Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#113) Tibee86 válasza Ricardo (#108) üzenetére


Tibee86
veterán

Elengedték, a 13-as széria 128-tól indul. Az a baj, hogy te is és itt a sok síránkozó el van tévedve az SE-vel kapcsolatban. Ez nem egy csúcsteló akart lenni, vagy bármilyen szinten versenyezni az androidos olcsóbb telefonokkal.
Egy sima mezei olcsó telefon -Apple mércével- ahogy eddigis az volt (hogy nálunk a legdrágább a világon és nekünk drága az igaz, de máshol ingyen utánadvágják az előfizetés mellé, vagy pár napi bérből kifizetik), céges telefonnak, idősebbeknek, gyereknek első telefonnak, vagy akiket totál nem érdekel a telefon téma csak annyira, hogy kényelmesen elférjen a zsebében és akár 4-5 év múlva is hozza az elvárt sebességet. Na nekik pont bőven sok még a 64GB is, de ha kevés ott az opció nagyobbra.
Lehetne persze 128GB alapból, lehetne töltőfej hozzá, lehetne tok, nyakbaakasztó meg minden kutyafüle a dobozban ennyiért, senki nem ellenezné szerintem, de állandóan javarészt ugyanazoktól minden topikban ez a lehetne így lehetne úgy meg bezzeg a samsung/xiaomi stb. már annyira fárasztó meg unalmas. Ismerjük az Apple-t meg az áraikat és itt a balkánon valóban bicskanyitogató, de nem is ide vannak ezek beárazva. De amíg megveszik az emberek addig ez nem is fog változni, és nem lehet mindent a marketingre fogni.
Nekem se kéne ez a telefon még fele ennyiért se, de pl. apám biztos erre fogja lecserélni a 2016-os SE-jét.

"A fórumtárs szerint ez teljesen rendben van, én meg leírtam , hogy nem értek egyet."
Nem, te most épp abba áltál bele, hogy nem mindenhol van mobilinternet így a streaming nem opció. A bluetooth-os dolgot kevertem, legutóbb valóban nem te voltál most rákeresve hanem a sárkány.

"Persze aki kritikát mer megfogalmazni az csak hater lehet."
Ez meg olyan, hogyha valaki meg nem köpködi folyamatosan a céget akkor az csak applefan lehet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.