Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Kori_27


Kori_27
csendes tag

Nem pont az áramra gondoltam, mivel azt csak akkor tudsz szedni róla, ha USBre van kötve. Nekem az áram betáplálás jutott eszembe, hogy a hátlapba süllyesztek egy nagyon vékony, egy rétegű tekercset, és azt, ha a hátlap rajta van, ott vezetem bele. ha az asztallapba szontén egy nagyobb, vasmagos tekercset süllyesztek, lám máris megvan a vezeték nélküli töltő( csak leteszed és kész :D) no azért egy 5Volt stabilizátor nem árt... Na meg persze a téglaflashelés...

Háth igen, a fejlesztés drága. Esetleg ha olcsón hozzá tudnék jutni egy full téglás pengéhez, akk talán szórakoznék vele. Meg alapból a garisat nem szedem szét (most moddolom vissza Tmobosra, megy vissza hangszóró miatt :((( )

Amúgy megvan a kernel hibája, az a rohadt töltő csinált belőlem bolondot ;]
Ha fali töltőt érzékel, esze ágában sincs megnézni az USBt. Gépről adtam neki 5 voltot, máris észrevette a PEN-t, de most meg config fájlt hiányol, úgyhogy nem igazán vagyok előbbre, de így legaláb van egy kis pislákoló fényecske az alagútban (remélem a végén :D), amin el tudok indulni :C
Sokan nem igazán foglalkoznak vele, csak kísérleti szinten, mivel (ezek szerint xD) csak nekem jutott eszembe, hogy egy 9voltos elem egy fél amperes 5 voltos stabilizátorral simán elvisz PENt, billentyűzetet, egeret, nem kell konnektor. Így, ahogy a neve is mondja, tényleg on the go (úton is használható) :D Csak mindenki eldobja az ötletet, mert otthon úgy is van gép, minek konnektorról szarakodni.
Ha lesz érdemi eredmény, mindenképp kiírom.

Egyébként rá kell jönnöm, hogy a kici cuki occó kinai kisz telefon bizony milliónyi lehetőséget rejt, hihetetlen, mi van benne az árához képest. Ennyire moddolható teló kevés van ilyen árban... leginkább 1 xD ami a blade. USBn keresztül gyakorlatilag bármi megvalósítható, hisz driver van... Akár még, persze az is idő meg modding éjjelnappal :D, 480*800 HDMI kimenetet is lehetne belőle fabrikálni, ami azért nem lenne rossz. Na tessék, itt a végcél, jöhetnek az ősz hajszálak :))

[ Szerkesztve ]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.” (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.