Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#393) kisbalázs


kisbalázs
tag

Nagyon faja cikk. :C
Én úgy vagyok hogy van egy galaxy s2-m és egy ipad3 mam is. iDolgokat nem nagyon akartam soha. Valahogy mindig nekem az a pénzhajkurászás látszik benne. Meg amikor a brazilok már az első héten elköltik a fizetésüket itune mütyűrökre. De úgy alakult hogy egy padot kaptam ajándékba mert egy energiaszolgáltatónak volt egy ilyen akciója úgy voltam vele hogy majd eladom. Meg is jött hozzá is láttam volna használni, de... itunes, istore bankszámlaszámot kért még az ingyenes dolgokhoz is (?) persze mindenki nyugtatgatott hogy ilyen olyan titkos fülekre menve elbújva kis és dőltbe tűkkel tisztán jelezve van hogy nem kötelező de Erősen ajánlott a bankkártya hátha veszünk valamit. Szóval ott vagyok hogy van egy olyan 460€ környéki csodám és nem érdekel annyira hogy hogy bütyköljem. Akkor jó lesz youtubeon filmeket nézni mert a 16gb-s tárhelye igen csak korlátolt. Már 6 hónapja megvan és még mindig csak kicsi net (amikor nem omlik össze a safari) vagy egy kis youtube már amit enged mert valahogy kicsit úgy tűnik mintha cenzúrázva lenne. A másik youtubeos az az automata kiegészítés. Hát az egy kabaré mikor kitalálja hogy mit akarok rákattintok erre abszolút nem egészíti ki a keresést csak mutogatja nekem. Lehet ha frissíteném eltűnne ami inkább biztos merthogy az új iosba ha jól tudom nincs youtube és google térkép, így nálam ezagép a funkcióinak a 77% át vesztené el. Szóval nálam almás cucc szóba se jöhet többet.

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.