Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15301) -secret- válasza Gaberiellb (#15300) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Beállítások -> Általános -> Korlátozások -> Helymeghatározás

(#15302) -Ben- válasza Gaberiellb (#15300) üzenetére


-Ben-
veterán

Valamelyik app használja a „helymeghatározást”. A beállításokban kikapcsolhatod az egészet vagy csak egyes appoknak..

Szerk.: most már nem először fordul elő, hogy nem látom az utolsó hozzászólást... most pl. -secret- hozzászólása nem jelent meg nálam. Miután elküldtem az enyémet, ott volt az övé is. :F

[ Szerkesztve ]

(#15303) Gaberiellb válasza -Ben- (#15302) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Az érdekesség az, hogy végig néztem az egészet, egyedül az időjárás app van mindig használaton, a többi csak akkor ha használatban van :U
Ki lőttem az összes futó alkalmazást, wifit is ki kapcsoltam, csak mobil net van, de továbbra is látható a helyzet meghatározó indikátor... :F

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#15304) -Ben- válasza Gaberiellb (#15303) üzenetére


-Ben-
veterán

Home+power után mi a helyzet?

(#15305) Gaberiellb válasza -Ben- (#15304) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Még nem próbáltam... esetleg az időjárás app nem lehet szerinted?
Most egy órát nem értem hozzá és eltűnt, de ahogy írok megint feltűnt aztán megin eltűnt 😃Érdekes

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#15306) -secret- válasza Gaberiellb (#15305) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ne foglalkozz vele. Mikor látod? Gondolom bizonyos appoknál van engedélyezve Nálad.

(#15307) Gaberiellb válasza -secret- (#15306) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Általában mindig látom :N Tehát, végig néztem az összes appot ami használhatja, egyedül az időjárás van mindig-re kapcsolva, a másik opció ugye a soha... :U
És egyik alkalmazás sem fut a háttérbe de ettől függetlenül valami kíváncsi nagyon a helyzetemre... :DD

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#15308) -Ben- válasza Gaberiellb (#15307) üzenetére


-Ben-
veterán

Egyébként érdekes, mert velem is fordult már elő ilyen. De abbahagyta ...

(#15309) -secret- válasza Gaberiellb (#15307) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

S a rendszerszolgáltatásokban?

(#15310) Nocsesz1 válasza Gaberiellb (#15307) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Ha használsz Wazze-t vagy engedélyezve van pl Google foto automatikus feltöltés az is okozhatja.
PL Nekem a Wazze okozta mikor véletlen rá nyomtam hogy szoljon ha indulnom kell.

HAJRÁ VIDI !!

(#15311) Gaberiellb válasza -Ben- (#15308) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

A helyzet a következő: Most ott tart a dolog, hogyha felébresztem a telefont (nem fut semmi a háttérben) akkor kb 10 másodpercig mutatja, utána eltűnik.. Tesztelgetem még, mondjuk nyilván ha megnyitok egy appot ami a helyzetemhez hozzáfér akkor mutatni fogja amivel nincs is baj sztem, csak az a fura, hogy mindig megjelenik app használattól függetlenül,és nem tudom milyen hatással van ez az üzem időre :F ...Kis kíváncsi :U
Nocsesz1: Egyiket sem használom, csak az icloud-os illetve onedrive-os fotó szinkronizálást

[ Szerkesztve ]

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#15312) -Ben- válasza Gaberiellb (#15311) üzenetére


-Ben-
veterán

Rendszerszolgáltatásoknál mi a helyzet?

(#15313) Tibee86 válasza Gaberiellb (#15311) üzenetére


Tibee86
veterán

Időjárás app lesz a ludas. Írtad korábban, hogy "mindig"-re van állítva, így mindig használja is.

[ Szerkesztve ]

(#15314) pedrobike válasza shteer (#15299) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Rosszul fogalmaztam,igen fehér előlap,és nemsokára matt fekete háta lesz😂

Garmin tactix delta F6x Pro

(#15315) Gaberiellb válasza Tibee86 (#15313) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Kilőttem, át állítottam sohára és láss csodát ugyanaz a helyzet... :O :U
Igazából már nem érdekel, csak fura, hogy állandóan nézi a helyzetem, illetőleg ha felébresztem és nem nyitok meg alkalmazást akkor eltűnik....

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#15316) Endii válasza mateus (#15298) üzenetére


Endii
tag

Szerintem valami hasonlóra gondolt.

http://www.istyle.eu/hu/leef-ibridge-3-black.html?&model=1107

(#15317) Summer Boy válasza Gaberiellb (#15315) üzenetére


Summer Boy
csendes tag

Elsőre furának tűnhet, de kapcsold ki az iránytű kalibráció engedélyezést. Nálam pl ha az engedélyezve van, akkor csinált ilyet, hogy minden képernyőébresztésnél megjelent a nyíl és kb fél perc után tűnt el. Mióta kikapcsoltam a kalibráció engedélyezést, azóta soha nem jelenik meg, csak ha olyan app fut aminek engedélyezve van a helymeghatározás használata. Ilyenkor persze nem fog működni az iránytű, mielőtt használni akarod, engedélyezni kell a kalibrációt. De legalább nem nyasztatja folyton a GPS-t, meg nem idegesít, hogy ott a nyíl :)

(#15318) Gaberiellb válasza Summer Boy (#15317) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Szia! Kikapcsoltam, a "hiba" továbbra is maradt :U
Lehet nyomok egy home+kikapcsot, bajt nem csinálok vele :K

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#15319) Summer Boy válasza Gaberiellb (#15318) üzenetére


Summer Boy
csendes tag

Úgy tűnik erősen ajánlott, mert ez már tényleg érthetetlen. Más ötletem nincs nekem sem :U Ha használni nem is fog, ártani tuti nem :)

(#15320) -Ben- válasza Gaberiellb (#15318) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem ott tartottunk tegnap, hogy már nem érdekel? ;]

(#15321) Gaberiellb válasza -Ben- (#15320) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

:DD Tudod, hogy van ez...
Egyébként nagyon meg vagyok elégedve vele, 5s-ről váltottam egy hónapja, őszintén azon is a legújabb ios futott, teljesen jó hatásfokkal tette a dolgát a mai napig :K Sokakat nem értek akik nem elégedettek vele..2 évig használtam és úgy voltam vele, ideje váltani, 2 évente szoktam cserélni a telefonjaimat, bár azt hozzá kell tennem amióta apple júzer vagyok :U Androiddal kezdtem, kinek mi tetszik, de ez a megváltás számomra.
Semmi pénzért nem váltanék vissza, de ahogy olvasgatok nem igazán váltanak az emberek erről vissza :U

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#15322) Viper26 válasza Gaberiellb (#15321) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én sem tenném, csak kell a dual SIM, nem annyira jó két telefonnal mászkálni.

iPhone 14 | FR955

(#15323) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv!
mondjatok már lécci olyan appot ami méri a pillanatnyi és az össz.mobil adatforgalmat!
hogy tudjam mennyit " eszik "ha netezek.
köszi :)

(#15324) Viper26 válasza tomyka74 (#15323) üzenetére


Viper26
nagyúr

My Data Manager

Szerintem ez a legjobb rá, még widget is van. :)

iPhone 14 | FR955

(#15325) bigdady válasza tomyka74 (#15323) üzenetére


bigdady
nagyúr

A szolgáltató appja

(#15326) -secret- válasza tomyka74 (#15323) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én a Dataflow appot használom.

(#15327) tomyka74


tomyka74
senior tag

köszönöm tippeket mindet kipróbálom!! :D

(#15328) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Vettem ma újra egy 6S-t, és itt lecsekkolva ez is jogosult az aksi cserére...Vitte már ezért valaki az iStyle-ba mostanában, ha igen mennyi idő ez (máshol nem érdekel a csere, konkrétan csak iStyle-nál érdekelne)? Annyi mint egy sima javítás azaz ~5 munkanap, vagy ott helyben megcsinálják ezt?

[ Szerkesztve ]

(#15329) bigdady válasza B-L-A-C-K (#15328) üzenetére


bigdady
nagyúr

Sosem csinálnak garis dolgot helyben szerintem. Nézd meg mikorra adnak időpontot és majd csak onnan indul az ügyintézés. Náluk erre panaszkodnak sokan

[ Szerkesztve ]

(#15330) B-L-A-C-K válasza bigdady (#15329) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt gondoltam mivel ezt az aksi cserét nagyon sok készülék érinti már nem küldik ki emiatt, mert ugye ha van aksi egy rutinos szervizesnek kb 10 perc belerakni.

(#15331) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#15330) üzenetére


-Ben-
veterán

Még most is minimum 5 nap. iStyle-ban több is lehet...

(#15332) domerator válasza B-L-A-C-K (#15328) üzenetére


domerator
veterán

Baszki, te most magadat szívatod? :DDD Eladtad a jó kis hetest és vettél egy elődmodellt, amit rögtön javítani kell? :( :(

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#15333) B-L-A-C-K válasza domerator (#15332) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem kell javítani, mert semmi baja az aksinak, 93%-os 116 ciklus van benne, és nem tapasztaltam a kikapcsolást még, persze nincs is már 0 fok, csak lecsekkoltam és láttam érvényes rá...

Cserélni meg azért cseréltem mert:

- Untam már tokokzni fóliázni vigyázni az i7-re, ezen a 6S-sen van egy apró leverődés az oldalán, és így vigyázni se kell rá, meg van rá még biztosítás is, meg év végiig garis, az aksit meg 3 évig lehet kicserélni vásárlástól így hogy benne van ebben a körben.
- Mivel gyakran cserélgetem a telefonjaimat, és hobbim hogy jó áron vegyek, majd időben adjam el hogy ne bukjak rajta sokat, így még most eltudtam annyiért adni hogy pár ezret buktam rajta 2.5 hónap alatt.
- 6S-t meg nagyon jó áron vettem, full dobozos, bontatlan adatper, bontatlan füles, garancia, biztosítás...

Szóval nem érzem hogy szívatnám magam, kielégítő választ adtam :F ;]

[ Szerkesztve ]

(#15334) bigdady válasza B-L-A-C-K (#15333) üzenetére


bigdady
nagyúr

Így kell csinálni, még egy új aksi is benne van az árban 3 éven belül

(#15335) Lazika válasza B-L-A-C-K (#15333) üzenetére


Lazika
senior tag

Mivel nézted meg az akksiban lévó ciklust? :R

(#15336) B-L-A-C-K válasza Lazika (#15335) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Már csak gépről lehet iOS10 óta, iBackupBot programmal.

(#15337) Lazika válasza B-L-A-C-K (#15336) üzenetére


Lazika
senior tag

Köszi, azóta már megtaláltam! :)

(#15338) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#15336) üzenetére


-Ben-
veterán

Macen meg a coconutbattery.

(#15339) lugosi válasza B-L-A-C-K (#15333) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha még van rá 1-2 éved szerintem most ne csináltasd meg. Jó lesz az 2018 év vége felé, lesz egy új akksid. Enyhén szólva kitolódik a használhatósági ideje. Értem ez alatt a logika alatt azt, hogy ha nem hibás az akksi, de érinti a csereprogram, akkor inkább akkor cseréltesd ki, amikor egyébként is ráférne. Hangsúlyozom, ha egyébként nem hibás.

(#15340) -Ben- válasza lugosi (#15339) üzenetére


-Ben-
veterán

Kizártnak tartom, hogy 18' végéig meglesz Blacknek ez a telefon.... :D

(#15341) Lefty válasza B-L-A-C-K (#15333) üzenetére


Lefty
addikt

Lehet EZ is kozrejatszik abban, hogy az aksi nem rosszalkodik, nem csak az idojaras.

(#15342) B-L-A-C-K válasza Lefty (#15341) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet, de én még amúgy sem tapasztaltam mint írtam, viszont már így az is jó hogy legalább van egy ingyen aksi csere erre a készülékre meg majdnem 2 évig...:)

lugosi: Ezen most felnevettem, 7etape jól írja, szerinted nekem meglesz addig...:D Annyira függő vagyok hogy 20x megfogadtam már hogy nem adom el 1 évig ezt mag ezt, i7-et is mondta 1 évig meglesz és 3 hónapig se volt.

[ Szerkesztve ]

(#15343) lugosi válasza B-L-A-C-K (#15342) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Basszus tényleg :DDD

Jól van na elfelejtettem. Akkor meg módosítom az ötletem, eladás előtt cseréltesd szerintem.

;) azaz még pár hetet ráér ;)

(#15344) Monyos válasza B-L-A-C-K (#15333) üzenetére


Monyos
aktív tag

Én is hasonló konstrukcióban jutottam hozzá a 6S-emhez, enyémen is van még több min 1 év biztosítás, amit a vásárláskor kötöttek iCentre-ben. Garancia, biztosítás minden papír, igazolás megvan.
A vásárlás után viszont felmerült bennem, hogy ez a biztosítás valóban él-e onnantól, hogy te megvetted és te használod? Úgyértem, ha leejtem, bármi történik a telefonnal amit a biztosítás fedez, akkor én is besétálhatok és mondhatom, hogy a biztosított telefonommal ezt történt szeretnék élni a biztosításban leírtakkal?
Nem hajtanak el, hogy a biztosítás nem a te nevedre szól és nem te vagy a biztosított? :F

(#15345) kagzer


kagzer
aktív tag

Észrevettem egy érdekes hibát mostanában.
Időnként a kijelző fényereje lecsökken és ha elkezdem a fényerőt megváltoztatni úgy tűnik mintha 50% felett egyszerűen nem változtatná.
Nincs autóra téve, általában 75%-ra szoktam állítani.
Annyira hektikus, hogy nem tudom megmondani pontosan mikor és mire jön elő vagy mire javul meg.
Mert semilyen újraindítás stb nem segít.
Valaki találkozott már ezzel a problémával?

(#15346) B-L-A-C-K válasza Monyos (#15344) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sok fajta biztosítás van, van ahol elég papír ami nálad van, van ahol csak az eredeti tulajjal érvényesítheted...Enyém elvileg olyan hogy csak a papír kell meg a számla a telefonnak, neked nem tudom milyen van, de ahol érvényes, gondolom ott utána tudsz kérdezni.

(#15347) Viper26


Viper26
nagyúr

Ez még up to date?

What to do before selling or giving away your iPhone

Vagy elég simán a wipe?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#15348) lugosi válasza Viper26 (#15347) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem aktuális, az alján a közzététele napja 2017.02.24. De gondolom ez az utolsó módosítás dátumát jelenti.

(#15349) SoldierL válasza B-L-A-C-K (#15333) üzenetére


SoldierL
senior tag

Reméljük a sérülés nem riasztja el a szervízt az aksi cserétől.

(#15350) B-L-A-C-K válasza SoldierL (#15349) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Apró sérülést azt értsd úgy ahogy írtam, szóval emiatt bebaszna ha nem cserélnék. Meg mint írtam biztosítás is van rajta, földhöz vágom kapok másikat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.