Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Emberek voltak mielőtt emók lettek. Szóval félig :D

(#2) vPhis


vPhis
aktív tag

Nem.

(Nem kérek elnézést, ha sértő valakire nézve, még akkor se, ha bannolnának örökre PH!-ról... Ez van!)

[ Szerkesztve ]

(#3) Fecogame


Fecogame
veterán

Nem emberek, félholtak :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4) Tra Pista


Tra Pista
csendes tag

Az igazi emós halva születik... :)

(#5) madstunt válasza Tra Pista (#4) üzenetére


madstunt
addikt

Ez ütött mindent:DDD

(#6) KrAt válasza Tra Pista (#4) üzenetére


KrAt
veterán

És mekkora igazság :)

Amúgy nem, NEM EMBEREK!!!!

(#7) Depression


Depression
veterán

Fiatalság, bolondság.
Régebben a punkok voltak ilyenek, többségük kinőtte.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8) Gergő_


Gergő_
őstag

nem azok :N

(#9) Lenry


Lenry
félisten

első ránézésre életképtelen sz*rok

de jobban belegondolva, ez a mai tinik magas százalékára igaz, csak nem mindegyik néz ki és viselkedik úgy mint egy sztereotip homokos nyálgép

egyébként anatómiailag emberek

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) vPhis válasza Lenry (#9) üzenetére


vPhis
aktív tag

egyébként anatómiailag emberek

ezt honnan tudod? felboncoltad őket?
de ez alapból hozza is a választ: ők boncolták fel magukat

(#11) madstunt válasza Lenry (#9) üzenetére


madstunt
addikt

És köszönöm uram hogy már (igaz épphogy de azért) mégse vagyok már tini:DDD
Mert akkor jöhetne hogy márpedig én.... :DD

(#12) No-kia


No-kia
őstag

hasonlók az emberhez :B legalább is amíg élnek ;]

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

manapság már az emósokat is divat köpni. te is/ti is hasonlóak lehettek valahol.eleve a kérdés is lealacsonyító. ennyi erővel kérdezhetném, hogy az alkoholisták/koldusok/depressziósok/testileg fogyatékosok emberek? ez is egy problémakör, csak már trend(Y) lett mocskolódni. háth szánalom.

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#14) mephi666 válasza mexicanraven (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

már bocs, de én nem hordtam a szememben a hajam... nem öltöztem úgy, hogy összekeverhessenek transzvesztitákkal/csajokkal/b*zikkal és nem pityeregtem minden sz@ron...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) mexicanraven válasza mephi666 (#14) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

a fentiek enyhén túlzások a média és az általa vezérelt emberek részéről. az nem volt emó amikor pl a red hot chili peppers énekesének a haja belelógott a szemébe(persze csak azért mert akkoriban az volt a lázadás), vagy netán az szép dolog volt, hogy 11-24 éves koráig nem volt kábítószertől tiszta időszaka?? hmm? de ilyen jellegű dolgokat senki sem említ más zenekarokról/emberekről, mert az nem divat.

when the sun shines, we'll shine together

(#16) mephi666 válasza mexicanraven (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem nagyon nézek tévét és főleg csak a környezetemből tudok kiindulni... meg a netről... de amit ezeknek az "emóknak" a nagy része művel, az: szánalmas/siralmas/hányingerkeltő... ne mondja senki, hogy helyes, amikor 15körüli kifestett kissrácok egymással smárolnak, mert az a divat... :W láttam már ilyet és csak az önuralmam tart ilyenkor vissza, hogy ne csapjak szét közöttük... undorító az egész... a divat-depresszióról meg ne is beszéljünk... a depresszió egy betegség, amibe ha egyszer valaki belelépett igazán, az tudja, milyen sz@r... ezek meg divatot csináltak belőle és (a jólétük ellenére) azt játszák, hogy mennyire sz@r nekik... hagyjanak már... :( egyszer majd divat lesz ennyi erővel a dawn kór is?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) mexicanraven válasza mephi666 (#16) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

azért ezeknek a srácok smárolnak című képeknek az eredete általában nem itthoni keltezésű. az h a neten kering és felkapják az egy dolog. vannak oldalak amik nagy részt hozzátettek ehhez. (napiszar, vitatható értelmi szintű kommentelő közösséggel). persze nem mondom igen sok részt vannak benne igazságok, h nem ez lenne a norma. sokszor én is csak mosolygok, de ez h "nah akkor ezek emberek, meg elfek meg tudja a rák mik" szintű kijelentésekre a hányás jön rám. elviekben egy intelligens ember erre nem mond ilyen szintű mondatokat. az egész világot meg lehetne vetni azért amilyen. és a furcsa, hogy az általam említett körökben minden embert ki lehetne taszítani valami alapján. ugyanolyan divatmajom dolog antiemonak lenni, mint emonak.

when the sun shines, we'll shine together

(#18) vwpolopg válasza mexicanraven (#17) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ezek a ,,képződmények'' szerintem sem emberek. Akik poénból sínen pózolnak díszbuzinak öltözve, meg vagdossák magukat, hogy hű nekik jajjdenagyonszar, divatdepik, nem érdemlik meg, hogy emberszámba vegyék őket. A sok kis taknyos b*zigyerek azt se tudja mi az az ÉLET, anyuci apuci eltartja és közben meg rinyál, hogy húdeszar az élet? Hát menjenek az ilyenek a büdösku********ba. Bocs a szókimondásért, akinek meg belegázoltam az emo lelkivilágába azt lesza*om. A vélemény szabad.

(#19) mexicanraven válasza vwpolopg (#18) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

napiszar előtt szerintem a mai emberek 50%a nem tudta h létezik emó. kezdjük el szidni a cigányokat, a zsidókat, a kínaikat, a magyarokat. fölösleges volna valójában. mindenkiben találunk kivetni valót. miért nem szidod azokat a partybu*zi srácokat akik telitankolt kocsikkal a seggük alatt szórjáka szülők pénzét és sokszor baleseteket is okoznak. kérem lépjetek már túl a primitív ítélkezések felett.

when the sun shines, we'll shine together

(#20) mephi666 válasza mexicanraven (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem napiszarra gondoltam, hanem a környezetre... amit látok: ahogy a "kolléga" is mondta: díszb*zinak öltözött hülyegyerekek majomkodnak ezerrel... játsszák az utcán is magukat... ha meg a szemébe röhögsz, majdnem elsírják magukat... szerencsétlenkednek mindenhol... 15-16éves kölkök egymással b*zulnak meg ilyenek... mindezt divatból... nem divat normálisnak lenni??? könyörgöm... munkatársam múltkor mondta, hogy hasonló korú rokon gyerek megjelent családi ebéden hasonló fejjel és a család is kolletkíve: kiröhögte a majmot... hacsak "urban legend" lenne minden hülye dolog, sz@rnék rá nagy ívben, de az a baj, hogy nem az... ugyanúgy utálom az ilyeneket, mint a pénzes divatpunkokat, akik hét közben szórják a szülők pénzét, bulik alkalmával meg megjelennek szakadtan, isszák a kannást és lejmolnak... röhej...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) vwpolopg válasza mexicanraven (#19) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ebben igazad van, ugyanúgy szidhatnék bárkit, mindenkiben meglehet találni a rosszat. Én sem vagyok hibátlan, senki sem az, lehet szidni engem is. De! Leszarom, hogyan öltözködik valaki, az ő dolga, az ő stílusa. Leszarom mit csinál, felőlem feküdjön a sínre, de akkor bassza el tisztességesen egy tehervonat, aztán pózolhat a lánglovagokon. De, az nálam speciel kiba*za a biztit, hogy vagdossák magukat, meg rinyálnak, hogy nekik milyen rossz. Engem ez felba*z. Mindenkinek adott a lehetőség ebben az elcseszett világban, hogy változtasson. Az ilyeneket dobálták le régen a Tajgetoszról. Most elég lenne a Gellért hegyre felvinni őket.

(#22) mexicanraven válasza mephi666 (#20) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

meghívlak egy radlerre, üljünk ki egy lakónegyed parkjába és röhögve okádjunk a világon. hidd el az emók a kisebb baj. a multik, meg minden ami körülöttünk forog nehezetíti egyre inkább az élet szépségének megtalálását.

when the sun shines, we'll shine together

(#23) mephi666 válasza vwpolopg (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

ennyi: ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) Jarod1 válasza gabor85 (#1) üzenetére


Jarod1
addikt

bakker nem nagyon bírom a vért...még ha ketchupból van is ;] :(

(#25) mexicanraven válasza mephi666 (#23) üzenetére


mexicanraven
aktív tag



ENNYI... ezeket is kitehetted volna... semmi különbség szinte...
igen nem a napiszarról veszed, hanem az agyiszintről... háth gartulálok.

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#26) mephi666 válasza mexicanraven (#25) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem nézek már 1éve napiszart... nem onnan szedtem :) na, mind1... lehet szép állatokat találni... felőlem lezárhatjuk a témát, mert senki nem győz meg senkit... messze áll tőlem az a divatirányzat nagyon...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) mexicanraven válasza mephi666 (#26) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

kk ;)

when the sun shines, we'll shine together

(#28) Crystalheart válasza mexicanraven (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez fogós kérdés... Én magamra már nem mondom, hogy ember... Akkor egy emóra????

(#29) Gergő_ válasza Crystalheart (#28) üzenetére


Gergő_
őstag

lemming :D

(#30) P00By


P00By
nagyúr

Nem. Az emu sem az :N

(#31) Vladi


Vladi
nagyúr

Maradjunk a humanoid megnevezésnél. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#32) nem_tom


nem_tom
őstag

Az emók, azok emók, az emberk, azok emberek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.