Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) nickedez89 válasza Mosqu!to (#15649) üzenetére


nickedez89
senior tag

Két hátránya van, hogy mélyebbre kerül a home "gomb", illetve hogy a szélein alámegy a por/kosz. De nem látható csak ha oldalról alá nézel és cserébe nem valószínű hogy újra betörik a kijelző!

Asszonyka i7 -esén úgy 4x kellett volna kijelzőt cserélni ha nincs ez a fajta üveg! Így csak ezt kellett cserélni, jóval olcsóbb mulatság!😆

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#15652) lindermen válasza Mosqu!to (#15645) üzenetére


lindermen
aktív tag

Mous tokot vettem rá, igaz nem olcsó, de már esett le 2m magasból is, pattogott a betonon és semmi baja, de még a tokon sem látszik semmi. Persze uvegfolia is van rajta, de nekem abból a sima jött be.

(#15653) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Sziasztok!

Elköszönök Tőletek, ma elvitték a kis fekete 7-em. Még nem tudom mi lesz helyette, nagyon szemezek a 7/8 Plus-al, de lehet, hogy offos S9 lesz belőle. :)

Köszi

(#15654) stifi82


stifi82
aktív tag

Sziasztok Se-ről váltottam 7 re van egy olyan gondom az otp smart alkalmazással higy a QR dolog nem müködik a rendszer azt mutatja hogy nincs aktiválva SEvel müködött itt nem akar most voltam az otpben náluk minden rendben van. Ujrarajtam már többször is az alkalmazást.
Mi lehet itt a probléma? Tapasztaltatok ilyent?

(#15655) nickedez89 válasza stifi82 (#15654) üzenetére


nickedez89
senior tag

Üdv!
Beállítások -> Adatvédelem -> Kamera -> SmartBank engedélyezve van?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#15656) stifi82 válasza nickedez89 (#15655) üzenetére


stifi82
aktív tag

Igen. Az az érdekes meg a smart karbantartásnál nem aktív csak törölni enged. A régi telefonok mind aktívak voltak.

(#15657) nickedez89 válasza stifi82 (#15656) üzenetére


nickedez89
senior tag

Mármint a beállítások -> általános -> iPhone tárhely -> SmartBank menüpontban csak egy féle törlés van jelen? 🤔

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#15658) stifi82 válasza nickedez89 (#15657) üzenetére


stifi82
aktív tag

Ez van ott itt:

(#15659) nickedez89 válasza stifi82 (#15658) üzenetére


nickedez89
senior tag

Igen, ennek kell lennie! Próbáltad az alsó törlés gombbal törölni és utána újra telepíteni?

Egyébként milyen karbantartásnál írtad hogy nem aktív? Hol van az a menüpont?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#15660) sethi válasza stifi82 (#15654) üzenetére


sethi
senior tag

Beállítások->kamera a qr kód beolvasás be van kapcsolva? Az app beállításaiban van hozzáférése a kamerához? Én is használom és tökéletesen működik nálam.

(#15661) stifi82 válasza nickedez89 (#15659) üzenetére


stifi82
aktív tag

Töröltem
Újra telepítettem
Qr bekapcsolja a kamerát amikor tegnap csináltam a tranzakciót akkor kiírt egy szöveget a lényeg az hogy nem müködik most ezt látom újra telepítés után

(#15662) Frontiner válasza stifi82 (#15654) üzenetére


Frontiner
aktív tag

Hello!

Mi is nemrég vátottunk szintén SE-ről 7re.
Az asszonynak is ez volt.
Megoldás: SE visszaállítani gyárira, majd 7re letölteni az alkalmazást és újra regisztrálni. Asszem még menet közben kért vmit kódot is amit sms-ban kapott, de nem vagyok biztos benne. Lényeg az, hogy működik neki. Nem tudom, hogy nálad aktív e SE-n, mert ha igen valószínű az a gond, bár nálam a K&H-nál működik több telón is. Na mindegy. Próbáld meg! Beállítás->Adatvédelem->Kamera->OTP... itt is legyen bekapcsolva!

[ Szerkesztve ]

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#15663) stifi82 válasza Frontiner (#15662) üzenetére


stifi82
aktív tag

Ez is aktív az adatvédelemnél. Az SE-t gariba cserélték egy teljesen újra azt aktíválatlanul adtam el. Következő utalásnál kiderül.

(#15664) Frontiner válasza stifi82 (#15663) üzenetére


Frontiner
aktív tag

És amit leadtál szervizbe az vissza lett állítva?

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#15665) stifi82 válasza Frontiner (#15664) üzenetére


stifi82
aktív tag

Szerintem nem sajnos. Vagyis a hivatalos szervíz azt mondta ők törölnek mindent és tesztelik a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#15666) Frontiner válasza stifi82 (#15665) üzenetére


Frontiner
aktív tag

Lehet, ez lesz a baj. Valószínű az OTP-nél csak 1 készülékhez lehet regisztrálni? :F
De nem akarok hülyeséget mondani.

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#15667) leslieke válasza Frontiner (#15666) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lehet többre is, nekem is kettőn van regisztrálva.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15668) stifi82 válasza Frontiner (#15666) üzenetére


stifi82
aktív tag

A régiek ki lettek törölve. De ez piszkálja a fantáziámat hogy még mindig ez van itt a képen hogy nem aktivált holott utalni is enged az alkalmazásból vagyis még tegnap és jött az sms megerősítés.

(#15669) Frontiner válasza stifi82 (#15668) üzenetére


Frontiner
aktív tag

Jaaaa.
Akkor meg sztem ne foglalkozz vele.

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#15670) segesdil


segesdil
csendes tag

Sziasztok , hogyan tudom ellenőrizni, hogy ha le van tiltva a telefon szolgáltató által ? Köszi.

(#15671) -secret- válasza segesdil (#15670) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hiába teszel bele sim-et nem fog hálózatra menni.

(#15672) segesdil válasza -secret- (#15671) üzenetére


segesdil
csendes tag

Az rendben , de mivan ha a telefon romlott el ?

(#15673) btudos válasza segesdil (#15672) üzenetére


btudos
veterán

Menekülj.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#15674) segesdil válasza btudos (#15673) üzenetére


segesdil
csendes tag

A helyzet az, hogy a telefon az enyém, telenyomornál vettem, nem tartozok nekik egy forinttal sem, és ma reggeltől azt írja ki a telefon , hogy nincs hálózat.

(#15675) btudos válasza segesdil (#15674) üzenetére


btudos
veterán

Na, ha ezzel kezdted volna, megspóroltunk volna pár kört.

Először próbáld meg a hálózati beállításokat visszaállítani, ha az nem segít, nézd meg másik SIM-mel, hátha azzal van gond. Ha ezek után se megy, akkor kezdhetsz aggódni.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#15676) szetib


szetib
tag

Cserélt már vki kedvezményesen akksit? Ez év végéig lehet, és gondoltam élnék a lehetőséggel. Megmarad a "vízállóság" a csere után?

(#15677) nickedez89 válasza szetib (#15676) üzenetére


nickedez89
senior tag

No, ez engem is érdekelne asszonyka panaszkodik az üzemidőre újabban és 86% -ot ír neki az iOS állapotra!🤔

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#15678) Tibee86 válasza szetib (#15676) üzenetére


Tibee86
veterán

Mivel jótállás amúgy sincsen a beázásra, így szerintem édes mindegy, hogy kap újra tömítő anyagot vagy sem. De ha tippelnem kéne nem.

(#15679) nickedez89 válasza Tibee86 (#15678) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ezzel nem értek egyet! Ha már "márkaszervizbe" viszi az ember akkor maradjon meg szépen a vízállóság! Garancia után sem mindegy hogy nyugodtan előveheted-e a telefont szakadó esőben is, illetve kapásból tönkremegy-e ha vízbe ejted véletlenül?!

Sőt, ugye idővel a tömítés vízzárò képessége csökken, ha viszont akkut cserélnek és új tömítést kap akkor elvileg újra tudnia kéne az újkori ip67 -et!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#15680) galaxys80 válasza Tibee86 (#15678) üzenetére


galaxys80
veterán

Durva lenne, ha egy hivatalos szervizbe nem tennék vissza a tömítő anyagot.

(#15681) Tibee86 válasza galaxys80 (#15680) üzenetére


Tibee86
veterán

A magyarországi szervizekről simán el tudom képzelni

(#15682) C.Brigante


C.Brigante
veterán

Es a 12.1 mutat valamit?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#15683) JoseGee válasza szetib (#15676) üzenetére


JoseGee
tag

Kb. 2 hete cseréltettem ki. 11 hónaposan 88%-os volt. Neten beregeltem, küldtek egy GLS futárt és egy hét múlva újra viszontláttam a kis drágát. Mindez 14.000 forintba került az iStyle-nál.

Ami késik, az nem jön időben

(#15684) leslieke válasza C.Brigante (#15682) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Eddig nincs vele gond.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15685) tboldi válasza C.Brigante (#15682) üzenetére


tboldi
nagyúr

(#15686) Tibee86 válasza JoseGee (#15683) üzenetére


Tibee86
veterán

Érezhető a javulás??
Mert emlékeim szerint mikor vettem a telefont szinte bármit csinálhattam, estig kibírta. Most 87%-ot ír, és sajnos legtöbbször délután már felrakom tölteni (max 30%-ig szoktam hagyni merülni).

(#15687) JoseGee válasza Tibee86 (#15686) üzenetére


JoseGee
tag

Egy példa: ma reggel elmentem dolgozni 89%-kal, most 73-nál áll 18:34-kor. De ha sokat nyomkodom, éjfél körül 28-32 szokott lenni. Érzésre jobb lett egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

Ami késik, az nem jön időben

(#15688) Cseri0058 válasza JoseGee (#15683) üzenetére


Cseri0058
őstag

Lehet én is ezt a megoldást fogom választani, tekintve, hogy vidéki vagyok.
Viszont én félek, hogy baja lesz. Elég szép állapotban van és pl. szétszedésnél megkarcolják stb.
Szokott ilyen előfordulni?

(#15689) floki11


floki11
csendes tag

Sziasztok,
a véleményetekre lennék kíváncsi. Erősen gondolkodom egy 7-és vásárlásán. Sose volt még iPhonom de kb 1 éve használok egy 2018-as iPad-et és nagyon megtetszett a rendszer. Szerintetek egy 7-es jó választás kezdésnek?
SE-n gondolkoztam először de az túl kicsi és problémás a kijelző ragasztása. 6s-t nem vennék, innább 7-est. Mit gondoltok?
Válaszokat előre is köszönöm.

(#15690) spider80 válasza floki11 (#15689) üzenetére


spider80
őstag

Szerintem tökéletes lesz kezdésnek. Jelenleg i7 plust használok, de bármikor vissza mennék sima 7esre, méretben az jobban bejött.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#15691) beer1


beer1
aktív tag

Sziasztok!
Nektek csinál olyat a telefon safariban, hogy nem nyitja meg azt amit akarok?
Pl: böngészek használt autón vagy hardverapron mindegy, a lényeg az, hogy ha meg akarok nyitni egy hirdetést akkor nem csinál semmit.
Nem fagy le szerintem mert fel le kicsinyített nagyítani lehet.
Valamikor elég, hogy ha csak rá nagyítok és vissza, de néha ez sem segít és meg kell nyitni újra.
Gyanítom, hogy a frissítés miatt van, mert eddig nem volt ilyen.

2. Ha bekapcsolom a csökkentett módot akkor gyorsabb lesz a telefon ? Ezt csak hallottam, megnéztem talán gyorsabb de animáció nélkül olyan semmilyen lett a teló.
Ti néztétek már ezt?

(#15692) tboldi válasza floki11 (#15689) üzenetére


tboldi
nagyúr

Hajrá! Jó lesz a 7-es. :K

[ Szerkesztve ]

(#15693) floki11


floki11
csendes tag

Köszönöm a válaszokat spider80 és tboldi!

(#15694) koxkids válasza floki11 (#15689) üzenetére


koxkids
őstag

Én is hasonló cipőben jártam. :)
Nekem iPad Air 2 van évek óta, és bejön a rendszer nagyon. Emiatt vettem nyár elején egy iPhone 7-t, és nagyon imádom :K Arra amire használom tökéletesen megfelel, sőt, lehet sok is, és jól kijönnek közösen az iPaddel.

Szóval szerintem jól döntesz a 7-el. ;)

(#15695) JoseGee válasza Cseri0058 (#15688) üzenetére


JoseGee
tag

Én semmilyen plusz sérülést nem vettem észre az enyémen, ettől függetlenül előfordulhat, hogy megkarcolják, hisz’ ők is emberek. Mondjuk engem pont nem foglalkoztat, mert JB-m van, az meg köztudott, hogy ha csúnyábban nézel rá, már megkarcolódik. 😃

Ami késik, az nem jön időben

(#15696) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!

Iphone 7 re ajánljatok valami ingyenes file kezelőt amivel a routerre kötött hdd tartalmát elérem ftp , vagy smb kapcsolaton.

üdv

(#15697) univerzita válasza nagyfejü (#15696) üzenetére


univerzita
addikt

Én RManager-t használom, de van iFales pl. Filmekre a VLC -t ajánlom( lehet hálózatról vagy akár WiFi -n felmásolni)

(#15698) Gyufaaa válasza nagyfejü (#15696) üzenetére


Gyufaaa
veterán

FTP manager—t használom. Emlékeim szerint van ingyenes verziója.

beer1: nekem resetelnem kellett asszony és saját telóm is. Sok volt a bug. Azóta nem találtam eddig hibát.

[ Szerkesztve ]

(#15699) nagyfejü válasza univerzita (#15697) üzenetére


nagyfejü
őstag

köszönöm!

(#15700) beer1 válasza Gyufaaa (#15698) üzenetére


beer1
aktív tag

Milyen bugok voltak neked ?
Mert én eddig csak ezt vettem észre, de ki tudja lehet van más is🤔

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.