Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Wesiz


Wesiz
tag

a 2020-as se-hez képest pont ott nyúltak hozzá ahol az előzőre semmi panasz nem érkezhetett (processzor) ott pedig nem változtattak ahol értelme lett volna.
volt egy gyenge akkuidő, ez megmaradt. kamerás teljesítményben egy tisztességes középszintet hozott és bár az új processzornak köszönhetően ez javult kicsit, de két évvel később ez továbbra is maximum egy tisztességes középszintre elég. a kijelző a kötelező minimumot hozza és semmi többet, egy oled szerintem elfért volna. a design 2 (4) éve is idejétmúlt volt, az alaptárhely továbbra is 64 giga.

hülyén venné ki magát ha én megmondanám hogy ebbe a 200ezres ársávba mi kéne beleférjen mert a konkurencia ennyiért ezt meg azt adja. ez egy iphone amit sose volt értelme pusztán specifikációk alapján összehasonlítani más droidos vetélytársakkal, így én is inkább a saját 2 évvel korábbi változatához hasonlítottam és hasonlítom:
komolyan van bárki, akinek 2020as SE-je van és azt érzi újabbra kéne váltania? persze nem csak a 2020as tulajok vehetik az új SE-t, ugyanakkor miért a 2022es SE-t vegyem 200ezerért amikor 140ért (használtan újszerű állapotban 80-90ezerért) megkapom - gyakorlatilag - pontosan ugyanezt? ha egy átlagembernek titokban kicserélnénk a két telefont (sim kártyástól) szerintem észre nem venné a különbség több hónap használat után se.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.