Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#256) Mister_X válasza Egon (#253) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tehát van egy alapfelvetésünk, miszerint vannak, akik egérrel meg billentyűzettel akarnak játszani. Megtehetik hivstalosan? Nem, pár kivételtől eltekintve. Vehetnek egy méregdrága, de szar átalakítót, amivel tudnak egérrel meg billentyűzettel játszani? Igen, egészségükre. Tehát ott tartunk hivatalosan továbbra is, hogy a konzol felismeri a billentyűzetet, pár játék chat funkciójaban meg netezéskor lehet használni, de nem irányíthatod vele a játékokat. Mert a kontroller egy primitív eszköz és a hardcore gémernek igénye van az egérre. Erre linkeltem a képeket, hogy a tabella élén is lehet lenni kontrollerrel 2+-os K/D-val BF1-ben, nem sírni kell, hogy a bányászok átterelik átalakítós ex-PC-seket konzolra szétbaszni a multiplayert, mert nem ez van. Aztán meg mi a bajom. Oké.

Mi a bajom?
- megy a sírás, hogy nem lehet egérrel meg billentyűzettel játszani konzolon (értsd.: bedugod a meglévő Cloud 9-os egered, amit Shroud dedikált a gyártósorra küldés előtt meg a mechanikus világítós gémer billentyűzeted, mert az is kell és ezek mennek gond nélkül)
- megy a sírás, hogy biztos átalakítós köcsög van a tabella élén, mert megölt
- megy a sírás, hogy a bányászok már nemcsak a PC-s hardverpiacot, de a konzolos multit is szétbarmolják
- jönnek a megmondóemberek, hogy nekik vele szûletett joguk azzal a perifériával játszani, amihez éppen kedvük tartja
- jönnek a trollok, mint én, akik kijelentik, hogy inkább játszani kellene megtanulni, mint telesírni a fórumot
- jönnek a trollok, mint te, akik szépen kiekeresik a sorok közül éppen azt, amibe bele lehet kötni
- lemaradtam a lunar eclipse-ről, mert magyar vagyok, meg amúgy sem kedvez a Vénusz meg a Mars együtállása a termésnek
- esik a bitcoin árfolyama

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.