Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Aki nem bírja elviselni a reklámokat, az megnézheti alternatív forrásból is. Az sd minőség is tökéletes szerintem.

Remélem egy-két fő csatlakozik majd.

Nézzük, hogy gázolnak át egymáson a játékosok.

(#2) Shadowfax válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Shadowfax
addikt

Köszi a topiknyitást, már pont keresgéltem. :)

Az első két adás alapján még senki sem szimpatikus, a csapatok korösszetétele meg roppant vicces, mert a piros csapatban van 37 éves "veterán", a kékek (harmincasok között) 27 éves, míg a sárgák között van 25 éves is, és még sorolhatnám. "Generációk harca." :DD
A sárgák egyelőre nekem a lúzer csapat, látszik, hogy az offline életről túl sok fogalmuk nincs. A pirosak közé a szakállas öreget és a két idősebb nőt biodíszletnek tették be, nem sokáig fogják bírni.

Mindig felmerül bennem a kérdés, hogy miért nem készültek a mostoha körülményekre? Miért kell az első éjszaka elcsodálkozni, hogy jé, a kemény, göröngyös földön fekvés nem lesz kényelmes? :U A tűzgyújtást otthon is lehetett volna gyakorolni. Én tuti felkészültem volna az összes lehetőségre, végignéztem volna x évadot, megnéztem volna, milyen ehető növények, állatok vannak azokon a szigeteken, hogyan kell kunyhót csinálni, stb.

De úgy látszik, megkapták a scriptet, kinek mit kell mondani, hogyan viselkedjen, kivel vesszen össze, stb., első a nézettség!

(#3) antikomcsi válasza Shadowfax (#2) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az életkor anomáliák nekem is feltűntek, gondoltam is, hogy ez így eléggé sántít.

A sárga csapat valóban nagyon szerencsétlen benyomást kelt, ráadásul a felvételek lapján a szigetük is elég kicsi, és alig van rajta némi erőforrás.

Amint láttam a kékek szigete viszont eléggé rendben van, a légifelvételeken látszott egy belső tó is, ami vélhetően édes víz, ez igazi kincs lehet tisztálkodás szempontjából.

Számomra is teljesen felfoghatatlan, hogy mikre gondolhattak azok, akik már az első pár napban nem bírják? Arra biztos nem, hogy mások elől veszik el a lehetőséget. Aki már az első játékot sem bírta, az ugyan mit készült 6 éve a játékra?

Szerintem nagy belső feszültségekre lehet majd számítani, még az is lehet, hogy érdekes lesz.

(#4) LamaCube


LamaCube
addikt

Sziasztok!
Nekem sincs eddig, aki szimpatikus lenne. A veteránokat nem is értem, inkább tették volna egy csapatba az eddigi nyerteseket, azok lettek volna az igazi veteránok, mert ezek inkább síró-picsogók.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#5) updog


updog
senior tag

Elég rosszkor van sajnos, így valószínűleg utánkövetés lesz csak részemről. Sajnos Joe mint műsorvezető nekem nem lett szimpatikus(abb). A generációk harca - hát a műsor előtt sem tudtam mitől gondolják annak, és nem lettem okosabb :D
Az hogy ki mennyire "felkészült", nyilván a casting / script eredménye. A magyar közönségnek valószínűleg a triviális túldramatizálásra, hamar kihulló alkalmatlan szereplőkre, és sz*rkavarókra van igénye, az amerikai klasszikus Survivorrel ellentétben (ahol alapvetően, nyilván nem mindenki részéről) pont arról van szó, hogy tényleg "túlélő"jelöltek szerepelnek, ahol ugyanúgy van sz*rkavarás, de némi kompetencia is társul hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#6) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Visszatérve a tegnapi adásra kicsit: szerintem szemétség volt, hogy Joe akkor mondta el a büntit, hogy elveszik a tűzgyújtót a pirosaktól, amikor már föladták taktikából a játékot. Korábbi évadokban a játékok előtt elmondták, ha valaki szabályt szegett és a büntetést is.

A piros öreglányok kidőltek. Nekem egy kicsit megrendezettnek tűnt... :U

A kékek között a Jani nem egy IQ fighter. Elmegy víziszonnyal a Survivor-be. :DDD Kíváncsi vagyok, a társa, a bálna csaj hogy fog úszni. ;]

(#7) LamaCube válasza Shadowfax (#6) üzenetére


LamaCube
addikt

A csajok rosszulléte tutira megrendezett volt. Nem is értem ezek minek kellenek...
Gondolom a feladás után Joe fülére szóltak, hogy akkor vegye el a tűzgyújtót.
Jani egyszerű, mint a faék. Úgy gondolta pont most jött el az ideje, hogy legyőzzön egy fóbiát :D Megpróbálta nem sikerült :N Problem? :DDD ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Hazamegyek megnézem a tegnapi részt. Kíváncsi vagyok az eseményekre kicsit bővebben, mert az előzetes alapján nekem is kissé teátrálisnak tűnt az elájulás. Szerencse, hogy pont ott volt premierplánba egy kamerás mókus. :DDD

Nekem nem igazán szimpatikus az, hogy valaki 5 másik embert hátráltat egy játékban.
Értem én, hogy a párunkért mindent meg kell tenni, de egy ilyen játékban nem biztos, hogy ezt így kell.

(#9) Shadowfax válasza antikomcsi (#8) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ha valóban rosszul lettek volna, akkor orvost hívtak volna hozzájuk.

Kell a melodráma. A csajt ki akarja szavazni a sárga csapat. Ha ma elbukják a védettséget, akkor repülni fog, a férje picsoghat utána.
Amúgy egyet nem értek: 3 csapat van idén. Ha ma egy csapat nyer védettséget, akkor a másik kettőből 1-1 fő távozik kiszavazással? Vagy két csapat nyer védettséget? :U

(#10) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Megnéztem a tegnapi adást, és tényleg csak néztem, mint Rozi a moziban.

Nincs is jobb alkalom legyőzni a rettegést a víztől, tengertől, mélységtől, mint egy éles versenyhelyzet, ami amúgy is stresszel, adrenalinnal fűszerezett.
És az is természetes, hogy a verseny végénél a győzelem kapujában kell elmenni pancsizni, amikor az ellenfél a nyakunkba liheg.

Azt gondoltam, hogy a nyereménnyel nem túl sok mindent fognak tudni kezdeni, szerintem ez semmi előnyt nem jelent majd a mai védettségi játékban.

Úgy látszik tényleg nem a Bear Grylls vagy Csupasz túlélők vonalra mennek rá a készítők, hanem a kibeszélős, összeesküvős perpatvarra. De tényleg az efféle cirkuszra kellene fókuszálni?

A környezet és a feladatok tetszenek, az előző oszlopra mászást nem biztos, hogy sikerült volna teljesítenem, de ezt az evezős, mélyre merülős részt élveztem volna.

(#11) LamaCube válasza antikomcsi (#10) üzenetére


LamaCube
addikt

A feladatok teljesen jók eddig szerintem is. A többi nagyon megrendezett vagy irányított.

Shadowfax
Lehet az a két csapat, aki nem szerzett védettséget még egy rapid küzdelemmel eldönt, hogy melyik csapatból szavaznak ki valakit. De elképzelhető, hogy 2 embert kiszavaznak 2 csapatból. Úgyis lesz halottak szigete és megint majd onnan lesz a győztes. :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12) Shadowfax válasza LamaCube (#11) üzenetére


Shadowfax
addikt

Na, akkor megválaszolták a kérdésemet, két törzs is védettséget nyer.

Szemüveges Zsombi még hány napig lesz ugyanabban a koszlott sárga pólóban? :U

(#13) bence1024


bence1024
tag

Buhawi nyerte a zsákmányszerzést, ezért ma a másik két csapatból kizártak 1-1 embert a védettségi kátékból. :F
Ráadásul a szervezők döntötték el, kik nem vehetnek részt.
Ennyire mi a fenének kell belenyúlni?

(#14) antikomcsi válasza Shadowfax (#12) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem úgy gondolja, hogy amikor megfürdik benne a tengerben, akkor újra indul a számláló, hisz frissen mosott lesz a ruha! :DDD

Tudom, még csak a 4. adás, de kevésnek érzem a "hétköznapi" tábori élet eseményeit. Most nézem előszőr élőben, reklám az viszont van bőven. :U

(#15) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Sokadszor hallom, hogy ifjú titánok. Elég érdekes annak fényében, hogy van ott 29 éves játékos, míg az elvileg egyel idősebb korosztályban van 3 játékos is aki 28 éves. Elég okafogyott a műsor alcíme.

(#16) Shadowfax válasza antikomcsi (#15) üzenetére


Shadowfax
addikt

Igen, ez már az első nap kiderült, hogy az életkori megoszlás totál random a három csapatban.
Janinál elgurult a gyógyszer, totál magáról beszél, amikor Olivért szidja. Ha lenne esze (de nincs), akkor a másik két sráccal összefogna és kiszavazná a három lányt. A két tápos csaj úgyis csak a szarkavaráshoz ért...

(#17) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Kirakták Zümit, várható volt. A kék csapat önmagát fogja elpusztítani az egyénieskedéssel.

A sárgák közül a fejhangon beszélő nőcit (Nórit) kirakhatnák már végre - az előzetes szerint végre észreveszik, hogy semmit sem csinál. Mehet haza, aztán a kék csapatból a pasija is. Nem bírom ezt a picsogást. Kemény három napot töltöttek eddig külön, de már sírnak. :U

(#18) antikomcsi válasza Shadowfax (#17) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én sem bírom egyiket sem. A csaj elég idegesítő, a hangja szexualizálja a hallószervem. A csávója meg valami nagyon okos orákulumnak képzeli magát.

Igazából mindhárom csapat már idejekorán marja szét magát belülről.

Egyelőre még nem találtam rá a favoritomra, és nem is az a kérdés, hogy ki lesz az, hanem, hogy egyáltalán lesz e.

(#19) LamaCube


LamaCube
addikt

Eddig én se érzem, hogy lenne bárki is, akinek drukkolnék. Olivér jól átverte szerencsétlen Zümit bár őt se sajnálom. Viszont Olivér egyenesen egy gerinctelen féreg.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20) antikomcsi válasza LamaCube (#19) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Igen, ha jól rémlik pont 3-3 lett volna, ha Zümi szavazatát nem befolyásolja, és Olivérre voksolt volna. Akkor legalább egy párbajon bizonyíthatott volna, ami egy fokkal korrektebb lett volna.
Egyébként így hiába maradt játékban Olivér, szerintem nincs az a csapattársa, aki megbízna benne. Az az egy esélye van, ha nem mennek törzsi tanácsra és egyesülés után új szövetségeseket keres magának.

(#21) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Nemhogy lett kedvencem, de mára már mindenkit utálok. :D :U

(#22) antikomcsi válasza Shadowfax (#21) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Jól van, akkor nem (csak) velem van a baj! :DDD
És nekem még Joe a ráosztott szerepével is nagyon ellenszenves.

A szigetek és a víz az viszont tetszik.

(#23) LamaCube


LamaCube
addikt

Beállok a sorba én is, ha nem gond :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#24) LamaCube


LamaCube
addikt

Ezt Zsombort agyon tudnám verni egy szívlapáttal... Mondjuk a töbit is :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#25) Shadowfax válasza LamaCube (#23) üzenetére


Shadowfax
addikt

Üdv a klubban. :D

Zsombor szerepet játszik - ahogy a többi is. :)

(#26) LamaCube válasza Shadowfax (#25) üzenetére


LamaCube
addikt

Elképzelhető, de akkor ő kimondottan Oscar esélyes :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27) Shadowfax válasza LamaCube (#26) üzenetére


Shadowfax
addikt

Az Oscar-díj azért túlzás, inkább olyan, mint egy brazil szappanopera színész. :D

Na, Wendy nehogy elrontsa a szavazást. :Y

(#28) antikomcsi válasza LamaCube (#24) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

"Kicsit" el van telve magával, ahhoz képest, hogy az első nap a mentő vitte el.

(#29) LamaCube válasza antikomcsi (#28) üzenetére


LamaCube
addikt

Pontosan, de tudod azért , mert ő mindent beleadott... :D

Shadowfax
Az Oscar is már majdnem egy szappanopera, kb. mint itthon a Kossuth-díj :))

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#30) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Szerencsére a kékek a leggyengébb láncszemet szavazták ki. Gergőt nem értem, miért hazudott Vivinek, simán megmondhatta volna, hogy a csapatnak nem érdeke egy erőset elküldeni.

Vicces ez a tisztálkodás, ugyanis látszott a csapatoknál, hogy mindenkinek frissen mosott a haja. :D (Pl. Vivi be se tudná fonni 8 nap homokban fetrengés után...)

(#31) LamaCube válasza Shadowfax (#30) üzenetére


LamaCube
addikt

Nekem, ami még feltűnt, hogy senki se sír, hogy mennyire éhes. Az eddigi évadoknál már mindenki szét volt esve az éhségtől.
A pirosaknál az öreget szavazzák ki, ha jól gondolom. Jól tökön lövik magukat, mert utána a csajok simán kiszavazzák a csávókat. :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#32) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Tudom, hogy nem erről szól, de akkor is érdekes a műsor címének fényében, ahogy az események alakulnak. Három játékosnak már búcsút inthetünk, és érdekes módon, egyik sem a sárgák közül ment haza, akik szerintem elsőként pusztulnának el a szigetükön külső segítség nélkül.

Micsoda nyeremény egy köcsögből locsolhatják magukat. Nem tudom milyen az a jó illatos habfürdő, de biztos nagyon BIO ha így mehet bele a vízbe.

Tudom, mindenki magáért játszik, de Gergő játéka nekem nagyon nem szimpatikus. gyakorlatilag a saját törzsét szórja ki, miközben még mindig egy mindenható orákulumnak hiszi magát, pedig csak annyi a szerencséje, hogy a másik két fiú még nagyobb betonrépa, mint ő. Úgy láttam az előzetesben, hogy a törzs megtartós játékot is szabotálni fogja. Itt már hiába veszik észre, hogy direkt csinálja, már késő.

(#33) Shadowfax válasza antikomcsi (#32) üzenetére


Shadowfax
addikt

Úgy láttam az előzetesben, hogy a törzs megtartós játékot is szabotálni fogja. Itt már hiába veszik észre, hogy direkt csinálja, már késő.

Várjuk ki a végét! Jani szerintem agyonveri. ;]

Most jöttem rá. hogy kire emlékeztet Emma. Tisztára Charlton Heston (Ben Hur). :DDD

(#34) Shadowfax


Shadowfax
addikt

GeHgő időközben elvégezte az egyetemet is 9 nap alatt, mert tegnapig tehenész volt, ma már agrármérnök. :U
NóHika is húzhatna haza, mert elég nagy arca van ahhoz képest, hogy csak fejhangon beszél és nézi a naplementét. :DDD
Wendynek meg baromi ijesztő a szeme. :Y

Eddig ez a leggázabb évad...

(#35) bence1024


bence1024
tag

Gergő kukába való a párjával együtt.
Hogy tervezték ezt?
Majd ők kézenfogva besétálnak a döntőbe vagy mi?

(#36) LamaCube


LamaCube
addikt

Azt sem értem honnan tudta, hogy majd, ha szabotálja a feladatokat, akkor biztosan a sárgákhoz kerül :F Mi lett volna, ha húzniuk kellett volna és aki amit húz oda kerül. Sok itt az érdekesség és megrendezettség... És persze rájön a fonott hajú csajszi, hogy a Nóri az a csaja. Egyre jobban erősödik bennem, hogy az egész egy forgatókönyv alapján történik! Mondjuk eddig is belenyúltak szerintem, de itt már nagyon érezhető.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#37) antikomcsi válasza LamaCube (#36) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha a másik két játékos helyében lettem volna a kékeknél, és tudtam, volna, hogy Gergő a sárgákhoz akar menni, mint, ahogy gondolták is, én ragaszkodtam volna hozzá, hogy én menjek a sárgákhoz, Gergő pedig a pirosakhoz.

A sárgáknál a Zsombor gyereknek tulajdonképpen igaza van azzal kapcsolatban, amit Nóráról mond, a gond azzal van nálam, ahogy előadja magát, a stílusával.

Eltelt két hét, és fogalmam sincs, kinek szurkoljak. :U
A most kiesett ét csajért sem tudtam hullajtani egy könnycseppet sem.

(#38) LamaCube válasza antikomcsi (#37) üzenetére


LamaCube
addikt

Pontosan erre gondoltam én is, hogy miért hagyják, hogy a sárgákhoz menjen...
Zsombor stílusa az tényleg bicskanyitogató még ha igaza is van.
Én egyelőre a tűzgyújtó eszköznek tudok csak drukkolni, igaz egy tárgy, de még mindig azt találom leghasznosabbnak :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#39) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez az egymásra találás elég gagyi! Ezek annyira szeretik egymást, mint én a hajnal hármas pisilést!

(#40) Shadowfax válasza antikomcsi (#39) üzenetére


Shadowfax
addikt

:DDD

Amúgy a tehenészt nem lehetne feliratozni? Alig értem, hogy mit mond.
Pont ő osztja az észt Zsombornak, hogy milyen a jó vezető. Hát biztos nem olyasvalaki, aki hátba szúrja a csapatát és direkt szabotálja a versenyeket. :U

(#41) Onlány válasza Shadowfax (#40) üzenetére


Onlány
tag

A tehenész totál beszédhibás, nem lehet érteni mit makog. Elég fárasztó ez a párocska, elkezdtem nézni, de sajna az RTL megint belenyúlt ezzel a blődli szerelmi szállal. :W

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#42) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Most, hogy mindenki bocsánatot kért mindenkitől a sárgáknál, elhiszik, hogy ez után boldogan élnek majd míg...... ?

Olivér felfogta teljesen, hogy mi történt, és, hogy ő igazából jól megszívta, hiába próbál neki mást beadni Gergő?

Tudják azt, hogy Gergő úgy átvágja majd őket, mint sz@rt a palánkon, hogy a barátnőjét védje?

Egyedül Zsombornak van egy minimális esze, de őt meg másért nem bírom elviselni.

(#43) Shadowfax válasza antikomcsi (#42) üzenetére


Shadowfax
addikt

A tehenészből megint egy szót sem értettem. :U Remélem a Buhawi veszít és náluk lesz kiszavazás. Olivérnek össze kell állnia Zsomborral, Tomival és Anettel, plusz Zsombit meg kell nyerniük maguknak és bye-bye Gergő (vagy Nórika).

A pirosaknál szerencsére nem Janit küldték a vízbe. ;]

(#44) antikomcsi válasza Shadowfax (#43) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az előzetes alapján Zsombor rendesen át lesz vágva. Azt gondoltam okosabb lesz, de saját magát ejti ki.

Én is pont úgy látom, hogy Zsombornak Olivérrel kellett volna beszélnie, és rávilágítani, hogy már a másik törzsben átvágta, és most a védettségi játékon is Gergő miatt veszítettek, ami nyilván nem véletlen. És Tomival, Anettel, Zsombival összeállva kirakni a játékból a francba, aztán meg mehet majd a barátnője legközelebb.

(#45) Shadowfax válasza antikomcsi (#44) üzenetére


Shadowfax
addikt

Várjuk ki a végét! Az előzetes sokszor tévútra vezet. Szerintem Olivérrel és a többiekkel Zsombor megbeszélte, hogy Gergőt rakják ki, de neki azt mondják, hogy Nórira teszik, kivéve, ha ő Wendyre szavaz, mert akkor ők is.

(#46) antikomcsi válasza Shadowfax (#45) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Lehet direkt úgy vágták össze, hogy megtévesszen, hisz valóban szokásuk.
Csak annyit láttunk, hogy Gergő szólt Nórinak, hogy Gwendire kell szavazni, aki azt mondta, hogy biztos nem fog rá szavazni, ez után közvetlen azt vágták be, mikor Gergő mondta Zsombornak, hogy Nóri a szerelmet választja a barátság helyett és mehet a deal.

Bárhogy lesz, a lényeg, hogy Zsombornak eleve totál felesleges volt Gergőt belekeverni a sztoriba, nem is kellett volna beszélnie vele, az elvesztett játék után meg tudta volna győzni a három régi társát és Olivért, hogy Gergő ellenük játszott és nincs helye a törzsben, mert veszélyt jelent bármikor, bárkire.

(#47) LamaCube


LamaCube
addikt

Ez a védettségi játék tetszett nagyon. A játékosok castingja már nem. Csodálkozom, hogy nincs holtak szigete, bár eddig mindkettő évadban amiben volt onnan került ki a győztes.
:D
Szerintem Gergőt repíteni fogják. Mondjuk egyikért sem hullajtok könnyeket :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#48) antikomcsi válasza LamaCube (#47) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Holtak szigetére csak az egyesülés után kerültek a játékosok, ha jól emlékszek.

(#49) LamaCube válasza antikomcsi (#48) üzenetére


LamaCube
addikt

Lehetséges :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#50) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Na, a hülye gyerekek bekajálták Gergő szövegét.

Meg is érdemlik ha ilyen sötétek. Ha a párbajra mentek, akkor a leggyengébbet kellett volna megsorozni, vagyis Nórát. Így ha nem Zsombi nyer akkor végük, a másik csapatnak már nem is lesz érdeke nyerni a védettségi játékon, csak szép sorba kirakja a maradék hármat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.