Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Uhh, nem semmi leírás, köszönjük szépen.

Igazából személy szerint ezek miatt nem csábított még el az iOS, nah meg persze az ára miatt.
Viszont a iPhone 4, 4S, 5-ben lévő kamera, hangszóró az nagyon vonzz. Valóban szépen szól, és tényleg jók a fotós képességei.

(#2) kelly416 válasza tzsolesz (#1) üzenetére


kelly416
veterán

Szép írás, köszönöm. Tegnap majdnem elcseréltem az ION-om egy i4-re, most már biztos nem fogom. :)

(#3) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Jo iras tetszik. Bar nem tudom hogy tetszett volna ha a vegeredmeny nem ez :D
Munkahelyemen mindig nagy vitak vannak errol. persze szoftverfejleszto ceg reven az emberek 80% nak droid van. Es elmondhato hogy eyePhony ja altalaban a kevesbe muszaki beallitottsagu kolleganak van. Ahol nalam elgurult a gyogyszer az ott volt mikor a sracnak diktaltam egy telefonszamot hogy hivja fel. Majd eszrevettem hogy elol egy szamot rosszul mondtam javitsa... hat itt nincs ilyen hogy eloremesz es csak javitasz. Kitorolte majd kezdtuk elorol. :)

Aksi cseret is bevehetted volna ;) (van mar droidosban is ilyen )

Nem vitatom a droidnak is vannak nyugjei (konretan amirol beszelsz. Ahelyett hogy a os-t jol megirnak a gyartok nagyobb procit raknak bele (ami persze szinten nem segit))
Ja es a SoD vel kuzdok most a telefon ki kikapcsolgat kedvere. Na ez a sirba visz. De mar orvosolas alatt a problema.

(#4) Bull1 válasza Z0mbi (#3) üzenetére


Bull1
aktív tag

eyePhony

Ez jó. :D

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#5) PierNight


PierNight
aktív tag

Ha már ennyire részletesen leírtál mindent és a végén egy hosszas listán felsoroltad mik a hátrányai azt is megemlíthetted volna mik az előnyei az androidhoz képest..elvégre ezek ellenére te mégis váltottál viszont egy laikus ezt elolvasva még jobban utálni fogja az iphonet és annak tulajdonosait..

én 1,5 éve váltottam androidról iphone-ra. 3gs-el kezdtem most i4-em van és ősszel tervezem az i5 vételét.
Tény, hogy az utóbbi 1 évben (ios 5-6) nem fejlődött annyit mint a konkurensek viszont még mindig stabilabbnak tartom. bár bevallom 1 hónapig nagyon megvolt őrülve egy S3-ért de aztán ez elmúlt. Pár hétig vicces szét témázni, widgetelni de aztán megunod és csak egy megbízható készüléket szeretnél amire bármikor számíthatsz.. másfél év alatt 2x fagyott le az iphoneom amit magától 5mp alatt orvosolt.

A cikket egyébként köszönjük és használd nagy megelégedéssel, sokig az új telód :)

(#6) gery2123


gery2123
őstag

Nagyon jó írás köszönöm, nagyon jó volt olvasni, és csak megerősített abban hogy maradjak az android - nal. Ugyanakkor az ios - t is kiprobalnam egyszer. Csak az Android akadasahoz annyit tennék hozzá, ha nexus eszközunk van, akkor lehet megszunnek ezek is, ahogy olvasom a tpoikjat, és teszteket róla nem nagyon van lag. Na de tényleg nagyon jó írás, és várom a másik nézőpontot. :R

-- PSN_ID: GerY2123

(#8) Bull1 válasza #40993792 (#7) üzenetére


Bull1
aktív tag

egy laikus ezt elolvasva még jobban utálni fogja az iphonet és annak tulajdonosait..

Ahhoz elég volt már ez a videó... [link]. :D Ezen egy cikk ezután már nem változtat, legalább normálisan leírtad a dolgokat, pro/kontra.

[ Szerkesztve ]

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#10) PierNight válasza #40993792 (#7) üzenetére


PierNight
aktív tag

igen így gondolom..a legtöbb ember ebből csak annyit fog felfogni, hogy ezt meg azt sem lehet rajta csinálni és h akkor ez miért is kerül ennyibe és mekkora szar bezzeg az én szuper galaxy minim ami 20ezer ft volt mindent tud..(ez az átlag) ettől függetlenül az i5 szerintem is túlárazott kicsit és vicces, hogy az i4 most is ugyan annyiba kerül szinte mint 2 éve..

(#11) Bull1 válasza #40993792 (#9) üzenetére


Bull1
aktív tag

Nem az OS miatt van, hanem az azokat használó emberektől... az almafanok közül sokan egyszerűen teljesen el vannak szállva maguktól mert almás termékük/szoftverük van és sokakat (engem is sajna...) részben irritál.

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#13) Rival


Rival
aktív tag

Én 4.2.2-t használok egy SGS1-en, és van Bluetooth tethering, tehát meg tudom osztani a mobilnetet BT-on is. Emlékeim szerint ICS-ben is megvolt ez a funkció, a Gingerbreadre viszont már mem tenném a nyakam, már nem emlékszem. :)

Az Androiddal egyetlen bajom, hogy egy erősen memórialimites telefonon (SGS1, 512 MB RAM) még úgy is lagol egy idő után, hogy a lehető legtöbb memória használható (409 MB). Sajnos még nem tudtam kipróbálni a saját felhasználói környezetemet több RAM-mal rendelkező eszközön, így messzemenő következtetéseket nem tudok levonni. Az tény, hogy a sok lelkes fejlesztőnek hála a Gingerbread után is van élet, és eljött az a pillanat, hogy nem vágyom új telefonra, mert végigszenvedve a Froyo-Gingerbread időszakot, két év elteltével, ICS óta használható eszközzé vált. Sajnos ez nem a gyártó érdeme...

(#15) cserkész


cserkész
tag

Szerintem nagyon jól sikerült cikk lett, gratulálok!

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#16) pufferzóna


pufferzóna
tag

"És hát ugye Jelly Bean, tehát nem támogatott a Flash, így a böngészőben sem játssza le. Persze elérhető már működő Flash Player, de az egyrészt nem túl jó, mert képi hibákat hoz pont a YouTube videóknál, másrészt azért egészen más a YouTube kliens, mint egy böngészőben szórakozni a miniatűr betűkkel, teljes képernyővel, stb."

Ezt nem értem... Az én telefonom is JB-t futtat, böngészőben is lejátszik YouTube videókat... Akadás nincs, a névjegyzéknél is villámgyorsan működik.

(#17) >Deego..


>Deego..
senior tag

Nagyon szép és részletes leírás.
Gondolkodtam én is egy darbig a cserén de maradtam a jól bejáratott S II mellett.
Teljesen testreszabható és az átkonvertált játékok sem az utolsók. (PL: GTA 3, Vice City)

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#18) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Én Symbian-ról váltottam almára, nem érzek hátrányt :)
Bár nekem az email kliens volt a legfontosabb, ezen kívül telefonálok, navigációt használok, 1-2 alkalmazás, mobil scanner (nagyon jó dolog, 30.000-et hagyott a zsebembe!), szóval én elégedett vagyok. Mivel nem buherálgatom a telefont csengőhangokkal stb (nem akarom felhívni magamra a figyelmet tömegbena legkülönlegesebb csengőhangokkal), így iTunes nélkül is bőven elég nekem a 4S. De persze mindenki más és másra használja, csak a rövidke tapasztalatom szerettem volna megosztani.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#19) Tim82 válasza Z0mbi (#3) üzenetére


Tim82
nagyúr

Majd eszrevettem hogy elol egy szamot rosszul mondtam javitsa... hat itt nincs ilyen hogy eloremesz es csak javitasz. Kitorolte majd kezdtuk elorol.

Nem igazán értem ezt, ez inkább user error. Elővettem most a régi iPhone 2G-met, megnéztem, hogy tudok-e szerkeszteni/javítani névjegyet, illetve azon belül telefonszámot. Tudok. És ez iOS 3.1.3.

*
A cikkhez meg én is hozzátenném, hogy van BT tethering Androidban (Rival-hoz hasonlóan SGS i9000-et használok, én Cyanogenmod 10.1 stable-val (JellyBean 4.2.1), de már a gyári Froyo/Gingerbread-ben is volt).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20) jaja1981


jaja1981
addikt

Én tavaly nyaralás alkalmával ismerkedtem egy 4-es eyePhone-nal.
Hát....
1 hét alatt 4x fagyott le, több esetben nem látta a wifi-t, amit android látott és használt, a képek amiket csinál elég vacakok. Alap beállítás mellett fotóztam, és világosban túlexponált és a fehér egyensúly is szemmel láthatóan elmászott, sötétben, félhomályban használhatatlan.

Az árához képest ezek elég súlyos hibák. Egy 20k Ft-os kompakt fényképező ezerszer jobb képeket csinál.

Szóval ennyi pénzért én többet várnék egy telefontól.

Ja! Ez abszolút egy nem telefonbuzi véleménye, nem érdekelnek a telefonok, csak nyomkodom őket időnként.

[ Szerkesztve ]

(#21) Zebu válasza Rival (#13) üzenetére


Zebu
addikt

Szép cikk!

Igen ez a lagolás rohadt bosszantó. Asszonykámnak android oprenccere van, nekem ájóesz! Igazából sztenderd felhasználói élményről annyit érdemes megemlítenem, hogy 4S-től, ahol már a hardver is combosabb szerintem sokkal stabilabb az almakészülék, mint az asszony robotos készüléke. Sajnos :(

Igaz neki SE walkman készüléke van... De kollégám S2-jével is hasonlítgattuk, végül ő is egy szifon 5-re váltott. Rosszul is esett neki, mert jobban szereti az újat... Pl ilyen apróságok elmondása szerint, hogy ha beírsz egy jelszót valahol, akkor nem kell külön OK-t nyomni. Ezt nem tudom, de biztos így van :)

Próbálkozom mindenféle, memória optimalizálóalkalmazásokkal, gyorsabb, kevesebb memória igényes launcher-rel, de nem tudom azt a szintet és élményfaktort elérni, mint a szifonon. Vicces pl, hogy a play áruházból 300Ft-ért tudok termékkulcsot/crack-et letölteni egy másik fizetős alkalmazáshoz. Ez kiverte a biztosítékot! :)

De őszintén szólva ez valahol érthető, mert azért az android csak egy nyílt rendszer, 100000000 hardver készül alá, míg az almafamília elég limitált. Így azért jobban lehet optimalizálni. Vannak hiányosságai az biztos, és bosszantó dolgok. De engem a lagolás mindennél jobban idegesít...

Nekem az almás cég termékeivel nincs problémám, mind inkább a cég üzlet politikájával.... ezért szar dolog ezt belátnom, hogy a termék jó, használom, igazából hogy szeretem az erős, de ok akár szeretem is. De sokkal jobban érezném magam, ha ezt egy másik cég készítené.

(#22) Bull1 válasza Zebu (#21) üzenetére


Bull1
aktív tag

SE walkman készüléke van -> ismerősömnek is van, sokat panaszkodik miatta, sztem ott maga a készülék szar.. (már k300 idején se csíptem annyira az SE-t)

[ Szerkesztve ]

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#23) Zebu válasza Bull1 (#22) üzenetére


Zebu
addikt

Nekem pont szimpatikusak amúgy a Sony-k.... vélaményem szerint az egyik legjobb ár-érték arányú készülékek!

(#24) Bull1 válasza Zebu (#23) üzenetére


Bull1
aktív tag

Ő meg kb. falhozvágta az idegtől... LWW-je van, nem tud fogadni hívásokat/zenelejátszás akadozik/fényképek minősége szar (valszeg a ráerőltetett gyári ICS miatt, de ezt nem venném készpénznek). K300i-m volt, az meg idő után szétesett, lehalt a joystick, lejött a hátlap stb...

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#26) Bull1 válasza #40993792 (#25) üzenetére


Bull1
aktív tag

Mondjuk azt semmilyen telefonnal nem lehet összemérni, eddig én még jót nem hallottam róla. :DDD

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#27) 33as válasza Bull1 (#26) üzenetére


33as
senior tag

Jahhh...... :U ezt én sem értem, iPhone 4s vagy az 5-öst összehasonlítják egy S2-vel! :W

iPhone 5-öst jelenleg csak droidos csúcs készülékekkel hasonlítunk össze, mint pl a Nexus 4-es vagy a nemsokára megjelenő S4-es samsung! :K

Jó lett az írás nagyon! :R

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#28) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hasonló cipőben járok. Én évek óta Androidot használok és nem rég migráltam WP-re. :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#29) gzbotii


gzbotii
veterán

Sok mindenben egyett tudok erteni. 10+ androidos keszulekem volt, de az ebreszeteses problema nallam nem jelentkezett.

2 alaklommal volt iPhone 4-esem, es ez volt az egyetlen olyan keszulekem, amibol meg egy honap hasznalat utan sem lett elegem...nagyon minosegi erzetet nyujt, es az OS-en is erzodik, hogy valoban kiforott darab.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#30) tvamos


tvamos
nagyúr

Nagyon jo volt olvasni az irasod.
Fokepp az utolso osszefoglalot arrol, mit nem tud az i5.
(Azert az megis durva, hogy nincs SMS kezbesitesi jelentes!)
Arra jottem ra, hogyezek kozul a lehetosegek kozul szinte semmit sem hasznalok. Hiaba ezek miatt van droidom... akar holnap le is cserelhetnem almasra.
Illetve, sajnos megsem, mert nincs dual sim... szoval, az elso lelkesedes utan megsem valtok iOS-re. Szomoru...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#31) Tankos5672


Tankos5672
tag

Nah, eddig sem szimpatizáltam az almával, de ez a cikk még jobban rávilágított, ne is is tegyem ezt továbbra sem. Jó nekem az android. Köszönöm a cikket, élvezetes, érdekes !

Nekem dudálsz, kisautó?

(#32) cellpeti


cellpeti
veterán

Jó írás, nekem tetszett. :R Vannak gondjai az iOS-nek, de jobban belegondolva megis csak megbízható operációs rendszer. Igaz én iPad2-t használok és csak 512 ram van benne,de nem lassú, nem akad, nem laggol.

Illetve sok mas progi van az iTunes-on kivül amik jobbak és egyszerűbben kezelhetők. (SynciOS, iFunBox)

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#33) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Az első két oldalt komolyan , mintha csak én írtam volna , teljesen ugyan ez volt a helyzet , még HTC Desire - Sensation androidos telefonjaimat használtam volt szerencsém kipróbálni az akkor aktuális i4-et , és meg is bántam, hogy végül a Sensation mellett raktam le a voksom . Kb . 2 hónapja vettem meg az I5-t , de nem valószínű , hogy közel jövőben átpártolok . Próbálkoztam pedig ott is sok mindennel pl. rom frissítés , de csak cseberből vederbe estem , annyira kiszámíthatatlan , és megbízhatatlan volt az egész telefon , hogy félelmetes kb. 2 hónapig egy e52-t használtam , amég az I5-t meg nem rendeltem .

Az itunes használata eleinte tényleg nehézkes , de gyorsan bele lehet jönni . Számomra az összes szükséges funkciót tudja a telefon , remek az anyagminőség , és felhasználóbarát az egész rendszer . Azt is aláírom , hogy több a fizetős progi , de azért a 15 alkalmazásért amit én használok , bármikor kifizetem az 1-2 eurókat (mellesleg ezekért androidon is fizetni kellett )
Nekem az androidról az a véleményem , hogy mindent tud , de semmit sem jól .

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#34) Bull1 válasza merkucyo (#33) üzenetére


Bull1
aktív tag

Mitől volt a HTC kiszámíthatalan ?

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#35) KendiAdam


KendiAdam
csendes tag

Köszönjük az írást, érdekes volt. A problémáid jogosak a szempontjaidat figyelembe véve ám ígyis találtam párat amit leellenőriztem a saját készülékemen és működik, ergo érdemes lenne még utánanézned a dolgoknak, valószínűleg egy két problémád megoldódna ;) Annyit mindenképp elárulok, hogy nyugodtan bezárhatod az óra appot, fog ébreszteni, a .com hosszú nyomásra megjelenik a .hu, és a wifi hotspot neve a telefon neve is egyben általános/Infó/név alatt állítható. Ennyi jut esszembe így hirtelen, de többre (fontosabbakra) is van még megoldás és válasz. Üdv, Ádám /iPhone 4S/

(#36) nuke7


nuke7
veterán

"Korábbi tapasztalataimból okulva meg sem próbáltam a GMail applikációval, mivel arról tudom, hogy konkrétan nem működik. Nem ajánlja föl a kontaktok behúzását, csak a levelezését, a naptárét és a feladatokét. Ezen sem a beépített fiókokban történő megfelelő beállítás, sem az app letöltése és konfigurálása nem segített. A GMail címlistából viszont ki lehet exportálni többféle formátumba is a komplett kontaktlistát, így az Apple által támogatott .VCF-be is."

ezt nem értem. ha exchange-nek állítod be a gmail-t, szépen lejönnek a kontaktok a telefonra. nem kell semmi export, meg ilyesmi.
(két gmail fiok lesz a beállítások / email, etc. menüben - egy exchange a kontaktoknak, egy gmail meg minden másnak)
én így használom, minden tökéletes.

"Legnagyobb meglepetésemre az iTunes ezzel nem tud mit kezdeni, egyszerűen nincs lehetőség az importálásra."

ráadásul ha itunes közelében voltál, akkor ott simán be lehet állítani, hogy a kontaktokat szedje le a gmail fiokból...
nem értem, hogy miért bonyolítottad.
(biztos ilyen droidos hozzáálás :) ) :U

"A kijelzője a 4/4S típusokéval összevetve romlott: a korábbi modellekhez képest a betekintési szög jelentősen rosszabb."

Biztos, hogy igazi iphone 5-t kaptál..? :F az enyém összehasonlítva a kollégám i4s telójával sokkal jobb képet ad, betekintési szög meg kvázi 180fok, nem is hasonlít arra, ami a cikkben a képen van.
(az inkább egy iphone 3 szerintem... :F )

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#37) kali


kali
legenda

hosszú írás, de érdemes volt elolvasni, köszönet érte!
nem fűzök hozzá semmi lényegit, mert részemről; samsung galaxy s -> samsung galaxy s2 -> iphone 4s -> sony xperia z :DD

nuke7; az ios alatt részint kigyilkolásra került az exchange funkció, ha csak most akarná valaki aktiválni...

[ Szerkesztve ]

(#38) nuke7 válasza nuke7 (#36) üzenetére


nuke7
veterán

csengőhangra a ringtone wizard vagy a pimp my sound progit javaslom. jóval egyszerűbb lesz az életed vele :K

"Kivéve persze, ha állandóan látszó "értesítésről" van szó, mint pl. az alapból futkorászó tőzsdei adatok, vagy az időjárás-előrejelzés."

a notification center beállításoknál meg tudod határozni, hogy milyen progik jelenjenek meg.

"Mondanom sem kell, hogy ez jelentősen csökkentené az elérhető akkumulátoros üzemidőt."

:N nem csökkenti :)
(eddig nekem naponta kellett tölteni -vagy másfél nap- és most is )

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#39) nuke7


nuke7
veterán

"Barátnőm szólt, hogy egy hét alatt lezabálta valami az 500 megáját. És nem használta másképpen, mint a Galaxy S-ét, sőt, talán még kevésbé is, mivel sok szoftverre nem is talált alternatívát. (tehát: Facebook, GMail, póker, meg valami tamagocsi). Nekem 4GB-os csomagom van, így nem vettem észre ezt."

nekem havi 500mb van, sose fogyott még el :N

- gmail kliens miért jobb mint az ios mail app-ja..? :F

- van olyan alkalmazás ami mass storage-ként működik - igazából a legtöbb ilyen,ami adatokat(fájlokat) használ. (itunes kell hozzá, hogy kezelni tudjad, de abból megy a drag and drop)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#40) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

*like*

(#41) kali válasza nuke7 (#39) üzenetére


kali
legenda

4s alatt néha elfogyott az 500 megabyte, pedig nem volt youtube és társai, meg a lakásban van wifi, a mobilinternet csak meló előtti és utáni utazás közbeni fórumozásra volt használva, meg némi facebook (web, tehát nincs folyamatos szinkron), és hasonlók.
az ios intergált gmail kliense nekem tetszett, pláne ios 6 óta.

(#42) Bull1 válasza kali (#41) üzenetére


Bull1
aktív tag

Az oké, de háttérben lehet a szifon többet frissített, szinkronizált. iOS alatt kell legyen ezekhez beállítás, gondolom.

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#43) nuke7 válasza kali (#37) üzenetére


nuke7
veterán

nuke7; az ios alatt részint kigyilkolásra került az exchange funkció, ha csak most akarná valaki aktiválni...

biztos, hogy nem - különben a céges felhasználásnak lőttek volna és nagyon sok cég használ ios-es eszközöket.
elsősorban a távoli elérés és menedzsment miatt, amit ugye exchange-el csinálnak.

(#41) kali : nekem sose fogyott el az 500mb, kivéve amikor 50-100mb alkalmazásokat töltöttem le mobilneten :DDD - de azt hiszem, hogy azt már nem lehet.

mivel én 7 email fiokót követek - és abból 1-1 a gmail és a gmail exchange - a gmail alkalmazás nekem kilőve.
a mail mindent tud ami nekem kell, sőt.

(#44) Tim82 : úgy értettem, hogy 3G v. 3GS is lehet, azoknak nem volt olyan jó képernyőjük, sőt még a menü is valami régebbi (ios 4-nek tűnik) a képen... :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#44) Tim82 válasza nuke7 (#36) üzenetére


Tim82
nagyúr

iPhone 3? Semmi betű utána? Visszamenőlegesen átszámozta/nevezte volna az Apple a korábbi modelleket? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45) nuke7


nuke7
veterán

"A fájlküldés egyik készülékről a másikra"

dropbox, bármilyen INGYENES felhős alkalmazás..? :U

"Ugyanígy egy ébresztőóra alkalmazásnál sem lennék benne biztos, hogy ha kilövöm a taskok közül, reggel ébreszteni fog."

ez most iOS vagy droid..? :F mert nekem ios-en nincs task manager... :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#46) Kephamos válasza tvamos (#30) üzenetére


Kephamos
addikt

"(Azert az megis durva, hogy nincs SMS kezbesitesi jelentes!)"

Mikor rányomsz arra, hogy küldés, akkor végigmegy egy csík, ha sikerült. Ha nem sikerült elküldeni, akkor sír. Nem tudom miféle értesítés kéne még.

(#47) Bull1 válasza nuke7 (#45) üzenetére


Bull1
aktív tag

Küld át felhőn, anyám régi Nokiájára a frissen fotózott képeket...

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#48) nuke7 válasza Bull1 (#47) üzenetére


nuke7
veterán

anyád régi nokiáján miért akar képet nézni..? :F

miért nem számítógépen nézi?

https://youtube.com/user/nuke7

(#49) kali válasza Bull1 (#42) üzenetére


kali
legenda

minden manuális frissítésen volt, mindig így állítom be, semmi sem szinkroniál automatikusan.

nuke7; gmail alá értettem, mert arról volt szó; aki most aktivál ios alá exchange módot, már nem lesz például push.

[ Szerkesztve ]

(#50) Bull1 válasza nuke7 (#48) üzenetére


Bull1
aktív tag

Ott nézi meg, de pár képet néha cserélünk, nomeg pár csengőhangot is át szoktam nyomi... most ha ehhez felhő kell, az picit gáz.. főleg h azon a telón se mobilnet, se wifi nincs.

[ Szerkesztve ]

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.