Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szaszimi


szaszimi
tag

remelem a 8T-re is szorosan kiveti a frissites a zaszloshajokat, illetve, hogy annyira azert nem lesz kulonbozo a felhasznaloi elmeny mint amit az oxigennel tapasztal az ember...

[ Szerkesztve ]

(#2) Linkin1994 válasza szaszimi (#1) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Color os csak Kínában van/lesz

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#3) milkabrams


milkabrams
őstag

A 11-es droid belassította a 7t-t, így ezt biztosan kihagyom.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4) subset


subset
senior tag

Azért ez nem biztos, hogy most is így lesz....

Használj Te is szabad szoftvert !

(#5) Linkin1994 válasza milkabrams (#3) üzenetére


Linkin1994
senior tag

7 pron használom semmi baja nincsen

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#6) milkabrams válasza Linkin1994 (#5) üzenetére


milkabrams
őstag

Frame dropok, néhol pillanatnyi laggok, és gyakran darabos animációk, szerintem ez volt az utolsó Oneplusom, de lehet, az autolsó androidos telóm is.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#7) bollokcs80 válasza milkabrams (#6) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Van pár apróbb bosszantó hibája a felületnek 7T-n, de teljesítményre nekem sincs vele gond. Azt viszont nem tudom, a régebbiek mikor kapják majd meg a 11 is késett vagy 3-4 hónapot. :(((

B.Cs.

(#8) Northlorien válasza milkabrams (#6) üzenetére


Northlorien
tag

Minden nagyobb frisstítés esetében szoktak ilyen gondok lenni, nekem is volt a 6T-vel. a megoldás, hogy használod a telefonklonozás appot, készítesz egy teljes backupot - ezt töltsd le egy pc-re vagy külsö hdd-re, illetve manuálisan is ments le mindent a biztonság kedvéért, majd utánna teljes factory reset. A reset után lépj be a google accountba, frissítsd a play store-t, illetve az alap appokat, és utánn töltsd vissza a backupot. Ez körülbelül fél órát vesz igénybe, viszont utánna olyan mintha egy teljesen új telefonod lenne, nulla lag, normális aku üzemidő stb. Ugyanaz volt a gondom mint neked, de ez megoldotta. Kétszer csináltam meg a gyári resetet rajta eddig, android 10 és 11-es update után.

Minden rendszernek megvannak a problémái, az applenél is vannak gondok csak másmilyenek. Szánj rá fél órat és minden ok lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Berendeltem én is egyet GoBoo-ról, remélem nem lesz baj vele....

B.Cs.

(#10) milkabrams válasza Northlorien (#8) üzenetére


milkabrams
őstag

Visszatettem a 10-est, azóta nincs ilyen gond.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#11) bollokcs80 válasza bollokcs80 (#9) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Bocs, ez nem ide..... :F

B.Cs.

(#12) Northlorien válasza milkabrams (#10) üzenetére


Northlorien
tag

Nekem a 11esel sincs

(#14) milkabrams válasza #32839680 (#13) üzenetére


milkabrams
őstag

Nem, stabilról stabilra frissítettem.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#15) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

[link]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.