]

(#126) Zitta


Zitta
őstag

Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, hogy Viber tud e működni az Apple Watch órán és ha igen, hogyan?
Gondolom letölteni rá nem lehet viszont egyelőre igaz most üzemeltem be, de még egy Viber üzenet sem érkezett az órára. :(

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#127) syIex válasza gyuri2008 (#125) üzenetére


syIex
veterán

Annyit elmegy igen. De két napot sajna nem bír AOD-vel. :(
Úgy tudom nyomon követi merre jársz! :K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#128) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Sziasztok, milyen védőfólia javasolt? Köszi előre is

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#129) Gyufaaa válasza koncsik (#128) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Sok boltban jártam érdeklődni. Üvegfóliára azt a választ kaptam buborékosodik. Most erre a megoldásra jutottam, kipróbálom. Ma rendeltem meg. Kíváncsian várom. :U

(#130) Zitta válasza Gyufaaa (#129) üzenetére


Zitta
őstag

Ez nagyon jó cucc - bent voltam a boltban és ajánlották nagyon!
Hétfőn megyek érte. :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#131) Gyufaaa válasza Zitta (#130) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ennek örülök. Balfék voltam, mert ma a Mammutban bementem személyesen az emag üzletbe és nem kérdeztem meg, hogy van e nekik, pedig ott is találtam. Emag oldalon is van egy elégedett vásárlói vélemény fényképekkel. Elvileg kedden kiderül, mert megérkezik. Remélem. :)

(#132) koncsik válasza Gyufaaa (#129) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kösziii! Fekete fémszíjon gondolkodom még, nem tudom megítélni, hogy iphonestyle-on akciós 15000-ért jó ár-e? 45mm-re csak egy fajtát találtam…

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#133) Gyufaaa válasza koncsik (#132) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Tapasztalatom még nincs sok a kütyüvel. Ez az első nekem is. Nézegetem az árakat, videókat, gyűjtöm a tapasztalatokat innen-onnan. Az árak tekintetében az iphonemagyarorszag.hu-n találtam jó kiegészítőket. Ami eddig tetszett a pitaka szíj. Szeretem a pitaka cuccokat, telómat is az védi, nem olcsó… (relatív)

@: Amit nem tudok, de lehet, hogy nem is lehet? Csengőhangot egyénileg lehet állítani? :U

[ Szerkesztve ]

(#134) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Megérkezett a tok. [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]
Szerintem korrekt. Pontosan illeszkedik, mindenhol kikönnyítve ahol kell. Tetszik.

(#135) koncsik válasza Gyufaaa (#134) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Klassz. Nekem is megjött ugyanilyen, csak fekete tok (meg az óra is). Felrakásnál van valami trükk?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#136) Gyufaaa válasza koncsik (#135) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Semmi. Alaposan meg kell tisztítani a hozzá adott kendőkkel és fel kell pattintani. Patentül illeszkedik. Először a gombok felőli oldalt kell illeszteni majd rápattintani a másik oldalon. Egyéb nincs.

(#137) koncsik válasza Gyufaaa (#136) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszi közben felraktam. Nagyon nem tisztogattam, mert egyből rápattintottam a 0. perces órára. Nagyon klassz, ez az első apple watch-om (2 pebble, amazfit verge, withings ecg move, sok kínai óra után) - van valami amire nagyon figyeljek?

Amúgy a fekete tech protect fémszíj is klassz.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#138) Gyufaaa válasza koncsik (#137) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nekem is ez az első. Eddig Polar RC3 GPS sport órát használtam. Szerintem ennél az óránál csak élvezni kell a használatot. Kényelmes, gyors, megbízható. Remélem sokáig tudom megelégedve használni, mint a telefonokat.

(#139) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Meg lett nekem is az első apple órám! Eléggé tudatlan vagyok hozzá, eddig egy samsung watch-ot hasznàltam. Az lenne a kérdésem óra számlapot lehet letölteni valahonnan? A gyáriak egy se nagyon tetszik. Fizetős ha mást szeretnék? Találtam
valami alkalmazást amit felraktam , de semmit nem enged csak ha fizetek 3500ft ot, és olvastam hogy valakinek havonta vont le díjat. Úgy voltam vele inkább kérdezlek titeket :) :R

(#140) Terentius


Terentius
őstag

Sziasztok!

A 7-es watchon nem halatszik hívásnál a másik félnek ha beszélek, őt hallom. Ha meg iphoneról telefonálok senki nem hall semmit. Ha az órán a mikrofon áthúzásra nyomok másodperc múlva automatikusan leteszi

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#141) Zotya986


Zotya986
újonc

Síeléshez használta már valaki? Mik a tapasztalatok? Kibír például egy egész sínapot? :)

(#142) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Találtam ezt a kèpet, ezt valóban meglehet csinàlni? Úgy értem hogy így nézzen ki az óra kezelő felülete? :R

(#143) syIex válasza lajosx (#142) üzenetére


syIex
veterán

Ez nagyon PS gyanús, én még hasonlót sem láttam élőben. :N

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#144) lajosx válasza syIex (#143) üzenetére


lajosx
őstag

Én is igy gondolom, de gondoltam meg kérdezem, hátha csak én nem tudok róla :R

(#145) Luser2000 válasza syIex (#143) üzenetére


Luser2000
addikt

A Facebook időnként bead valami számla kreátor alkalmazás hirdetését. Ilyen számlap van abban is. Nem telepítettem, fizetső és időm sincs bíbelődni ilyesmivel, de a dolog létezhet. Keressetek rá a Google képkeresőjével...

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#146) bbendre válasza lajosx (#142) üzenetére


bbendre
őstag

Igen, lehetséges ha jól tudom a facer.io a neve [link] . Még nem próbáltam de állítólag működik.
Amit tudok róla, hogy van akinek kb -50% akkumulátor időt eredményez :R

szerk: ahogy elnézem olyan nagy varázslat nincs benne...

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#147) lajosx válasza bbendre (#146) üzenetére


lajosx
őstag

Utàna nézek, köszönöm szépen :R bár az akksi idő azért eléggé bajos akkor :D

nem jó a link, és rákeresve facer.io nem találok semmit se :D

[ Szerkesztve ]

(#148) bbendre válasza lajosx (#147) üzenetére


bbendre
őstag

Bocs, valamit rosszul linkeltem be ez jolehet: [link]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#149) lajosx válasza bbendre (#148) üzenetére


lajosx
őstag

Köszönöm szépen :R

(#150) SziberTomi


SziberTomi
tag

Apple Watch 6-on tapasztalom, hogy telefonhívást felvéve nem hallom a másik felet, viszont ő hall engem. Valami beállítás lesz a gond? Eddig működött.

Köszönöm előre is a segítséget!

iPhone 5S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.