Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Bull1 válasza brumi1024 (#349) üzenetére


Bull1
aktív tag

Legjobb mikor ROM csere közben fórumozol... :D Amúgy most én is stock-on vagyok... nem tom meddig. :D

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#352) Xero válasza kali (#347) üzenetére


Xero
nagyúr

Egy ellenpélda: Másfél éve vettem 4S-t a T-nél 70e-ért. Adott időpontban a Galaxy SII drágább lett volna lényegesen. A 3G-t négy és fél éve pedig 30e alatt vettem (lehet, hogy 25 lehet, hogy 29 már nem emlékszem) szintén ugyan ebben a konstrukcióban. Szóval ez is nézőpont kérdése.

(#353) kali válasza Xero (#352) üzenetére


kali
legenda

az azért érdekes, hogy azonos konstrukcióban az s2 drágább, mint a 4s, ilyenre nem nagyon emlékszem...
biztos kivétel, ha bakizik a szolgáltató, mint most az xperia z esetén, amikor 100 e ft-al olcsóbban tették ki 1 év hűséggel egy adott konstrukcióban, néhányan rendeltek, és meg is kapták adott árban! :)

(#354) vatvik válasza kali (#347) üzenetére


vatvik
csendes tag

Az elején írom nem neked szól, hanem a fogyasztói árakról vélemény!!!
Nekem nincs ilyenre keretem, de ha lenne sem költenék egy s z a r o s telefonra 150 ezer forintot.
Sem ha alma, sem ha eper vagy akár női fenék van a hátulján!!!
Az átlag halandónak több mint egy havi keresete!!!

(#355) Xero válasza kali (#353) üzenetére


Xero
nagyúr

Megjelenés napján vásároltam a 4S-t (nem sorakoztam, attól több eszem van :P ). Akkor MédiaMánia L csomagban (igaz nekem Ikon400 van, de a MM L volt az összehasonlítási alap) 10 vagy 20e-el drágább volt a Samsung.

(#354) vatvik: Akkor szóljunk minden fejlesztőnek, mérnöknek, kis-közép-felső vezetőnek, hogy halhatatlanok. Nagy buli lesz. ;)

Viccet félre téve természetesen van igazság abban amit írsz. Aki nem engedheti meg magának, vagy egyszerűen nincs rá szüksége az egyszerűen nem költ ilyesmire ennyit, vagy megoldja olcsóbban némi kompromisszum árán. Nincsen ezzel semmi gond. :N

Én sem járok Porsche-val vagy BMW-vel, mert nem engedhetem meg magamnak. Azt sem igazán tudom hova tenni, hogy az arab olaj mágnások miért vesznek egy Veyron-t és azt miért alakítják át ocsmányra. Én nem költenék ilyesmire, akkor sem ha lenne rá. Szóval minden nézőpont kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#357) kali válasza vatvik (#354) üzenetére


kali
legenda

nézőpont kérdése, én erre költök, pedig nem vagyok annyira gazdag, átlag halandó vagyok, de semmi káros szenvedélyem (dohányzás, pia, kávé...stb), inkább ebben élem ki magam, általában évente beújítok egy új telefont, de nem kell minden évben kiadnom a teljes összeget, hiszen eladom a korábbi készüléket.

(#358) vatvik válasza Xero (#355) üzenetére


vatvik
csendes tag

Csak úgy mellesleg, lassan ezekkel a vackokkal csak telefonálni nem lehet, minden mást igen.
...x hozzászólással ezelőtt valaki írta, hogy "minek kézbesítési jelentés sms után". Hát nem egy félreértés volt már abból, hogy a szolgáltató rendszere nem dobta vissza a nem kézbesített üzenetet. Ez saját tapasztalat.

@(#357) kali
OK valóban, de ha a kereseted nincs ennyi, akkor miből is veszed meg?
Amúgy meg hangsúlyoztam, hogy nem szól itt senkinek a véleményem, csak az árak egy picit elrugaszkodottak. Nem tükrözik az eszközök valódi értékét!!!

[ Szerkesztve ]

(#359) vatvik válasza Bull1 (#356) üzenetére


vatvik
csendes tag

... biztos velem van gond. Ez most hogy jön ide? :U

(#360) batai15 válasza vatvik (#354) üzenetére


batai15
félisten

azért ez csak nálunk ilyen nagy gond. ez az igazság.

(#363) kali válasza vatvik (#358) üzenetére


kali
legenda

kell az az sms értesítés, de én bő 1 év iphone 4s használat alatt kibírtam, hogy így kezdtem az üziket; *A# és kaptam értesítést.
a másik két szolgáltatónál csak egy karakter kell; -

(#364) vatvik válasza kali (#363) üzenetére


vatvik
csendes tag

...na ez az, amiről nem tudok semmit. Én csak itt olvastam, hogy nem lehet menüben beállítani, saját tapasztalatom nincs.

(#366) vatvik


vatvik
csendes tag

Én kiszálltam. Mindenkinek békés, szép estét androiddal és ios-szal, bármit is használtok. ;)

[ Szerkesztve ]

(#372) stbtamas


stbtamas
aktív tag

Sikeresen lebeszéltél az iPhone-ról! :DD Eddig csak a kinézete tetszett, mostmár az sem! :R

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#373) wolfnet


wolfnet
tag

Nem szoktam kommentelni, de muszáj. Jól összefoglaltad a lényeget. Egyik sem igazán tökéletes, csak ha valami apró kompromisszumot köt az ember. Az iphone esetében talán ezt "könnyebben" megkötjük, mert "ájfonunk" van. :( gagyi. Az androidnál az a fő baj szerintem, hogy a gyártók futószalagon adják ki a készülékeket jó vassal, de szoftveres optimalizációt elfelejtik. Ha eljutnánk oda, hogy kicsomagolok egy androidos prémium terméket és az tökéletes, akkor lenne igazán versenytársa az apple megoldásának. Addig csak álom. :R

Privátban érdeklődj! :)

(#377) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Én nekem még sohasem sikerült 400 ezret összegyűjtenem egy Apple laptopra, vagy 200ezret egy iPhone-ra.
És a legjobb barátom vett iphone-t és őneki is mondtam, hogy milliomos pöcs. :D

Életemben 1x volt G4-es macminim. De hamar túladtam rajta. Nem tudott sokat :D

Szerk: Harapnak a kutyák :D

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#383) eladogeppc válasza Matthu (#382) üzenetére


eladogeppc
veterán

Én is ezt mondom...
Van egy 86-ezres laptopom, amivel mindent megtudok csinálni.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#385) Parallaxis válasza eladogeppc (#383) üzenetére


Parallaxis
addikt

Erre azért befizetnék :D

Ezek szerint a való életben rendkívül türelmes ember vagy, mert egy 86 ezres Windows-os laptop esetén erre van a legtöbb szükség.

Pedig mintha picivel feljebb a MBP-t lassúnak találtad volna :D

[ Szerkesztve ]

(#388) Xero válasza eladogeppc (#383) üzenetére


Xero
nagyúr

Dolgozz már azon a laptopon 5040 x 2380px-es 300dpi-s pár tucat layeres anyagokkal. Ha az idő pénz, akkor nem fog az ember ilyen eszközökkel bohóckodni. Mert biza egy ilyen munka a Mac Pro-t is megfingatja. Igaz nem mai csirke. Egy 4K-s videorol már nem is beszélve.

-Nem sok közöm van már DTP-hez, de mint példa kiváló.-

(#387) eladogeppc: Mi korlátolt rajta? Tételesen, tényszerűen.

[ Szerkesztve ]

(#390) koxx


koxx
MODERÁTOR

Topik kitakarítva, személyeskedést fejezzétek be!

(#391) Totheground


Totheground
addikt

Sajnos szokkal szofisztikáltabb trollokhoz vagyok szokva, ezek még nagyon kezdők. :(

Szerk:. Partypooper. :O

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#392) S e t h


S e t h
nagyúr

android>ios>win
Nálam ez a sorrend, és amíg az első kettőt bármikor bevállalnám, win-t csak akkor ha fegyvert fognának a fejemhez.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#393) kisbalázs


kisbalázs
tag

Nagyon faja cikk. :C
Én úgy vagyok hogy van egy galaxy s2-m és egy ipad3 mam is. iDolgokat nem nagyon akartam soha. Valahogy mindig nekem az a pénzhajkurászás látszik benne. Meg amikor a brazilok már az első héten elköltik a fizetésüket itune mütyűrökre. De úgy alakult hogy egy padot kaptam ajándékba mert egy energiaszolgáltatónak volt egy ilyen akciója úgy voltam vele hogy majd eladom. Meg is jött hozzá is láttam volna használni, de... itunes, istore bankszámlaszámot kért még az ingyenes dolgokhoz is (?) persze mindenki nyugtatgatott hogy ilyen olyan titkos fülekre menve elbújva kis és dőltbe tűkkel tisztán jelezve van hogy nem kötelező de Erősen ajánlott a bankkártya hátha veszünk valamit. Szóval ott vagyok hogy van egy olyan 460€ környéki csodám és nem érdekel annyira hogy hogy bütyköljem. Akkor jó lesz youtubeon filmeket nézni mert a 16gb-s tárhelye igen csak korlátolt. Már 6 hónapja megvan és még mindig csak kicsi net (amikor nem omlik össze a safari) vagy egy kis youtube már amit enged mert valahogy kicsit úgy tűnik mintha cenzúrázva lenne. A másik youtubeos az az automata kiegészítés. Hát az egy kabaré mikor kitalálja hogy mit akarok rákattintok erre abszolút nem egészíti ki a keresést csak mutogatja nekem. Lehet ha frissíteném eltűnne ami inkább biztos merthogy az új iosba ha jól tudom nincs youtube és google térkép, így nálam ezagép a funkcióinak a 77% át vesztené el. Szóval nálam almás cucc szóba se jöhet többet.

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#394) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Jó írás szerintem, grat hozzá, magasan az egyik legelfogulatlanabb amit olvastam.
Átfutottam a hszeket is, leginkább arra voltam kíváncsi, hogy mikor fog egymásnak esni a 2 tábor (i-penis vs. droid-penis) Azt kell mondanom nem csalódtam gyerekek, viszonylag gyorsan sikerült :DDD

Én egyetlen aprócska dolgot jegyeznék meg, ami mindig szúrja a szememet, ha ilyet olvasok:
Sokan írtátok, hogy mekkora előny a MAC javára, hogy kevesebbet fogyaszt. Legyen szíves jelentkezzen már, akinek számít az a havi 100-300 HUF, miután megvett egy 300-600k-s vasat :DDD :P

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#395) brd válasza MrPetya19 (#280) üzenetére


brd
nagyúr

Ezt nem értem, a böngésző tördel, nem az OS, emiatt ez készülékfüggetlen, nem? :F

The only real valuable thing is intuition.

(#396) Cyberpunk válasza zoleeno1 (#394) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A fő a környezetvédelem. Vicces lehet, de a kicsi is számít. De ne szítsd a tüzet! Későn jöttél.:D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#397) Xero válasza kisbalázs (#393) üzenetére


Xero
nagyúr

- Kártya nélkül is lehet accountod. Vagy szerinted én rendelkezem francia esetleg új zélandi kártyával? :)
- Egy 460€-s eszköznél miért ciki kiadni egyébként pár €-t komolyabb app-ekre?
- Miért nem frissíted azt a szerencsétlen iPad-et?
- Van youtube és google maps app is a store-ban.
- A youtube nem cenzúrázva van, hanem a feltöltőknek lehetősége van megszabni, hogy a fizetést nem generáló (tehát ahol a hirdetés nem helyezhető el) platformok ki legyenek zárva.

Szóval az ellenérveid nagy része téves vagy tájékozatlanságból fakad. Ok.

(#394) zoleeno1: Nekem annyira nem számít, a MP zabál is mint a barom, de ismerek olyat aki többek között ezért is részesített előnyben egy mini-t majd egy iMac-et. Sok a sötétzöld na. :) Az írás pedig lehet, hogy nem elfogult, de iszonyatos nagy szarvashibákkal tűzdelt.

[ Szerkesztve ]

(#398) zoleeno1 válasza Cyberpunk (#396) üzenetére


zoleeno1
addikt

eszemben sincs szítani, eskü :D ha szítani akarnám sokkal hosszabb lenne a lista, ez pusztán csak nagyon szúrja a szememet :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#399) pufferzóna válasza Parallaxis (#324) üzenetére


pufferzóna
tag

(#324) Parallaxis: "A hét híre, hogy valamelyik elemző cég azzal viccelt, hogy az Apple a mozgósítható készpénztartalékából meg kéne, hogy vegye kis hazánkat (bőven futná rá és még maradna is tartalékuk)."

Mutasd már meg nekem, melyik az az elemző cég, amelyik ilyeneket állított. Nem kevered össze az államadósságunkat az egész országgal esetleg? :)

(#329) Xero: "Ha valaki munkára használja pikk-pakk behozza az árát."

A vállakozásunk havi fix költségéhez mérten elenyésző tétel egy iPhone, engem mégis rendszeresen arról győzködnek itt a fórumon, hogy csak azért van androidos készülékem, mert nem volt pénzem iPhone-ra. :)

(#339) Csabipici: "Sajnos hiába a bivaj erős hw én még nem találkoztam olyan androidos készülékkel, ami olyan felhasználói élményt tudott volna nyújtani mint egy szifon."

Nézőpont kérdése, kinek mi a felhasználói élmény. Van egy kitűnően működő, lagmentes androidos telefonom és a főképernyőn látom a felhőből frissülő naptáramat, feladatlistámat és a két legfontosabb kollégám feladatlistáját is. Mindezt 5,3 collos képernyőn persze. :)

(#400) nuke7 válasza Cyberpunk (#208) üzenetére


nuke7
veterán

a legutóbbi frissítéses hibát - amikor a 9900 zenelejátszója úgy kifagyott, hogy ki kellett venni az akksit - és nem volt hozzá fix... nálam ezt napi 3-4x játszotta el, akkor adtam rajta tovább... (és lett i4 helyette)

:Y mennyi hsz! úúúristen. hitvita lett a topikból..? :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.