Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Schuler888 válasza domel (#19) üzenetére


Schuler888
senior tag

"a felhasználónak kell a beállítások/programok menüben turkálni"
Mondjuk egy valamennyire profi/felprofi program kapasbol az aktualisan kert beallitashoz "dob", es nem kell keresgelni semmit csak a csuszkara ranyomni

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#102) Bozek


Bozek
nagyúr

"az alapszoftverek közül már csak az üzenetküldő, a Play Áruház, a Play Zene és a Térkép villan fehér háttérrel"

Az üzenetküldőben már régóta van sötét téma (igaz, nem AMOLED, csak szürke), valamint a Play Áruház is arra vált, ha be van állítva a night mode (9-esen a fejlesztői beállításokban benne van és működik).

(#103) Bóti


Bóti
senior tag

En tovabbra is attol vagyok ki, hogy meg mindig nem lehet ertesiteseket pinelni... :W
Harom olyan alkalmazast is hasznalok, amik folyamatosan jeleitenek meg ertesitest: AccuBattery, Notification shortcuts, MiBand Tools, es akarmennyire tolom fel maxra az ertesitesek fontossagat, mindig van 1-2 app, ami elerakja a sajat ertesiteseit.
Egy huzosabb munkanap utan, amikor nincs idom megnezni a telefont, van, hogy kb a lista aljan vannak.
Semeddig nem tartana megoldani.. Hosszan nyomsz az ertesitesre, pin it, aztan ott rohad meg a lista tetejen, de nem... :((

(#104) tybsen válasza Bóti (#103) üzenetére


tybsen
addikt

Kapcsold be a fókusz módot amiben csak ezeket az értesítéseket engedélyezed. Aztán ha vége a sűrű napnak, kikapcs és minden a régi.

(#105) FunPro


FunPro
senior tag

Sziasztok!

Olyan problémával találkozott már valaki, hogy néhány zenelejátszóban nem működik a hangszínszabályzó?

Android 10 alatt elfüstöltek a beállításaim, ami elég zavaró. :W

U.i.:

Ha átrakom a hangokat mono-ra sztereo helyett, akkor minden működik, csak éppen a hang lesz elfogadhatatlan. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#106) dabsibetti


dabsibetti
friss újonc

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy aki telepítette hivatalosan az Android 10-t, találkozott-e olyan problémával, hogy a galériában a képek nem jelentek meg?
Samsung Galaxy Note 9 telefonra került rá és sajnos telepítés után, nem jelennek meg. ☹☹☹

Segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#107) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Sziasztok,

Tegnap raktam fel Galaxy S9+ telóra az android 10-et.
Kerüljétek amíg tudjátok vagy még véletlenül se rakjátok fel!

A legnagyobb probléma: eddig kb 1-1,2 napot simán bírt a teló, frissítés után jó ha fél napot bír (azonos használat mellett).
Fórumokon olvastam, hogy kb mindenki is erre panaszkodik, működő megoldást nem tálaltam.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#108) kiskeni válasza AlexWolf (#107) üzenetére


kiskeni
aktív tag

S9 Android 10 TMH ROM, nálam tökéletes minden. Üzemidő nem változott, SOT értékek ugyanazok, értesítési LED jól működik és az animációk... Wááá, kicsit refresh-nek hat, nagyon király. Persze azért durván lelombozódtam, mikor MediaMarkt-ban megnyomkodtam az S20-akat, majd megnéztem mit tud a 120Hz... Jött az érzés, hogy kukába dobom a telóm :DDD Szóval ja, szerintem jó a 10 update, nekem legalábbis hibamentes.
Szerk.:na jó, picit hazudtam. A billentyűzet kicsit bugos, elég gyakran ledobálja a kezdőképernyőre a telefon magát miközben írok (gyorsabban) és van amikor rá nyit egy Google asszisztenst is vagy mit. Vagyis kiírja, hogy figyelés és hallgatja mit mondok. Na most, ez fura, mert nekem a Kugli asszisztens tiltva van mert nem használom. Néha a kugli keresést nyitja meg, de az azért, mert ahogy írkálok és a Home-re ugrik, rányomok a Kugli kereső widget-re.

[ Szerkesztve ]

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#109) kiskeni válasza dabsibetti (#106) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Mint minden főverziófrissítésnél, ennél is érdemes FR-t nyomni. Nekem az S9-emmel nincs gond, FR nélkül is jó volt, de végül nyomtam rá egyet frissítés után.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.